2024-06-14   14:18:33
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Sparbankssimmet 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

10_S
Gren 10, 50m Frisim Pojkar 
 
Sponsor: Markaryds Sparbank 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
22  Lndal Victor  2003  MARKARYD  AF6503  25 m  27.13   
83  Nordh Andreas  1991  OSBY SS  AN6591  25 m  27.57   
Nagy Levente  2005  LJUNGBY SS  AD1105  25 m  28.37   
77  Shebalin Daniel  2002  LMHULT  AT2102  50 m  29.29   
61  Edqvist Alwin  2006  VXJ SS  AM8906  25 m  29.61   
23  Forsberg Henry  2004  MARKARYD  AD8704  25 m  30.04   
44  Kling Linus  2004  VXJ SS  AO2504  25 m  30.05   
39  Hjelmberg Anton  2001  VXJ SS  AR1701  25 m  30.10   
Bogren-Karlsson William  2005  LJUNGBY SS  AA4905  25 m  30.32   
10  51  Sthle Theo  2006  VXJ SS  AD0506  25 m  31.58   
11  Sagadin Aidan  2006  LJUNGBY SS  AA5106  25 m  31.66   
12  29  Nordqvist Ville  2004  S 71  AF2304  25 m  31.70   
13  41  Hjelmberg Johan  2005  VXJ SS  AC5105  25 m  31.75   
14  42  Hjelmberg Erik  2003  VXJ SS  AR0103  25 m  31.91   
15  90  Claeson Fabian  2002  OSBY SS  AR7902  50 m  32.53   
16  48  Hermansson Hugo  2004  VXJ SS  AO6904  50 m  33.04   
17  43  Hjelmberg Ludvig  2006  VXJ SS  AC9506  25 m  33.25   
18  54  Jnsson Mattias  2006  VXJ SS  AI8906  25 m  33.59   
19  81  Zhang Alexander  2007  RINGSJ SK  AG3707  25 m  33.95   
20  96  Johnson Vincent  2006  OSBY SS  AD3506  25 m  34.12   
21  65  Fogelstrm Lukas  2005  VXJ SS  AT3705  25 m  34.32   
22  68  Johansson Frans  2006  VXJ SS  AR4506  50 m  35.41   
23  37  Andersson Tim  2006  S 71  AM5506  25 m  35.55   
24  94  Moberg Erik  2006  OSBY SS  AD3106  25 m  36.05   
25  67  Sernestrm Gabriel  2005  VXJ SS  AU0705  25 m  37.09   
26  97  Nord Oscar  2006  OSBY SS  AE5506  25 m  37.49   
27  16  Bogren-Karlsson Victor  2008  LJUNGBY SS  AA6908  25 m  38.74   
28  74  Edqvist Elliot  2008  VXJ SS  AJ4508  25 m  39.71   
29  113  Lundberg Erik  2005  S 71  AV0105  25 m  40.00   
30  73  Elgaard Fonnesbech Egil  2007  VXJ SS  AN6507  25 m  40.36   
31  70  Johansson Viktor  2006  VXJ SS  AS4506  25 m  41.75   
32  98  Andersson Isak  2007  OSBY SS  AC5307  25 m  43.29   
33  108  Bendz Lundberg Johan  2009  OSBY SS  AC4709  25 m  44.07   
34  18  Grahovic Tony  2007  LJUNGBY SS  AD1107  25 m  44.64   
35  28  Lundbck Lukas  2007  MARKARYD  AO5507  50 m  45.24   
36  71  Hsslebro Isak  2007  VXJ SS  AL4707  25 m  45.33   
37  107  Clason Adrian  2010  OSBY SS  AA9510  25 m  47.95   
38  109  Balte Axel  2009  OSBY SS  AC8909  25 m  48.14   
39  82  Zhang Noah  2008  RINGSJ SK  AJ8908  25 m  48.51   
40  72  Wall Joel  2008  VXJ SS  AI7508  25 m  51.84   
41  75  Stirling Oscar  2007  LMHULT    25 m     
42  76  kelly oscar  2009  LMHULT    25 m     
43  111  Wahl Oscar  2005  OSBY SS  AX9505  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  24 september 2018 
Licensierad till: Markaryds Simsllskap  Utskriftstid  20:59 
 

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner