Startliste for Brøndby Swim Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 1
|
Stævne navn |
Brøndby Swim Cup |
|
Udskriftsdato |
19 januar 2019 |
|
|
Stævne by |
Brøndby |
|
Udskriftstidspunkt |
08:07 |
|
|
Arrangør |
Vest Brøndby |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
19 januar 2019 |
|
|
|
|
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
Finaler (5) |
Vejledende starttid 09:30 |
Heat 1 (5) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
2 |
Mathilde Johansen |
2007 |
0732AJ |
GSK |
|
25m |
|
10 |
3 |
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
0716AF |
GSK |
|
25m |
|
145 |
4 |
Silje Hylleberg Sørensen |
2007 |
0754AB |
ROSKILDE |
|
25m |
|
124 |
5 |
Kristine Erringsø |
2004 |
0434BD |
ROSKILDE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
12 |
1 |
Ella Kjærebye |
2007 |
0726AF |
GSK |
|
25m |
|
51 |
2 |
Helena Honore |
2007 |
0788AQ |
HERLEV |
|
25m |
|
23 |
3 |
Emma Westarp Zornhagen |
2007 |
0794AJ |
GSK |
|
25m |
7:46.40 |
362 |
4 |
Rikke Therp |
2006 |
0628AF |
VEST |
|
25m |
|
1 |
5 |
Malouca Laura Bruun |
2007 |
0714AF |
GSK |
|
25m |
|
8 |
6 |
Isabell Hansen |
2007 |
0754AS |
GSK |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
282 |
1 |
Ingrid Kaas Permin |
2008 |
0898AI |
GENTOFTE |
|
25m |
7:00.00 |
73 |
2 |
Katharina Zobel |
2007 |
0748AB |
HERLEV |
|
25m |
6:35.36 |
41 |
3 |
Kristine Dupont |
2007 |
0788AL |
HERLEV |
|
25m |
6:17.57 |
14 |
4 |
Anna Fiona Nybøll |
2007 |
0736AF |
GSK |
|
25m |
6:28.52 |
193 |
5 |
Mikkeline H. Jacobsen |
2007 |
0788AC |
VEST |
|
25m |
6:36.83 |
375 |
6 |
Tess van der Laan |
2008 |
0818AA |
GENTOFTE |
|
25m |
7:10.43 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
313 |
1 |
Jaqueline Haack |
2006 |
0672AN |
SOLRØD |
|
25m |
5:18.78 |
307 |
2 |
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
0632AL |
SOLRØD |
|
25m |
5:09.77 |
331 |
3 |
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
0548AJ |
SOLRØD |
|
25m |
5:03.27 |
373 |
4 |
Leonora M Postgaard |
2006 |
0666AD |
GSK |
|
25m |
5:06.53 |
155 |
5 |
Emilie Wilms Jensen |
2006 |
0658AB |
TRITON B |
|
25m |
5:12.89 |
285 |
6 |
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
0716AH |
GENTOFTE |
|
25m |
6:14.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
140 |
1 |
Asta Palmund |
2005 |
0582AC |
ROSKILDE |
|
25m |
4:56.31 |
142 |
2 |
Cille Winskov Rasmussen |
2006 |
0624AA |
ROSKILDE |
|
25m |
4:50.14 |
353 |
3 |
Sarah Birch Missing |
2001 |
0192AN |
VEST |
|
25m |
4:25.35 |
332 |
4 |
Katja Skovdal Lorentzen |
2003 |
0338AQ |
SOLRØD |
|
25m |
4:45.66 |
351 |
5 |
Ella Gohr Metz |
2005 |
0542AS |
VEST |
|
25m |
4:54.63 |
75 |
6 |
Sille Andersen |
2003 |
0312AS |
FR.SUND |
|
25m |
5:01.89 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
19 januar 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby |
Udskriftstidspunkt |
08:07 |
|