2022-10-04   01:32:25
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för SYDOW SPRINTEN 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass1

4_S
Gren 4, 100m Ryggsim Damer 
 
Sponsor: SVETRUCK 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
strand Julia  1999  ALVESTA SS  AT7499  25 m  1:10.71   
18  Havskog Ellen  2005  HULTSFRED  AD3805  25 m  1:12.10   
119  Magnusson Vanja  2004  VXJ SS  AH7604  25 m  1:15.97   
Bojovic Sofija  2004  FINSPNG  AC5604  25 m  1:16.12   
29  Lundgren Sahlina  2004  LJUNGBY SS  AI6604  25 m  1:16.78   
47  Ekstrm Ida  2005  OSKARSHAMN  AG3805  25 m  1:16.85   
132  Hsslebro Alice  2004  VXJ SS  BF8404  25 m  1:16.94   
40  Pehrsson Agnes  2007  MARKARYD  AK3207  25 m  1:17.03   
57  Blickfors Klara  2006  OSKARSHAMN  AQ6206  25 m  1:17.14   
10  25  Pap Beatrice  2003  LJUNGBY SS  AB6803  25 m  1:17.16   
11  138  Sj Ella  2006  VXJ SS  AT1606  25 m  1:17.29   
12  55  Almquist Julia  2007  OSKARSHAMN  AD4407  25 m  1:18.37   
13  13  Gustavsson Felicia  2006  FINSPNG  AL6806  25 m  1:19.27   
14  118  Hultqvist Zandra  2004  VXJ SS  AH8604  25 m  1:19.50   
15  90  Primetta Julia  2006  VELLINGE-N  AF3606  25 m  1:19.58   
16  45  Hkansson Ebba  2003  OSKARSHAMN  AJ6203  25 m  1:19.64   
17  30  Rickhardsson Ida  2003  LJUNGBY SS  BD9803  25 m  1:19.89   
18  58  Olsson - Lindqvist Fidelie  2008  OSKARSHAMN  AC6608  25 m  1:20.72   
19  71  Pettersson Elsa  2005  SK STIMMET  AV3805  25 m  1:21.15   
20  126  Mnsson Kajsa  2003  VXJ SS  BL0803  25 m  1:21.49   
21  15  Dunhagen Engla  2006  FINSPNG  BB2606  25 m  1:22.19   
22  64  Eriksson Naima  2007  OSKARSHAMN  AU1207  25 m  1:23.32   
23  38  Bengtsson Linnea  2003  MARKARYD  BE7203  25 m  1:23.53   
24  168  Lundberg Alwa  2006  BLKULLA  AE7806  25 m  1:23.87   
25  130  Sj Agnes  2004  VXJ SS  BE9204  25 m  1:23.90   
26  169  Bernsholt Alva  2005  BLKULLA  BC8805  25 m  1:25.78   
27  22  Westergren Isabella  2007  HULTSFRED  AM5607  25 m  1:26.32   
28  76  Lvenkjaer Clara  2006  SK STIMMET  AW6806  25 m  1:26.47   
29  136  Hultqvist Amelia  2007  VXJ SS  AF4807  25 m  1:26.90   
30  74  Jakobsson Ebba  2004  SK STIMMET  BP2204  25 m  1:27.25   
31  92  Prior Miki  2006  VELLINGE-N  AW3206  25 m  1:27.51   
32  54  Lagstrm Alfrida  2006  OSKARSHAMN  AK4406  25 m  1:27.63   
33  28  Davidsson Jenny  2003  LJUNGBY SS  AV7603  25 m  1:29.30   
34  147  Widstrmer Amanda  2007  VXJ SS  AS4207  25 m  1:30.44   
35  11  Wrn Amanda  2004  FINSPNG  AY6804  25 m  1:30.67   
36  60  Karlsson Josefine  2008  OSKARSHAMN  AE2408  25 m  1:30.97   
37  Nilsson Meja  2007  ALVESTA SS  AE9607  25 m  1:32.28   
38  75  Nilsson Signe  2008  SK STIMMET  AB9408  25 m  1:32.55   
39  144  Athley Nora  2006  VXJ SS  AY9806  25 m  1:33.97   
40  34  Ilyes Vilma  2008  LJUNGBY SS  AH6408  25 m  1:34.37   
41  143  Athley Tilde  2006  VXJ SS  AY5806  25 m  1:34.58   
42  17  Johansson Hanna  2005  FINSPNG  BT3405  25 m  1:35.12   
43  14  Dyrkell Emmy  2004  FINSPNG  BO9604  25 m  1:35.45   
44  19  Klavins Stina  2007  HULTSFRED  AE0407  25 m  1:37.41   
45  97  Hamzi Elisar  2006  VELLINGE-N  BC7206  50 m  1:40.36   
46  73  Levin Nora  2005  SK STIMMET  BC5805  50 m  1:40.45   
47  62  Almquist Felicia  2010  OSKARSHAMN  AA9210  25 m  1:41.30   
48  21  Johansson Alva  2008  HULTSFRED  AC8608  25 m  1:43.11   
49  66  Askebring Meja  2007  OSKARSHAMN  BH2207  25 m  1:43.34   
50  158  Harrysson Alice  2007  VXJ SS  BJ5007  25 m  1:43.64   
51  149  Mnsson Freja  2007  VXJ SS  AU2807  25 m  1:44.62   
52  78  Johansson Maya  2005  SK STIMMET  BT9205  25 m  1:45.58   
53  63  Carmstrm Julia  2007  OSKARSHAMN  AR1407  25 m  1:46.32   
54  77  Berggren Livia  2009  SK STIMMET  AF1809  50 m  1:46.58   
55  94  Sjgren Sofia  2006  VELLINGE-N  AY9406  25 m  1:46.86   
56  20  Ainemo Molly  2007  HULTSFRED  AI4207  25 m  1:47.08   
57  96  Lennartsson Julia  2005  VELLINGE-N  BJ5205  25 m  1:48.33   
58  65  Stlhammar K Melissa  2009  OSKARSHAMN  AE6609  25 m  1:48.55   
59  146  Eriksson Ebba  2005  VXJ SS  BL1805  25 m  1:51.01   
60  157  Eriksson Stina  2008  VXJ SS  AY6808  25 m  1:51.01   
61  101  Helmbring Aina  2007  VELLINGE-N  BG4607  25 m  2:05.93   
62  80  Levin Klara  2009  SK STIMMET  AJ1809  50 m  2:08.32   
63  Nilsson Emma  2007  ALVESTA SS  BC9607  50 m     
64  41  Pehrsson Alice  2009  MARKARYD  AB5809  50 m     
65  67  Sundqvist Lovisa  2010  OSKARSHAMN  AE6610  50 m     
66  81  Bergendorff Hedda  2009  SK STIMMET  AN2009  50 m     
67  82  Lvenkjaer Ella  2010  SK STIMMET  AG8810  50 m     
68  99  Marciniak Michelle  2008  VELLINGE-N  AR4608  50 m     
69  100  Danfelter Isabella  2010  VELLINGE-N  AC1410  50 m     
70  155  Nilsson Ellie  2008  VXJ SS  AV4408  50 m     
71  179  Banrsson Tove  2009  BLKULLA  AE6409  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  28 juni 2019 
Licensierad till: Ljungby Simsllskap  Utskriftstid  15:23 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner