2023-02-05   21:41:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Mastersmestaruusuinnit (50m) 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

4_S
Laji 4, 1500m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Hurskainen Miia  1992  KuUS  92A228  25 m  19:00.00  19:00.00   
Uusoksa Ira  1987  HSS  87A274  25 m  20:15.00  20:15.00   
Krjmies Anne-Mari  1964  Hydra  64A004  25 m  20:06.50  20:36.50   
Hokkanen Sanna  1977  Cetus  77A000  25 m  21:06.60  21:06.60   
Salmi Sari  1990  SiWa  90A353  25 m  21:30.00  21:30.00   
Strmsholm Vera  1983  SiWa  83A038  25 m  21:30.00  21:30.00   
Hillukkala Mervi  1978  HAHE  78A128  50 m  23:37.36  23:37.36   
Hfling Imke  1970  KuUS  70A116  25 m  23:11.99  23:41.99   
Cankar Laura  1973  Cetus  73A010  25 m  24:44.54  24:44.54   
10  Virtanen Anna-Liisa  1985  HUS  85A152  25 m  25:00.00  25:00.00   
11  Koivula Hannele  1990  STR  90A336  25 m  25:00.00  25:00.00   
12  Hyvnen Marjut  1966  TuUS  66A045  25 m  24:42.93  25:12.93   
13  Kokkonen Jonna  1984  HUS  84A152  25 m  26:00.00  26:00.00   
14  Friberg Raisa  1976  SiWa  76A113  25 m  26:30.00  26:30.00   
15  Tirkkonen Liisa  1963  LrKT  63A044  25 m  26:30.00  26:30.00   
16  Turunen Carrie  1973  Cetus  73A072  25 m  26:45.00  26:45.00   
17  Kurki Maritta  1952  La-Ka  52A020  25 m  26:51.45  26:51.45   
18  Lilja Sari  1971  KU  71A081  25 m  27:00.00  27:00.00   
19  Gould Claire  1973  HSS  73A022  25 m  27:00.00  27:00.00   
20  Walsh Katja  1983  VUS-VSS  83A105  25 m  26:58.35  27:28.35   
21  Tiilikka Tuija  1965  Cetus  65A060  25 m  28:00.00  28:00.00   
22  Rahko Johanna  1983  KemPy  83A138  25 m  28:58.00  28:58.00   
23  Markkula Kaarina  1952  Cetus  52A012  25 m  29:15.00  29:15.00   
24  Nivala Heli  1975  HyUS  75A077  25 m  30:30.00  30:30.00   
25  Salminen Outi  1961  HU  61A051  25 m  30:37.12  31:07.12   
26  Suopela Pirjo  1955  Plaani  55A028  25 m  31:31.88  31:31.88   
27  Lundberg Merja  1970  AUi  70A071  25 m  31:50.00  31:50.00   
28  Grufman Barbro  1948  HELLAS SK    50 m  32:33.00  32:33.00   
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  27 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: bo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  15:40 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner