2020-02-26   16:44:31
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för DM/JDM 25m VSSF 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

13_J
Gren 13, 50m Frisim Damer Junior 
 
Distriktrekord Seniorer: Claire Hedenskog (1980) 24.37 2009-12-13 
Distriktrekord Juniorer: Anna Rosén (1994) 25.52 2011-11-27 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
203  Forss Trine  2003  SKÖVDE SS  AD8403  25 m  26.00   
17  Åstedt Sofia  2003  ELFSBORG  AF1403  25 m  26.27   
106  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  26.28   
198  Fransson Vera  2001  SKÖVDE SS  AB7401  25 m  26.46   
230  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  26.48   
199  Lövgren Ida  2001  SKÖVDE SS  AB2801  25 m  26.74   
200  Brockmar Nikki  1999  SKÖVDE SS  AR2299  25 m  26.77   
169  Back Alva  2002  S77  AQ8802  25 m  27.38   
211  Schimmel Hilja  2003  SKÖVDE SS  AV3603  25 m  27.42   
10  96  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  25 m  27.43   
11  254  Abrahamsson Sofia  2005  UDDEVALLA  AB8605  25 m  27.49   
12  220  Hasslin Klara  2001  TROLLHÄTTA  AF3201  25 m  27.50   
13  201  Williamsson Liesel  2000  SKÖVDE SS  AX6400  25 m  27.78   
14  209  Henningsson Sofia  2004  SKÖVDE SS  AH8204  25 m  27.90   
15  15  Stenberg Matilda  2001  ELFSBORG  AS5401  25 m  27.94   
16  120  Fritz Hannah  2003  SK LAXEN  BB5603  25 m  27.98   
17  212  Kristiansson Ida  2004  SKÖVDE SS  AX8204  25 m  28.02   
18  111  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  25 m  28.04   
19  117  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN  AO3803  25 m  28.08   
20  139  Janzén Saga  2002  MASS  AB9802  25 m  28.08   
21  130  Olsson Ebba  2001  MARIESTAD  AM7201  25 m  28.27   
22  12  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  28.31   
23  121  Svensson Wilma  2002  SK LAXEN  BK8402  25 m  28.39   
24  104  Stigsson Klara  2001  SK LAXEN  AL0201  25 m  28.42   
25  51  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  25 m  28.52   
26  184  Lind Madison  2004  S 02  AZ4804  25 m  28.56   
27  118  Ålenius Josephine  2002  SK LAXEN  AY2402  25 m  28.64   
28  28  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  25 m  28.68   
29  109  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  25 m  28.68   
30  149  Gradinarska Boiana  2004  MASS  AJ5204  25 m  28.82   
31  173  Svantesson Agnes  2001  S 02  AM2201  25 m  28.85   
32  182  Edvardsson Maja  2003  S 02  BH2603  25 m  28.85   
33  196  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  25 m  28.85   
34  74  Andersson Malin  1999  KUNGSBACKA  AL0899  25 m  28.87   
35  221  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  25 m  28.87   
36  232  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  28.99   
37  146  Nyberg Melissa  2003  MASS  AW7403  25 m  29.10   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  24 september 2018 
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet  Utskriftstid  15:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner