Program för UGP1 2018-2019, Falun
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag den 14/10 Klockan 15.00 (Insim kl 14.00)
Heatlista Gren 35
|
Tävling |
Ungdoms GP 1 2018-2019 Falun |
|
Utskriftsdatum |
14 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
14:10 |
|
|
Arrangör |
Falu SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 35, 400m Frisim Herrar |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
112 |
3 |
Lukas Nilsson |
2006 |
AH4506 |
SÖDERHAMN |
|
50m |
6:17.03 |
164 |
4 |
Helmer Brobacke |
2004 |
AI1304 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
6:11.05 |
9 |
5 |
Viggo Redlund |
2005 |
AV2305 |
SK ENA |
|
50m |
6:11.83 |
198 |
6 |
Artur Romin |
2003 |
AJ0303 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
22 |
1 |
Oscar Westman |
2005 |
AD9505 |
FALUN |
|
50m |
6:06.28 |
31 |
2 |
Linus von Hofsten |
2006 |
AN6306 |
FALUN |
|
50m |
5:49.04 |
258 |
3 |
Harry Högström Nordin |
2003 |
AW4103 |
SK ÄGIR |
|
50m |
5:26.85 |
254 |
4 |
Jakob Flykt |
2002 |
AV9702 |
SK ÄGIR |
|
25m |
5:01.05 |
46 |
5 |
Hugo Swanson |
2006 |
AA6106 |
GÄVLE SS |
|
25m |
5:02.28 |
259 |
6 |
Olle Lööf |
2002 |
AX7502 |
SK ÄGIR |
|
50m |
5:31.07 |
119 |
7 |
Erik Sundman |
2005 |
AU6705 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
6:02.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
221 |
1 |
Anton Hansson |
2003 |
AO7103 |
NJURUNDA |
|
25m |
4:59.18 |
154 |
2 |
Tom Dijkhuizen |
2003 |
AH5703 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
4:55.33 |
225 |
3 |
Mattias Gillgren |
2003 |
AR0303 |
NJURUNDA |
|
25m |
4:51.79 |
146 |
4 |
Per Granlund |
2002 |
AH9502 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
4:46.07 |
148 |
5 |
Gustaf Walldén |
2003 |
AE8503 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
4:49.67 |
104 |
6 |
Lucas Humling |
2005 |
AA8305 |
SANDVIKEN |
|
25m |
4:52.49 |
5 |
7 |
Daniel Ruijs |
2004 |
AE5504 |
BORLÄNGE |
|
25m |
4:58.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
152 |
1 |
Peter Khabarov |
2002 |
AM6302 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
4:46.04 |
236 |
2 |
Jonathan Nilsson |
2003 |
AD5103 |
SUNDSVALL |
|
25m |
4:37.20 |
240 |
3 |
Simon Lundgren |
2001 |
AL0501 |
SK ÄGIR |
|
25m |
4:24.17 |
235 |
4 |
Joel Berglund |
2002 |
AG9702 |
SUNDSVALL |
|
25m |
4:05.91 |
39 |
5 |
Jakob Källquist |
2001 |
AC0901 |
GÄVLE SS |
|
25m |
4:22.69 |
251 |
6 |
Jakob Wassberg |
2003 |
AR7103 |
SK ÄGIR |
|
25m |
4:25.73 |
249 |
7 |
Viktor Svärd |
2005 |
AC8305 |
SK ÄGIR |
|
25m |
4:40.50 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
14 oktober 2018 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
14:10 |
|