Ohjelma Mastersmestaruusuinnit (50m) 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 29, 100m Rintauinti Naiset |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Ponomareva Alisa | 1991 | ÅSK | 91A777 | 25 m | 1:09.92 | 1:12.92 | |
2 | Luoto Raakel | 1975 | ÅSK | 75A049 | 25 m | 1:14.63 | 1:17.63 | |
3 | Rahkonen Satu | 1977 | Cetus | 77A004 | 25 m | 1:14.94 | 1:17.94 | |
4 | Ailanen Liisa | 1978 | STR | 78A099 | 25 m | 1:21.45 | 1:24.45 | |
5 | Ilander Anu | 1968 | HSS | 68A022 | 50 m | 1:25.12 | 1:25.12 | |
6 | Hokkanen Sanna | 1977 | Cetus | 77A000 | 50 m | 1:26.17 | 1:26.17 | |
7 | Kara Johanna | 1965 | Cetus | 65A019 | 50 m | 1:26.46 | 1:26.46 | |
8 | Kovanen Riikka | 1986 | Octopus | 86A182 | 25 m | 1:24.17 | 1:27.17 | |
9 | Rutanen Lotta | 1974 | HSS | 74A049 | 50 m | 1:27.19 | 1:27.19 | |
10 | Viljanen Meri | 1980 | Hydra | 80A041 | 50 m | 1:31.03 | 1:31.03 | |
11 | Kulla Kaia | 1961 | U-KLUBI | 50 m | 1:33.20 | 1:33.20 | ||
12 | Soininen Sanna | 1973 | BraUi | 73A027 | 25 m | 1:30.69 | 1:33.69 | |
13 | Pyykkö Reetta | 1986 | BraUi | 86A197 | 25 m | 1:31.79 | 1:34.79 | |
14 | Kukkonen Sari | 1972 | SiWa | 72A064 | 25 m | 1:32.80 | 1:35.80 | |
15 | Törnroos Sanna | 1976 | TuUS | 76A001 | 50 m | 1:36.92 | 1:36.92 | |
16 | Komulainen Sari | 1962 | Cetus | 62A067 | 25 m | 1:36.23 | 1:39.23 | |
17 | Kestilä Maarit | 1967 | HAHE | 67A072 | 25 m | 1:36.45 | 1:39.45 | |
18 | Liakka Aino | 1955 | OU | 55A024 | 25 m | 1:41.64 | 1:44.64 | |
19 | Kangastalo-Hoda Kristiina | 1978 | LUS | 78A132 | 25 m | 1:42.48 | 1:45.48 | |
20 | Haimakainen Laura | 1979 | HyUS | 79A115 | 25 m | 1:42.64 | 1:45.64 | |
21 | Lehti Janina | 1990 | STR | 90A338 | 25 m | 1:43.74 | 1:46.74 | |
22 | Virtanen Anna-Liisa | 1985 | HäUS | 85A152 | 25 m | 1:43.90 | 1:46.90 | |
23 | Tirkkonen Liisa | 1963 | LrKT | 63A044 | 25 m | 1:44.18 | 1:47.18 | |
24 | Rehnström Kerstin | 1957 | ESS | 57A008 | 25 m | 1:45.16 | 1:48.16 | |
25 | Rahko Johanna | 1983 | KemPy | 83A138 | 50 m | 1:48.32 | 1:48.32 | |
26 | Salonen-Piira Merja | 1958 | Koovee | 58A012 | 50 m | 1:50.43 | 1:50.43 | |
27 | Sakala Anu | 1963 | U-KLUBI | 50 m | 1:50.47 | 1:50.47 | ||
28 | Virtanen Elina | 1962 | Plaani | 62A069 | 25 m | 1:48.09 | 1:51.09 | |
29 | Qiu-Kaikkonen Yuhong | 1968 | OU | 68A080 | 25 m | 1:48.19 | 1:51.19 | |
30 | Walsh Katja | 1983 | VUS-VSS | 83A105 | 25 m | 1:50.39 | 1:53.39 | |
31 | Liakka Annikki | 1954 | OU | 54A034 | 50 m | 1:53.79 | 1:53.79 | |
32 | Virkki Susanna | 1964 | Nereus | 64A067 | 25 m | 1:51.50 | 1:54.50 | |
33 | Pitkänen Pirjo-Leena | 1945 | SWIM | 45A004 | 25 m | 2:00.03 | 2:03.03 | |
34 | Koivisto Marjatta | 1952 | ORCA | 52A018 | 25 m | 2:18.08 | 2:21.08 | |
35 | Lehto Sini | 1979 | RiUS | 79A124 | 25 m | |||
36 | Anttila Katja | 1978 | RiUS | 78A117 | 25 m | |||
37 | Oksanen Heidi | 1974 | SiWa | 74A069 | 25 m | |||
38 | Mariottini Claudia | 1990 | HTU | 90A615 | 25 m | |||
39 | Rekonen Krista | 1989 | SiWa | 89A082 | 25 m | |||
40 | Hankonen Pirkko | 1963 | JUK | 63A049 | 25 m | |||
41 | Kaasinen Tanja | 1978 | TuUS | 78A134 | 25 m | |||
42 | Hiltunen Anna-Riina | 1991 | KuUS | 91A217 | 25 m | |||
43 | Eklund Carita | 1991 | VUS-VSS | 91A056 | 25 m | |||
44 | Sillanpää Sara | 1986 | VUS-VSS | 86A061 | 25 m | |||
45 | Markkanen Minttuliisa | 1984 | HäUS | 84A151 | 25 m | |||
46 | Männistö Kaisa | 1978 | KU | 78A120 | 25 m | |||
47 | Törmänen Zsuzsanna | 1978 | KemPy | 78A137 | 25 m | |||
48 | Sandelin Raija | 1960 | Nereus | 60A008 | 25 m | |||
49 | Siikarla Pirkko | 1946 | Nereus | 46A003 | 25 m | |||
50 | Liiske Terje | 1963 | VUS-VSS | 63A000 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 27 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 15:40 |