2020-05-31   19:33:31
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Holdstævne Årgang, Gentofte

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 24
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Holdstævne for Årgangssvømmere    Udskriftsdato  15 september 2018   
  Stævne by  Gentofte    Udskriftstidspunkt  15:21   
  Arrangør  Dansk Svømmeunion og Gentofte Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  15 september 2018         
 
 
 
Løb 24, 200m Medley Herrer  Finaler (5) 
Vejledende starttid 18:28 
Heat 1 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub  Bassin  Tid 
 
               
707  Max Bendixen  2007  0745AI  LYNGBY    25m   
715  Alexander Hartvigsen  2006  0661AL  LYNGBY    25m   
478  Niels Krogh-Olsen  2004  0449AK  GLADSAXE    25m   
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub  Bassin  Tid 
 
               
537  Asger Temdrup Hvilsom  2007  0799AA  HELSINGØR    25m  3:11.95 
590  Samuel Veje  2005  0561AC  HILLERØD    25m  3:02.95 
816  Rasmus Fabricius Pedersen  2005  0559AD  HØRSHOLM    25m  3:03.85 
553  Teodor Roed Schøning  2005  0585AA  HELSINGØR    25m   
               

 
Heat 3 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub  Bassin  Tid 
 
664  Frederik Grove Ankerdal  2005  0539AF  KVIK    25m  2:52.56 
684  Philip H. Christensen  2004  0437AN  KØGE    25m  2:46.40 
482  Vincent Matras  2005  0591AF  GLADSAXE    25m  2:40.18 
687  Stefan Helding Danielsen  2005  0511AC  KØGE    25m  2:43.38 
768  Daniel Bastholm  2005  0569AF  GTI    25m  2:48.31 
465  August Sølvsteen  2005  0591AJ  GENTOFTE    25m  2:57.19 

 
Heat 4 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub  Bassin  Tid 
 
746  Mads Naver  2004  0405AH  SIGMA    25m  2:38.02 
713  Michael Halck  2004  0495AD  LYNGBY    25m  2:36.85 
804  Illia Bulba  2005  0583AM  HØRSHOLM    25m  2:35.06 
653  Carlo-Viggo Cairo  2005  0515AB  KVIK    25m  2:35.89 
545  Lucas T. Mortensen  2004  0431AN  HELSINGØR    25m  2:37.53 
458  August Arup Neergaard  2005  0571AB  GENTOFTE    25m  2:40.11 

 
Heat 5 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub  Bassin  Tid 
 
486  Robert E Falborg Pedersen  2005  0525AC  GLADSAXE    25m  2:29.39 
614  Mads Møller  2005  0585AC  HOVEDSTAD    25m  2:26.76 
604  Jet Li Fuhrmann  2004  0487AJ  HOVEDSTAD    25m  2:13.69 
647  Mathias Christensen  2004  0489AE  KVIK    25m  2:18.95 
758  Tobias Rosengaard  2005  0511AB  SIGMA    25m  2:27.74 
775  Oscar Isberg  2004  0433AC  GTI    25m  2:29.55 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  15 september 2018 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  15:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark