Program för DM / JDM 2018, Kristianstad
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 34
|
Tävling |
DM/JDM kortbana 2018 |
|
Utskriftsdatum |
06 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Kristianstad |
|
Utskriftstid |
20:27 |
|
|
Arrangör |
Skånes Simförbund och KSLS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 34, 100m Medley Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
245 |
1 |
Ditte Oredsson |
2003 |
AM9403 |
POSEIDON |
|
25m |
1:12.76 |
|
303 |
2 |
Matilda Liljekvist |
2004 |
AD7204 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:12.24 |
|
268 |
3 |
Anna-Luisa Permarker |
2002 |
AH1402 |
S 71 |
|
25m |
1:12.02 |
|
387 |
4 |
Hannah Olsson-Lindhé |
2003 |
AB6203 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:11.86 |
|
18 |
5 |
Thea Dahlqvist |
2003 |
AR4603 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:12.01 |
|
282 |
6 |
Clara Steen |
2003 |
BE3603 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:12.15 |
|
20 |
7 |
Ella Gutenwik |
2004 |
AQ1804 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:12.47 |
|
433 |
8 |
Lina Nilsson |
2002 |
AN5802 |
OSBY SS |
|
25m |
1:29.47 |
SM14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
254 |
1 |
Boel Bergquist |
2003 |
BI2803 |
POSEIDON |
|
25m |
1:11.59 |
|
255 |
2 |
Frida Jansson |
2006 |
AE7206 |
POSEIDON |
|
25m |
1:11.39 |
|
110 |
3 |
Gabriella Henriksson |
2000 |
AS8400 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:11.31 |
|
405 |
4 |
Julia Olsson |
2004 |
AL0804 |
KIVIKS SK |
|
25m |
1:11.21 |
|
392 |
5 |
Frida Tunheim-Glad |
2001 |
BU5201 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:11.28 |
|
352 |
6 |
Alice Skoglund |
2003 |
BO5603 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:11.36 |
|
391 |
7 |
Vilma Andersson |
2004 |
AE5604 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:11.54 |
|
53 |
8 |
Alicia Johansson |
2003 |
AI2603 |
HS |
|
25m |
1:11.77 |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
95 |
1 |
Siri Lindén |
2005 |
AF2205 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:11.19 |
|
416 |
2 |
Alma Torkelsson |
2003 |
AE5603 |
OSBY SS |
|
25m |
1:11.01 |
|
67 |
3 |
Tyra Littorin |
2004 |
AG8404 |
HS |
|
25m |
1:10.81 |
|
72 |
4 |
Elsa Andersson |
2004 |
AO3804 |
HS |
|
25m |
1:10.53 |
|
244 |
5 |
Mary Lagoguez |
2001 |
BD9801 |
POSEIDON |
|
25m |
1:10.66 |
|
293 |
6 |
Michelle Lövdahl |
1995 |
AH8895 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:11.01 |
|
295 |
7 |
Malin Johansson |
1997 |
AL0497 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:11.07 |
|
172 |
8 |
Isabel Smideberg |
2004 |
AJ7804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:11.21 |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
61 |
1 |
Maja Jönsson |
2001 |
BL1201 |
HS |
|
25m |
1:10.34 |
|
143 |
2 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:09.96 |
|
279 |
3 |
Emmy Johnsson |
2001 |
AT6801 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:09.68 |
|
113 |
4 |
Thilde Lantz |
2001 |
AX6201 |
KSLS |
|
25m |
1:08.87 |
|
15 |
5 |
Ella Laurén |
2001 |
AO1201 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:09.55 |
|
331 |
6 |
Siri Bokander |
2003 |
BF8403 |
SK TRITON |
|
25m |
1:09.85 |
|
389 |
7 |
Alicia Sjögren |
2005 |
AA8205 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:10.27 |
|
80 |
8 |
Sara Nilsson |
1998 |
AF3498 |
SS IDEN |
|
25m |
1:10.44 |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
100 |
1 |
Linnéa Persson |
2002 |
AA5802 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:08.12 |
|
369 |
2 |
Miranda Ingvarsson |
2001 |
AE6401 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:07.88 |
|
87 |
3 |
Ida Rosenius |
2000 |
AI7400 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:07.07 |
|
266 |
4 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
25m |
1:04.91 |
|
388 |
5 |
Isabelle Sering |
2002 |
AI2602 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:06.91 |
|
164 |
6 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:07.15 |
|
386 |
7 |
Davilda Lareva |
2000 |
AE4400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:08.08 |
|
199 |
8 |
Johanna Andersson |
2002 |
AK8202 |
MKK |
|
25m |
1:08.71 |
|
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
06 oktober 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
Utskriftstid |
20:27 |
|