2020-06-01   08:46:13
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Farum Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

111_S
Løb 111, 50m Brystsvømning Piger 
Sponsor: Pro-Anlæg 
Dansk Rekord Senior: Rikke Møller Pedersen (1989) 30.57 2013-08-03 
Dansk Rekord Junior: Josefine B. Pedersen (1999) 32.22 2016-04-13 
Farum Cup Senior: Josephine Kruse (2002) 33.59 2017-05-05 
 
 
Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2005-2006 
Mindested Caroline Bach  2005  ALLERØD  0592AF  50 m  35.22   
Amstrup Nikoline R.  2005  BIRKERØD  0594AE  50 m  36.17   
Nørgaard Ida-Marie  2005  FR.VÆRK  0596AG  50 m  37.00   
Højberg Asta  2005  BIRKERØD  0546AB  50 m  37.37   
Ludvigsen Isabella  2005  ALLERØD  0564AF  50 m  39.36   
Zhang Sofia Yuwei  2006  LYNGBY  0658AA  50 m  40.04   
Rømer Mathilde  2006  FARUM  0688AA  50 m  40.17   
Andersen Juliane Bo  2005  JYLLINGE  0564AL  50 m  40.78   
Olsen Gry Emilie Kudsk  2005  HVIDOVRE  0552AK  50 m  40.81   
10  Helfelt Amalie  2006  VÆRLØSE  0652AP  50 m  41.83   
11  Lundsby Christine Stubbe  2006  GENTOFTE  0698AJ  50 m  43.41   
12  Andersen Nicoline Mørch  2005  HVIDOVRE  0534AL  50 m  43.51   
13  Babin Alma Lind  2006  LYNGBY  0608AL  50 m  45.27   
14  Lind Sofie  2006  HVIDOVRE  0668AG  50 m  47.09   
15  Brunsgaard Ada Hasløv  2006  GENTOFTE  0646AN  50 m  47.28   
16  Rud Cecilie  2006  ALLERØD  0694AC  50 m  47.53   
17  Lendal Helena  2006  FR.VÆRK  0624AR  50 m  48.85   
18  Henriksen Amalie  2005  HVIDOVRE  0582AU  50 m  49.09   
19  Cermak Olga  2006  HVIDOVRE  0682AE  50 m  50.33   
20  Lauritzen Anna Hinsch  2006  GENTOFTE  0664AK  50 m  50.73   
Årg. 2007-2019 
Nørgaard Astrid  2007  FR.VÆRK  0784AA  50 m  40.62   
Larsen Nikoline E.  2007  LYNGBY  0712AE  50 m  43.59   
Boesgaard Natasja  2007  FR.VÆRK  0728AC  50 m  45.63   
Arnholtz Liya  2007  HELSINGE  0794AM  50 m  47.45   
Skov Anna Sofie  2008  HVIDOVRE  0874AB  50 m  49.68   
Vestergaard Clara  2008  HOVEDSTAD  0864AB  50 m  50.27   
Jørgensen Vigga  2008  HOVEDSTAD  0874AE  50 m  50.97   
Jesse Melani  2008  HELSINGE  0804AA  50 m  53.88   
Gammelvind Thilde  2008  HOVEDSTAD  0804AG  50 m  59.83   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 maj 2019 
Licens til Farum Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark