Startliste for Christmas Race
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 72 | Herlev Junior 1 | 2002 | HERLEV | 25 m | 1:45.00 | ||
2 | 85 | Herlev Årgang 1 | 2005 | HERLEV | 25 m | 1:49.42 | ||
3 | 74 | Herlev Junior 2 | 2002 | HERLEV | 25 m | 1:50.00 | ||
4 | 79 | Herlev Senior | 2000 | HERLEV | 25 m | 1:50.00 | ||
5 | 86 | Herlev Årgang 2 | 2005 | HERLEV | 25 m | 1:57.42 | ||
6 | 321 | Karls Mix | 2003 | K-TRI | 25 m | 2:09.00 | ||
7 | 322 | Karls Mix | 2003 | K-TRI | 25 m | 2:09.00 | ||
8 | 168 | Stt-Nisser | 2001 | VATCPH-STT | 25 m | 2:10.00 | ||
9 | 153 | Stt-Engle | 2002 | VATCPH-STT | 25 m | 2:16.00 | ||
10 | 222 | Hvidovre Fri Mix 1 | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | |||
11 | 223 | Hvidovre Fri Mix 2 | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | |||
12 | 224 | Hvidovre Fri Mix 3 | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | |||
13 | 225 | Hvidovre Fri Mix 4 | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | |||
14 | 226 | Hvidovre Fri Mix 5 | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | |||
15 | 227 | Hvidovre Fri Mix 6 | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | |||
16 | 228 | Hvidovre Fri Mix 7 | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:04 |
Løb 2, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 188 | Missing Sarah | 2001 | VG17 | 0192AN | 25 m | 2:25.18 | |
2 | 214 | Ruby Lærke Toft | 1999 | JYLLINGE | 9996AG | 25 m | 2:25.29 | |
3 | 213 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | JYLLINGE | 0066AO | 25 m | 2:26.22 | |
4 | 267 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 2:26.81 | |
5 | 107 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 50 m | 2:27.57 | |
6 | 114 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 25 m | 2:29.03 | |
7 | 111 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | HERLEV | 0298AO | 25 m | 2:31.23 | |
8 | 9 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 2:32.32 | |
9 | 187 | Mikkelsen Emma | 2001 | VG17 | 0176AB | 25 m | 2:32.43 | |
10 | 272 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 2:36.64 | |
11 | 280 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 25 m | 2:39.57 | |
12 | 186 | Metz Ella Gohr | 2005 | VG17 | 0542AS | 25 m | 2:45.69 | |
13 | 196 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VG17 | 0588AJ | 25 m | 2:47.37 | |
14 | 139 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 2:49.99 | |
15 | 124 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 2:50.86 | |
16 | 201 | Therp Rikke | 2006 | VG17 | 0628AF | 25 m | 2:52.61 | |
17 | 43 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 25 m | 2:55.93 | |
18 | 258 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 3:00.94 | |
19 | 28 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 3:04.76 | |
20 | 60 | Lund Amalie | 2004 | HELSINGE | 0438AX | 50 m | 3:07.18 | |
21 | 102 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 3:07.43 | |
22 | 283 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 3:11.57 | |
23 | 50 | Jakobsen Aurora Troldahl | 2005 | HELSINGE | 0564AX | 25 m | 3:11.93 | |
24 | 30 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 3:11.97 | |
25 | 87 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 3:12.04 | |
26 | 122 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 3:24.20 | |
27 | 292 | Borgmann Isabella | 2005 | FARUM | 0502AX | 25 m | 3:28.89 | |
28 | 151 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 3:34.83 | |
29 | 113 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 4:08.57 | |
30 | 119 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 25 m | ||
31 | 127 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 25 m | ||
32 | 140 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | ||
33 | 260 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | ||
34 | 296 | Fanø Helene Friis | 2007 | FARUM | 0764AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:04 |
Løb 3, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 185 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VG17 | 9901AH | 25 m | 1:00.66 | |
2 | 135 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 1:01.15 | |
3 | 257 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 1:01.24 | |
4 | 175 | Davidsen Casper | 1999 | VG17 | 9979AA | 25 m | 1:02.13 | |
5 | 62 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 1:02.80 | |
6 | 128 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 1:02.90 | |
7 | 200 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VG17 | 9935AL | 25 m | 1:03.34 | |
8 | 69 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 1:03.80 | |
9 | 34 | Andersen Nicklas | 2001 | HELSINGE | 0171AI | 25 m | 1:03.99 | |
10 | 93 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 1:04.26 | |
11 | 173 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VG17 | 0299AI | 25 m | 1:05.38 | |
12 | 181 | Immerkjær Mathias | 1999 | VG17 | 9961AF | 25 m | 1:06.86 | |
13 | 53 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 25 m | 1:08.02 | |
14 | 264 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | 1:08.09 | |
15 | 179 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:08.64 | |
16 | 281 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 1:10.65 | |
17 | 163 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 1:12.16 | |
18 | 8 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 1:12.62 | |
19 | 277 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m | 1:12.84 | |
20 | 67 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 1:13.06 | |
21 | 108 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:13.06 | |
22 | 96 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 25 m | 1:13.46 | |
23 | 256 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 1:14.96 | |
24 | 164 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 25 m | 1:17.27 | |
25 | 238 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 1:19.78 | |
26 | 160 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 1:20.34 | |
27 | 308 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 25 m | 1:20.45 | |
28 | 63 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 25 m | 1:22.23 | |
29 | 100 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:22.42 | |
30 | 39 | Christiansen Victor | 2004 | HELSINGE | 0435AN | 25 m | 1:22.51 | |
31 | 270 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 25 m | 1:22.69 | |
32 | 41 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 25 m | 1:27.76 | |
33 | 10 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 1:28.11 | |
34 | 273 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 1:28.18 | |
35 | 59 | Købsted Nicklas Kolt | 2006 | HELSINGE | 0601AG | 25 m | 1:28.86 | |
36 | 44 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 25 m | 1:30.15 | |
37 | 92 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 1:30.95 | |
38 | 170 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | 1:31.56 | |
39 | 37 | Brandt Nikolaj Assentoft | 2007 | HELSINGE | 0757AF | 25 m | 1:33.03 | |
40 | 46 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 25 m | 1:33.60 | |
41 | 295 | Ciampi Emanuele Holm | 2006 | FARUM | 0621AB | 25 m | 1:36.22 | |
42 | 247 | Ellinghaus Louis | 2008 | HVIDOVRE | 0897AA | 25 m | 1:37.58 | |
43 | 99 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 1:45.99 | |
44 | 126 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 1:56.86 | |
45 | 112 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 1:59.43 | |
46 | 130 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 25 m | ||
47 | 275 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | ||
48 | 291 | Angjelovski Stefan | 2006 | FARUM | 0649AJ | 25 m | ||
49 | 303 | Nguyen Andy | 2006 | FARUM | 0611AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:04 |
Løb 4, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 210 | Jensen Julie Kepp | 2000 | JYLLINGE | 0042AA | 25 m | 26.42 | |
2 | 107 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 25 m | 30.91 | |
3 | 269 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 31.50 | |
4 | 326 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 31.57 | |
5 | 192 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VG17 | 0156AB | 25 m | 32.30 | |
6 | 148 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 32.46 | |
7 | 255 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 33.40 | |
8 | 246 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 34.63 | |
9 | 89 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 34.85 | |
10 | 254 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 34.94 | |
11 | 263 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 35.26 | |
12 | 104 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 36.05 | |
13 | 191 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 36.87 | |
14 | 55 | Jørgensen Laura | 2004 | HELSINGE | 0428AQ | 25 m | 37.25 | |
15 | 24 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 37.32 | |
16 | 31 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 37.39 | |
17 | 199 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 37.66 | |
18 | 239 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 37.72 | |
19 | 201 | Therp Rikke | 2006 | VG17 | 0628AF | 25 m | 38.17 | |
20 | 193 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VG17 | 0626AD | 25 m | 38.27 | |
21 | 15 | Tholstrup Julia | 2005 | GENTOFTE | 0586BA | 25 m | 39.47 | |
22 | 68 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 25 m | 40.03 | |
23 | 143 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 40.14 | |
24 | 125 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 40.67 | |
25 | 304 | Orben Helene | 2005 | FARUM | 25 m | 41.34 | ||
26 | 296 | Fanø Helene Friis | 2007 | FARUM | 0764AJ | 25 m | 41.78 | |
27 | 282 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 25 m | 42.07 | |
28 | 133 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 42.41 | |
29 | 131 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 44.50 | |
30 | 268 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 50 m | 45.44 | |
31 | 137 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 45.82 | |
32 | 122 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 46.64 | |
33 | 51 | Jensen Emily Amalie | 2007 | HELSINGE | 0754AE | 25 m | 47.67 | |
34 | 169 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 50 m | 49.07 | |
35 | 70 | Thomsen Yasmin | 2007 | HELSINGE | 0766AQ | 25 m | 49.57 | |
36 | 95 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | 49.96 | |
37 | 300 | Jørgensen Caroline | 2008 | FARUM | 0858AG | 25 m | 50.66 | |
38 | 61 | Madsen Anna Søjberg | 2008 | HELSINGE | 0862AJ | 25 m | 57.86 | |
39 | 266 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 1:01.84 | |
40 | 141 | Rasmussen Freya | 2010 | HERLEV | 1052AD | 25 m | 1:14.45 | |
41 | 36 | Bjørn-Pedersen Julie | 2007 | HELSINGE | 25 m | |||
42 | 94 | Bervild Persille | 2009 | HERLEV | 0934AG | 25 m | ||
43 | 109 | Engvej Emily | 2006 | HERLEV | 25 m | |||
44 | 138 | Mussi Isabella | 2006 | HERLEV | 25 m | |||
45 | 142 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | ||
46 | 149 | Witt Amalie | 2010 | HERLEV | 1042AD | 25 m | ||
47 | 243 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | ||
48 | 261 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:04 |
Løb 5, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 237 | Aneiros Lorenzo Ortiz | 1995 | HVIDOVRE | 9595AS | 25 m | 50.86 | |
2 | 181 | Immerkjær Mathias | 1999 | VG17 | 9961AF | 25 m | 52.21 | |
3 | 135 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 50 m | 53.54 | |
4 | 204 | Vestergaard Andreas | 1999 | VG17 | 9997AG | 50 m | 53.71 | |
5 | 128 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 53.94 | |
6 | 244 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 25 m | 55.07 | |
7 | 264 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | 56.69 | |
8 | 177 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VG17 | 0277AI | 25 m | 57.13 | |
9 | 176 | Davidsen Tobias | 2003 | VG17 | 0329AD | 25 m | 57.23 | |
10 | 249 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 57.43 | |
11 | 183 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 57.97 | |
12 | 12 | Sanbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 25 m | 58.23 | |
13 | 245 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 58.56 | |
14 | 190 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VG17 | 0471AD | 25 m | 58.93 | |
15 | 184 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VG17 | 0257AD | 25 m | 59.27 | |
16 | 121 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 59.32 | |
17 | 198 | Rasmussen Esben | 2004 | VG17 | 0413AJ | 25 m | 59.59 | |
18 | 38 | Christiansen Marcus | 2001 | HELSINGE | 0145AT | 25 m | 59.86 | |
19 | 98 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:00.03 | |
20 | 118 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:00.37 | |
21 | 106 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 1:00.67 | |
22 | 281 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 1:00.73 | |
23 | 17 | Wester Frederik Holm | 2000 | GENTOFTE | 0001AV | 25 m | 1:01.24 | |
24 | 5 | Eilersen Mads Frederik | 2001 | GENTOFTE | 0149AS | 25 m | 1:01.37 | |
25 | 22 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:01.43 | |
26 | 33 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:01.93 | |
27 | 134 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:02.89 | |
28 | 146 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 0331AT | 25 m | 1:03.97 | |
29 | 241 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 1:04.51 | |
30 | 163 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 1:05.84 | |
31 | 52 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 25 m | 1:06.26 | |
32 | 314 | Hansen Matias Buus | 2003 | K-TRI | 0381AK | 25 m | 1:07.17 | |
33 | 105 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 1:07.77 | |
34 | 242 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 25 m | 1:08.24 | |
35 | 155 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | 1:08.45 | |
36 | 164 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 50 m | 1:09.37 | |
37 | 56 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 50 m | 1:09.84 | |
38 | 308 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 50 m | 1:10.00 | |
39 | 156 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 25 m | 1:10.95 | |
40 | 309 | Nielander Magnus | 2003 | K-TRI | 0393AT | 25 m | 1:11.01 | |
41 | 262 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 1:11.96 | |
42 | 44 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 25 m | 1:12.61 | |
43 | 32 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 50 m | 1:13.25 | |
44 | 315 | Jørgense Victor Tvistholm | 2004 | K-TRI | 0405AS | 25 m | 1:13.76 | |
45 | 159 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 1:14.55 | |
46 | 27 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 50 m | 1:15.70 | |
47 | 273 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 1:19.23 | |
48 | 42 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 0805AA | 50 m | 1:19.88 | |
49 | 313 | Winsløv Bertil Vinter | 2005 | K-TRI | 0561AQ | 25 m | 1:19.98 | |
50 | 170 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | 1:20.72 | |
51 | 92 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 1:22.18 | |
52 | 160 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 1:22.31 | |
53 | 145 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 1:22.93 | |
54 | 316 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | K-TRI | 0623AA | 25 m | 1:23.05 | |
55 | 305 | Pedersen Joshua Michael | 2006 | FARUM | 0631AK | 25 m | 1:24.77 | |
56 | 310 | Nielander Kasper | 2005 | K-TRI | 0551AQ | 25 m | 1:27.70 | |
57 | 65 | Pedersen Nikolaj | 2007 | HELSINGE | 0791AG | 50 m | 1:27.89 | |
58 | 291 | Angjelovski Stefan | 2006 | FARUM | 0649AJ | 25 m | 1:29.20 | |
59 | 130 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 25 m | 1:34.44 | |
60 | 101 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 1:36.98 | |
61 | 126 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 1:40.23 | |
62 | 40 | Fisker Nicklas Østrup | 2008 | HELSINGE | 0873AF | 50 m | 1:43.01 | |
63 | 298 | Helmudt Bertil Mørup | 2005 | FARUM | 0553AM | 50 m | 1:44.31 | |
64 | 302 | Markussen Benjamin Krohn | 2008 | FARUM | 0823AD | 25 m | 1:46.46 | |
65 | 49 | Hovmand Arn Byrge | 2009 | HELSINGE | 25 m | 1:46.76 | ||
66 | 319 | Rasmus Hansen | 2007 | K-TRI | 0725AM | 25 m | 1:48.44 | |
67 | 144 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | 1:59.62 | |
68 | 152 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | 2:11.30 | |
69 | 48 | Hansen Liam | 2007 | HELSINGE | 0725AL | 25 m | ||
70 | 57 | Kühl Victor | 2009 | HELSINGE | 0983AA | 25 m | ||
71 | 64 | Nielsen Oscar | 2009 | HELSINGE | 25 m | |||
72 | 103 | Eie Mathias | 2009 | HERLEV | 0951AE | 25 m | ||
73 | 110 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:04 |
Løb 6, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 209 | Mass Isabel | 1998 | JYLLINGE | 9848AA | 25 m | 1:12.67 | |
2 | 97 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 1:13.98 | |
3 | 182 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VG17 | 0492AD | 25 m | 1:16.83 | |
4 | 269 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 1:17.20 | |
5 | 136 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:17.28 | |
6 | 3 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:17.67 | |
7 | 187 | Mikkelsen Emma | 2001 | VG17 | 0176AB | 25 m | 1:18.01 | |
8 | 259 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 1:18.11 | |
9 | 4 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 25 m | 1:19.77 | |
10 | 13 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 1:21.49 | |
11 | 327 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 1:23.10 | |
12 | 139 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 1:23.82 | |
13 | 123 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 1:24.88 | |
14 | 23 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:27.95 | |
15 | 274 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 1:28.52 | |
16 | 197 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:29.01 | |
17 | 174 | Bygum Anna Blom | 2006 | VG17 | 0682AI | 25 m | 1:29.50 | |
18 | 129 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:31.81 | |
19 | 11 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 1:32.93 | |
20 | 24 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 1:34.78 | |
21 | 88 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:34.88 | |
22 | 301 | Lind Selma Thomsen | 2007 | FARUM | 0714AJ | 25 m | 1:38.78 | |
23 | 133 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 1:39.56 | |
24 | 265 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 1:39.79 | |
25 | 306 | Rose Marie | 2006 | FARUM | 0606AR | 25 m | 1:40.75 | |
26 | 167 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 1:42.00 | |
27 | 143 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 1:43.90 | |
28 | 293 | Borgmann Lucia | 2007 | FARUM | 0774AM | 25 m | 1:44.56 | |
29 | 25 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 25 m | 1:46.30 | |
30 | 140 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | 1:47.12 | |
31 | 102 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 1:47.14 | |
32 | 268 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 25 m | 1:47.71 | |
33 | 279 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 1:50.79 | |
34 | 261 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 25 m | 1:51.04 | |
35 | 278 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 1:53.31 | |
36 | 127 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 25 m | 1:54.14 | |
37 | 250 | Handberg Mathilde F | 2005 | HVIDOVRE | 0576AX | 25 m | 1:55.93 | |
38 | 266 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 1:59.70 | |
39 | 161 | Tygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 25 m | 2:00.88 | |
40 | 54 | Jesse Melani | 2008 | HELSINGE | 0804AA | 25 m | 2:02.25 | |
41 | 113 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 2:07.12 | |
42 | 35 | Arnholtz Liya | 2007 | HELSINGE | 0794AM | 25 m | ||
43 | 90 | Andersen Lærke Aistrup | 2005 | HERLEV | 0518AC | 25 m | ||
44 | 138 | Mussi Isabella | 2006 | HERLEV | 25 m | |||
45 | 248 | Fast Agnes | 2006 | HVIDOVRE | 0698AU | 25 m | ||
46 | 260 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:04 |
Løb 7, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 96 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 50 m | 57.85 | |
2 | 181 | Immerkjær Mathias | 1999 | VG17 | 9961AF | 25 m | 59.37 | |
3 | 147 | Svane-From Thomas | 2000 | HERLEV | 0005AU | 25 m | 1:00.56 | |
4 | 204 | Vestergaard Andreas | 1999 | VG17 | 9997AG | 25 m | 1:02.52 | |
5 | 175 | Davidsen Casper | 1999 | VG17 | 9979AA | 25 m | 1:04.12 | |
6 | 251 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 1:06.05 | |
7 | 12 | Sanbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 25 m | 1:06.99 | |
8 | 184 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VG17 | 0257AD | 25 m | 1:08.22 | |
9 | 281 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 1:08.82 | |
10 | 14 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:11.17 | |
11 | 198 | Rasmussen Esben | 2004 | VG17 | 0413AJ | 25 m | 1:11.84 | |
12 | 53 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 25 m | 1:12.29 | |
13 | 134 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:13.15 | |
14 | 252 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 1:13.78 | |
15 | 178 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 50 m | 1:14.40 | |
16 | 159 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 1:15.67 | |
17 | 241 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 1:17.67 | |
18 | 52 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 25 m | 1:20.25 | |
19 | 132 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 1:20.82 | |
20 | 262 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 1:26.12 | |
21 | 299 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 25 m | 1:26.89 | |
22 | 253 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 1:27.13 | |
23 | 37 | Brandt Nikolaj Assentoft | 2007 | HELSINGE | 0757AF | 25 m | 1:28.05 | |
24 | 39 | Christiansen Victor | 2004 | HELSINGE | 0435AN | 50 m | 1:28.90 | |
25 | 59 | Købsted Nicklas Kolt | 2006 | HELSINGE | 0601AG | 25 m | 1:30.06 | |
26 | 297 | Hansen Benjamin Schultz | 2005 | FARUM | 0533AM | 25 m | 1:32.26 | |
27 | 112 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 1:39.28 | |
28 | 99 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 1:41.48 | |
29 | 42 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 0805AA | 50 m | 1:42.33 | |
30 | 240 | Bandsholm Nikolaj | 2007 | HVIDOVRE | 0775AE | 25 m | 1:44.14 | |
31 | 298 | Helmudt Bertil Mørup | 2005 | FARUM | 0553AM | 50 m | 1:45.70 | |
32 | 155 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | ||
33 | 156 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:04 |
Løb 8, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 210 | Jensen Julie Kepp | 2000 | JYLLINGE | 0042AA | 50 m | 24.97 | |
2 | 188 | Missing Sarah | 2001 | VG17 | 0192AN | 25 m | 26.96 | |
3 | 212 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 50 m | 27.35 | |
4 | 211 | Wiuff Cecilie | 2000 | JYLLINGE | 0072AB | 25 m | 27.37 | |
5 | 120 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | HERLEV | 0232AM | 25 m | 28.23 | |
6 | 148 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 28.35 | |
7 | 254 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 28.64 | |
8 | 9 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 28.67 | |
9 | 327 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 28.68 | |
10 | 107 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 50 m | 28.73 | |
11 | 202 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VG17 | 0402AH | 25 m | 28.88 | |
12 | 123 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 29.00 | |
13 | 192 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VG17 | 0156AB | 25 m | 29.24 | |
14 | 136 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 29.43 | |
15 | 114 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 50 m | 29.45 | |
16 | 272 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 29.52 | |
17 | 284 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 29.88 | |
18 | 259 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 29.91 | |
19 | 55 | Jørgensen Laura | 2004 | HELSINGE | 0428AQ | 25 m | 29.99 | |
20 | 89 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 30.25 | |
21 | 104 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 30.32 | |
22 | 117 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 30.37 | |
23 | 47 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 25 m | 30.52 | |
24 | 263 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 30.92 | |
25 | 246 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 31.00 | |
26 | 6 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 31.25 | |
27 | 307 | Spellerberg Frida Amalie | 2004 | FARUM | 0452AZ | 25 m | 31.63 | |
28 | 258 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 31.70 | |
29 | 239 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 50 m | 31.72 | |
30 | 283 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 31.75 | |
31 | 60 | Lund Amalie | 2004 | HELSINGE | 0438AX | 25 m | 31.79 | |
32 | 236 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 25 m | 31.88 | |
33 | 276 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 32.44 | |
34 | 68 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 25 m | 32.48 | |
35 | 124 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 32.69 | |
36 | 167 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 32.86 | |
37 | 50 | Jakobsen Aurora Troldahl | 2005 | HELSINGE | 0564AX | 25 m | 33.07 | |
38 | 131 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 33.90 | |
39 | 311 | Jacobsen Emma | 2004 | K-TRI | 0492BD | 25 m | 34.10 | |
40 | 133 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 34.25 | |
41 | 157 | Mohammadi Sofia | 2005 | VATCPH-STT | 0552AW | 25 m | 34.62 | |
42 | 282 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 25 m | 34.66 | |
43 | 116 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 35.16 | |
44 | 268 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 25 m | 35.64 | |
45 | 154 | Erdal Camilla | 2002 | VATCPH-STT | 0226AJ | 25 m | 36.13 | |
46 | 279 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 36.19 | |
47 | 318 | Jacobsen Sofia | 2006 | K-TRI | 0658AW | 25 m | 36.23 | |
48 | 293 | Borgmann Lucia | 2007 | FARUM | 0774AM | 25 m | 36.35 | |
49 | 51 | Jensen Emily Amalie | 2007 | HELSINGE | 0754AE | 25 m | 36.49 | |
50 | 306 | Rose Marie | 2006 | FARUM | 0606AR | 50 m | 36.65 | |
51 | 292 | Borgmann Isabella | 2005 | FARUM | 0502AX | 25 m | 37.10 | |
52 | 70 | Thomsen Yasmin | 2007 | HELSINGE | 0766AQ | 25 m | 37.74 | |
53 | 278 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 37.84 | |
54 | 35 | Arnholtz Liya | 2007 | HELSINGE | 0794AM | 25 m | 38.32 | |
55 | 250 | Handberg Mathilde F | 2005 | HVIDOVRE | 0576AX | 25 m | 39.13 | |
56 | 161 | Tygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 25 m | 39.85 | |
57 | 169 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 40.92 | |
58 | 294 | Ciampi Annabella Holm | 2009 | FARUM | 0974AC | 25 m | 41.24 | |
59 | 151 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 50 m | 41.26 | |
60 | 317 | Jørgensen Filippa Tvistholm | 2008 | K-TRI | 0878AM | 25 m | 41.35 | |
61 | 61 | Madsen Anna Søjberg | 2008 | HELSINGE | 0862AJ | 25 m | 41.54 | |
62 | 90 | Andersen Lærke Aistrup | 2005 | HERLEV | 0518AC | 25 m | 44.32 | |
63 | 300 | Jørgensen Caroline | 2008 | FARUM | 0858AG | 25 m | 44.66 | |
64 | 301 | Lind Selma Thomsen | 2007 | FARUM | 0714AJ | 25 m | 44.95 | |
65 | 94 | Bervild Persille | 2009 | HERLEV | 0934AG | 25 m | 52.29 | |
66 | 149 | Witt Amalie | 2010 | HERLEV | 1042AD | 25 m | 1:11.04 | |
67 | 141 | Rasmussen Freya | 2010 | HERLEV | 1052AD | 25 m | 1:29.76 | |
68 | 36 | Bjørn-Pedersen Julie | 2007 | HELSINGE | 25 m | |||
69 | 91 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 25 m | ||
70 | 95 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | ||
71 | 109 | Engvej Emily | 2006 | HERLEV | 25 m | |||
72 | 142 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | ||
73 | 166 | Knudsen Julie Gerner | 2002 | VATCPH-STT | 0254AT | 25 m | ||
74 | 286 | Devantier Anne Sofie | 2004 | HVIDOVRE | 0406AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:04 |
Løb 9, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 181 | Immerkjær Mathias | 1999 | VG17 | 9961AF | 25 m | 4:14.02 | |
2 | 257 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 4:17.85 | |
3 | 96 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 25 m | 4:17.90 | |
4 | 277 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m | 4:34.07 | |
5 | 271 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 25 m | 4:37.02 | |
6 | 106 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 4:37.76 | |
7 | 66 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 4:40.38 | |
8 | 256 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 4:41.88 | |
9 | 17 | Wester Frederik Holm | 2000 | GENTOFTE | 0001AV | 25 m | 4:42.52 | |
10 | 45 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 25 m | 4:43.33 | |
11 | 281 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 4:43.77 | |
12 | 249 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 4:48.10 | |
13 | 98 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 4:56.10 | |
14 | 238 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 4:57.57 | |
15 | 5 | Eilersen Mads Frederik | 2001 | GENTOFTE | 0149AS | 25 m | 5:00.47 | |
16 | 242 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 25 m | 5:19.88 | |
17 | 270 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 25 m | 5:27.46 | |
18 | 314 | Hansen Matias Buus | 2003 | K-TRI | 0381AK | 25 m | 5:32.76 | |
19 | 253 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 5:45.20 | |
20 | 10 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 50 m | 5:48.99 | |
21 | 46 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 25 m | 5:52.40 | |
22 | 108 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 50 m | 5:53.77 | |
23 | 41 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 25 m | 5:57.23 | |
24 | 309 | Nielander Magnus | 2003 | K-TRI | 0393AT | 25 m | 6:19.30 | |
25 | 315 | Jørgense Victor Tvistholm | 2004 | K-TRI | 0405AS | 25 m | 6:24.54 | |
26 | 316 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | K-TRI | 0623AA | 25 m | 6:30.00 | |
27 | 310 | Nielander Kasper | 2005 | K-TRI | 0551AQ | 25 m | 6:47.35 | |
28 | 313 | Winsløv Bertil Vinter | 2005 | K-TRI | 0561AQ | 25 m | 6:51.12 | |
29 | 319 | Rasmus Hansen | 2007 | K-TRI | 0725AM | 25 m | 8:00.00 | |
30 | 240 | Bandsholm Nikolaj | 2007 | HVIDOVRE | 0775AE | 25 m | ||
31 | 247 | Ellinghaus Louis | 2008 | HVIDOVRE | 0897AA | 25 m | ||
32 | 273 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | ||
33 | 295 | Ciampi Emanuele Holm | 2006 | FARUM | 0621AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:04 |
Løb 10, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 209 | Mass Isabel | 1998 | JYLLINGE | 9848AA | 50 m | 34.96 | |
2 | 259 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 35.73 | |
3 | 269 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 35.90 | |
4 | 267 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 50 m | 36.15 | |
5 | 120 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | HERLEV | 0232AM | 25 m | 36.46 | |
6 | 327 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 37.82 | |
7 | 16 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 38.11 | |
8 | 13 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 38.15 | |
9 | 186 | Metz Ella Gohr | 2005 | VG17 | 0542AS | 25 m | 38.72 | |
10 | 191 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 38.86 | |
11 | 23 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 40.46 | |
12 | 201 | Therp Rikke | 2006 | VG17 | 0628AF | 25 m | 40.62 | |
13 | 193 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VG17 | 0626AD | 25 m | 41.14 | |
14 | 129 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 41.34 | |
15 | 174 | Bygum Anna Blom | 2006 | VG17 | 0682AI | 25 m | 41.68 | |
16 | 274 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 42.39 | |
17 | 24 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 50 m | 43.08 | |
18 | 236 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 25 m | 44.13 | |
19 | 283 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 45.95 | |
20 | 15 | Tholstrup Julia | 2005 | GENTOFTE | 0586BA | 25 m | 47.00 | |
21 | 104 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 47.91 | |
22 | 293 | Borgmann Lucia | 2007 | FARUM | 0774AM | 25 m | 50.42 | |
23 | 250 | Handberg Mathilde F | 2005 | HVIDOVRE | 0576AX | 25 m | 50.44 | |
24 | 119 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 25 m | 51.29 | |
25 | 87 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 53.00 | |
26 | 301 | Lind Selma Thomsen | 2007 | FARUM | 0714AJ | 25 m | 53.34 | |
27 | 54 | Jesse Melani | 2008 | HELSINGE | 0804AA | 25 m | 53.77 | |
28 | 154 | Erdal Camilla | 2002 | VATCPH-STT | 0226AJ | 50 m | 55.21 | |
29 | 248 | Fast Agnes | 2006 | HVIDOVRE | 0698AU | 25 m | 55.57 | |
30 | 300 | Jørgensen Caroline | 2008 | FARUM | 0858AG | 50 m | 1:01.12 | |
31 | 141 | Rasmussen Freya | 2010 | HERLEV | 1052AD | 25 m | 1:19.86 | |
32 | 149 | Witt Amalie | 2010 | HERLEV | 1042AD | 25 m | 1:23.42 | |
33 | 91 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 25 m | ||
34 | 166 | Knudsen Julie Gerner | 2002 | VATCPH-STT | 0254AT | 25 m | ||
35 | 243 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:04 |
Løb 11, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 128 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 57.02 | |
2 | 208 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | 57.04 | |
3 | 200 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VG17 | 9935AL | 25 m | 57.45 | |
4 | 147 | Svane-From Thomas | 2000 | HERLEV | 0005AU | 25 m | 59.02 | |
5 | 185 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VG17 | 9901AH | 25 m | 1:00.87 | |
6 | 93 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 1:01.32 | |
7 | 62 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 1:01.87 | |
8 | 252 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 1:02.06 | |
9 | 271 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 25 m | 1:02.62 | |
10 | 181 | Immerkjær Mathias | 1999 | VG17 | 9961AF | 25 m | 1:03.04 | |
11 | 264 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | 1:03.20 | |
12 | 183 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:05.26 | |
13 | 179 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:05.90 | |
14 | 245 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 1:06.71 | |
15 | 176 | Davidsen Tobias | 2003 | VG17 | 0329AD | 25 m | 1:07.15 | |
16 | 275 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 1:08.26 | |
17 | 38 | Christiansen Marcus | 2001 | HELSINGE | 0145AT | 50 m | 1:08.79 | |
18 | 178 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:11.90 | |
19 | 33 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:12.32 | |
20 | 121 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 1:12.47 | |
21 | 105 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 1:15.92 | |
22 | 189 | Møller Theodor | 2005 | VG17 | 0533AA | 25 m | 1:17.56 | |
23 | 118 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:17.66 | |
24 | 67 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 1:20.72 | |
25 | 100 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | 1:27.46 | |
26 | 56 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 50 m | 1:47.54 | |
27 | 63 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 25 m | ||
28 | 132 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | ||
29 | 273 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:04 |
Løb 12, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 188 | Missing Sarah | 2001 | VG17 | 0192AN | 25 m | 28.96 | |
2 | 107 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 50 m | 29.55 | |
3 | 326 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 30.05 | |
4 | 150 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | HERLEV | 0398AE | 50 m | 30.19 | |
5 | 97 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 30.55 | |
6 | 212 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 50 m | 30.65 | |
7 | 182 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VG17 | 0492AD | 25 m | 30.76 | |
8 | 202 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VG17 | 0402AH | 25 m | 30.93 | |
9 | 111 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | HERLEV | 0298AO | 25 m | 31.08 | |
10 | 187 | Mikkelsen Emma | 2001 | VG17 | 0176AB | 25 m | 31.32 | |
11 | 136 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 31.39 | |
12 | 272 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 31.79 | |
13 | 89 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 32.15 | |
14 | 16 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 32.88 | |
15 | 6 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 32.93 | |
16 | 191 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 33.62 | |
17 | 280 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 34.04 | |
18 | 196 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VG17 | 0588AJ | 25 m | 34.07 | |
19 | 117 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 34.70 | |
20 | 284 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 34.89 | |
21 | 276 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 35.08 | |
22 | 193 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VG17 | 0626AD | 50 m | 35.66 | |
23 | 88 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 36.00 | |
24 | 29 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 36.17 | |
25 | 239 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 50 m | 36.39 | |
26 | 28 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 36.71 | |
27 | 129 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 36.84 | |
28 | 31 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 36.93 | |
29 | 87 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 37.42 | |
30 | 116 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 40.30 | |
31 | 157 | Mohammadi Sofia | 2005 | VATCPH-STT | 0552AW | 50 m | 40.33 | |
32 | 307 | Spellerberg Frida Amalie | 2004 | FARUM | 0452AZ | 50 m | 41.37 | |
33 | 30 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 50 m | 42.66 | |
34 | 279 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 43.82 | |
35 | 122 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 50 m | 43.93 | |
36 | 125 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 50 m | 44.08 | |
37 | 278 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 47.24 | |
38 | 137 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 50 m | 56.85 | |
39 | 90 | Andersen Lærke Aistrup | 2005 | HERLEV | 0518AC | 25 m | 58.21 | |
40 | 142 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | ||
41 | 243 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | ||
42 | 254 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | ||
43 | 255 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | ||
44 | 261 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 25 m | ||
45 | 286 | Devantier Anne Sofie | 2004 | HVIDOVRE | 0406AG | 25 m | ||
46 | 292 | Borgmann Isabella | 2005 | FARUM | 0502AX | 25 m | ||
47 | 294 | Ciampi Annabella Holm | 2009 | FARUM | 0974AC | 25 m | ||
48 | 296 | Fanø Helene Friis | 2007 | FARUM | 0764AJ | 25 m | ||
49 | 304 | Orben Helene | 2005 | FARUM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 13, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 73 | Herlev Junior 1 | 2001 | HERLEV | 25 m | 1:43.00 | ||
2 | 172 | Vg17 H | 2019 | GSK | 25 m | 1:53.20 | ||
3 | 75 | Herlev Junior 2 | 2001 | HERLEV | 25 m | 1:55.00 | ||
4 | 76 | Herlev Knægte | 2004 | HERLEV | 25 m | 2:02.42 | ||
5 | 333 | Gentofte Drenge 1 | 2019 | GENTOFTE | 25 m | 2:08.00 | ||
6 | 162 | Stt-Julebukke | 2002 | VATCPH-STT | 25 m | 2:18.00 | ||
7 | 328 | Farum Drenge 1 | 2019 | FARUM | 25 m | 2:30.99 | ||
8 | 329 | Farum Drenge 2 | 2019 | FARUM | 25 m | 2:46.99 | ||
9 | 80 | Herlev Talent Drenge 1 | 2006 | HERLEV | 25 m | 2:52.00 | ||
10 | 81 | Herlev Talent Drenge 2 | 2006 | HERLEV | 25 m | 3:08.00 | ||
11 | 229 | Hvidovre Im 1 | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | |||
12 | 230 | Hvidovre Im 2 | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | |||
13 | 231 | Hvidovre Im 3 | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | |||
14 | 232 | Hvidovre Im 4 | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | |||
15 | 233 | Hvidovre Im 5 | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | |||
16 | 234 | Hvidovre Im 6 | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 14, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 215 | A6 Damer | 1998 | A6 | 25 m | 1:53.00 | ||
2 | 334 | Gentofte Piger 1 | 2019 | GENTOFTE | 25 m | 1:58.00 | ||
3 | 71 | Herlev Junior | 2002 | HERLEV | 25 m | 2:04.00 | ||
4 | 171 | Vg17 D | 2019 | GSK | 25 m | 2:04.30 | ||
5 | 77 | Herlev Piger 1 | 2005 | HERLEV | 25 m | 2:10.42 | ||
6 | 330 | Farum Piger 1 | 2019 | FARUM | 25 m | 2:31.99 | ||
7 | 78 | Herlev Piger 2 | 2005 | HERLEV | 25 m | 2:35.42 | ||
8 | 165 | Stt-Kagekoner | 2001 | VATCPH-STT | 25 m | 2:40.00 | ||
9 | 82 | Herlev Talent Piger 1 | 2005 | HERLEV | 25 m | 2:45.60 | ||
10 | 331 | Farum Piger 2 | 2019 | FARUM | 25 m | 2:48.99 | ||
11 | 83 | Herlev Talent Piger 2 | 2005 | HERLEV | 25 m | 2:59.00 | ||
12 | 84 | Herlev Talent Piger 3 | 2005 | HERLEV | 25 m | 3:09.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 15, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 72 | Herlev Junior 1 | 2002 | HERLEV | 25 m | 1:55.00 | ||
2 | 79 | Herlev Senior | 2000 | HERLEV | 25 m | 1:55.00 | ||
3 | 85 | Herlev Årgang 1 | 2005 | HERLEV | 25 m | 2:02.42 | ||
4 | 74 | Herlev Junior 2 | 2002 | HERLEV | 25 m | 2:05.00 | ||
5 | 86 | Herlev Årgang 2 | 2005 | HERLEV | 25 m | 2:11.42 | ||
6 | 168 | Stt-Nisser | 2001 | VATCPH-STT | 25 m | 2:30.00 | ||
7 | 158 | Stt-Engle | 2005 | VATCPH-STT | 25 m | 2:40.00 | ||
8 | 235 | Hvidovre Im Mix 1 | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 16, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 181 | Immerkjær Mathias | 1999 | VG17 | 9961AF | 25 m | 2:11.51 | |
2 | 175 | Davidsen Casper | 1999 | VG17 | 9979AA | 50 m | 2:15.92 | |
3 | 177 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VG17 | 0277AI | 25 m | 2:15.93 | |
4 | 96 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 25 m | 2:16.25 | |
5 | 147 | Svane-From Thomas | 2000 | HERLEV | 0005AU | 25 m | 2:16.33 | |
6 | 257 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 2:18.21 | |
7 | 264 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | 2:24.44 | |
8 | 183 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 2:27.06 | |
9 | 179 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 2:27.65 | |
10 | 53 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 25 m | 2:27.91 | |
11 | 190 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VG17 | 0471AD | 25 m | 2:28.36 | |
12 | 134 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 2:28.48 | |
13 | 275 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 2:29.17 | |
14 | 173 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VG17 | 0299AI | 50 m | 2:29.55 | |
15 | 277 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m | 2:33.56 | |
16 | 14 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 2:38.32 | |
17 | 39 | Christiansen Victor | 2004 | HELSINGE | 0435AN | 25 m | 2:57.98 | |
18 | 46 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 25 m | 3:04.51 | |
19 | 100 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 3:07.02 | |
20 | 41 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 50 m | 3:10.67 | |
21 | 156 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 25 m | 3:12.37 | |
22 | 253 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 3:16.96 | |
23 | 92 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 3:20.82 | |
24 | 297 | Hansen Benjamin Schultz | 2005 | FARUM | 0533AM | 25 m | 3:30.44 | |
25 | 145 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 3:32.26 | |
26 | 99 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 3:55.64 | |
27 | 302 | Markussen Benjamin Krohn | 2008 | FARUM | 0823AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 17, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 210 | Jensen Julie Kepp | 2000 | JYLLINGE | 0042AA | 25 m | 1:00.08 | |
2 | 211 | Wiuff Cecilie | 2000 | JYLLINGE | 0072AB | 25 m | 1:06.80 | |
3 | 120 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | HERLEV | 0232AM | 25 m | 1:10.53 | |
4 | 150 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | HERLEV | 0398AE | 25 m | 1:10.66 | |
5 | 326 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 1:10.80 | |
6 | 111 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | HERLEV | 0298AO | 25 m | 1:11.67 | |
7 | 4 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 25 m | 1:13.37 | |
8 | 13 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 1:13.54 | |
9 | 16 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 1:14.21 | |
10 | 3 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:14.53 | |
11 | 107 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 25 m | 1:15.56 | |
12 | 202 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VG17 | 0402AH | 25 m | 1:15.64 | |
13 | 263 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 1:16.49 | |
14 | 280 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 25 m | 1:18.14 | |
15 | 47 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 25 m | 1:19.68 | |
16 | 89 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:20.17 | |
17 | 259 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 1:20.47 | |
18 | 104 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 1:20.57 | |
19 | 258 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 1:20.89 | |
20 | 55 | Jørgensen Laura | 2004 | HELSINGE | 0428AQ | 25 m | 1:21.52 | |
21 | 88 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:22.94 | |
22 | 102 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 1:25.26 | |
23 | 125 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 1:26.04 | |
24 | 274 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 1:26.92 | |
25 | 167 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 1:27.08 | |
26 | 133 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 1:30.21 | |
27 | 143 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 1:30.40 | |
28 | 116 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 1:30.90 | |
29 | 293 | Borgmann Lucia | 2007 | FARUM | 0774AM | 25 m | 1:33.99 | |
30 | 306 | Rose Marie | 2006 | FARUM | 0606AR | 25 m | 1:37.65 | |
31 | 279 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 1:37.76 | |
32 | 278 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 1:40.30 | |
33 | 35 | Arnholtz Liya | 2007 | HELSINGE | 0794AM | 25 m | 1:40.36 | |
34 | 151 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 1:42.22 | |
35 | 137 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 1:42.49 | |
36 | 157 | Mohammadi Sofia | 2005 | VATCPH-STT | 0552AW | 25 m | 1:43.58 | |
37 | 169 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 1:44.05 | |
38 | 140 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | 1:46.35 | |
39 | 127 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 25 m | 1:47.98 | |
40 | 161 | Tygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 25 m | 1:48.84 | |
41 | 70 | Thomsen Yasmin | 2007 | HELSINGE | 0766AQ | 25 m | 1:49.60 | |
42 | 266 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 1:50.25 | |
43 | 113 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 1:53.71 | |
44 | 90 | Andersen Lærke Aistrup | 2005 | HERLEV | 0518AC | 25 m | 1:54.26 | |
45 | 25 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 25 m | ||
46 | 91 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 25 m | ||
47 | 131 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | ||
48 | 138 | Mussi Isabella | 2006 | HERLEV | 25 m | |||
49 | 142 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | ||
50 | 166 | Knudsen Julie Gerner | 2002 | VATCPH-STT | 0254AT | 25 m | ||
51 | 239 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | ||
52 | 250 | Handberg Mathilde F | 2005 | HVIDOVRE | 0576AX | 25 m | ||
53 | 267 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | ||
54 | 272 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | ||
55 | 286 | Devantier Anne Sofie | 2004 | HVIDOVRE | 0406AG | 25 m | ||
56 | 294 | Ciampi Annabella Holm | 2009 | FARUM | 0974AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 18, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 115 | Hansen Tobias Dan | 2002 | HERLEV | 0243AC | 25 m | 26.26 | |
2 | 185 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VG17 | 9901AH | 25 m | 27.39 | |
3 | 237 | Aneiros Lorenzo Ortiz | 1995 | HVIDOVRE | 9595AS | 25 m | 27.71 | |
4 | 128 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 28.30 | |
5 | 181 | Immerkjær Mathias | 1999 | VG17 | 9961AF | 25 m | 28.44 | |
6 | 204 | Vestergaard Andreas | 1999 | VG17 | 9997AG | 25 m | 28.90 | |
7 | 245 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 29.05 | |
8 | 244 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 25 m | 29.58 | |
9 | 34 | Andersen Nicklas | 2001 | HELSINGE | 0171AI | 25 m | 29.80 | |
10 | 176 | Davidsen Tobias | 2003 | VG17 | 0329AD | 25 m | 30.75 | |
11 | 12 | Sanbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 25 m | 30.89 | |
12 | 251 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 30.92 | |
13 | 281 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 32.53 | |
14 | 190 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VG17 | 0471AD | 25 m | 33.08 | |
15 | 252 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 33.42 | |
16 | 22 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 33.86 | |
17 | 106 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 33.93 | |
18 | 163 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 33.99 | |
19 | 33 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 50 m | 34.13 | |
20 | 198 | Rasmussen Esben | 2004 | VG17 | 0413AJ | 25 m | 34.77 | |
21 | 241 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 35.26 | |
22 | 159 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 35.39 | |
23 | 203 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 35.46 | |
24 | 105 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 35.98 | |
25 | 134 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 36.08 | |
26 | 98 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 36.12 | |
27 | 164 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 25 m | 36.83 | |
28 | 56 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 25 m | 39.35 | |
29 | 52 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 50 m | 39.68 | |
30 | 27 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 40.07 | |
31 | 262 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 40.47 | |
32 | 297 | Hansen Benjamin Schultz | 2005 | FARUM | 0533AM | 25 m | 40.66 | |
33 | 59 | Købsted Nicklas Kolt | 2006 | HELSINGE | 0601AG | 25 m | 40.79 | |
34 | 132 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 41.09 | |
35 | 44 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 25 m | 41.29 | |
36 | 37 | Brandt Nikolaj Assentoft | 2007 | HELSINGE | 0757AF | 25 m | 41.72 | |
37 | 298 | Helmudt Bertil Mørup | 2005 | FARUM | 0553AM | 25 m | 46.23 | |
38 | 40 | Fisker Nicklas Østrup | 2008 | HELSINGE | 0873AF | 25 m | 48.51 | |
39 | 48 | Hansen Liam | 2007 | HELSINGE | 0725AL | 25 m | 54.96 | |
40 | 144 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | 55.04 | |
41 | 152 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | 57.06 | |
42 | 64 | Nielsen Oscar | 2009 | HELSINGE | 25 m | 57.12 | ||
43 | 110 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | 59.57 | |
44 | 103 | Eie Mathias | 2009 | HERLEV | 0951AE | 25 m | 1:10.65 | |
45 | 101 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 19, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 212 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 58.55 | |
2 | 269 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 1:00.48 | |
3 | 182 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VG17 | 0492AD | 25 m | 1:00.55 | |
4 | 254 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 1:01.24 | |
5 | 114 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 25 m | 1:01.69 | |
6 | 4 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 25 m | 1:02.03 | |
7 | 148 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:02.10 | |
8 | 209 | Mass Isabel | 1998 | JYLLINGE | 9848AA | 25 m | 1:02.67 | |
9 | 202 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VG17 | 0402AH | 25 m | 1:03.69 | |
10 | 97 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 1:04.79 | |
11 | 246 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 1:05.20 | |
12 | 284 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 1:05.38 | |
13 | 117 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 1:05.55 | |
14 | 47 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 50 m | 1:06.38 | |
15 | 55 | Jørgensen Laura | 2004 | HELSINGE | 0428AQ | 25 m | 1:08.29 | |
16 | 60 | Lund Amalie | 2004 | HELSINGE | 0438AX | 25 m | 1:08.77 | |
17 | 197 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:09.01 | |
18 | 11 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 1:09.42 | |
19 | 186 | Metz Ella Gohr | 2005 | VG17 | 0542AS | 25 m | 1:09.83 | |
20 | 236 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 25 m | 1:10.72 | |
21 | 29 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 1:10.82 | |
22 | 31 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 50 m | 1:10.97 | |
23 | 129 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:11.44 | |
24 | 23 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:11.55 | |
25 | 276 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 1:11.83 | |
26 | 68 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 50 m | 1:12.56 | |
27 | 199 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:12.59 | |
28 | 25 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 25 m | 1:13.95 | |
29 | 50 | Jakobsen Aurora Troldahl | 2005 | HELSINGE | 0564AX | 25 m | 1:14.79 | |
30 | 167 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 1:14.92 | |
31 | 26 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 25 m | 1:15.39 | |
32 | 131 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 1:15.84 | |
33 | 282 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 25 m | 1:16.32 | |
34 | 102 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 1:16.93 | |
35 | 307 | Spellerberg Frida Amalie | 2004 | FARUM | 0452AZ | 50 m | 1:17.33 | |
36 | 122 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 1:17.86 | |
37 | 311 | Jacobsen Emma | 2004 | K-TRI | 0492BD | 25 m | 1:17.87 | |
38 | 157 | Mohammadi Sofia | 2005 | VATCPH-STT | 0552AW | 50 m | 1:18.17 | |
39 | 268 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 25 m | 1:18.75 | |
40 | 116 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 50 m | 1:19.68 | |
41 | 261 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 25 m | 1:20.61 | |
42 | 292 | Borgmann Isabella | 2005 | FARUM | 0502AX | 50 m | 1:22.99 | |
43 | 318 | Jacobsen Sofia | 2006 | K-TRI | 0658AW | 25 m | 1:23.46 | |
44 | 51 | Jensen Emily Amalie | 2007 | HELSINGE | 0754AE | 50 m | 1:23.60 | |
45 | 125 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 1:24.71 | |
46 | 265 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 50 m | 1:25.31 | |
47 | 70 | Thomsen Yasmin | 2007 | HELSINGE | 0766AQ | 25 m | 1:26.48 | |
48 | 140 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | 1:28.70 | |
49 | 127 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 25 m | 1:31.93 | |
50 | 137 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 1:32.28 | |
51 | 317 | Jørgensen Filippa Tvistholm | 2008 | K-TRI | 0878AM | 25 m | 1:33.52 | |
52 | 54 | Jesse Melani | 2008 | HELSINGE | 0804AA | 25 m | 1:36.72 | |
53 | 301 | Lind Selma Thomsen | 2007 | FARUM | 0714AJ | 25 m | 1:37.81 | |
54 | 61 | Madsen Anna Søjberg | 2008 | HELSINGE | 0862AJ | 25 m | 1:39.47 | |
55 | 294 | Ciampi Annabella Holm | 2009 | FARUM | 0974AC | 25 m | 1:43.76 | |
56 | 161 | Tygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 50 m | 1:46.04 | |
57 | 113 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 1:51.72 | |
58 | 95 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | 1:59.46 | |
59 | 36 | Bjørn-Pedersen Julie | 2007 | HELSINGE | 25 m | |||
60 | 94 | Bervild Persille | 2009 | HERLEV | 0934AG | 25 m | ||
61 | 109 | Engvej Emily | 2006 | HERLEV | 25 m | |||
62 | 138 | Mussi Isabella | 2006 | HERLEV | 25 m | |||
63 | 192 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VG17 | 0156AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 20, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 62 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 1:06.94 | |
2 | 249 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 1:08.69 | |
3 | 257 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 1:10.05 | |
4 | 93 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 1:10.15 | |
5 | 185 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VG17 | 9901AH | 25 m | 1:10.54 | |
6 | 181 | Immerkjær Mathias | 1999 | VG17 | 9961AF | 25 m | 1:11.58 | |
7 | 146 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 0331AT | 25 m | 1:13.99 | |
8 | 38 | Christiansen Marcus | 2001 | HELSINGE | 0145AT | 25 m | 1:14.30 | |
9 | 173 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VG17 | 0299AI | 25 m | 1:14.36 | |
10 | 184 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VG17 | 0257AD | 25 m | 1:15.67 | |
11 | 275 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 1:17.83 | |
12 | 8 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 1:18.45 | |
13 | 67 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 1:18.70 | |
14 | 251 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 1:18.85 | |
15 | 281 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 1:20.99 | |
16 | 163 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 1:24.13 | |
17 | 195 | Otzen Mauritz | 2005 | VG17 | 0515AN | 25 m | 1:26.64 | |
18 | 203 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:26.64 | |
19 | 189 | Møller Theodor | 2005 | VG17 | 0533AA | 25 m | 1:28.45 | |
20 | 205 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VG17 | 0567AE | 25 m | 1:32.98 | |
21 | 92 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 1:38.66 | |
22 | 303 | Nguyen Andy | 2006 | FARUM | 0611AK | 25 m | 1:43.35 | |
23 | 145 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 1:48.16 | |
24 | 65 | Pedersen Nikolaj | 2007 | HELSINGE | 0791AG | 25 m | 1:53.27 | |
25 | 295 | Ciampi Emanuele Holm | 2006 | FARUM | 0621AB | 50 m | 1:53.57 | |
26 | 57 | Kühl Victor | 2009 | HELSINGE | 0983AA | 25 m | 1:58.03 | |
27 | 240 | Bandsholm Nikolaj | 2007 | HVIDOVRE | 0775AE | 25 m | 2:04.63 | |
28 | 247 | Ellinghaus Louis | 2008 | HVIDOVRE | 0897AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 21, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 213 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | JYLLINGE | 0066AO | 25 m | 1:06.19 | |
2 | 123 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 1:07.05 | |
3 | 148 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:07.30 | |
4 | 107 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 25 m | 1:07.44 | |
5 | 192 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VG17 | 0156AB | 25 m | 1:08.94 | |
6 | 255 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 1:09.85 | |
7 | 260 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 1:10.58 | |
8 | 104 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 1:13.75 | |
9 | 129 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:19.83 | |
10 | 31 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:24.75 | |
11 | 131 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 1:25.51 | |
12 | 87 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 1:27.86 | |
13 | 133 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 1:29.58 | |
14 | 282 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 25 m | 1:29.65 | |
15 | 274 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 1:30.18 | |
16 | 296 | Fanø Helene Friis | 2007 | FARUM | 0764AJ | 50 m | 1:32.43 | |
17 | 50 | Jakobsen Aurora Troldahl | 2005 | HELSINGE | 0564AX | 50 m | 1:34.07 | |
18 | 169 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 1:40.65 | |
19 | 119 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 25 m | 1:40.91 | |
20 | 35 | Arnholtz Liya | 2007 | HELSINGE | 0794AM | 25 m | 1:44.11 | |
21 | 248 | Fast Agnes | 2006 | HVIDOVRE | 0698AU | 25 m | 1:48.47 | |
22 | 26 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 25 m | ||
23 | 91 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 25 m | ||
24 | 239 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | ||
25 | 286 | Devantier Anne Sofie | 2004 | HVIDOVRE | 0406AG | 25 m | ||
26 | 304 | Orben Helene | 2005 | FARUM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 22, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 257 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 22.80 | |
2 | 181 | Immerkjær Mathias | 1999 | VG17 | 9961AF | 25 m | 23.72 | |
3 | 237 | Aneiros Lorenzo Ortiz | 1995 | HVIDOVRE | 9595AS | 25 m | 23.84 | |
4 | 115 | Hansen Tobias Dan | 2002 | HERLEV | 0243AC | 50 m | 24.03 | |
5 | 147 | Svane-From Thomas | 2000 | HERLEV | 0005AU | 25 m | 24.04 | |
6 | 135 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 50 m | 24.16 | |
7 | 69 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 24.44 | |
8 | 128 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 24.69 | |
9 | 208 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | 24.71 | |
10 | 34 | Andersen Nicklas | 2001 | HELSINGE | 0171AI | 25 m | 24.75 | |
11 | 204 | Vestergaard Andreas | 1999 | VG17 | 9997AG | 50 m | 24.79 | |
12 | 244 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 25 m | 25.26 | |
13 | 7 | Gadegaard Alexander | 2002 | GENTOFTE | 0263AU | 25 m | 25.43 | |
14 | 66 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 25.47 | |
15 | 252 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 25.81 | |
16 | 93 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 26.21 | |
17 | 245 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 26.39 | |
18 | 183 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 26.41 | |
19 | 176 | Davidsen Tobias | 2003 | VG17 | 0329AD | 25 m | 26.76 | |
20 | 271 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 25 m | 26.79 | |
21 | 121 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 27.17 | |
22 | 118 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 50 m | 27.76 | |
23 | 45 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 25 m | 28.47 | |
24 | 277 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m | 28.84 | |
25 | 108 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 50 m | 29.19 | |
26 | 241 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 29.40 | |
27 | 155 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | 29.55 | |
28 | 46 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 25 m | 30.40 | |
29 | 52 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 25 m | 30.46 | |
30 | 238 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 30.70 | |
31 | 309 | Nielander Magnus | 2003 | K-TRI | 0393AT | 25 m | 30.70 | |
32 | 314 | Hansen Matias Buus | 2003 | K-TRI | 0381AK | 25 m | 30.90 | |
33 | 41 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 25 m | 31.49 | |
34 | 242 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 25 m | 31.52 | |
35 | 63 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 50 m | 31.87 | |
36 | 56 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 25 m | 31.91 | |
37 | 39 | Christiansen Victor | 2004 | HELSINGE | 0435AN | 25 m | 32.08 | |
38 | 156 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 25 m | 32.23 | |
39 | 315 | Jørgense Victor Tvistholm | 2004 | K-TRI | 0405AS | 25 m | 32.48 | |
40 | 44 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 25 m | 32.64 | |
41 | 270 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 25 m | 32.81 | |
42 | 59 | Købsted Nicklas Kolt | 2006 | HELSINGE | 0601AG | 25 m | 32.93 | |
43 | 32 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 50 m | 33.00 | |
44 | 305 | Pedersen Joshua Michael | 2006 | FARUM | 0631AK | 25 m | 33.44 | |
45 | 262 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 33.58 | |
46 | 27 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 33.75 | |
47 | 299 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 25 m | 34.29 | |
48 | 42 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 0805AA | 25 m | 34.72 | |
49 | 313 | Winsløv Bertil Vinter | 2005 | K-TRI | 0561AQ | 25 m | 35.51 | |
50 | 316 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | K-TRI | 0623AA | 25 m | 36.02 | |
51 | 170 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | 36.14 | |
52 | 310 | Nielander Kasper | 2005 | K-TRI | 0551AQ | 25 m | 36.43 | |
53 | 298 | Helmudt Bertil Mørup | 2005 | FARUM | 0553AM | 25 m | 37.34 | |
54 | 291 | Angjelovski Stefan | 2006 | FARUM | 0649AJ | 25 m | 37.44 | |
55 | 303 | Nguyen Andy | 2006 | FARUM | 0611AK | 25 m | 39.54 | |
56 | 65 | Pedersen Nikolaj | 2007 | HELSINGE | 0791AG | 25 m | 39.82 | |
57 | 99 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 40.37 | |
58 | 57 | Kühl Victor | 2009 | HELSINGE | 0983AA | 25 m | 40.77 | |
59 | 40 | Fisker Nicklas Østrup | 2008 | HELSINGE | 0873AF | 50 m | 42.00 | |
60 | 126 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 42.66 | |
61 | 101 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 42.95 | |
62 | 49 | Hovmand Arn Byrge | 2009 | HELSINGE | 25 m | 43.01 | ||
63 | 144 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | 44.62 | |
64 | 48 | Hansen Liam | 2007 | HELSINGE | 0725AL | 25 m | 44.75 | |
65 | 319 | Rasmus Hansen | 2007 | K-TRI | 0725AM | 25 m | 49.38 | |
66 | 64 | Nielsen Oscar | 2009 | HELSINGE | 25 m | 53.67 | ||
67 | 152 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | 55.90 | |
68 | 103 | Eie Mathias | 2009 | HERLEV | 0951AE | 25 m | 59.84 | |
69 | 110 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | 1:01.56 | |
70 | 130 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 23, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 213 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | JYLLINGE | 0066AO | 25 m | 4:21.44 | |
2 | 214 | Ruby Lærke Toft | 1999 | JYLLINGE | 9996AG | 25 m | 4:23.94 | |
3 | 114 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 25 m | 4:27.79 | |
4 | 255 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 4:29.66 | |
5 | 269 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 4:34.13 | |
6 | 150 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | HERLEV | 0398AE | 25 m | 4:41.19 | |
7 | 267 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 4:45.27 | |
8 | 187 | Mikkelsen Emma | 2001 | VG17 | 0176AB | 25 m | 4:51.57 | |
9 | 246 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 4:55.39 | |
10 | 43 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 25 m | 4:55.56 | |
11 | 260 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 5:00.23 | |
12 | 136 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 5:01.10 | |
13 | 263 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 5:05.00 | |
14 | 284 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 5:06.16 | |
15 | 280 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 25 m | 5:11.27 | |
16 | 124 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 5:12.37 | |
17 | 26 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 25 m | 5:20.34 | |
18 | 258 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 5:32.64 | |
19 | 28 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 5:34.24 | |
20 | 24 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 6:03.44 | |
21 | 68 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 25 m | 6:10.95 | |
22 | 30 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 6:15.48 | |
23 | 311 | Jacobsen Emma | 2004 | K-TRI | 0492BD | 25 m | 6:27.19 | |
24 | 318 | Jacobsen Sofia | 2006 | K-TRI | 0658AW | 25 m | 6:43.48 | |
25 | 151 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 6:52.12 | |
26 | 317 | Jørgensen Filippa Tvistholm | 2008 | K-TRI | 0878AM | 25 m | 7:00.00 | |
27 | 261 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 25 m | ||
28 | 266 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | ||
29 | 278 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | ||
30 | 279 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | ||
31 | 283 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 24, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 62 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 31.03 | |
2 | 93 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 32.99 | |
3 | 38 | Christiansen Marcus | 2001 | HELSINGE | 0145AT | 25 m | 33.95 | |
4 | 181 | Immerkjær Mathias | 1999 | VG17 | 9961AF | 25 m | 35.27 | |
5 | 146 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 0331AT | 50 m | 35.47 | |
6 | 8 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 35.73 | |
7 | 67 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 50 m | 35.86 | |
8 | 251 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 36.08 | |
9 | 22 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 36.16 | |
10 | 108 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 50 m | 36.32 | |
11 | 98 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 38.82 | |
12 | 203 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 39.05 | |
13 | 134 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 39.15 | |
14 | 277 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 40.19 | |
15 | 195 | Otzen Mauritz | 2005 | VG17 | 0515AN | 25 m | 40.76 | |
16 | 164 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 25 m | 40.89 | |
17 | 32 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 41.52 | |
18 | 160 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 50 m | 41.67 | |
19 | 247 | Ellinghaus Louis | 2008 | HVIDOVRE | 0897AA | 25 m | 47.84 | |
20 | 291 | Angjelovski Stefan | 2006 | FARUM | 0649AJ | 25 m | 48.04 | |
21 | 270 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 25 m | 48.27 | |
22 | 240 | Bandsholm Nikolaj | 2007 | HVIDOVRE | 0775AE | 25 m | 55.27 | |
23 | 112 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 57.31 | |
24 | 305 | Pedersen Joshua Michael | 2006 | FARUM | 0631AK | 25 m | 1:01.49 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 25, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 210 | Jensen Julie Kepp | 2000 | JYLLINGE | 0042AA | 25 m | 1:00.37 | |
2 | 136 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:07.47 | |
3 | 9 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 1:08.23 | |
4 | 148 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:08.24 | |
5 | 111 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | HERLEV | 0298AO | 25 m | 1:09.36 | |
6 | 255 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 1:09.54 | |
7 | 182 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VG17 | 0492AD | 25 m | 1:11.44 | |
8 | 114 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 50 m | 1:11.89 | |
9 | 123 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 50 m | 1:13.12 | |
10 | 272 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | 1:14.70 | |
11 | 6 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 1:17.57 | |
12 | 196 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VG17 | 0588AJ | 25 m | 1:18.92 | |
13 | 197 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:21.81 | |
14 | 60 | Lund Amalie | 2004 | HELSINGE | 0438AX | 50 m | 1:22.05 | |
15 | 3 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:22.08 | |
16 | 88 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:22.42 | |
17 | 276 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 1:23.38 | |
18 | 29 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 1:23.45 | |
19 | 199 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:23.45 | |
20 | 139 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 1:24.13 | |
21 | 11 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 1:29.86 | |
22 | 143 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 1:30.38 | |
23 | 47 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 25 m | 1:31.36 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 26, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 115 | Hansen Tobias Dan | 2002 | HERLEV | 0243AC | 50 m | 24.66 | |
2 | 237 | Aneiros Lorenzo Ortiz | 1995 | HVIDOVRE | 9595AS | 25 m | 24.73 | |
3 | 128 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 25.36 | |
4 | 200 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VG17 | 9935AL | 25 m | 25.65 | |
5 | 69 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 26.74 | |
6 | 135 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 50 m | 26.76 | |
7 | 96 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 25 m | 27.28 | |
8 | 93 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 27.44 | |
9 | 249 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 27.82 | |
10 | 66 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 27.85 | |
11 | 252 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 50 m | 27.99 | |
12 | 244 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 25 m | 28.21 | |
13 | 264 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | 28.97 | |
14 | 271 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 25 m | 29.38 | |
15 | 121 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 29.66 | |
16 | 53 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 25 m | 29.78 | |
17 | 181 | Immerkjær Mathias | 1999 | VG17 | 9961AF | 25 m | 29.81 | |
18 | 22 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 50 m | 30.29 | |
19 | 106 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 30.68 | |
20 | 14 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 31.44 | |
21 | 105 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 31.45 | |
22 | 178 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 31.66 | |
23 | 256 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 31.79 | |
24 | 33 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 32.40 | |
25 | 45 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 25 m | 33.08 | |
26 | 189 | Møller Theodor | 2005 | VG17 | 0533AA | 25 m | 33.24 | |
27 | 146 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 0331AT | 50 m | 33.87 | |
28 | 242 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 25 m | 34.12 | |
29 | 160 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 34.34 | |
30 | 159 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 34.60 | |
31 | 155 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | 34.80 | |
32 | 205 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VG17 | 0567AE | 25 m | 35.29 | |
33 | 63 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 50 m | 36.23 | |
34 | 100 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | 37.15 | |
35 | 308 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 50 m | 39.23 | |
36 | 299 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 25 m | 40.39 | |
37 | 273 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 40.52 | |
38 | 10 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 42.33 | |
39 | 132 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 42.43 | |
40 | 170 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | 43.37 | |
41 | 253 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 45.48 | |
42 | 145 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 46.84 | |
43 | 302 | Markussen Benjamin Krohn | 2008 | FARUM | 0823AD | 25 m | 50.01 | |
44 | 112 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 50.37 | |
45 | 37 | Brandt Nikolaj Assentoft | 2007 | HELSINGE | 0757AF | 25 m | 51.87 | |
46 | 42 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 0805AA | 25 m | ||
47 | 49 | Hovmand Arn Byrge | 2009 | HELSINGE | 25 m | |||
48 | 130 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 25 m | ||
49 | 297 | Hansen Benjamin Schultz | 2005 | FARUM | 0533AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 27, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 215 | A6 Damer | 1998 | A6 | 25 m | 1:43.80 | ||
2 | 71 | Herlev Junior | 2002 | HERLEV | 25 m | 1:52.00 | ||
3 | 77 | Herlev Piger 1 | 2005 | HERLEV | 25 m | 1:57.38 | ||
4 | 334 | Gentofte Piger 1 | 2019 | GENTOFTE | 25 m | 1:57.98 | ||
5 | 19 | Hils Piger 1 | 2004 | HILLERØD | 25 m | 2:04.00 | ||
6 | 20 | Hils Piger 2 | 2004 | HILLERØD | 25 m | 2:06.00 | ||
7 | 21 | Hils Piger 3 | 2004 | HILLERØD | 25 m | 2:08.00 | ||
8 | 330 | Farum Piger 1 | 2019 | FARUM | 25 m | 2:12.99 | ||
9 | 78 | Herlev Piger 2 | 2005 | HERLEV | 25 m | 2:13.16 | ||
10 | 331 | Farum Piger 2 | 2019 | FARUM | 25 m | 2:24.99 | ||
11 | 82 | Herlev Talent Piger 1 | 2005 | HERLEV | 25 m | 2:26.67 | ||
12 | 165 | Stt-Kagekoner | 2001 | VATCPH-STT | 25 m | 2:29.00 | ||
13 | 323 | Karls Piger 1 | 2004 | K-TRI | 25 m | 2:32.00 | ||
14 | 83 | Herlev Talent Piger 2 | 2005 | HERLEV | 25 m | 2:46.00 | ||
15 | 84 | Herlev Talent Piger 3 | 2005 | HERLEV | 25 m | 2:59.00 | ||
16 | 216 | Hvidovre Fri 1 | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | |||
17 | 217 | Hvidovre Fri 2 | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | |||
18 | 218 | Hvidovre Fri 3 | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | |||
19 | 219 | Hvidovre Fri 4 | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | |||
20 | 220 | Hvidovre Fri 5 | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | |||
21 | 221 | Hvidovre Fri 6 | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |
Løb 28, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 73 | Herlev Junior 1 | 2001 | HERLEV | 25 m | 1:37.00 | ||
2 | 75 | Herlev Junior 2 | 2001 | HERLEV | 25 m | 1:44.00 | ||
3 | 76 | Herlev Knægte | 2004 | HERLEV | 25 m | 1:51.42 | ||
4 | 18 | Hils Boys 1 | 2004 | HILLERØD | 25 m | 1:55.00 | ||
5 | 324 | Karls Drenge 1 | 2000 | K-TRI | 25 m | 1:57.00 | ||
6 | 333 | Gentofte Drenge 1 | 2019 | GENTOFTE | 25 m | 1:58.00 | ||
7 | 162 | Stt-Julebukke | 2002 | VATCPH-STT | 25 m | 2:02.00 | ||
8 | 328 | Farum Drenge 1 | 2019 | FARUM | 25 m | 2:06.99 | ||
9 | 329 | Farum Drenge 2 | 2019 | FARUM | 25 m | 2:24.99 | ||
10 | 325 | Karls Drenge 2 | 2005 | K-TRI | 25 m | 2:36.00 | ||
11 | 80 | Herlev Talent Drenge 1 | 2006 | HERLEV | 25 m | 2:40.00 | ||
12 | 81 | Herlev Talent Drenge 2 | 2006 | HERLEV | 25 m | 2:55.00 | ||
13 | 216 | Hvidovre Fri 1 | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | |||
14 | 217 | Hvidovre Fri 2 | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | |||
15 | 218 | Hvidovre Fri 3 | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | |||
16 | 219 | Hvidovre Fri 4 | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | |||
17 | 220 | Hvidovre Fri 5 | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | |||
18 | 221 | Hvidovre Fri 6 | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 november 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:05 |