Program for Farum Cup 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 19, 100m Brystsvmning Damer |
Sponsor: Glarmester Becker |
Dansk Rekord Senior: Rikke Mller Pedersen (1989) 1:05.93 2013-07-30 |
Dansk Rekord Junior: Josephine Kruse (2002) 1:09.67 2018-04-13 |
Farum Cup Senior: Josephine Kruse (2002) 1:13.55 2017-05-06 |
# | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
rg. 0-2001 |
1 | Bjrnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 1:12.94 | |
2 | Mass Isabel | 1998 | JYLLINGE | 9848AA | 50 m | 1:14.47 | |
3 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 1:16.67 | |
4 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 50 m | 1:19.81 | |
5 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VRK | 0058BA | 50 m | 1:27.03 |
rg. 2002-2004 |
1 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 50 m | 1:12.92 | |
2 | Bartels Sara Damkjr | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 1:13.97 | |
3 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 50 m | 1:14.16 | |
4 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 1:15.13 | |
5 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 1:18.27 | |
6 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 50 m | 1:18.49 | |
7 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 50 m | 1:18.91 | |
8 | Mller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 50 m | 1:19.29 | |
9 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 1:21.06 | |
10 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BH6403 | 50 m | 1:21.17 | |
11 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 1:21.42 | |
12 | Schrder Caroline Buhl | 2003 | ALLERD | 0314AB | 50 m | 1:21.71 | |
13 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERD | 0346AE | 50 m | 1:22.71 | |
14 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 1:23.29 | |
15 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 1:23.79 | |
16 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 1:24.28 | |
17 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERD | 0398AD | 50 m | 1:24.65 | |
18 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | AV6403 | 50 m | 1:26.34 | |
19 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERD | 0374AT | 50 m | 1:27.07 | |
20 | Hansen Lrke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 1:29.35 | |
21 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VRK | 0498AL | 50 m | 1:30.21 | |
22 | Leisted Pernille Mller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 50 m | 1:30.96 | |
23 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 1:33.45 | |
24 | Li Emily | 2004 | MKK | BO5804 | 50 m | 1:37.59 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 maj 2019 |
Licens til Farum Svmmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:15 |