2020-06-01   08:05:24
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Farum Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

121_S
Løb 121, 200m Medley Piger 
Sponsor: Glarmester Becker 
Dansk Rekord Senior: Julie Hjorth-Hansen (1984) 2:09.73 2009-07-27 
Dansk Rekord Junior: Katrine Bukh Villesen (2000) 2:17.00 2017-05-28 
Farum Cup Senior: Jaqueline Hippi (1996) 2:18.93 2015-05-08 
 
 
Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2005-2006 
Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  50 m  2:27.44   
Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  50 m  2:28.55   
Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  50 m  2:30.13   
Mulipola Astrid  2006  ALLERØD  0696AG  50 m  2:37.12   
Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  50 m  2:37.25   
Dann-Nielsen Lærke  2005  HVIDOVRE  0552AL  50 m  2:38.97   
Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  50 m  2:39.19   
Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  50 m  2:40.76   
Porsdal Catrine  2005  BIRKERØD  0536AA  50 m  2:41.49   
10  Vedøe Andrea Lindberg  2006  ALLERØD  0644AC  50 m  2:41.88   
11  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  50 m  2:43.74   
12  Ludvigsen Isabella  2005  ALLERØD  0564AF  50 m  2:46.87   
13  Olsen Gry Emilie Kudsk  2005  HVIDOVRE  0552AK  50 m  2:47.28   
14  Parkhøi Rikke  2006  HVIDOVRE  0626AC  50 m  2:48.85   
15  Munch Natacha  2005  HVIDOVRE  0506AD  50 m  2:50.97   
16  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  50 m  2:51.02   
17  Frahm-Falkenberg Nanja  2006  GENTOFTE  0682AL  50 m  2:53.86   
18  Rud Cecilie  2006  ALLERØD  0694AC  50 m  2:54.27   
19  Lunding Julie Heurlin  2006  GENTOFTE  0626AA  50 m  2:54.79   
20  Babin Alma Lind  2006  LYNGBY  0608AL  50 m  2:57.69   
21  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  50 m  2:59.39   
22  Wiingaard Victoria  2006  LYNGBY  0662AC  50 m     
Årg. 2007-2019 
Stokkebro Mikkeline Steen  2007  HOVEDSTAD  0726AB  50 m  2:43.98   
Svendsen Angela Bang  2008  HVIDOVRE  0832AA  50 m  2:53.69   
Bell Rebecca  2007  LYNGBY  0774AF  50 m  3:01.30   
Bløcher Alma Sofie A.  2008  HOVEDSTAD  0804AB  50 m  3:06.59   
Boesgaard Natasja  2007  FR.VÆRK  0728AC  50 m  3:07.76   
Skov Anna Sofie  2008  HVIDOVRE  0874AB  50 m  3:13.22   
Raagefelt Rosa Viola My  2007  HVIDOVRE  0788AF  50 m  3:19.40   
Reedtz Caroline Victoria  2007  GENTOFTE  0716AH  50 m  3:19.51   
Christensen Asta Hänel  2008  HVIDOVRE  0804AI  50 m  3:25.50   
10  Vedel Edith Louise  2007  GENTOFTE  0742AD  50 m  3:26.61   
11  Griffin Nina  2007  GENTOFTE  0776AK  50 m  3:28.97   
12  Raagefelt Wilma E L  2008  HVIDOVRE  0814AD  50 m  3:33.60   
13  Gammelvind Thilde  2008  HOVEDSTAD  0804AG  50 m  3:42.91   
14  Lintrup Zeline Helsen  2007  HVIDOVRE  0744AC  50 m  4:09.54   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 maj 2019 
Licens til Farum Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:58 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark