Ohjelma MADWAVE Challenge
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lørdag eftermiddag 14:00
Løb 33, 100m Fri D 2002-2004 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 34 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 56.76 | |
2 | 440 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 58.90 | |
3 | 429 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 58.91 | |
4 | 30 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 59.17 | |
5 | 61 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 59.54 | |
6 | 426 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 1:00.67 | |
7 | 373 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 1:01.24 | |
8 | 434 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 1:01.39 | |
9 | 134 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | HERLEV | 0398AE | 50 m | 1:01.45 | |
10 | 185 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:01.57 | |
11 | 442 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 1:02.28 | |
12 | 175 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 1:02.68 | |
13 | 438 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:02.83 | |
14 | 445 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 1:03.43 | |
15 | 42 | Clan Mikkeline Mailund | 2004 | SØLLERØD | 0494AT | 25 m | 1:03.53 | |
16 | 427 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 1:03.68 | |
17 | 399 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 1:03.82 | |
18 | 430 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 1:03.96 | |
19 | 54 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 1:04.32 | |
20 | 17 | Åkesson Maja | 2002 | YSTADS SS | AJ6402 | 25 m | 1:04.39 | |
21 | 436 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 1:04.75 | |
22 | 62 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 1:05.16 | |
23 | 428 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 1:05.19 | |
24 | 99 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 1:05.55 | |
25 | 3 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | AJ7803 | 25 m | 1:05.87 | |
26 | 12 | Nilsson Irma | 2004 | YSTADS SS | AD5204 | 25 m | 1:06.09 | |
27 | 246 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 1:06.70 | |
28 | 294 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 1:06.75 | |
29 | 93 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | HERLEV | 0298AO | 50 m | 1:06.80 | |
30 | 160 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 1:07.03 | |
31 | 4 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 25 m | 1:07.07 | |
32 | 177 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 1:07.30 | |
33 | 320 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 1:07.34 | |
34 | 389 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 1:07.41 | |
35 | 1 | Martinsson Liv | 2004 | YSTADS SS | BB7604 | 25 m | 1:07.76 | |
36 | 382 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 1:07.81 | |
37 | 18 | Björnsdotter Hanna | 2002 | YSTADS SS | AW7402 | 25 m | 1:08.19 | |
38 | 10 | Jönsson Marina | 2004 | YSTADS SS | BB0804 | 25 m | 1:10.03 | |
39 | 38 | Bang Laura | 2004 | SØLLERØD | 0474AP | 50 m | 1:10.11 | |
40 | 381 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 25 m | 1:10.16 | |
41 | 118 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 1:10.24 | |
42 | 353 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 1:10.53 | |
43 | 356 | Bennetzen Mathilde | 2004 | HVIDOVRE | 0428AN | 25 m | 1:11.40 | |
44 | 417 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 25 m | 1:16.32 | |
45 | 9 | Melgar Anna | 2004 | YSTADS SS | AD6204 | 50 m | 1:19.67 | |
46 | 386 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 25 m | 1:21.33 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 12 september 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 23:39 |