Program för Umeracet 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Navet |
Arrangör: |
Umeå Simsälskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 sep 2018 till den 23 sep 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 800m Frisim Damer
|
Final 1 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
2 |
|
Millie Eriksson |
2007 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
3 |
|
Amanda Hedberg |
2004 |
BUREÅ SS |
13:54.81 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
4 |
|
Tyra Östberg |
2004 |
UMEÅ SS |
11:45.08 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
5 |
|
Sandra Trigell |
2005 |
UMEÅ SS |
12:01.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
6 |
|
Elvira Ögren |
2002 |
UMEÅ SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 800m Frisim Damer |
Final 2 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
239 |
1 |
|
Freja Vestberg |
2002 |
HÖGAKUSTEN |
11:39.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
2 |
|
Ella Barnoin |
2002 |
Ö-VIKS ASS |
11:19.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
3 |
|
Camilla Johansson-Sponseller |
1974 |
UMEÅ SS |
9:57.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
4 |
|
Lovisa Nyman |
1994 |
UMEÅ SS |
9:15.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
5 |
|
Alva Gonzalez-Glanberg |
2002 |
LULEÅ SS |
9:39.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
6 |
|
Astrid Gustafsson |
2003 |
UMEÅ SS |
10:02.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
7 |
|
Alva Gustavsson |
2006 |
UMEÅ SS |
11:39.19 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
8 |
|
Lea Edvardsson |
2003 |
UMEÅ SS |
11:40.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-09-22 09:18:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Umeå Simsällskap |
|
|
|
|