2020-05-27   02:55:29
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Holdstævne Årgang, Gentofte

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag formiddag - Stævnestart kl. 10.15

8_S
Løb 8, 50m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
603  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  25 m  29.47   
479  Lange Nikoline Marie  2005  GLADSAXE  0594AF  25 m  29.55   
600  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  29.95   
551  Pedersen Emmely Östman  2005  HELSINGØR  0588AN  25 m  30.51   
448  Kreiser-Petersen Alberte  2005  GENTOFTE  0596AO  25 m  30.80   
656  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  25 m  31.03   
745  Mulipola Astrid  2006  SIGMA  0696AG  25 m  31.74   
794  Larsen Amalie Wichmann  2005  KØGE    25 m  31.82   
472  Dragieva Monika  2006  GLADSAXE  0688AH  25 m  32.08   
10  438  Cour Liva La  2006  GENTOFTE  0642AQ  25 m  32.09   
11  748  Aagaard Caroline Sofie  2005  SIGMA  0526AE  25 m  32.24   
12  550  Pedersen Caroline Søgaard  2005  HELSINGØR  0562AX  25 m  32.62   
13  659  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  32.64   
14  569  Sørensen Andrea Holm  2005  HERLUFSHOL  0518AJ  25 m  32.81   
15  439  Fischer Rebecca Chur  2005  GENTOFTE  0522AP  25 m  32.93   
16  666  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  25 m  33.28   
17  694  Petersen Andrea Nøhr  2006  KØGE  0686AB  25 m  33.39   
18  678  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  33.53   
19  767  Andersen Nicole Damhøj  2006  GTI  0674AN  25 m  33.66   
20  440  Frahm-Falkenberg Nanja  2006  GENTOFTE  0682AL  25 m  34.48   
21  790  Segato Julie  2005  GTI  0538AJ  25 m  35.78   
22  692  Kristensen Anne-Marie T.  2007  KØGE  0722AE  25 m  36.23   
23  578  Kirchhoff Anna Olivia  2005  HILLERØD  0566AK  25 m  36.24   
24  585  Pihl Athena Haugsted  2006  HILLERØD  0652AA  25 m  36.74   
25  490  Roos Bianca  2006  GLADSAXE  0622AB  25 m  37.42   
26  446  Hummelmose Johanne  2006  GENTOFTE  0628AK  25 m  37.81   
27  543  Martinsen Silvia  2007  HELSINGØR  0792AC  25 m  38.17   
28  632  Kaas Freja Mathilde  2006  HØRSHOLM  0638AO  25 m  38.82   
29  789  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GTI  0692AJ  25 m  40.28   
30  706  Bell Rebecca  2007  LYNGBY  0774AF  25 m  40.32   
31  559  Vejlby Olga  2006  HELSINGØR  0622AP  25 m  41.37   
32  705  Babin Alma Lind  2006  LYNGBY  0608AL  25 m  41.70   
33  629  El-Nagdy Isabella  2005  HØRSHOLM  0526AY  25 m  42.17   
34  719  Larsen Nikoline E.  2007  LYNGBY  0712AE  25 m  44.17   
35  563  Andersen Camilla  2006  HERLUFSHOL  0634AP  25 m  45.50   
36  625  Bruun-Møller Anna  2007  HØRSHOLM  0746AI  25 m  45.86   
37  557  Thorsen Kamilla Elisabeth  2007  HELSINGØR  0746AJ  25 m  49.97   
38  712  Fenger Freya  2006  LYNGBY  0624AN  25 m  50.87   
39  708  Breugel Celine van  2007  LYNGBY  0768AC  25 m  50.93   
40  595  Andersen Jasmin Egeskov  2005  HOVEDSTAD  0506AE  25 m     
41  630  Hjortshøj Thilde  2006  HØRSHOLM  0648AO  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  13 september 2018 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  22:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark