Ohjelma DM / JDM 2018, Kristianstad
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 8, 100m Ryggsim Herrar Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 35 | Varga Stefan | 2000 | HS | 25 m | 55.54 | ||
2 | 136 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 57.70 | ||
3 | 128 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 57.98 | ||
4 | 274 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | 25 m | 58.01 | ||
5 | 345 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 25 m | 58.66 | ||
6 | 29 | Kroon Gustav | 1998 | HS | 25 m | 58.86 | ||
7 | 170 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | 25 m | 59.77 | ||
8 | 329 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | 25 m | 1:00.36 | ||
9 | 135 | Brinkhagen Tim | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 1:00.54 | ||
10 | 193 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | 25 m | 1:00.96 | ||
11 | 375 | Vaide Hugo | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 1:01.05 | ||
12 | 186 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | 25 m | 1:01.39 | ||
13 | 361 | Stoltz Erik | 1998 | YSTADS SS | 25 m | 1:01.52 | ||
14 | 4 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | 25 m | 1:01.99 | ||
15 | 103 | Bevréus William | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 1:02.06 | ||
16 | 191 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 1:02.57 | ||
17 | 3 | Berthelsson Tim | 2000 | SS DELFIN | 25 m | 1:02.99 | ||
18 | 17 | Agardh Gabriel | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 1:03.15 | ||
19 | 347 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 1:03.18 | ||
20 | 385 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | 25 m | 1:03.63 | ||
21 | 206 | Beckman Bo | 2002 | MKK | 25 m | 1:03.71 | ||
22 | 236 | Nolén Nicolas | 2000 | POSEIDON | 25 m | 1:04.09 | ||
23 | 277 | Persson Alfred | 2000 | SJÖBO SS | 25 m | 1:04.20 | ||
24 | 50 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | 25 m | 1:04.26 | ||
25 | 184 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | 25 m | 1:05.36 | ||
26 | 71 | Jovic Alan | 2004 | HS | 50 m | 1:06.30 | ||
27 | 91 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 1:06.38 | ||
28 | 248 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | 25 m | 1:06.76 | ||
29 | 403 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | 50 m | 1:07.29 | ||
30 | 302 | Grandin Thor | 2002 | SK SYDSIM | 50 m | 1:07.40 | ||
31 | 114 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | 25 m | 1:07.47 | ||
32 | 171 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | 50 m | 1:07.56 | ||
33 | 221 | Bech Liam | 2003 | MKK | 50 m | 1:07.64 | ||
34 | 73 | Olsson Olle | 2004 | HS | 50 m | 1:07.65 | ||
35 | 81 | Ljungbeck Simon | 2000 | SS IDEN | 25 m | 1:08.83 | ||
36 | 119 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | 25 m | 1:09.20 | ||
37 | 378 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | 25 m | 1:09.51 | ||
38 | 430 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | S9 | 25 m | 1:21.93 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |