2020-05-31   18:58:35
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Farum Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

1_S
Løb 1, 400m Medley Damer 
Sponsor: FC Nordsjælland 
Dansk Rekord Senior: Julie Hjorth-Hansen (1984) 4:38.20 2009-08-02 
Dansk Rekord Junior: Katrine Bukh Villesen (2000) 4:48.17 2017-05-26 
Farum Cup Senior: Marina Heller Hansen (1994) 4:58.02 2017-05-05 
 
 
Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 0-2004 
Hansen Silja Nielsdóttir  2001  HVIDOVRE  0104AT  50 m  5:02.10   
Brendstrup Anna Aavang  2000  JYLLINGE  0066AO  50 m  5:07.70   
Winblad Tea  2004  MKK  AH7404  50 m  5:12.27   
Stenholt Ella  2003  LYNGBY  0398AP  50 m  5:17.09   
Jung Mathilda Hyldal  2004  SLANGERUP  0414AM  50 m  5:20.14   
Schelde-Mollerup Lærke  2003  JYLLINGE  0358AB  50 m  5:26.30   
Mertins Frederikke  2000  HVIDOVRE  0014AE  50 m  5:26.91   
Bendt Sofia Norre  2003  LYNGBY  0316AG  50 m  5:28.04   
Henriksen Christine  2003  JYLLINGE  0376AM  50 m  5:28.16   
10  Rasmussen Emma Kjer  2004  HVIDOVRE  0498AI  50 m  5:41.42   
11  Laugesen Nanna Udby  2004  HVIDOVRE  0458AL  50 m  5:54.26   
12  Bak Sofie  2003  HVIDOVRE  0336AN  50 m  6:07.51   
Årg. 2005-2006 
Brage Silja  2005  JYLLINGE  0544AL  50 m  5:18.58   
Andersen Jasmin Egeskov  2005  HOVEDSTAD  0506AE  50 m  5:20.45   
Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  50 m  5:23.31   
Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  50 m  5:25.73   
Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  50 m  5:31.53   
Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  50 m  5:35.66   
Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  50 m  5:36.77   
Andersen Juliane Bo  2005  JYLLINGE  0564AL  50 m  5:37.72   
Porsdal Catrine  2005  BIRKERØD  0536AA  50 m  5:39.32   
10  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  50 m  5:42.69   
11  Porsdal Camilla  2005  BIRKERØD  0592AB  50 m  5:43.30   
12  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  50 m  5:44.64   
13  Olsen Gry Emilie Kudsk  2005  HVIDOVRE  0552AK  50 m  5:50.94   
14  Lundsgaard Juliane Sarauw  2006  HOVEDSTAD  0638AB  50 m  5:54.93   
15  Salling Laura Cecilie  2006  LYNGBY  0678AE  50 m  6:17.35   
16  Balle Anna E.E.  2006  GENTOFTE  0628AL  50 m  6:22.22   
17  Reuter Emily  2006  LYNGBY  0688AE  50 m     
18  Parkhøi Rikke  2006  HVIDOVRE  0626AC  50 m     
19  Lunding Julie Heurlin  2006  GENTOFTE  0626AA  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 maj 2019 
Licens til Farum Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark