2020-05-31   19:45:28
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Holdstævne Årgang, Gentofte

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

16_S
Løb 16, 100m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
549  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  25 m  59.95   
449  Larsen Oskar Luckow  2004  GENTOFTE  0443AA  25 m  1:01.37   
761  Ølshøj William  2004  SIGMA  0415AC  25 m  1:03.98   
783  Mølbak Oliver Kjærsgaard  2004  GTI  0441AC  25 m  1:04.36   
605  Gammelvind Tobias  2004  HOVEDSTAD  0437AD  25 m  1:04.41   
478  Krogh-Olsen Niels  2004  GLADSAXE  0449AK  25 m  1:05.53   
554  Sigfusson Eigil  2004  HELSINGØR  0421AJ  25 m  1:06.22   
648  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  1:06.90   
682  Schultz Oliver  2004  KØGE  0425AE  25 m  1:07.25   
10  730  Thorn Kasper  2004  LYNGBY  0401AH  25 m  1:08.19   
11  740  Gottlieb Sebastian Sand  2005  SIGMA  0511AD  25 m  1:09.14   
12  469  Andersen William Bogø  2005  GLADSAXE  0559AF  25 m  1:11.27   
13  633  Kaavé Lucas  2004  HØRSHOLM  0457AE  25 m  1:11.77   
14  743  Løvgreen Theodor Wernberg  2005  SIGMA  0509AB  25 m  1:12.40   
15  653  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  25 m  1:13.30   
16  437  Clausen Oskar  2004  GENTOFTE  0461AQ  25 m  1:14.19   
17  594  Andersen Gustav Steen  2006  HOVEDSTAD  0689AA  25 m  1:14.47   
18  776  Jensen Villads Brasch  2004  GTI  0419AK  25 m  1:15.30   
19  675  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  25 m  1:17.08   
20  573  Andersen Morten Lindblom  2005  HILLERØD  0563AD  25 m  1:17.13   
21  465  Sølvsteen August  2005  GENTOFTE  0591AJ  25 m  1:17.50   
22  667  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  25 m  1:20.38   
23  609  Jespersen Halfdan Dahl  2006  HOVEDSTAD  0623AB  25 m  1:22.25   
24  608  Jensen Tristan  2006  HOVEDSTAD  0611AG  25 m  1:27.79   
25  493  Schou Andreas Kelstrup  2005  GLADSAXE  0539AE  25 m  1:28.86   
26  683  Axen Calvin Christian  2006  KØGE  0627AJ  25 m  1:38.22   
27  587  Thorngreen Joachim Nyvang  2007  HILLERØD  0757AG  25 m  2:00.01   
28  627  Christiansen Gustav R.  2006  HØRSHOLM  0681AN  25 m  2:11.01   
29  602  Folkmann William  2006  HOVEDSTAD  0655AE  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  13 september 2018 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  22:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark