2022-10-04   02:57:43
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för SYDOW SPRINTEN 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass1

6_S
Gren 6, 50m Brstsim Damer 
 
Sponsor: SVETRUCK 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
18  Havskog Ellen  2005  HULTSFRED  AD3805  25 m  36.71   
33  Kovacs Boglarka  2006  LJUNGBY SS  AT4806  25 m  36.92   
124  Cronqvist Elin  2005  VXJ SS  AI1405  25 m  37.80   
strand Julia  1999  ALVESTA SS  AT7499  25 m  37.94   
28  Davidsson Jenny  2003  LJUNGBY SS  AV7603  25 m  39.63   
30  Rickhardsson Ida  2003  LJUNGBY SS  BD9803  25 m  39.76   
Bojovic Sofija  2004  FINSPNG  AC5604  25 m  39.84   
90  Primetta Julia  2006  VELLINGE-N  AF3606  25 m  40.46   
131  Harrysson Ella  2005  VXJ SS  AR4605  25 m  41.14   
10  130  Sj Agnes  2004  VXJ SS  BE9204  25 m  41.42   
11  50  Stefanovic Vera  2006  OSKARSHAMN  AF4806  25 m  41.54   
12  91  Rdin Maja  2006  VELLINGE-N  AN0606  50 m  41.73   
13  15  Dunhagen Engla  2006  FINSPNG  BB2606  25 m  41.78   
14  29  Lundgren Sahlina  2004  LJUNGBY SS  AI6604  25 m  41.91   
15  25  Pap Beatrice  2003  LJUNGBY SS  AB6803  25 m  42.02   
16  132  Hsslebro Alice  2004  VXJ SS  BF8404  25 m  42.07   
17  55  Almquist Julia  2007  OSKARSHAMN  AD4407  25 m  42.09   
18  138  Sj Ella  2006  VXJ SS  AT1606  25 m  42.21   
19  70  Fagerstrm Moa  2003  SK STIMMET  AN4803  25 m  42.59   
20  139  Nystrm Iris  2004  VXJ SS  BR5204  25 m  42.65   
21  54  Lagstrm Alfrida  2006  OSKARSHAMN  AK4406  25 m  43.10   
22  47  Ekstrm Ida  2005  OSKARSHAMN  AG3805  25 m  43.53   
23  71  Pettersson Elsa  2005  SK STIMMET  AV3805  25 m  43.55   
24  126  Mnsson Kajsa  2003  VXJ SS  BL0803  25 m  43.65   
25  38  Bengtsson Linnea  2003  MARKARYD  BE7203  25 m  44.67   
26  45  Hkansson Ebba  2003  OSKARSHAMN  AJ6203  25 m  44.80   
27  168  Lundberg Alwa  2006  BLKULLA  AE7806  25 m  44.81   
28  74  Jakobsson Ebba  2004  SK STIMMET  BP2204  25 m  44.96   
29  136  Hultqvist Amelia  2007  VXJ SS  AF4807  25 m  45.05   
30  78  Johansson Maya  2005  SK STIMMET  BT9205  50 m  45.15   
31  13  Gustavsson Felicia  2006  FINSPNG  AL6806  25 m  45.20   
32  17  Johansson Hanna  2005  FINSPNG  BT3405  25 m  45.23   
33  75  Nilsson Signe  2008  SK STIMMET  AB9408  50 m  45.95   
34  118  Hultqvist Zandra  2004  VXJ SS  AH8604  25 m  46.02   
35  76  Lvenkjaer Clara  2006  SK STIMMET  AW6806  25 m  46.13   
36  19  Klavins Stina  2007  HULTSFRED  AE0407  25 m  46.14   
37  14  Dyrkell Emmy  2004  FINSPNG  BO9604  25 m  46.49   
38  147  Widstrmer Amanda  2007  VXJ SS  AS4207  25 m  46.53   
39  40  Pehrsson Agnes  2007  MARKARYD  AK3207  50 m  46.86   
40  167  Svensson Ida  2003  LMHULT  AU9603  25 m  47.31   
41  148  Cronqvist Ebba  2007  VXJ SS  AT2207  25 m  47.66   
42  92  Prior Miki  2006  VELLINGE-N  AW3206  50 m  48.13   
43  60  Karlsson Josefine  2008  OSKARSHAMN  AE2408  25 m  48.15   
44  96  Lennartsson Julia  2005  VELLINGE-N  BJ5205  50 m  48.21   
45  22  Westergren Isabella  2007  HULTSFRED  AM5607  25 m  48.35   
46  73  Levin Nora  2005  SK STIMMET  BC5805  25 m  48.47   
47  Nilsson Emma  2007  ALVESTA SS  BC9607  25 m  48.92   
48  20  Ainemo Molly  2007  HULTSFRED  AI4207  25 m  49.41   
49  146  Eriksson Ebba  2005  VXJ SS  BL1805  25 m  49.74   
50  58  Olsson - Lindqvist Fidelie  2008  OSKARSHAMN  AC6608  25 m  49.91   
51  65  Stlhammar K Melissa  2009  OSKARSHAMN  AE6609  25 m  49.93   
52  35  Ziraki Mahdia  2008  LJUNGBY SS  AI0208  25 m  50.27   
53  144  Athley Nora  2006  VXJ SS  AY9806  25 m  50.40   
54  Nilsson Meja  2007  ALVESTA SS  AE9607  25 m  51.03   
55  99  Marciniak Michelle  2008  VELLINGE-N  AR4608  25 m  51.10   
56  21  Johansson Alva  2008  HULTSFRED  AC8608  25 m  51.11   
57  135  Widstrmer Emelia  2005  VXJ SS  AY9605  25 m  51.22   
58  149  Mnsson Freja  2007  VXJ SS  AU2807  25 m  52.72   
59  66  Askebring Meja  2007  OSKARSHAMN  BH2207  25 m  52.75   
60  62  Almquist Felicia  2010  OSKARSHAMN  AA9210  25 m  52.88   
61  11  Wrn Amanda  2004  FINSPNG  AY6804  25 m  53.02   
62  143  Athley Tilde  2006  VXJ SS  AY5806  25 m  53.11   
63  34  Ilyes Vilma  2008  LJUNGBY SS  AH6408  25 m  53.32   
64  157  Eriksson Stina  2008  VXJ SS  AY6808  25 m  53.78   
65  100  Danfelter Isabella  2010  VELLINGE-N  AC1410  25 m  53.89   
66  101  Helmbring Aina  2007  VELLINGE-N  BG4607  25 m  56.09   
67  41  Pehrsson Alice  2009  MARKARYD  AB5809  25 m  56.11   
68  155  Nilsson Ellie  2008  VXJ SS  AV4408  25 m  57.83   
69  81  Bergendorff Hedda  2009  SK STIMMET  AN2009  50 m  58.55   
70  77  Berggren Livia  2009  SK STIMMET  AF1809  25 m  59.85   
71  80  Levin Klara  2009  SK STIMMET  AJ1809  50 m  1:00.49   
72  63  Carmstrm Julia  2007  OSKARSHAMN  AR1407  25 m  1:01.39   
73  67  Sundqvist Lovisa  2010  OSKARSHAMN  AE6610  25 m  1:01.65   
74  179  Banrsson Tove  2009  BLKULLA  AE6409  25 m  1:02.54   
75  97  Hamzi Elisar  2006  VELLINGE-N  BC7206  25 m  1:06.87   
76  158  Harrysson Alice  2007  VXJ SS  BJ5007  25 m  1:06.87   
77  83  Bovie Filippa  2010  SK STIMMET  AG9010  25 m  1:07.03   
78  82  Lvenkjaer Ella  2010  SK STIMMET  AG8810  25 m  1:11.25   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  28 juni 2019 
Licensierad till: Ljungby Simsllskap  Utskriftstid  15:23 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner