Startliste for RSK International
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 405 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 1:07.85 | |
2 | 452 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 1:12.03 | |
3 | 230 | Ekkelboom Marloes | 1997 | NORDHORN | 159283 | 25 m | 1:12.79 | |
4 | 86 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | H2Odense | 0406AC | 25 m | 1:13.14 | |
5 | 399 | Ahrentsen Nicoline | 2000 | RINGE | 0016AA | 25 m | 1:13.57 | |
6 | 106 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | H2Odense | 0536AH | 25 m | 1:14.82 | |
7 | 245 | Mundt Catharina | 1997 | NORDHORN | 231068 | 25 m | 1:15.43 | |
8 | 305 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 1:15.51 | |
9 | 83 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2Odense | 0418AC | 25 m | 1:15.58 | |
10 | 401 | Andersen Maria Bech | 2003 | RINGE | 0306AD | 25 m | 1:16.03 | |
11 | 228 | Duhn Hanna | 2001 | NORDHORN | 322057 | 25 m | 1:16.62 | |
12 | 436 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 1:16.89 | |
13 | 250 | Portheine Anna | 2002 | NORDHORN | 311063 | 25 m | 1:17.24 | |
14 | 19 | Martinussen Julie | 1997 | MUNKEBO | 9736AS | 25 m | 1:17.41 | |
15 | 264 | Veltmaat Annalena | 2000 | NORDHORN | 277063 | 25 m | 1:17.43 | |
16 | 92 | Nielsen Esther Ellegaard | 2005 | H2Odense | 0598AN | 25 m | 1:17.70 | |
17 | 350 | Rubenius Flora Fogh | 2005 | DELFINEN | 0502AI | 25 m | 1:18.09 | |
18 | 412 | Hansen Line Vestergaard | 2003 | RINGE | 0334AR | 25 m | 1:18.14 | |
19 | 457 | Sørensen Julie T. | 2003 | RINGE | 0354AC | 25 m | 1:18.82 | |
20 | 406 | Christensen Julie Krog | 2001 | RINGE | 0154AI | 25 m | 1:18.85 | |
21 | 439 | Mortensen Maria | 1999 | RINGE | 9936AW | 25 m | 1:18.89 | |
22 | 234 | Helper Sabrina | 1998 | NORDHORN | 307783 | 25 m | 1:18.98 | |
23 | 293 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 1:19.01 | |
24 | 411 | Hansen Katrine Hvistendal | 1997 | RINGE | 9754BA | 25 m | 1:19.11 | |
25 | 87 | Jørgensen Josefine S | 2004 | H2Odense | 0416AN | 25 m | 1:19.91 | |
26 | 276 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 1:20.34 | |
27 | 330 | Kaae Nikoline | 2005 | FREM | 0586AI | 25 m | 1:20.91 | |
28 | 414 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 1:21.95 | |
29 | 240 | Küpers Elena | 2004 | NORDHORN | 369563 | 25 m | 1:22.00 | |
30 | 438 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 1:22.25 | |
31 | 14 | Johansen Line Virkelyst | 2003 | MUNKEBO | 0346AU | 25 m | 1:22.26 | |
32 | 336 | Nygaard Emma | 2005 | FREM | 0538AR | 25 m | 1:22.31 | |
33 | 232 | Harmsen Lynn | 2002 | NORDHORN | 309509 | 25 m | 1:22.82 | |
34 | 36 | Julsgaard Anna Rahbek | 2004 | TOMMERUP | 0478AZ | 25 m | 1:23.57 | |
35 | 340 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | 1:23.98 | |
36 | 283 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 1:24.18 | |
37 | 99 | Piiters Amalie F. | 2006 | H2Odense | 0628AT | 25 m | 1:25.04 | |
38 | 123 | Meyer Joa-Elin | 2004 | DROCHT | 331817 | 25 m | 1:25.05 | |
39 | 93 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | H2Odense | 0302AH | 25 m | 1:25.43 | |
40 | 449 | Rasmussen Maja | 2003 | RINGE | 0304AQ | 25 m | 1:25.49 | |
41 | 236 | Kamps Sina | 2004 | NORDHORN | 320902 | 25 m | 1:25.90 | |
42 | 304 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 1:25.91 | |
43 | 233 | Harmsen Pia | 1999 | NORDHORN | 331394 | 25 m | 1:26.06 | |
44 | 21 | Nielsen Laura B. | 2004 | MUNKEBO | 0442AW | 25 m | 1:26.18 | |
45 | 417 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 1:26.28 | |
46 | 349 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DELFINEN | 0536BA | 25 m | 1:26.58 | |
47 | 248 | Niehaus Svenja | 2004 | NORDHORN | 367157 | 25 m | 1:27.10 | |
48 | 282 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | 1:27.33 | |
49 | 29 | Bruun-Petersen Anne | 2007 | TOMMERUP | 0792AF | 25 m | 1:27.48 | |
50 | 416 | Hvidberg Kathrine | 2004 | RINGE | 0496BA | 25 m | 1:27.62 | |
51 | 262 | Umbreit Lina | 2004 | NORDHORN | 369564 | 25 m | 1:27.96 | |
52 | 25 | Thygesen Nikoline | 2005 | MUNKEBO | 0534AX | 25 m | 1:28.29 | |
53 | 291 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 1:29.08 | |
54 | 434 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 1:29.93 | |
55 | 413 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 1:31.48 | |
56 | 346 | Duus Freja | 2005 | DELFINEN | 0594BA | 25 m | 1:31.74 | |
57 | 34 | Clausen Laura Østerby | 2004 | TOMMERUP | 0402BA | 25 m | 1:31.93 | |
58 | 275 | Duevig Bianca Truelsen | 2005 | HORSENS | 0558AY | 25 m | 1:32.20 | |
59 | 229 | Duhn Sina | 2004 | NORDHORN | 320890 | 25 m | 1:32.54 | |
60 | 242 | Lohuis Kaja | 2004 | NORDHORN | 390640 | 25 m | 1:32.76 | |
61 | 450 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 25 m | 1:32.95 | |
62 | 239 | Krueger Finja | 2004 | NORDHORN | 374554 | 25 m | 1:33.02 | |
63 | 256 | Schmidt Evelyn | 2004 | NORDHORN | 376373 | 25 m | 1:33.04 | |
64 | 351 | Sørensen Signe Vinding | 2005 | DELFINEN | 0546BA | 25 m | 1:33.88 | |
65 | 31 | Christensen Emma | 2002 | TOMMERUP | 0248BB | 25 m | 1:33.90 | |
66 | 71 | Andersen Mia | 2002 | H2Odense | 0266AQ | 25 m | 1:34.01 | |
67 | 369 | Huusfeldt Lærke D | 2006 | SVENDBORG | 0608AK | 25 m | 1:34.39 | |
68 | 117 | Blohm Melina | 2007 | DROCHT | 385375 | 25 m | 1:34.41 | |
69 | 129 | Reher Celina Marie | 2004 | DROCHT | 359895 | 25 m | 1:34.75 | |
70 | 335 | Londero Vigga | 2006 | FREM | 0662AP | 25 m | 1:34.86 | |
71 | 10 | Dørk Maja | 2002 | MUNKEBO | 0208BB | 25 m | 1:35.07 | |
72 | 77 | Buch Mille A. B. | 2006 | H2Odense | 0612AP | 25 m | 1:36.54 | |
73 | 333 | Larsen Victoria Juul | 2006 | FREM | 0618AM | 25 m | 1:37.26 | |
74 | 259 | Sundendey Laura | 2004 | NORDHORN | 390639 | 25 m | 1:38.69 | |
75 | 103 | Stahl Dagmar | 2007 | H2Odense | 0738AK | 25 m | 1:38.73 | |
76 | 327 | Jeppesen Lisa Lindgren | 2005 | FREM | 0582AX | 25 m | 1:38.91 | |
77 | 281 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 1:39.88 | |
78 | 303 | Thomsen Amalie | 2007 | HORSENS | 0708AJ | 25 m | 1:39.88 | |
79 | 298 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 1:39.99 | |
80 | 38 | Jørgensen Karoline | 2007 | TOMMERUP | 0774AG | 25 m | 1:40.35 | |
81 | 454 | Skjerning Bianca | 2001 | RINGE | 0176BE | 25 m | 1:40.54 | |
82 | 23 | Rasmussen Sofie Holm | 2004 | MUNKEBO | 0412BA | 25 m | 1:41.04 | |
83 | 300 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 1:42.09 | |
84 | 365 | Funder Freja | 2002 | SVENDBORG | 0254BE | 25 m | 1:42.27 | |
85 | 39 | Kaas Signe | 2003 | TOMMERUP | 0308BA | 25 m | 1:42.33 | |
86 | 299 | Sørensen Cecilie | 2003 | HORSENS | 0338AW | 25 m | 1:43.37 | |
87 | 41 | Mortensen Sofia | 2007 | TOMMERUP | 0786AK | 25 m | 1:43.61 | |
88 | 337 | Rasmusssen Andrea Høi | 2007 | FREM | 0728AP | 25 m | 1:43.77 | |
89 | 302 | Teglgård Penelope Kamp | 2006 | HORSENS | 0654AU | 25 m | 1:43.78 | |
90 | 278 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 1:43.91 | |
91 | 16 | Klæsøe Celina | 2006 | MUNKEBO | 0662AQ | 25 m | 1:44.60 | |
92 | 11 | Grundsøe Yasmin | 2003 | MUNKEBO | 0382AZ | 25 m | 1:45.61 | |
93 | 342 | Vu Kim Hanh | 2004 | FREM | 0466AZ | 25 m | 1:45.67 | |
94 | 124 | Offermann Pia | 2005 | DROCHT | 354691 | 25 m | 1:45.70 | |
95 | 329 | Kaae Bennedikte | 2006 | FREM | 0602AH | 25 m | 1:47.65 | |
96 | 292 | Olesen Julie Langberg | 2005 | HORSENS | 0592AW | 25 m | 1:47.80 | |
97 | 263 | van Slooten Inken | 2007 | NORDHORN | 407092 | 25 m | 1:47.93 | |
98 | 227 | Burkert Lena | 2006 | NORDHORN | 405269 | 25 m | 1:48.05 | |
99 | 306 | Aagaard Dicte Sundall | 2007 | HORSENS | 0774AS | 25 m | 1:48.30 | |
100 | 402 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 25 m | 1:48.90 | |
101 | 257 | Schmoelders Svenja | 2006 | NORDHORN | 25 m | 1:49.68 | ||
102 | 274 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | 1:49.95 | |
103 | 280 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | 1:50.00 | |
104 | 24 | Thomsen Ea | 2001 | MUNKEBO | 0158BE | 25 m | 1:50.21 | |
105 | 118 | Ebeling Lina | 2002 | DROCHT | 327901 | 25 m | 1:50.70 | |
106 | 231 | Ferreira Olivia | 2006 | NORDHORN | 405267 | 25 m | 1:51.10 | |
107 | 388 | Mühring Frida Steen | 2009 | NYBORG | 0938AA | 25 m | 1:52.09 | |
108 | 366 | Funder Olivia | 2006 | SVENDBORG | 0668AT | 25 m | 1:52.32 | |
109 | 249 | Pasternak Merrit | 2007 | NORDHORN | 366832 | 25 m | 1:52.64 | |
110 | 332 | Kruse Anna Mathilde | 2006 | FREM | 0666AT | 25 m | 1:53.21 | |
111 | 235 | Kalter Joana | 2007 | NORDHORN | 416160 | 25 m | 1:54.69 | |
112 | 130 | Staats Alina | 2005 | DROCHT | 358902 | 25 m | 1:54.80 | |
113 | 341 | Vangsgaard Liva | 2006 | FREM | 0682AV | 25 m | 1:55.32 | |
114 | 119 | Holthusen Cora | 2004 | DROCHT | 312984 | 25 m | 1:55.52 | |
115 | 294 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 1:56.67 | |
116 | 295 | Rasmussen Vigga | 2009 | HORSENS | 25 m | 1:57.30 | ||
117 | 389 | Mühring Nanna Steen | 2009 | NYBORG | 0928AA | 25 m | 1:57.76 | |
118 | 371 | Jørgensen Lea Romer | 2008 | SVENDBORG | 0866AG | 25 m | 1:58.31 | |
119 | 131 | Viemann Antonia | 2006 | DROCHT | 373476 | 25 m | 1:59.51 | |
120 | 339 | Simonsen Sava Mathilde | 2008 | FREM | 0886AH | 25 m | 2:01.03 | |
121 | 13 | Jensen Ida Nørregaard | 2007 | MUNKEBO | 0778AP | 25 m | 2:03.75 | |
122 | 324 | Fahim Ghezal | 2005 | FREM | 0564AY | 25 m | 2:04.30 | |
123 | 423 | Korsgaard Carla | 2009 | RINGE | 0936AB | 25 m | 2:05.15 | |
124 | 386 | Christiansen Signe | 2008 | NYBORG | 0838AJ | 25 m | 2:06.51 | |
125 | 456 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 25 m | 2:08.14 | |
126 | 347 | Finseth Sarah Dyekjær | 2007 | DELFINEN | 0728AT | 25 m | 2:11.61 | |
127 | 261 | Ulbrich Stella | 2006 | NORDHORN | 405261 | 25 m | 2:12.42 | |
128 | 322 | Alstrup-Lopez Maya K. | 2007 | FREM | 0702AQ | 25 m | 2:15.71 | |
129 | 387 | Hårbøl Kamilla | 2008 | NYBORG | 0896AD | 25 m | 2:21.19 | |
130 | 89 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | H2Odense | 0372AH | 25 m | ||
131 | 125 | Petersen Johanna Dagmar Antje | 2009 | DROCHT | 407346 | 25 m | ||
132 | 272 | Agersbæk Frida Gode | 2007 | HORSENS | 25 m | |||
133 | 273 | Bentzen Astrid | 2007 | HORSENS | 0728AS | 25 m | ||
134 | 326 | Jensen Lisa Bergmann | 2007 | FREM | 0746AP | 25 m | ||
135 | 367 | Hansen Monique Thorbech | 2007 | SVENDBORG | 25 m | |||
136 | 368 | Herold Isabella Aurbo | 2007 | SVENDBORG | 0726AQ | 25 m | ||
137 | 373 | Knutson Freja | 2006 | SVENDBORG | 0678AW | 25 m | ||
138 | 379 | Schade Annabell Gram | 2005 | SVENDBORG | 0568AW | 25 m | ||
139 | 380 | Sørig Emmi | 2004 | SVENDBORG | 0456AY | 25 m | ||
140 | 410 | Hansen Anne | 2004 | RINGE | 25 m | |||
141 | 420 | Keinicke Thea | 2007 | RINGE | 0774AR | 25 m | ||
142 | 422 | Korsgaard Alberte | 2001 | RINGE | 0174AN | 25 m | ||
143 | 442 | Pedersen Amalie | 2000 | RINGE | 0062AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 23 november 2018 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:20 |
Løb 2, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 254 | Rueger Reyk | 1994 | NORDHORN | 201289 | 25 m | 1:03.09 | |
2 | 427 | Langsted Oliver Phil | 1999 | RINGE | 9925AO | 25 m | 1:03.54 | |
3 | 408 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 1:04.13 | |
4 | 251 | Portheine Lukas | 1998 | NORDHORN | 231069 | 25 m | 1:04.57 | |
5 | 425 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 1:05.25 | |
6 | 78 | Clausen Casper Bang | 2003 | H2Odense | 0391AJ | 25 m | 1:06.37 | |
7 | 430 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 25 m | 1:07.06 | |
8 | 246 | Mundt Philip | 2002 | NORDHORN | 311061 | 25 m | 1:07.23 | |
9 | 244 | Morshuis Felix | 2003 | NORDHORN | 317274 | 25 m | 1:08.34 | |
10 | 20 | Nedergaard Christoffer | 1995 | MUNKEBO | 9565AS | 25 m | 1:10.72 | |
11 | 364 | Feldskov Alfred | 2003 | SVENDBORG | 0315AK | 25 m | 1:10.82 | |
12 | 361 | Bertelsen Emil Brandt | 2004 | SVENDBORG | 0459AP | 25 m | 1:12.24 | |
13 | 74 | Bjerregaard August B | 2003 | H2Odense | 0313AN | 25 m | 1:12.39 | |
14 | 415 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 1:12.98 | |
15 | 80 | Fogt Alex | 2004 | H2Odense | 0487AO | 25 m | 1:14.07 | |
16 | 301 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 1:14.87 | |
17 | 37 | Jørgensen Gustav | 2004 | TOMMERUP | 0465AO | 25 m | 1:15.31 | |
18 | 91 | Nejmann Jonathan | 2004 | H2Odense | 0423AO | 25 m | 1:15.62 | |
19 | 104 | Stahl Valdemar | 2004 | H2Odense | 0491AK | 25 m | 1:15.92 | |
20 | 400 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 25 m | 1:17.10 | |
21 | 441 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 1:17.49 | |
22 | 237 | Koning Thomas | 2001 | NORDHORN | 390887 | 25 m | 1:17.65 | |
23 | 88 | Kristiansen Mathias E. | 2004 | H2Odense | 0445AQ | 25 m | 1:17.69 | |
24 | 133 | Weimann Lasse | 2000 | DROCHT | 284322 | 25 m | 1:17.71 | |
25 | 328 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 25 m | 1:17.88 | |
26 | 372 | Jørgensen William Romer | 2005 | SVENDBORG | 0599AL | 25 m | 1:19.28 | |
27 | 334 | Londero Oliver | 2004 | FREM | 0451AQ | 25 m | 1:19.59 | |
28 | 453 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 1:22.14 | |
29 | 381 | Westergaard Mathias | 2004 | SVENDBORG | 0427AP | 25 m | 1:22.30 | |
30 | 132 | Weimann Eike | 2002 | DROCHT | 327900 | 25 m | 1:22.98 | |
31 | 374 | Kristensen Mads | 2005 | SVENDBORG | 0555AM | 25 m | 1:23.34 | |
32 | 419 | Johansen Nikolaj Kiel | 2003 | RINGE | 0345AR | 25 m | 1:24.70 | |
33 | 97 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | H2Odense | 0775AA | 25 m | 1:25.71 | |
34 | 121 | Mahler Paul | 2001 | DROCHT | 312987 | 25 m | 1:25.87 | |
35 | 107 | Tranekjer Magnus | 2005 | H2Odense | 0567AK | 25 m | 1:26.83 | |
36 | 126 | Petersen Oliver | 2003 | DROCHT | 391243 | 25 m | 1:26.90 | |
37 | 407 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 1:27.21 | |
38 | 461 | Løkke Magnus | 2005 | DELFINEN | 0579AP | 25 m | 1:27.94 | |
39 | 90 | Møller Ludvig L. | 2006 | H2Odense | 0663AC | 25 m | 1:28.07 | |
40 | 297 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 1:28.50 | |
41 | 424 | Kristensen Peter | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 1:28.51 | |
42 | 101 | Schou Noah | 2005 | H2Odense | 0513AP | 25 m | 1:28.93 | |
43 | 284 | Landbo Daniel | 2005 | HORSENS | 0585AM | 25 m | 1:30.14 | |
44 | 323 | Doudar Abdelrahman | 2005 | FREM | 0513AL | 25 m | 1:30.93 | |
45 | 287 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 1:33.45 | |
46 | 94 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | H2Odense | 0619AH | 25 m | 1:34.04 | |
47 | 100 | Rasmussen Niklas Bay | 2007 | H2Odense | 0731AD | 25 m | 1:37.72 | |
48 | 252 | Portheine Marten | 2006 | NORDHORN | 376039 | 25 m | 1:38.86 | |
49 | 448 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 25 m | 1:39.37 | |
50 | 22 | Rasmussen Jan Damm | 2004 | MUNKEBO | 0485AR | 25 m | 1:39.40 | |
51 | 238 | Korthals Paul | 2004 | NORDHORN | 369565 | 25 m | 1:40.80 | |
52 | 279 | Hansen Andreas Visby | 2004 | HORSENS | 0481AQ | 25 m | 1:41.18 | |
53 | 224 | Borgers Jannek | 2005 | NORDHORN | 376041 | 25 m | 1:41.55 | |
54 | 348 | Madsen Mathias Møller | 2008 | DELFINEN | 0899AH | 25 m | 1:43.93 | |
55 | 325 | Geisler Johannes Erik | 2006 | FREM | 0663AK | 25 m | 1:45.50 | |
56 | 432 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 25 m | 1:45.93 | |
57 | 344 | Ballisager Oliver Oxholm | 2007 | DELFINEN | 0745AL | 25 m | 1:46.18 | |
58 | 404 | Bjerre Rasmus | 2008 | RINGE | 0801AD | 25 m | 1:52.45 | |
59 | 338 | Saayda Anders Hammam | 2006 | FREM | 0693AK | 25 m | 1:52.67 | |
60 | 458 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 25 m | 1:54.94 | |
61 | 440 | Nielsen Mathias Møller | 2008 | RINGE | 0861AD | 25 m | 1:56.18 | |
62 | 455 | Skaastru Christoffer Rose | 2005 | RINGE | 0593AG | 25 m | 1:59.71 | |
63 | 435 | Lundsfryd Marius | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | 2:02.22 | |
64 | 290 | Nielsen Mathias | 2007 | HORSENS | 0767AK | 25 m | 2:02.35 | |
65 | 392 | Vaarning Danilo | 2009 | NYBORG | 0935AA | 25 m | 2:03.28 | |
66 | 296 | Rønning Marcus | 2006 | HORSENS | 0689AO | 25 m | 2:16.51 | |
67 | 258 | Strötker Ben | 2007 | NORDHORN | 405262 | 25 m | 20:11.31 | |
68 | 128 | Potthoff Thies Luca | 2008 | DROCHT | 416600 | 25 m | ||
69 | 277 | Gjørsbøl Adrian | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
70 | 285 | Markussen Isar Tobias | 2006 | HORSENS | 0659AO | 25 m | ||
71 | 286 | Markussen Lucas Balthazar | 2007 | HORSENS | 0749AK | 25 m | ||
72 | 288 | Møller Patrick Dam | 2005 | HORSENS | 0531AP | 25 m | ||
73 | 289 | Nielsen Mads | 2006 | HORSENS | 25 m | |||
74 | 383 | Østergaard Asger | 2005 | SVENDBORG | 0569AI | 25 m | ||
75 | 390 | Park-Nielsen Philip | 2007 | NYBORG | 25 m | |||
76 | 391 | Stokholm Martin | 2007 | NYBORG | 25 m | |||
77 | 409 | Hansen Anders | 2006 | RINGE | 25 m | |||
78 | 418 | Jensen Gustav Nørregaard | 2008 | RINGE | 0881AE | 25 m | ||
79 | 421 | Kjellerup Jannik | 2009 | RINGE | 0989AA | 25 m | ||
80 | 431 | Lund Aksel Damsted | 2009 | RINGE | 0955AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 23 november 2018 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:20 |
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 405 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 1:18.62 | |
2 | 452 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 1:22.14 | |
3 | 84 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 25 m | 1:22.61 | |
4 | 305 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 1:24.77 | |
5 | 276 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 1:25.29 | |
6 | 336 | Nygaard Emma | 2005 | FREM | 0538AR | 25 m | 1:25.45 | |
7 | 439 | Mortensen Maria | 1999 | RINGE | 9936AW | 25 m | 1:26.22 | |
8 | 401 | Andersen Maria Bech | 2003 | RINGE | 0306AD | 25 m | 1:26.42 | |
9 | 414 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 1:27.77 | |
10 | 411 | Hansen Katrine Hvistendal | 1997 | RINGE | 9754BA | 25 m | 1:29.38 | |
11 | 225 | Bouwkamp Anna | 2004 | NORDHORN | 365738 | 25 m | 1:29.53 | |
12 | 444 | Pors Charlotte | 1978 | RINGE | 25 m | 1:30.00 | ||
13 | 304 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 1:30.15 | |
14 | 449 | Rasmussen Maja | 2003 | RINGE | 0304AQ | 25 m | 1:30.19 | |
15 | 236 | Kamps Sina | 2004 | NORDHORN | 320902 | 25 m | 1:32.80 | |
16 | 293 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 1:32.85 | |
17 | 349 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DELFINEN | 0536BA | 25 m | 1:33.00 | |
18 | 436 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 1:33.84 | |
19 | 454 | Skjerning Bianca | 2001 | RINGE | 0176BE | 25 m | 1:33.87 | |
20 | 438 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 1:34.30 | |
21 | 21 | Nielsen Laura B. | 2004 | MUNKEBO | 0442AW | 25 m | 1:35.14 | |
22 | 7 | Blyn Naya | 2004 | MUNKEBO | 0484AV | 25 m | 1:35.25 | |
23 | 36 | Julsgaard Anna Rahbek | 2004 | TOMMERUP | 0478AZ | 25 m | 1:36.14 | |
24 | 108 | Vinther-Okholm Mejse | 2006 | H2Odense | 0646AV | 25 m | 1:36.18 | |
25 | 417 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 1:39.21 | |
26 | 282 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | 1:39.53 | |
27 | 124 | Offermann Pia | 2005 | DROCHT | 354691 | 25 m | 1:39.64 | |
28 | 351 | Sørensen Signe Vinding | 2005 | DELFINEN | 0546BA | 25 m | 1:40.11 | |
29 | 413 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 1:40.76 | |
30 | 298 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 1:40.79 | |
31 | 450 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 25 m | 1:40.99 | |
32 | 283 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 1:41.45 | |
33 | 416 | Hvidberg Kathrine | 2004 | RINGE | 0496BA | 25 m | 1:43.12 | |
34 | 31 | Christensen Emma | 2002 | TOMMERUP | 0248BB | 25 m | 1:43.91 | |
35 | 281 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 1:44.32 | |
36 | 77 | Buch Mille A. B. | 2006 | H2Odense | 0612AP | 25 m | 1:45.40 | |
37 | 243 | Monse Nele | 2005 | NORDHORN | 355483 | 25 m | 1:45.55 | |
38 | 434 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 1:45.77 | |
39 | 278 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 1:47.14 | |
40 | 16 | Klæsøe Celina | 2006 | MUNKEBO | 0662AQ | 25 m | 1:47.46 | |
41 | 275 | Duevig Bianca Truelsen | 2005 | HORSENS | 0558AY | 25 m | 1:47.53 | |
42 | 103 | Stahl Dagmar | 2007 | H2Odense | 0738AK | 25 m | 1:47.64 | |
43 | 302 | Teglgård Penelope Kamp | 2006 | HORSENS | 0654AU | 25 m | 1:47.82 | |
44 | 127 | Philippi Malin | 2004 | DROCHT | 358904 | 25 m | 1:49.84 | |
45 | 291 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 1:50.11 | |
46 | 9 | Dørk Anna | 2004 | MUNKEBO | 0498AZ | 25 m | 1:50.97 | |
47 | 130 | Staats Alina | 2005 | DROCHT | 358902 | 25 m | 1:53.20 | |
48 | 12 | Heise Mille | 2004 | MUNKEBO | 0468AZ | 25 m | 1:55.24 | |
49 | 462 | Ragner Serine | 2006 | TOMMERUP | 0624AM | 25 m | 1:55.27 | |
50 | 292 | Olesen Julie Langberg | 2005 | HORSENS | 0592AW | 25 m | 1:56.01 | |
51 | 274 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | 1:58.76 | |
52 | 117 | Blohm Melina | 2007 | DROCHT | 385375 | 25 m | 2:00.97 | |
53 | 306 | Aagaard Dicte Sundall | 2007 | HORSENS | 0774AS | 25 m | 2:03.05 | |
54 | 222 | Barsewisch von Isla | 2007 | NORDHORN | 0 | 25 m | 2:03.30 | |
55 | 221 | Ameloh Delia | 2006 | NORDHORN | 25 m | 2:03.76 | ||
56 | 95 | Pedersen Atalie R. L. | 2007 | H2Odense | 0752AS | 25 m | 2:06.35 | |
57 | 294 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 2:07.54 | |
58 | 370 | Jensen Ella Krogager | 2008 | SVENDBORG | 0874AK | 25 m | 2:07.87 | |
59 | 42 | Nielsen Karoline Skaarup | 2003 | TOMMERUP | 0372BG | 25 m | 2:10.44 | |
60 | 255 | Schiebener Viktoria | 2006 | NORDHORN | 405264 | 25 m | 2:11.13 | |
61 | 119 | Holthusen Cora | 2004 | DROCHT | 312984 | 25 m | 2:14.57 | |
62 | 423 | Korsgaard Carla | 2009 | RINGE | 0936AB | 25 m | 2:18.12 | |
63 | 273 | Bentzen Astrid | 2007 | HORSENS | 0728AS | 25 m | 2:18.47 | |
64 | 456 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 25 m | 2:20.88 | |
65 | 280 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | 2:23.71 | |
66 | 389 | Mühring Nanna Steen | 2009 | NYBORG | 0928AA | 25 m | 2:24.08 | |
67 | 125 | Petersen Johanna Dagmar Antje | 2009 | DROCHT | 407346 | 25 m | 2:26.56 | |
68 | 300 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 2:30.29 | |
69 | 420 | Keinicke Thea | 2007 | RINGE | 0774AR | 25 m | 2:39.98 | |
70 | 386 | Christiansen Signe | 2008 | NYBORG | 0838AJ | 25 m | 3:03.69 | |
71 | 272 | Agersbæk Frida Gode | 2007 | HORSENS | 25 m | |||
72 | 295 | Rasmussen Vigga | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
73 | 347 | Finseth Sarah Dyekjær | 2007 | DELFINEN | 0728AT | 25 m | ||
74 | 378 | Poulsen Liv Emilie | 2007 | SVENDBORG | 0776AQ | 25 m | ||
75 | 388 | Mühring Frida Steen | 2009 | NYBORG | 0938AA | 25 m | ||
76 | 402 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 23 november 2018 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:20 |
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 427 | Langsted Oliver Phil | 1999 | RINGE | 9925AO | 25 m | 1:07.42 | |
2 | 223 | Beckemper Marvin | 1998 | NORDHORN | 268132 | 25 m | 1:11.26 | |
3 | 78 | Clausen Casper Bang | 2003 | H2Odense | 0391AJ | 25 m | 1:14.45 | |
4 | 364 | Feldskov Alfred | 2003 | SVENDBORG | 0315AK | 25 m | 1:14.92 | |
5 | 80 | Fogt Alex | 2004 | H2Odense | 0487AO | 25 m | 1:18.31 | |
6 | 425 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 1:19.62 | |
7 | 226 | Bouwkamp Lukas | 2001 | NORDHORN | 320891 | 25 m | 1:21.39 | |
8 | 133 | Weimann Lasse | 2000 | DROCHT | 284322 | 25 m | 1:21.67 | |
9 | 135 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 1:22.78 | |
10 | 415 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 1:22.87 | |
11 | 301 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 1:24.32 | |
12 | 241 | Küpers Johann | 2005 | NORDHORN | 367156 | 25 m | 1:25.00 | |
13 | 74 | Bjerregaard August B | 2003 | H2Odense | 0313AN | 25 m | 1:25.51 | |
14 | 104 | Stahl Valdemar | 2004 | H2Odense | 0491AK | 25 m | 1:26.17 | |
15 | 6 | Andersen Mads Toft | 2002 | MUNKEBO | 0205AT | 25 m | 1:26.24 | |
16 | 334 | Londero Oliver | 2004 | FREM | 0451AQ | 25 m | 1:26.39 | |
17 | 297 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 1:28.41 | |
18 | 400 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 25 m | 1:29.51 | |
19 | 15 | Jørgensen Michael | 1981 | MUNKEBO | 8199AA | 25 m | 1:31.61 | |
20 | 90 | Møller Ludvig L. | 2006 | H2Odense | 0663AC | 25 m | 1:32.73 | |
21 | 453 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 1:34.38 | |
22 | 284 | Landbo Daniel | 2005 | HORSENS | 0585AM | 25 m | 1:36.41 | |
23 | 107 | Tranekjer Magnus | 2005 | H2Odense | 0567AK | 25 m | 1:37.13 | |
24 | 136 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 1:41.81 | |
25 | 441 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 1:43.41 | |
26 | 419 | Johansen Nikolaj Kiel | 2003 | RINGE | 0345AR | 25 m | 1:44.64 | |
27 | 94 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | H2Odense | 0619AH | 25 m | 1:45.35 | |
28 | 424 | Kristensen Peter | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 1:47.33 | |
29 | 348 | Madsen Mathias Møller | 2008 | DELFINEN | 0899AH | 25 m | 1:48.00 | |
30 | 247 | Niehaus Felix | 2006 | NORDHORN | 405265 | 25 m | 1:50.01 | |
31 | 287 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 1:50.71 | |
32 | 100 | Rasmussen Niklas Bay | 2007 | H2Odense | 0731AD | 25 m | 1:53.01 | |
33 | 448 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 25 m | 1:54.33 | |
34 | 8 | Christiansen Bjørn H. | 2006 | MUNKEBO | 0647AN | 25 m | 1:55.08 | |
35 | 290 | Nielsen Mathias | 2007 | HORSENS | 0767AK | 25 m | 2:01.17 | |
36 | 128 | Potthoff Thies Luca | 2008 | DROCHT | 416600 | 25 m | 2:05.51 | |
37 | 122 | Meyer Erik | 2007 | DROCHT | 411932 | 25 m | 2:05.56 | |
38 | 344 | Ballisager Oliver Oxholm | 2007 | DELFINEN | 0745AL | 25 m | 2:06.35 | |
39 | 458 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 25 m | 2:08.96 | |
40 | 432 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 25 m | 2:11.90 | |
41 | 404 | Bjerre Rasmus | 2008 | RINGE | 0801AD | 25 m | 2:26.35 | |
42 | 5 | Andersen Christoffer | 2006 | MUNKEBO | 0657AN | 25 m | 2:26.63 | |
43 | 88 | Kristiansen Mathias E. | 2004 | H2Odense | 0445AQ | 25 m | ||
44 | 260 | Thole Finn | 2006 | NORDHORN | 25 m | |||
45 | 277 | Gjørsbøl Adrian | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
46 | 279 | Hansen Andreas Visby | 2004 | HORSENS | 0481AQ | 25 m | ||
47 | 285 | Markussen Isar Tobias | 2006 | HORSENS | 0659AO | 25 m | ||
48 | 286 | Markussen Lucas Balthazar | 2007 | HORSENS | 0749AK | 25 m | ||
49 | 288 | Møller Patrick Dam | 2005 | HORSENS | 0531AP | 25 m | ||
50 | 289 | Nielsen Mads | 2006 | HORSENS | 25 m | |||
51 | 296 | Rønning Marcus | 2006 | HORSENS | 0689AO | 25 m | ||
52 | 382 | Wilstrup Andrew | 2006 | SVENDBORG | 25 m | |||
53 | 390 | Park-Nielsen Philip | 2007 | NYBORG | 25 m | |||
54 | 418 | Jensen Gustav Nørregaard | 2008 | RINGE | 0881AE | 25 m | ||
55 | 435 | Lundsfryd Marius | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | ||
56 | 440 | Nielsen Mathias Møller | 2008 | RINGE | 0861AD | 25 m | ||
57 | 446 | Pors William | 2006 | RINGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 23 november 2018 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:20 |
Løb 5, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 405 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 26.65 | |
2 | 230 | Ekkelboom Marloes | 1997 | NORDHORN | 159283 | 25 m | 28.18 | |
3 | 399 | Ahrentsen Nicoline | 2000 | RINGE | 0016AA | 25 m | 29.00 | |
4 | 442 | Pedersen Amalie | 2000 | RINGE | 0062AU | 25 m | 29.16 | |
5 | 245 | Mundt Catharina | 1997 | NORDHORN | 231068 | 25 m | 29.26 | |
6 | 86 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | H2Odense | 0406AC | 25 m | 29.34 | |
7 | 18 | Martinussen Janni | 2001 | MUNKEBO | 0186AE | 25 m | 29.57 | |
8 | 83 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2Odense | 0418AC | 25 m | 29.84 | |
9 | 411 | Hansen Katrine Hvistendal | 1997 | RINGE | 9754BA | 25 m | 29.88 | |
10 | 437 | Madsen Thea Inge | 2003 | RINGE | 0366AQ | 25 m | 29.91 | |
11 | 412 | Hansen Line Vestergaard | 2003 | RINGE | 0334AR | 25 m | 29.94 | |
12 | 87 | Jørgensen Josefine S | 2004 | H2Odense | 0416AN | 25 m | 30.11 | |
13 | 250 | Portheine Anna | 2002 | NORDHORN | 311063 | 25 m | 30.14 | |
14 | 264 | Veltmaat Annalena | 2000 | NORDHORN | 277063 | 25 m | 30.30 | |
15 | 350 | Rubenius Flora Fogh | 2005 | DELFINEN | 0502AI | 25 m | 30.35 | |
16 | 452 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 30.35 | |
17 | 19 | Martinussen Julie | 1997 | MUNKEBO | 9736AS | 25 m | 30.36 | |
18 | 401 | Andersen Maria Bech | 2003 | RINGE | 0306AD | 25 m | 30.40 | |
19 | 436 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 30.46 | |
20 | 30 | Bruun-Petersen Rikke | 2005 | TOMMERUP | 0522AN | 25 m | 30.54 | |
21 | 457 | Sørensen Julie T. | 2003 | RINGE | 0354AC | 25 m | 30.60 | |
22 | 228 | Duhn Hanna | 2001 | NORDHORN | 322057 | 25 m | 30.87 | |
23 | 248 | Niehaus Svenja | 2004 | NORDHORN | 367157 | 25 m | 30.93 | |
24 | 234 | Helper Sabrina | 1998 | NORDHORN | 307783 | 25 m | 30.98 | |
25 | 293 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 31.42 | |
26 | 276 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 31.45 | |
27 | 84 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 25 m | 31.53 | |
28 | 232 | Harmsen Lynn | 2002 | NORDHORN | 309509 | 25 m | 31.53 | |
29 | 34 | Clausen Laura Østerby | 2004 | TOMMERUP | 0402BA | 25 m | 31.55 | |
30 | 92 | Nielsen Esther Ellegaard | 2005 | H2Odense | 0598AN | 25 m | 31.62 | |
31 | 106 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | H2Odense | 0536AH | 25 m | 31.71 | |
32 | 439 | Mortensen Maria | 1999 | RINGE | 9936AW | 25 m | 31.77 | |
33 | 451 | Ryet Anna | 2005 | RINGE | 0516AG | 25 m | 31.84 | |
34 | 346 | Duus Freja | 2005 | DELFINEN | 0594BA | 25 m | 31.92 | |
35 | 99 | Piiters Amalie F. | 2006 | H2Odense | 0628AT | 25 m | 31.98 | |
36 | 240 | Küpers Elena | 2004 | NORDHORN | 369563 | 25 m | 32.00 | |
37 | 336 | Nygaard Emma | 2005 | FREM | 0538AR | 25 m | 32.05 | |
38 | 283 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 32.18 | |
39 | 438 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 32.21 | |
40 | 330 | Kaae Nikoline | 2005 | FREM | 0586AI | 25 m | 32.29 | |
41 | 89 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | H2Odense | 0372AH | 25 m | 32.45 | |
42 | 39 | Kaas Signe | 2003 | TOMMERUP | 0308BA | 25 m | 32.47 | |
43 | 414 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 32.68 | |
44 | 340 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | 32.73 | |
45 | 36 | Julsgaard Anna Rahbek | 2004 | TOMMERUP | 0478AZ | 25 m | 32.94 | |
46 | 108 | Vinther-Okholm Mejse | 2006 | H2Odense | 0646AV | 25 m | 33.17 | |
47 | 299 | Sørensen Cecilie | 2003 | HORSENS | 0338AW | 25 m | 33.19 | |
48 | 304 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 33.24 | |
49 | 14 | Johansen Line Virkelyst | 2003 | MUNKEBO | 0346AU | 25 m | 33.33 | |
50 | 345 | Christensen Anne Kølby | 2005 | DELFINEN | 0506BA | 25 m | 33.37 | |
51 | 243 | Monse Nele | 2005 | NORDHORN | 355483 | 25 m | 33.38 | |
52 | 233 | Harmsen Pia | 1999 | NORDHORN | 331394 | 25 m | 33.47 | |
53 | 416 | Hvidberg Kathrine | 2004 | RINGE | 0496BA | 25 m | 33.57 | |
54 | 93 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | H2Odense | 0302AH | 25 m | 33.61 | |
55 | 291 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 33.61 | |
56 | 123 | Meyer Joa-Elin | 2004 | DROCHT | 331817 | 25 m | 33.66 | |
57 | 262 | Umbreit Lina | 2004 | NORDHORN | 369564 | 25 m | 33.72 | |
58 | 229 | Duhn Sina | 2004 | NORDHORN | 320890 | 25 m | 33.87 | |
59 | 29 | Bruun-Petersen Anne | 2007 | TOMMERUP | 0792AF | 25 m | 33.91 | |
60 | 444 | Pors Charlotte | 1978 | RINGE | 25 m | 34.00 | ||
61 | 239 | Krueger Finja | 2004 | NORDHORN | 374554 | 25 m | 34.12 | |
62 | 129 | Reher Celina Marie | 2004 | DROCHT | 359895 | 25 m | 34.40 | |
63 | 236 | Kamps Sina | 2004 | NORDHORN | 320902 | 25 m | 34.43 | |
64 | 282 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | 34.45 | |
65 | 10 | Dørk Maja | 2002 | MUNKEBO | 0208BB | 25 m | 34.51 | |
66 | 434 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 34.51 | |
67 | 454 | Skjerning Bianca | 2001 | RINGE | 0176BE | 25 m | 34.58 | |
68 | 71 | Andersen Mia | 2002 | H2Odense | 0266AQ | 25 m | 34.60 | |
69 | 42 | Nielsen Karoline Skaarup | 2003 | TOMMERUP | 0372BG | 25 m | 34.84 | |
70 | 413 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 35.00 | |
71 | 25 | Thygesen Nikoline | 2005 | MUNKEBO | 0534AX | 25 m | 35.12 | |
72 | 275 | Duevig Bianca Truelsen | 2005 | HORSENS | 0558AY | 25 m | 35.47 | |
73 | 263 | van Slooten Inken | 2007 | NORDHORN | 407092 | 25 m | 35.57 | |
74 | 225 | Bouwkamp Anna | 2004 | NORDHORN | 365738 | 25 m | 35.64 | |
75 | 242 | Lohuis Kaja | 2004 | NORDHORN | 390640 | 25 m | 35.65 | |
76 | 38 | Jørgensen Karoline | 2007 | TOMMERUP | 0774AG | 25 m | 35.68 | |
77 | 300 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 35.98 | |
78 | 450 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 25 m | 36.05 | |
79 | 335 | Londero Vigga | 2006 | FREM | 0662AP | 25 m | 36.13 | |
80 | 369 | Huusfeldt Lærke D | 2006 | SVENDBORG | 0608AK | 25 m | 36.29 | |
81 | 449 | Rasmussen Maja | 2003 | RINGE | 0304AQ | 25 m | 36.39 | |
82 | 327 | Jeppesen Lisa Lindgren | 2005 | FREM | 0582AX | 25 m | 36.92 | |
83 | 31 | Christensen Emma | 2002 | TOMMERUP | 0248BB | 25 m | 37.02 | |
84 | 333 | Larsen Victoria Juul | 2006 | FREM | 0618AM | 25 m | 37.06 | |
85 | 103 | Stahl Dagmar | 2007 | H2Odense | 0738AK | 25 m | 37.45 | |
86 | 256 | Schmidt Evelyn | 2004 | NORDHORN | 376373 | 25 m | 37.60 | |
87 | 380 | Sørig Emmi | 2004 | SVENDBORG | 0456AY | 25 m | 37.81 | |
88 | 417 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 37.86 | |
89 | 259 | Sundendey Laura | 2004 | NORDHORN | 390639 | 25 m | 38.09 | |
90 | 329 | Kaae Bennedikte | 2006 | FREM | 0602AH | 25 m | 38.22 | |
91 | 235 | Kalter Joana | 2007 | NORDHORN | 416160 | 25 m | 38.47 | |
92 | 24 | Thomsen Ea | 2001 | MUNKEBO | 0158BE | 25 m | 38.51 | |
93 | 281 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 38.52 | |
94 | 23 | Rasmussen Sofie Holm | 2004 | MUNKEBO | 0412BA | 25 m | 38.69 | |
95 | 341 | Vangsgaard Liva | 2006 | FREM | 0682AV | 25 m | 38.69 | |
96 | 124 | Offermann Pia | 2005 | DROCHT | 354691 | 25 m | 38.78 | |
97 | 365 | Funder Freja | 2002 | SVENDBORG | 0254BE | 25 m | 38.96 | |
98 | 462 | Ragner Serine | 2006 | TOMMERUP | 0624AM | 25 m | 39.11 | |
99 | 11 | Grundsøe Yasmin | 2003 | MUNKEBO | 0382AZ | 25 m | 39.39 | |
100 | 298 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 39.39 | |
101 | 292 | Olesen Julie Langberg | 2005 | HORSENS | 0592AW | 25 m | 39.60 | |
102 | 13 | Jensen Ida Nørregaard | 2007 | MUNKEBO | 0778AP | 25 m | 39.69 | |
103 | 12 | Heise Mille | 2004 | MUNKEBO | 0468AZ | 25 m | 39.71 | |
104 | 41 | Mortensen Sofia | 2007 | TOMMERUP | 0786AK | 25 m | 39.72 | |
105 | 368 | Herold Isabella Aurbo | 2007 | SVENDBORG | 0726AQ | 25 m | 39.85 | |
106 | 303 | Thomsen Amalie | 2007 | HORSENS | 0708AJ | 25 m | 39.89 | |
107 | 77 | Buch Mille A. B. | 2006 | H2Odense | 0612AP | 25 m | 39.90 | |
108 | 274 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | 40.23 | |
109 | 339 | Simonsen Sava Mathilde | 2008 | FREM | 0886AH | 25 m | 40.35 | |
110 | 302 | Teglgård Penelope Kamp | 2006 | HORSENS | 0654AU | 25 m | 40.47 | |
111 | 342 | Vu Kim Hanh | 2004 | FREM | 0466AZ | 25 m | 40.49 | |
112 | 367 | Hansen Monique Thorbech | 2007 | SVENDBORG | 25 m | 40.66 | ||
113 | 227 | Burkert Lena | 2006 | NORDHORN | 405269 | 25 m | 40.67 | |
114 | 9 | Dørk Anna | 2004 | MUNKEBO | 0498AZ | 25 m | 40.77 | |
115 | 402 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 25 m | 40.77 | |
116 | 278 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 40.90 | |
117 | 370 | Jensen Ella Krogager | 2008 | SVENDBORG | 0874AK | 25 m | 41.19 | |
118 | 324 | Fahim Ghezal | 2005 | FREM | 0564AY | 25 m | 41.58 | |
119 | 231 | Ferreira Olivia | 2006 | NORDHORN | 405267 | 25 m | 41.81 | |
120 | 410 | Hansen Anne | 2004 | RINGE | 25 m | 42.29 | ||
121 | 261 | Ulbrich Stella | 2006 | NORDHORN | 405261 | 25 m | 42.33 | |
122 | 280 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | 42.38 | |
123 | 306 | Aagaard Dicte Sundall | 2007 | HORSENS | 0774AS | 25 m | 42.60 | |
124 | 420 | Keinicke Thea | 2007 | RINGE | 0774AR | 25 m | 42.70 | |
125 | 373 | Knutson Freja | 2006 | SVENDBORG | 0678AW | 25 m | 42.83 | |
126 | 127 | Philippi Malin | 2004 | DROCHT | 358904 | 25 m | 43.04 | |
127 | 332 | Kruse Anna Mathilde | 2006 | FREM | 0666AT | 25 m | 43.17 | |
128 | 95 | Pedersen Atalie R. L. | 2007 | H2Odense | 0752AS | 25 m | 43.37 | |
129 | 130 | Staats Alina | 2005 | DROCHT | 358902 | 25 m | 43.47 | |
130 | 249 | Pasternak Merrit | 2007 | NORDHORN | 366832 | 25 m | 43.61 | |
131 | 118 | Ebeling Lina | 2002 | DROCHT | 327901 | 25 m | 43.81 | |
132 | 423 | Korsgaard Carla | 2009 | RINGE | 0936AB | 25 m | 43.90 | |
133 | 371 | Jørgensen Lea Romer | 2008 | SVENDBORG | 0866AG | 25 m | 43.93 | |
134 | 463 | Rasmussen Freja Zaugg | 2008 | RINGE | 0834AO | 25 m | 43.93 | |
135 | 117 | Blohm Melina | 2007 | DROCHT | 385375 | 25 m | 44.16 | |
136 | 257 | Schmoelders Svenja | 2006 | NORDHORN | 25 m | 44.36 | ||
137 | 366 | Funder Olivia | 2006 | SVENDBORG | 0668AT | 25 m | 44.72 | |
138 | 255 | Schiebener Viktoria | 2006 | NORDHORN | 405264 | 25 m | 44.90 | |
139 | 388 | Mühring Frida Steen | 2009 | NYBORG | 0938AA | 25 m | 45.21 | |
140 | 222 | Barsewisch von Isla | 2007 | NORDHORN | 0 | 25 m | 45.50 | |
141 | 295 | Rasmussen Vigga | 2009 | HORSENS | 25 m | 45.51 | ||
142 | 131 | Viemann Antonia | 2006 | DROCHT | 373476 | 25 m | 46.07 | |
143 | 273 | Bentzen Astrid | 2007 | HORSENS | 0728AS | 25 m | 46.19 | |
144 | 119 | Holthusen Cora | 2004 | DROCHT | 312984 | 25 m | 46.36 | |
145 | 389 | Mühring Nanna Steen | 2009 | NYBORG | 0928AA | 25 m | 46.51 | |
146 | 294 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 46.84 | |
147 | 221 | Ameloh Delia | 2006 | NORDHORN | 25 m | 47.32 | ||
148 | 326 | Jensen Lisa Bergmann | 2007 | FREM | 0746AP | 25 m | 48.70 | |
149 | 379 | Schade Annabell Gram | 2005 | SVENDBORG | 0568AW | 25 m | 50.62 | |
150 | 456 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 25 m | 51.32 | |
151 | 378 | Poulsen Liv Emilie | 2007 | SVENDBORG | 0776AQ | 25 m | 51.60 | |
152 | 387 | Hårbøl Kamilla | 2008 | NYBORG | 0896AD | 25 m | 55.70 | |
153 | 322 | Alstrup-Lopez Maya K. | 2007 | FREM | 0702AQ | 25 m | 55.78 | |
154 | 125 | Petersen Johanna Dagmar Antje | 2009 | DROCHT | 407346 | 25 m | 59.94 | |
155 | 272 | Agersbæk Frida Gode | 2007 | HORSENS | 25 m | |||
156 | 337 | Rasmusssen Andrea Høi | 2007 | FREM | 0728AP | 25 m | ||
157 | 406 | Christensen Julie Krog | 2001 | RINGE | 0154AI | 25 m | ||
158 | 422 | Korsgaard Alberte | 2001 | RINGE | 0174AN | 25 m | ||
159 | 428 | Larsen Sofie Trolle | 2009 | RINGE | 25 m | |||
160 | 429 | Linde Freja | 1999 | RINGE | 9992AS | 25 m | ||
161 | 433 | Lundgreen Mille | 2010 | RINGE | 25 m | |||
162 | 447 | Rasmussen Julie Dyrelund | 2010 | RINGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 23 november 2018 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:20 |
Løb 6, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 430 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 25 m | 24.95 | |
2 | 254 | Rueger Reyk | 1994 | NORDHORN | 201289 | 25 m | 25.29 | |
3 | 427 | Langsted Oliver Phil | 1999 | RINGE | 9925AO | 25 m | 25.63 | |
4 | 459 | Vilhelmsen Jannik S. | 1999 | RINGE | 9919AQ | 25 m | 25.77 | |
5 | 408 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 26.00 | |
6 | 425 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 26.15 | |
7 | 74 | Bjerregaard August B | 2003 | H2Odense | 0313AN | 25 m | 26.54 | |
8 | 251 | Portheine Lukas | 1998 | NORDHORN | 231069 | 25 m | 26.65 | |
9 | 460 | Kristensen Lars Borg | 1976 | RINGE | 7657AA | 25 m | 26.76 | |
10 | 364 | Feldskov Alfred | 2003 | SVENDBORG | 0315AK | 25 m | 26.94 | |
11 | 78 | Clausen Casper Bang | 2003 | H2Odense | 0391AJ | 25 m | 27.16 | |
12 | 244 | Morshuis Felix | 2003 | NORDHORN | 317274 | 25 m | 27.22 | |
13 | 20 | Nedergaard Christoffer | 1995 | MUNKEBO | 9565AS | 25 m | 27.25 | |
14 | 246 | Mundt Philip | 2002 | NORDHORN | 311061 | 25 m | 27.57 | |
15 | 445 | Pors Sebastian | 2002 | RINGE | 0271AT | 25 m | 27.74 | |
16 | 361 | Bertelsen Emil Brandt | 2004 | SVENDBORG | 0459AP | 25 m | 28.09 | |
17 | 223 | Beckemper Marvin | 1998 | NORDHORN | 268132 | 25 m | 28.25 | |
18 | 241 | Küpers Johann | 2005 | NORDHORN | 367156 | 25 m | 28.47 | |
19 | 133 | Weimann Lasse | 2000 | DROCHT | 284322 | 25 m | 28.87 | |
20 | 88 | Kristiansen Mathias E. | 2004 | H2Odense | 0445AQ | 25 m | 28.90 | |
21 | 226 | Bouwkamp Lukas | 2001 | NORDHORN | 320891 | 25 m | 28.98 | |
22 | 37 | Jørgensen Gustav | 2004 | TOMMERUP | 0465AO | 25 m | 29.03 | |
23 | 301 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 29.14 | |
24 | 91 | Nejmann Jonathan | 2004 | H2Odense | 0423AO | 25 m | 29.21 | |
25 | 415 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 29.34 | |
26 | 135 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 29.47 | |
27 | 136 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 29.64 | |
28 | 6 | Andersen Mads Toft | 2002 | MUNKEBO | 0205AT | 25 m | 29.69 | |
29 | 237 | Koning Thomas | 2001 | NORDHORN | 390887 | 25 m | 29.74 | |
30 | 328 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 25 m | 29.80 | |
31 | 80 | Fogt Alex | 2004 | H2Odense | 0487AO | 25 m | 29.97 | |
32 | 104 | Stahl Valdemar | 2004 | H2Odense | 0491AK | 25 m | 30.04 | |
33 | 97 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | H2Odense | 0775AA | 25 m | 30.32 | |
34 | 372 | Jørgensen William Romer | 2005 | SVENDBORG | 0599AL | 25 m | 30.92 | |
35 | 441 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 30.99 | |
36 | 132 | Weimann Eike | 2002 | DROCHT | 327900 | 25 m | 31.13 | |
37 | 126 | Petersen Oliver | 2003 | DROCHT | 391243 | 25 m | 31.20 | |
38 | 15 | Jørgensen Michael | 1981 | MUNKEBO | 8199AA | 25 m | 31.48 | |
39 | 334 | Londero Oliver | 2004 | FREM | 0451AQ | 25 m | 31.53 | |
40 | 22 | Rasmussen Jan Damm | 2004 | MUNKEBO | 0485AR | 25 m | 31.54 | |
41 | 121 | Mahler Paul | 2001 | DROCHT | 312987 | 25 m | 31.87 | |
42 | 419 | Johansen Nikolaj Kiel | 2003 | RINGE | 0345AR | 25 m | 32.41 | |
43 | 400 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 25 m | 32.58 | |
44 | 453 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 32.73 | |
45 | 407 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 32.90 | |
46 | 461 | Løkke Magnus | 2005 | DELFINEN | 0579AP | 25 m | 33.00 | |
47 | 101 | Schou Noah | 2005 | H2Odense | 0513AP | 25 m | 33.51 | |
48 | 374 | Kristensen Mads | 2005 | SVENDBORG | 0555AM | 25 m | 33.73 | |
49 | 424 | Kristensen Peter | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 33.73 | |
50 | 107 | Tranekjer Magnus | 2005 | H2Odense | 0567AK | 25 m | 33.78 | |
51 | 297 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 34.20 | |
52 | 90 | Møller Ludvig L. | 2006 | H2Odense | 0663AC | 25 m | 34.21 | |
53 | 323 | Doudar Abdelrahman | 2005 | FREM | 0513AL | 25 m | 35.19 | |
54 | 284 | Landbo Daniel | 2005 | HORSENS | 0585AM | 25 m | 35.42 | |
55 | 381 | Westergaard Mathias | 2004 | SVENDBORG | 0427AP | 25 m | 35.49 | |
56 | 252 | Portheine Marten | 2006 | NORDHORN | 376039 | 25 m | 35.57 | |
57 | 94 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | H2Odense | 0619AH | 25 m | 35.82 | |
58 | 287 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 35.90 | |
59 | 100 | Rasmussen Niklas Bay | 2007 | H2Odense | 0731AD | 25 m | 36.48 | |
60 | 288 | Møller Patrick Dam | 2005 | HORSENS | 0531AP | 25 m | 36.84 | |
61 | 348 | Madsen Mathias Møller | 2008 | DELFINEN | 0899AH | 25 m | 37.82 | |
62 | 325 | Geisler Johannes Erik | 2006 | FREM | 0663AK | 25 m | 37.87 | |
63 | 338 | Saayda Anders Hammam | 2006 | FREM | 0693AK | 25 m | 38.17 | |
64 | 409 | Hansen Anders | 2006 | RINGE | 25 m | 38.39 | ||
65 | 247 | Niehaus Felix | 2006 | NORDHORN | 405265 | 25 m | 38.63 | |
66 | 344 | Ballisager Oliver Oxholm | 2007 | DELFINEN | 0745AL | 25 m | 38.80 | |
67 | 238 | Korthals Paul | 2004 | NORDHORN | 369565 | 25 m | 38.85 | |
68 | 279 | Hansen Andreas Visby | 2004 | HORSENS | 0481AQ | 25 m | 38.86 | |
69 | 286 | Markussen Lucas Balthazar | 2007 | HORSENS | 0749AK | 25 m | 39.93 | |
70 | 448 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 25 m | 40.08 | |
71 | 224 | Borgers Jannek | 2005 | NORDHORN | 376041 | 25 m | 40.09 | |
72 | 260 | Thole Finn | 2006 | NORDHORN | 25 m | 40.50 | ||
73 | 458 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 25 m | 40.70 | |
74 | 404 | Bjerre Rasmus | 2008 | RINGE | 0801AD | 25 m | 42.57 | |
75 | 285 | Markussen Isar Tobias | 2006 | HORSENS | 0659AO | 25 m | 42.68 | |
76 | 432 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 25 m | 42.84 | |
77 | 258 | Strötker Ben | 2007 | NORDHORN | 405262 | 25 m | 43.55 | |
78 | 33 | Clausen Casper | 2007 | TOMMERUP | 25 m | 44.39 | ||
79 | 8 | Christiansen Bjørn H. | 2006 | MUNKEBO | 0647AN | 25 m | 44.67 | |
80 | 435 | Lundsfryd Marius | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | 44.72 | |
81 | 32 | Christensen Frederik | 2006 | TOMMERUP | 25 m | 44.77 | ||
82 | 455 | Skaastru Christoffer Rose | 2005 | RINGE | 0593AG | 25 m | 44.85 | |
83 | 440 | Nielsen Mathias Møller | 2008 | RINGE | 0861AD | 25 m | 45.17 | |
84 | 426 | Landtved Jacob | 2006 | RINGE | 0611AB | 25 m | 45.25 | |
85 | 128 | Potthoff Thies Luca | 2008 | DROCHT | 416600 | 25 m | 45.84 | |
86 | 418 | Jensen Gustav Nørregaard | 2008 | RINGE | 0881AE | 25 m | 45.89 | |
87 | 122 | Meyer Erik | 2007 | DROCHT | 411932 | 25 m | 46.09 | |
88 | 392 | Vaarning Danilo | 2009 | NYBORG | 0935AA | 25 m | 47.02 | |
89 | 296 | Rønning Marcus | 2006 | HORSENS | 0689AO | 25 m | 47.60 | |
90 | 446 | Pors William | 2006 | RINGE | 25 m | 48.91 | ||
91 | 290 | Nielsen Mathias | 2007 | HORSENS | 0767AK | 25 m | 48.92 | |
92 | 421 | Kjellerup Jannik | 2009 | RINGE | 0989AA | 25 m | 48.96 | |
93 | 5 | Andersen Christoffer | 2006 | MUNKEBO | 0657AN | 25 m | 52.21 | |
94 | 277 | Gjørsbøl Adrian | 2008 | HORSENS | 25 m | 53.27 | ||
95 | 431 | Lund Aksel Damsted | 2009 | RINGE | 0955AC | 25 m | 58.50 | |
96 | 289 | Nielsen Mads | 2006 | HORSENS | 25 m | |||
97 | 382 | Wilstrup Andrew | 2006 | SVENDBORG | 25 m | |||
98 | 383 | Østergaard Asger | 2005 | SVENDBORG | 0569AI | 25 m | ||
99 | 390 | Park-Nielsen Philip | 2007 | NYBORG | 25 m | |||
100 | 391 | Stokholm Martin | 2007 | NYBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 23 november 2018 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:20 |
Løb 7, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 405 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 1:10.46 | |
2 | 83 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2Odense | 0418AC | 25 m | 1:11.05 | |
3 | 18 | Martinussen Janni | 2001 | MUNKEBO | 0186AE | 25 m | 1:12.02 | |
4 | 86 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | H2Odense | 0406AC | 25 m | 1:14.66 | |
5 | 452 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 1:15.99 | |
6 | 412 | Hansen Line Vestergaard | 2003 | RINGE | 0334AR | 25 m | 1:16.30 | |
7 | 84 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 25 m | 1:17.20 | |
8 | 92 | Nielsen Esther Ellegaard | 2005 | H2Odense | 0598AN | 25 m | 1:20.06 | |
9 | 406 | Christensen Julie Krog | 2001 | RINGE | 0154AI | 25 m | 1:21.16 | |
10 | 457 | Sørensen Julie T. | 2003 | RINGE | 0354AC | 25 m | 1:22.13 | |
11 | 305 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 1:22.40 | |
12 | 436 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 1:23.50 | |
13 | 299 | Sørensen Cecilie | 2003 | HORSENS | 0338AW | 25 m | 1:26.12 | |
14 | 349 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DELFINEN | 0536BA | 25 m | 1:26.84 | |
15 | 416 | Hvidberg Kathrine | 2004 | RINGE | 0496BA | 25 m | 1:28.53 | |
16 | 340 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | 1:29.08 | |
17 | 417 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 1:29.87 | |
18 | 7 | Blyn Naya | 2004 | MUNKEBO | 0484AV | 25 m | 1:30.77 | |
19 | 450 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 25 m | 1:33.78 | |
20 | 262 | Umbreit Lina | 2004 | NORDHORN | 369564 | 25 m | 1:40.16 | |
21 | 29 | Bruun-Petersen Anne | 2007 | TOMMERUP | 0792AF | 25 m | 1:41.51 | |
22 | 38 | Jørgensen Karoline | 2007 | TOMMERUP | 0774AG | 25 m | 1:41.80 | |
23 | 413 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 1:45.33 | |
24 | 438 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 1:45.41 | |
25 | 239 | Krueger Finja | 2004 | NORDHORN | 374554 | 25 m | 1:48.28 | |
26 | 123 | Meyer Joa-Elin | 2004 | DROCHT | 331817 | 25 m | 1:49.52 | |
27 | 41 | Mortensen Sofia | 2007 | TOMMERUP | 0786AK | 25 m | 1:51.83 | |
28 | 414 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 1:52.62 | |
29 | 108 | Vinther-Okholm Mejse | 2006 | H2Odense | 0646AV | 25 m | ||
30 | 231 | Ferreira Olivia | 2006 | NORDHORN | 405267 | 25 m | ||
31 | 257 | Schmoelders Svenja | 2006 | NORDHORN | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 23 november 2018 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:21 |
Løb 8, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 425 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 1:00.56 | |
2 | 427 | Langsted Oliver Phil | 1999 | RINGE | 9925AO | 25 m | 1:02.23 | |
3 | 37 | Jørgensen Gustav | 2004 | TOMMERUP | 0465AO | 25 m | 1:09.67 | |
4 | 415 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 1:14.55 | |
5 | 400 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 25 m | 1:16.12 | |
6 | 91 | Nejmann Jonathan | 2004 | H2Odense | 0423AO | 25 m | 1:18.04 | |
7 | 226 | Bouwkamp Lukas | 2001 | NORDHORN | 320891 | 25 m | 1:19.24 | |
8 | 328 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 25 m | 1:19.40 | |
9 | 135 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 1:19.87 | |
10 | 453 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 1:23.69 | |
11 | 407 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 1:23.77 | |
12 | 441 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 1:33.25 | |
13 | 101 | Schou Noah | 2005 | H2Odense | 0513AP | 25 m | 1:37.13 | |
14 | 448 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 25 m | 1:45.52 | |
15 | 121 | Mahler Paul | 2001 | DROCHT | 312987 | 25 m | 1:48.52 | |
16 | 126 | Petersen Oliver | 2003 | DROCHT | 391243 | 25 m | 1:48.55 | |
17 | 132 | Weimann Eike | 2002 | DROCHT | 327900 | 25 m | 1:52.50 | |
18 | 348 | Madsen Mathias Møller | 2008 | DELFINEN | 0899AH | 25 m | 1:53.06 | |
19 | 424 | Kristensen Peter | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | ||
20 | 445 | Pors Sebastian | 2002 | RINGE | 0271AT | 25 m | ||
21 | 458 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 23 november 2018 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:21 |
Løb 13, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 393 | Rsk Damer 1 | 0 | RINGE | 25 m | 2:09.00 | ||
2 | 28 | Tommerup Tøser | 2002 | TOMMERUP | 25 m | 2:10.00 | ||
3 | 319 | Frem Årgang Piger 1 | 0 | FREM | 25 m | 2:10.00 | ||
4 | 265 | Waspo Nordhorn 1 | 0 | NORDHORN | 25 m | 2:11.00 | ||
5 | 270 | Horsens Piger 1 | 0 | HORSENS | 25 m | 2:12.00 | ||
6 | 394 | Rsk Damer 2 | 0 | RINGE | 25 m | 2:14.00 | ||
7 | 320 | Frem Årgang Piger 2 | 0 | FREM | 25 m | 2:15.00 | ||
8 | 321 | Frem Årgang Piger 3 | 0 | FREM | 25 m | 2:15.00 | ||
9 | 271 | Horsens Piger 2 | 0 | HORSENS | 25 m | 2:20.00 | ||
10 | 343 | Delfinen Junior Piger | 2005 | DELFINEN | 25 m | 2:30.00 | ||
11 | 4 | Our Cutest Little Ponies | 2004 | MUNKEBO | 25 m | 2:41.69 | ||
12 | 2 | Mormors Bande | 1997 | MUNKEBO | 25 m | 2:45.00 | ||
13 | 27 | Tommerup Piger | 2005 | TOMMERUP | 25 m | 3:31.01 | ||
14 | 67 | O Girls | 0 | H2Odense | 25 m | |||
15 | 68 | O Girls 1 | 0 | H2Odense | 25 m | |||
16 | 376 | Svendborg Piger 1 | 0 | SVENDBORG | 25 m | |||
17 | 377 | Svendborg Piger 2 | 0 | SVENDBORG | 25 m | |||
18 | 384 | Nyborg Damer 1 | 0 | NYBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 23 november 2018 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:21 |
Løb 14, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 395 | Rsk Herrer 1 | 0 | RINGE | 25 m | 1:55.00 | ||
2 | 265 | Waspo Nordhorn 1 | 0 | NORDHORN | 25 m | 1:57.00 | ||
3 | 317 | Frem Årgang Drenge | 0 | FREM | 25 m | 2:00.00 | ||
4 | 268 | Horsens Drenge 1 | 0 | HORSENS | 25 m | 2:15.00 | ||
5 | 396 | Rsk Herrer 2 | 0 | RINGE | 25 m | 2:16.00 | ||
6 | 1 | Cocio All Star | 1995 | MUNKEBO | 25 m | 2:30.00 | ||
7 | 269 | Horsens Drenge 2 | 0 | HORSENS | 25 m | 2:30.00 | ||
8 | 65 | O Boys | 0 | H2Odense | 25 m | |||
9 | 66 | O Boys 1 | 0 | H2Odense | 25 m | |||
10 | 362 | Svendborg Drenge 1 | 0 | SVENDBORG | 25 m | |||
11 | 363 | Svendborg Drenge 2 | 0 | SVENDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 23 november 2018 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:21 |
Løb 15, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 405 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 58.55 | |
2 | 230 | Ekkelboom Marloes | 1997 | NORDHORN | 159283 | 25 m | 1:00.95 | |
3 | 245 | Mundt Catharina | 1997 | NORDHORN | 231068 | 25 m | 1:02.93 | |
4 | 86 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | H2Odense | 0406AC | 25 m | 1:03.24 | |
5 | 18 | Martinussen Janni | 2001 | MUNKEBO | 0186AE | 25 m | 1:04.98 | |
6 | 83 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2Odense | 0418AC | 25 m | 1:05.23 | |
7 | 305 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 1:05.72 | |
8 | 401 | Andersen Maria Bech | 2003 | RINGE | 0306AD | 25 m | 1:05.97 | |
9 | 87 | Jørgensen Josefine S | 2004 | H2Odense | 0416AN | 25 m | 1:06.06 | |
10 | 452 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 1:06.17 | |
11 | 411 | Hansen Katrine Hvistendal | 1997 | RINGE | 9754BA | 25 m | 1:06.33 | |
12 | 412 | Hansen Line Vestergaard | 2003 | RINGE | 0334AR | 25 m | 1:06.45 | |
13 | 457 | Sørensen Julie T. | 2003 | RINGE | 0354AC | 25 m | 1:06.58 | |
14 | 250 | Portheine Anna | 2002 | NORDHORN | 311063 | 25 m | 1:06.74 | |
15 | 264 | Veltmaat Annalena | 2000 | NORDHORN | 277063 | 25 m | 1:06.85 | |
16 | 248 | Niehaus Svenja | 2004 | NORDHORN | 367157 | 25 m | 1:07.66 | |
17 | 293 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 1:07.66 | |
18 | 89 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | H2Odense | 0372AH | 25 m | 1:08.50 | |
19 | 436 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 1:08.63 | |
20 | 437 | Madsen Thea Inge | 2003 | RINGE | 0366AQ | 25 m | 1:08.75 | |
21 | 406 | Christensen Julie Krog | 2001 | RINGE | 0154AI | 25 m | 1:08.90 | |
22 | 438 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 1:09.03 | |
23 | 30 | Bruun-Petersen Rikke | 2005 | TOMMERUP | 0522AN | 25 m | 1:09.35 | |
24 | 228 | Duhn Hanna | 2001 | NORDHORN | 322057 | 25 m | 1:09.52 | |
25 | 232 | Harmsen Lynn | 2002 | NORDHORN | 309509 | 25 m | 1:09.83 | |
26 | 276 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 1:10.23 | |
27 | 234 | Helper Sabrina | 1998 | NORDHORN | 307783 | 25 m | 1:10.30 | |
28 | 92 | Nielsen Esther Ellegaard | 2005 | H2Odense | 0598AN | 25 m | 1:10.60 | |
29 | 340 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | 1:10.89 | |
30 | 243 | Monse Nele | 2005 | NORDHORN | 355483 | 25 m | 1:11.38 | |
31 | 283 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 1:11.51 | |
32 | 349 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DELFINEN | 0536BA | 25 m | 1:11.74 | |
33 | 34 | Clausen Laura Østerby | 2004 | TOMMERUP | 0402BA | 25 m | 1:11.78 | |
34 | 14 | Johansen Line Virkelyst | 2003 | MUNKEBO | 0346AU | 25 m | 1:12.55 | |
35 | 414 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 1:12.95 | |
36 | 240 | Küpers Elena | 2004 | NORDHORN | 369563 | 25 m | 1:13.00 | |
37 | 291 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 1:13.02 | |
38 | 99 | Piiters Amalie F. | 2006 | H2Odense | 0628AT | 25 m | 1:13.84 | |
39 | 233 | Harmsen Pia | 1999 | NORDHORN | 331394 | 25 m | 1:13.93 | |
40 | 416 | Hvidberg Kathrine | 2004 | RINGE | 0496BA | 25 m | 1:14.31 | |
41 | 350 | Rubenius Flora Fogh | 2005 | DELFINEN | 0502AI | 25 m | 1:14.43 | |
42 | 336 | Nygaard Emma | 2005 | FREM | 0538AR | 25 m | 1:14.46 | |
43 | 417 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 1:14.70 | |
44 | 7 | Blyn Naya | 2004 | MUNKEBO | 0484AV | 25 m | 1:14.78 | |
45 | 36 | Julsgaard Anna Rahbek | 2004 | TOMMERUP | 0478AZ | 25 m | 1:14.78 | |
46 | 236 | Kamps Sina | 2004 | NORDHORN | 320902 | 25 m | 1:15.28 | |
47 | 229 | Duhn Sina | 2004 | NORDHORN | 320890 | 25 m | 1:15.34 | |
48 | 299 | Sørensen Cecilie | 2003 | HORSENS | 0338AW | 25 m | 1:15.49 | |
49 | 345 | Christensen Anne Kølby | 2005 | DELFINEN | 0506BA | 25 m | 1:15.61 | |
50 | 123 | Meyer Joa-Elin | 2004 | DROCHT | 331817 | 25 m | 1:15.76 | |
51 | 93 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | H2Odense | 0302AH | 25 m | 1:15.80 | |
52 | 439 | Mortensen Maria | 1999 | RINGE | 9936AW | 25 m | 1:16.27 | |
53 | 108 | Vinther-Okholm Mejse | 2006 | H2Odense | 0646AV | 25 m | 1:16.51 | |
54 | 39 | Kaas Signe | 2003 | TOMMERUP | 0308BA | 25 m | 1:17.01 | |
55 | 454 | Skjerning Bianca | 2001 | RINGE | 0176BE | 25 m | 1:17.21 | |
56 | 29 | Bruun-Petersen Anne | 2007 | TOMMERUP | 0792AF | 25 m | 1:17.41 | |
57 | 239 | Krueger Finja | 2004 | NORDHORN | 374554 | 25 m | 1:17.41 | |
58 | 262 | Umbreit Lina | 2004 | NORDHORN | 369564 | 25 m | 1:17.82 | |
59 | 304 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 1:17.93 | |
60 | 413 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 1:18.06 | |
61 | 71 | Andersen Mia | 2002 | H2Odense | 0266AQ | 25 m | 1:18.14 | |
62 | 282 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | 1:18.35 | |
63 | 335 | Londero Vigga | 2006 | FREM | 0662AP | 25 m | 1:18.49 | |
64 | 434 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 1:18.79 | |
65 | 450 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 25 m | 1:19.12 | |
66 | 449 | Rasmussen Maja | 2003 | RINGE | 0304AQ | 25 m | 1:19.14 | |
67 | 129 | Reher Celina Marie | 2004 | DROCHT | 359895 | 25 m | 1:19.25 | |
68 | 263 | van Slooten Inken | 2007 | NORDHORN | 407092 | 25 m | 1:19.56 | |
69 | 38 | Jørgensen Karoline | 2007 | TOMMERUP | 0774AG | 25 m | 1:19.98 | |
70 | 256 | Schmidt Evelyn | 2004 | NORDHORN | 376373 | 25 m | 1:21.34 | |
71 | 225 | Bouwkamp Anna | 2004 | NORDHORN | 365738 | 25 m | 1:21.60 | |
72 | 333 | Larsen Victoria Juul | 2006 | FREM | 0618AM | 25 m | 1:21.61 | |
73 | 275 | Duevig Bianca Truelsen | 2005 | HORSENS | 0558AY | 25 m | 1:21.66 | |
74 | 443 | Ploug Frida | 2007 | RINGE | 0746AD | 25 m | 1:22.10 | |
75 | 10 | Dørk Maja | 2002 | MUNKEBO | 0208BB | 25 m | 1:22.30 | |
76 | 42 | Nielsen Karoline Skaarup | 2003 | TOMMERUP | 0372BG | 25 m | 1:22.84 | |
77 | 242 | Lohuis Kaja | 2004 | NORDHORN | 390640 | 25 m | 1:22.85 | |
78 | 103 | Stahl Dagmar | 2007 | H2Odense | 0738AK | 25 m | 1:23.17 | |
79 | 329 | Kaae Bennedikte | 2006 | FREM | 0602AH | 25 m | 1:23.65 | |
80 | 327 | Jeppesen Lisa Lindgren | 2005 | FREM | 0582AX | 25 m | 1:23.84 | |
81 | 31 | Christensen Emma | 2002 | TOMMERUP | 0248BB | 25 m | 1:23.89 | |
82 | 365 | Funder Freja | 2002 | SVENDBORG | 0254BE | 25 m | 1:25.63 | |
83 | 24 | Thomsen Ea | 2001 | MUNKEBO | 0158BE | 25 m | 1:26.64 | |
84 | 259 | Sundendey Laura | 2004 | NORDHORN | 390639 | 25 m | 1:26.84 | |
85 | 281 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 1:27.05 | |
86 | 23 | Rasmussen Sofie Holm | 2004 | MUNKEBO | 0412BA | 25 m | 1:27.55 | |
87 | 77 | Buch Mille A. B. | 2006 | H2Odense | 0612AP | 25 m | 1:28.18 | |
88 | 369 | Huusfeldt Lærke D | 2006 | SVENDBORG | 0608AK | 25 m | 1:28.24 | |
89 | 402 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 25 m | 1:28.57 | |
90 | 300 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 1:28.90 | |
91 | 302 | Teglgård Penelope Kamp | 2006 | HORSENS | 0654AU | 25 m | 1:29.27 | |
92 | 11 | Grundsøe Yasmin | 2003 | MUNKEBO | 0382AZ | 25 m | 1:29.35 | |
93 | 278 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 1:29.38 | |
94 | 298 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 1:29.49 | |
95 | 337 | Rasmusssen Andrea Høi | 2007 | FREM | 0728AP | 25 m | 1:30.23 | |
96 | 292 | Olesen Julie Langberg | 2005 | HORSENS | 0592AW | 25 m | 1:30.72 | |
97 | 222 | Barsewisch von Isla | 2007 | NORDHORN | 0 | 25 m | 1:30.98 | |
98 | 227 | Burkert Lena | 2006 | NORDHORN | 405269 | 25 m | 1:31.40 | |
99 | 76 | Buch Matilde A. B. | 2008 | H2Odense | 0834AH | 25 m | 1:31.45 | |
100 | 342 | Vu Kim Hanh | 2004 | FREM | 0466AZ | 25 m | 1:31.80 | |
101 | 12 | Heise Mille | 2004 | MUNKEBO | 0468AZ | 25 m | 1:32.32 | |
102 | 368 | Herold Isabella Aurbo | 2007 | SVENDBORG | 0726AQ | 25 m | 1:32.44 | |
103 | 9 | Dørk Anna | 2004 | MUNKEBO | 0498AZ | 25 m | 1:32.56 | |
104 | 235 | Kalter Joana | 2007 | NORDHORN | 416160 | 25 m | 1:33.26 | |
105 | 257 | Schmoelders Svenja | 2006 | NORDHORN | 25 m | 1:33.63 | ||
106 | 231 | Ferreira Olivia | 2006 | NORDHORN | 405267 | 25 m | 1:33.70 | |
107 | 274 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | 1:33.86 | |
108 | 388 | Mühring Frida Steen | 2009 | NYBORG | 0938AA | 25 m | 1:33.95 | |
109 | 332 | Kruse Anna Mathilde | 2006 | FREM | 0666AT | 25 m | 1:34.09 | |
110 | 41 | Mortensen Sofia | 2007 | TOMMERUP | 0786AK | 25 m | 1:34.70 | |
111 | 339 | Simonsen Sava Mathilde | 2008 | FREM | 0886AH | 25 m | 1:35.45 | |
112 | 366 | Funder Olivia | 2006 | SVENDBORG | 0668AT | 25 m | 1:36.38 | |
113 | 380 | Sørig Emmi | 2004 | SVENDBORG | 0456AY | 25 m | 1:36.80 | |
114 | 124 | Offermann Pia | 2005 | DROCHT | 354691 | 25 m | 1:37.03 | |
115 | 95 | Pedersen Atalie R. L. | 2007 | H2Odense | 0752AS | 25 m | 1:37.51 | |
116 | 130 | Staats Alina | 2005 | DROCHT | 358902 | 25 m | 1:38.03 | |
117 | 249 | Pasternak Merrit | 2007 | NORDHORN | 366832 | 25 m | 1:38.37 | |
118 | 306 | Aagaard Dicte Sundall | 2007 | HORSENS | 0774AS | 25 m | 1:39.22 | |
119 | 280 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | 1:39.44 | |
120 | 423 | Korsgaard Carla | 2009 | RINGE | 0936AB | 25 m | 1:39.73 | |
121 | 261 | Ulbrich Stella | 2006 | NORDHORN | 405261 | 25 m | 1:40.34 | |
122 | 221 | Ameloh Delia | 2006 | NORDHORN | 25 m | 1:40.40 | ||
123 | 98 | Peters Cornelia Gardias | 2008 | H2Odense | 0864AH | 25 m | 1:40.43 | |
124 | 456 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 25 m | 1:41.37 | |
125 | 118 | Ebeling Lina | 2002 | DROCHT | 327901 | 25 m | 1:41.40 | |
126 | 127 | Philippi Malin | 2004 | DROCHT | 358904 | 25 m | 1:41.40 | |
127 | 324 | Fahim Ghezal | 2005 | FREM | 0564AY | 25 m | 1:43.03 | |
128 | 389 | Mühring Nanna Steen | 2009 | NYBORG | 0928AA | 25 m | 1:43.13 | |
129 | 117 | Blohm Melina | 2007 | DROCHT | 385375 | 25 m | 1:43.34 | |
130 | 295 | Rasmussen Vigga | 2009 | HORSENS | 25 m | 1:43.74 | ||
131 | 255 | Schiebener Viktoria | 2006 | NORDHORN | 405264 | 25 m | 1:44.70 | |
132 | 371 | Jørgensen Lea Romer | 2008 | SVENDBORG | 0866AG | 25 m | 1:45.15 | |
133 | 82 | Gilling Maya Grøntved | 2006 | H2Odense | 0616AT | 25 m | 1:47.17 | |
134 | 131 | Viemann Antonia | 2006 | DROCHT | 373476 | 25 m | 1:47.26 | |
135 | 294 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 1:47.38 | |
136 | 119 | Holthusen Cora | 2004 | DROCHT | 312984 | 25 m | 1:48.72 | |
137 | 379 | Schade Annabell Gram | 2005 | SVENDBORG | 0568AW | 25 m | 1:52.67 | |
138 | 386 | Christiansen Signe | 2008 | NYBORG | 0838AJ | 25 m | 1:53.83 | |
139 | 13 | Jensen Ida Nørregaard | 2007 | MUNKEBO | 0778AP | 25 m | 1:54.86 | |
140 | 322 | Alstrup-Lopez Maya K. | 2007 | FREM | 0702AQ | 25 m | 1:57.68 | |
141 | 326 | Jensen Lisa Bergmann | 2007 | FREM | 0746AP | 25 m | 2:00.62 | |
142 | 387 | Hårbøl Kamilla | 2008 | NYBORG | 0896AD | 25 m | 2:00.94 | |
143 | 378 | Poulsen Liv Emilie | 2007 | SVENDBORG | 0776AQ | 25 m | 2:08.05 | |
144 | 125 | Petersen Johanna Dagmar Antje | 2009 | DROCHT | 407346 | 25 m | 2:17.31 | |
145 | 81 | Gilling Luna | 2008 | H2Odense | 0836AL | 25 m | ||
146 | 272 | Agersbæk Frida Gode | 2007 | HORSENS | 25 m | |||
147 | 273 | Bentzen Astrid | 2007 | HORSENS | 0728AS | 25 m | ||
148 | 341 | Vangsgaard Liva | 2006 | FREM | 0682AV | 25 m | ||
149 | 367 | Hansen Monique Thorbech | 2007 | SVENDBORG | 25 m | |||
150 | 370 | Jensen Ella Krogager | 2008 | SVENDBORG | 0874AK | 25 m | ||
151 | 373 | Knutson Freja | 2006 | SVENDBORG | 0678AW | 25 m | ||
152 | 403 | Bierbaum Daphne Kessler | 2007 | RINGE | 0784AN | 25 m | ||
153 | 420 | Keinicke Thea | 2007 | RINGE | 0774AR | 25 m | ||
154 | 463 | Rasmussen Freja Zaugg | 2008 | RINGE | 0834AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 23 november 2018 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:21 |
Løb 16, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 254 | Rueger Reyk | 1994 | NORDHORN | 201289 | 25 m | 54.67 | |
2 | 408 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 54.98 | |
3 | 430 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 25 m | 55.78 | |
4 | 427 | Langsted Oliver Phil | 1999 | RINGE | 9925AO | 25 m | 55.89 | |
5 | 425 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 56.44 | |
6 | 251 | Portheine Lukas | 1998 | NORDHORN | 231069 | 25 m | 57.69 | |
7 | 246 | Mundt Philip | 2002 | NORDHORN | 311061 | 25 m | 58.01 | |
8 | 459 | Vilhelmsen Jannik S. | 1999 | RINGE | 9919AQ | 25 m | 58.17 | |
9 | 74 | Bjerregaard August B | 2003 | H2Odense | 0313AN | 25 m | 58.58 | |
10 | 78 | Clausen Casper Bang | 2003 | H2Odense | 0391AJ | 25 m | 58.87 | |
11 | 460 | Kristensen Lars Borg | 1976 | RINGE | 7657AA | 25 m | 58.91 | |
12 | 20 | Nedergaard Christoffer | 1995 | MUNKEBO | 9565AS | 25 m | 59.51 | |
13 | 244 | Morshuis Felix | 2003 | NORDHORN | 317274 | 25 m | 1:00.18 | |
14 | 364 | Feldskov Alfred | 2003 | SVENDBORG | 0315AK | 25 m | 1:00.32 | |
15 | 223 | Beckemper Marvin | 1998 | NORDHORN | 268132 | 25 m | 1:01.97 | |
16 | 88 | Kristiansen Mathias E. | 2004 | H2Odense | 0445AQ | 25 m | 1:02.20 | |
17 | 328 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 25 m | 1:04.31 | |
18 | 104 | Stahl Valdemar | 2004 | H2Odense | 0491AK | 25 m | 1:04.63 | |
19 | 241 | Küpers Johann | 2005 | NORDHORN | 367156 | 25 m | 1:05.00 | |
20 | 301 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 1:05.04 | |
21 | 135 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 1:05.78 | |
22 | 80 | Fogt Alex | 2004 | H2Odense | 0487AO | 25 m | 1:06.08 | |
23 | 400 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 25 m | 1:06.55 | |
24 | 97 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | H2Odense | 0775AA | 25 m | 1:06.63 | |
25 | 136 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 1:06.71 | |
26 | 415 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 1:07.29 | |
27 | 6 | Andersen Mads Toft | 2002 | MUNKEBO | 0205AT | 25 m | 1:08.39 | |
28 | 334 | Londero Oliver | 2004 | FREM | 0451AQ | 25 m | 1:08.62 | |
29 | 237 | Koning Thomas | 2001 | NORDHORN | 390887 | 25 m | 1:08.63 | |
30 | 372 | Jørgensen William Romer | 2005 | SVENDBORG | 0599AL | 25 m | 1:09.30 | |
31 | 461 | Løkke Magnus | 2005 | DELFINEN | 0579AP | 25 m | 1:09.53 | |
32 | 441 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 1:09.73 | |
33 | 15 | Jørgensen Michael | 1981 | MUNKEBO | 8199AA | 25 m | 1:09.99 | |
34 | 101 | Schou Noah | 2005 | H2Odense | 0513AP | 25 m | 1:11.33 | |
35 | 419 | Johansen Nikolaj Kiel | 2003 | RINGE | 0345AR | 25 m | 1:11.44 | |
36 | 132 | Weimann Eike | 2002 | DROCHT | 327900 | 25 m | 1:11.80 | |
37 | 407 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 1:12.93 | |
38 | 453 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 1:13.63 | |
39 | 121 | Mahler Paul | 2001 | DROCHT | 312987 | 25 m | 1:14.16 | |
40 | 424 | Kristensen Peter | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 1:15.24 | |
41 | 381 | Westergaard Mathias | 2004 | SVENDBORG | 0427AP | 25 m | 1:15.53 | |
42 | 374 | Kristensen Mads | 2005 | SVENDBORG | 0555AM | 25 m | 1:15.90 | |
43 | 22 | Rasmussen Jan Damm | 2004 | MUNKEBO | 0485AR | 25 m | 1:17.41 | |
44 | 126 | Petersen Oliver | 2003 | DROCHT | 391243 | 25 m | 1:17.60 | |
45 | 297 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 1:18.20 | |
46 | 323 | Doudar Abdelrahman | 2005 | FREM | 0513AL | 25 m | 1:18.61 | |
47 | 284 | Landbo Daniel | 2005 | HORSENS | 0585AM | 25 m | 1:19.88 | |
48 | 247 | Niehaus Felix | 2006 | NORDHORN | 405265 | 25 m | 1:23.44 | |
49 | 325 | Geisler Johannes Erik | 2006 | FREM | 0663AK | 25 m | 1:24.29 | |
50 | 287 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 1:24.36 | |
51 | 73 | Bergmann Jonas | 2006 | H2Odense | 0627AN | 25 m | 1:24.99 | |
52 | 252 | Portheine Marten | 2006 | NORDHORN | 376039 | 25 m | 1:25.12 | |
53 | 279 | Hansen Andreas Visby | 2004 | HORSENS | 0481AQ | 25 m | 1:25.20 | |
54 | 288 | Møller Patrick Dam | 2005 | HORSENS | 0531AP | 25 m | 1:26.80 | |
55 | 448 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 25 m | 1:27.20 | |
56 | 238 | Korthals Paul | 2004 | NORDHORN | 369565 | 25 m | 1:28.48 | |
57 | 338 | Saayda Anders Hammam | 2006 | FREM | 0693AK | 25 m | 1:28.60 | |
58 | 404 | Bjerre Rasmus | 2008 | RINGE | 0801AD | 25 m | 1:29.59 | |
59 | 224 | Borgers Jannek | 2005 | NORDHORN | 376041 | 25 m | 1:30.22 | |
60 | 458 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 25 m | 1:30.95 | |
61 | 258 | Strötker Ben | 2007 | NORDHORN | 405262 | 25 m | 1:32.99 | |
62 | 100 | Rasmussen Niklas Bay | 2007 | H2Odense | 0731AD | 25 m | 1:33.54 | |
63 | 72 | Bentsen Louis Stæhr | 2010 | H2Odense | 1031AB | 25 m | 1:33.71 | |
64 | 432 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 25 m | 1:34.12 | |
65 | 75 | Bonné Vicent Kirk | 2006 | H2Odense | 0673AO | 25 m | 1:35.30 | |
66 | 260 | Thole Finn | 2006 | NORDHORN | 25 m | 1:36.72 | ||
67 | 455 | Skaastru Christoffer Rose | 2005 | RINGE | 0593AG | 25 m | 1:38.04 | |
68 | 102 | Selaci Besian | 2008 | H2Odense | 0885AB | 25 m | 1:38.73 | |
69 | 418 | Jensen Gustav Nørregaard | 2008 | RINGE | 0881AE | 25 m | 1:41.51 | |
70 | 440 | Nielsen Mathias Møller | 2008 | RINGE | 0861AD | 25 m | 1:41.89 | |
71 | 285 | Markussen Isar Tobias | 2006 | HORSENS | 0659AO | 25 m | 1:42.53 | |
72 | 435 | Lundsfryd Marius | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | 1:43.74 | |
73 | 286 | Markussen Lucas Balthazar | 2007 | HORSENS | 0749AK | 25 m | 1:45.94 | |
74 | 392 | Vaarning Danilo | 2009 | NYBORG | 0935AA | 25 m | 1:46.44 | |
75 | 385 | Carlsen Hjalte Møller | 2008 | NYBORG | 0889AD | 25 m | 1:48.01 | |
76 | 122 | Meyer Erik | 2007 | DROCHT | 411932 | 25 m | 1:49.13 | |
77 | 128 | Potthoff Thies Luca | 2008 | DROCHT | 416600 | 25 m | 1:49.93 | |
78 | 296 | Rønning Marcus | 2006 | HORSENS | 0689AO | 25 m | 1:54.02 | |
79 | 421 | Kjellerup Jannik | 2009 | RINGE | 0989AA | 25 m | 1:58.49 | |
80 | 8 | Christiansen Bjørn H. | 2006 | MUNKEBO | 0647AN | 25 m | 2:08.53 | |
81 | 431 | Lund Aksel Damsted | 2009 | RINGE | 0955AC | 25 m | 2:14.11 | |
82 | 32 | Christensen Frederik | 2006 | TOMMERUP | 25 m | |||
83 | 33 | Clausen Casper | 2007 | TOMMERUP | 25 m | |||
84 | 277 | Gjørsbøl Adrian | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
85 | 289 | Nielsen Mads | 2006 | HORSENS | 25 m | |||
86 | 290 | Nielsen Mathias | 2007 | HORSENS | 0767AK | 25 m | ||
87 | 382 | Wilstrup Andrew | 2006 | SVENDBORG | 25 m | |||
88 | 383 | Østergaard Asger | 2005 | SVENDBORG | 0569AI | 25 m | ||
89 | 390 | Park-Nielsen Philip | 2007 | NYBORG | 25 m | |||
90 | 391 | Stokholm Martin | 2007 | NYBORG | 25 m | |||
91 | 426 | Landtved Jacob | 2006 | RINGE | 0611AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 23 november 2018 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:21 |
Løb 17, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 405 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 29.51 | |
2 | 230 | Ekkelboom Marloes | 1997 | NORDHORN | 159283 | 25 m | 30.67 | |
3 | 83 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2Odense | 0418AC | 25 m | 31.50 | |
4 | 18 | Martinussen Janni | 2001 | MUNKEBO | 0186AE | 25 m | 32.16 | |
5 | 86 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | H2Odense | 0406AC | 25 m | 32.34 | |
6 | 452 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 32.37 | |
7 | 106 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | H2Odense | 0536AH | 25 m | 32.66 | |
8 | 412 | Hansen Line Vestergaard | 2003 | RINGE | 0334AR | 25 m | 32.67 | |
9 | 245 | Mundt Catharina | 1997 | NORDHORN | 231068 | 25 m | 32.89 | |
10 | 234 | Helper Sabrina | 1998 | NORDHORN | 307783 | 25 m | 33.77 | |
11 | 92 | Nielsen Esther Ellegaard | 2005 | H2Odense | 0598AN | 25 m | 33.78 | |
12 | 228 | Duhn Hanna | 2001 | NORDHORN | 322057 | 25 m | 34.66 | |
13 | 250 | Portheine Anna | 2002 | NORDHORN | 311063 | 25 m | 34.80 | |
14 | 411 | Hansen Katrine Hvistendal | 1997 | RINGE | 9754BA | 25 m | 34.86 | |
15 | 436 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 34.88 | |
16 | 457 | Sørensen Julie T. | 2003 | RINGE | 0354AC | 25 m | 35.19 | |
17 | 406 | Christensen Julie Krog | 2001 | RINGE | 0154AI | 25 m | 35.28 | |
18 | 84 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 25 m | 35.73 | |
19 | 293 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 36.15 | |
20 | 232 | Harmsen Lynn | 2002 | NORDHORN | 309509 | 25 m | 36.19 | |
21 | 416 | Hvidberg Kathrine | 2004 | RINGE | 0496BA | 25 m | 36.20 | |
22 | 340 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | 36.25 | |
23 | 439 | Mortensen Maria | 1999 | RINGE | 9936AW | 25 m | 36.28 | |
24 | 350 | Rubenius Flora Fogh | 2005 | DELFINEN | 0502AI | 25 m | 36.57 | |
25 | 330 | Kaae Nikoline | 2005 | FREM | 0586AI | 25 m | 36.89 | |
26 | 99 | Piiters Amalie F. | 2006 | H2Odense | 0628AT | 25 m | 37.21 | |
27 | 123 | Meyer Joa-Elin | 2004 | DROCHT | 331817 | 25 m | 37.68 | |
28 | 14 | Johansen Line Virkelyst | 2003 | MUNKEBO | 0346AU | 25 m | 37.79 | |
29 | 240 | Küpers Elena | 2004 | NORDHORN | 369563 | 25 m | 38.00 | |
30 | 299 | Sørensen Cecilie | 2003 | HORSENS | 0338AW | 25 m | 38.21 | |
31 | 282 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | 38.67 | |
32 | 262 | Umbreit Lina | 2004 | NORDHORN | 369564 | 25 m | 38.78 | |
33 | 283 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 38.87 | |
34 | 264 | Veltmaat Annalena | 2000 | NORDHORN | 277063 | 25 m | 39.17 | |
35 | 108 | Vinther-Okholm Mejse | 2006 | H2Odense | 0646AV | 25 m | 39.63 | |
36 | 414 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 39.69 | |
37 | 417 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 40.03 | |
38 | 236 | Kamps Sina | 2004 | NORDHORN | 320902 | 25 m | 40.04 | |
39 | 438 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 40.50 | |
40 | 117 | Blohm Melina | 2007 | DROCHT | 385375 | 25 m | 40.51 | |
41 | 413 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 40.61 | |
42 | 38 | Jørgensen Karoline | 2007 | TOMMERUP | 0774AG | 25 m | 41.12 | |
43 | 443 | Ploug Frida | 2007 | RINGE | 0746AD | 25 m | 41.29 | |
44 | 31 | Christensen Emma | 2002 | TOMMERUP | 0248BB | 25 m | 41.42 | |
45 | 233 | Harmsen Pia | 1999 | NORDHORN | 331394 | 25 m | 41.47 | |
46 | 77 | Buch Mille A. B. | 2006 | H2Odense | 0612AP | 25 m | 41.68 | |
47 | 263 | van Slooten Inken | 2007 | NORDHORN | 407092 | 25 m | 42.13 | |
48 | 304 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 42.43 | |
49 | 229 | Duhn Sina | 2004 | NORDHORN | 320890 | 25 m | 42.71 | |
50 | 242 | Lohuis Kaja | 2004 | NORDHORN | 390640 | 25 m | 43.69 | |
51 | 29 | Bruun-Petersen Anne | 2007 | TOMMERUP | 0792AF | 25 m | 43.83 | |
52 | 243 | Monse Nele | 2005 | NORDHORN | 355483 | 25 m | 44.04 | |
53 | 225 | Bouwkamp Anna | 2004 | NORDHORN | 365738 | 25 m | 44.24 | |
54 | 256 | Schmidt Evelyn | 2004 | NORDHORN | 376373 | 25 m | 44.59 | |
55 | 259 | Sundendey Laura | 2004 | NORDHORN | 390639 | 25 m | 44.69 | |
56 | 300 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 44.85 | |
57 | 129 | Reher Celina Marie | 2004 | DROCHT | 359895 | 25 m | 44.90 | |
58 | 239 | Krueger Finja | 2004 | NORDHORN | 374554 | 25 m | 45.00 | |
59 | 24 | Thomsen Ea | 2001 | MUNKEBO | 0158BE | 25 m | 45.62 | |
60 | 302 | Teglgård Penelope Kamp | 2006 | HORSENS | 0654AU | 25 m | 45.79 | |
61 | 298 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 45.83 | |
62 | 227 | Burkert Lena | 2006 | NORDHORN | 405269 | 25 m | 46.03 | |
63 | 231 | Ferreira Olivia | 2006 | NORDHORN | 405267 | 25 m | 46.44 | |
64 | 450 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 25 m | 47.19 | |
65 | 257 | Schmoelders Svenja | 2006 | NORDHORN | 25 m | 47.69 | ||
66 | 454 | Skjerning Bianca | 2001 | RINGE | 0176BE | 25 m | 47.95 | |
67 | 235 | Kalter Joana | 2007 | NORDHORN | 416160 | 25 m | 48.90 | |
68 | 303 | Thomsen Amalie | 2007 | HORSENS | 0708AJ | 25 m | 49.41 | |
69 | 11 | Grundsøe Yasmin | 2003 | MUNKEBO | 0382AZ | 25 m | 50.05 | |
70 | 280 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | 50.44 | |
71 | 76 | Buch Matilde A. B. | 2008 | H2Odense | 0834AH | 25 m | 50.50 | |
72 | 434 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 51.76 | |
73 | 274 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | 52.68 | |
74 | 275 | Duevig Bianca Truelsen | 2005 | HORSENS | 0558AY | 25 m | 53.24 | |
75 | 41 | Mortensen Sofia | 2007 | TOMMERUP | 0786AK | 25 m | 53.42 | |
76 | 248 | Niehaus Svenja | 2004 | NORDHORN | 367157 | 25 m | 54.03 | |
77 | 222 | Barsewisch von Isla | 2007 | NORDHORN | 0 | 25 m | 54.36 | |
78 | 281 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 54.52 | |
79 | 16 | Klæsøe Celina | 2006 | MUNKEBO | 0662AQ | 25 m | 55.83 | |
80 | 294 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 56.75 | |
81 | 98 | Peters Cornelia Gardias | 2008 | H2Odense | 0864AH | 25 m | 56.90 | |
82 | 292 | Olesen Julie Langberg | 2005 | HORSENS | 0592AW | 25 m | 57.23 | |
83 | 124 | Offermann Pia | 2005 | DROCHT | 354691 | 25 m | 58.30 | |
84 | 255 | Schiebener Viktoria | 2006 | NORDHORN | 405264 | 25 m | 59.20 | |
85 | 249 | Pasternak Merrit | 2007 | NORDHORN | 366832 | 25 m | 59.86 | |
86 | 273 | Bentzen Astrid | 2007 | HORSENS | 0728AS | 25 m | 1:00.36 | |
87 | 261 | Ulbrich Stella | 2006 | NORDHORN | 405261 | 25 m | 1:01.10 | |
88 | 131 | Viemann Antonia | 2006 | DROCHT | 373476 | 25 m | 1:03.05 | |
89 | 347 | Finseth Sarah Dyekjær | 2007 | DELFINEN | 0728AT | 25 m | 1:04.91 | |
90 | 423 | Korsgaard Carla | 2009 | RINGE | 0936AB | 25 m | 1:08.68 | |
91 | 306 | Aagaard Dicte Sundall | 2007 | HORSENS | 0774AS | 25 m | 1:20.31 | |
92 | 130 | Staats Alina | 2005 | DROCHT | 358902 | 25 m | ||
93 | 221 | Ameloh Delia | 2006 | NORDHORN | 25 m | |||
94 | 272 | Agersbæk Frida Gode | 2007 | HORSENS | 25 m | |||
95 | 278 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | ||
96 | 295 | Rasmussen Vigga | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
97 | 388 | Mühring Frida Steen | 2009 | NYBORG | 0938AA | 25 m | ||
98 | 402 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 25 m | ||
99 | 449 | Rasmussen Maja | 2003 | RINGE | 0304AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 23 november 2018 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:21 |
Løb 18, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 254 | Rueger Reyk | 1994 | NORDHORN | 201289 | 25 m | 27.32 | |
2 | 427 | Langsted Oliver Phil | 1999 | RINGE | 9925AO | 25 m | 27.68 | |
3 | 430 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 25 m | 27.98 | |
4 | 425 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 28.26 | |
5 | 459 | Vilhelmsen Jannik S. | 1999 | RINGE | 9919AQ | 25 m | 28.42 | |
6 | 251 | Portheine Lukas | 1998 | NORDHORN | 231069 | 25 m | 29.82 | |
7 | 37 | Jørgensen Gustav | 2004 | TOMMERUP | 0465AO | 25 m | 29.90 | |
8 | 237 | Koning Thomas | 2001 | NORDHORN | 390887 | 25 m | 31.10 | |
9 | 301 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 32.11 | |
10 | 223 | Beckemper Marvin | 1998 | NORDHORN | 268132 | 25 m | 32.56 | |
11 | 415 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 32.57 | |
12 | 91 | Nejmann Jonathan | 2004 | H2Odense | 0423AO | 25 m | 33.00 | |
13 | 88 | Kristiansen Mathias E. | 2004 | H2Odense | 0445AQ | 25 m | 33.76 | |
14 | 246 | Mundt Philip | 2002 | NORDHORN | 311061 | 25 m | 34.51 | |
15 | 104 | Stahl Valdemar | 2004 | H2Odense | 0491AK | 25 m | 35.61 | |
16 | 441 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 36.08 | |
17 | 407 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 36.23 | |
18 | 97 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | H2Odense | 0775AA | 25 m | 36.28 | |
19 | 400 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 25 m | 36.32 | |
20 | 244 | Morshuis Felix | 2003 | NORDHORN | 317274 | 25 m | 36.42 | |
21 | 101 | Schou Noah | 2005 | H2Odense | 0513AP | 25 m | 37.45 | |
22 | 80 | Fogt Alex | 2004 | H2Odense | 0487AO | 25 m | 38.01 | |
23 | 226 | Bouwkamp Lukas | 2001 | NORDHORN | 320891 | 25 m | 38.61 | |
24 | 15 | Jørgensen Michael | 1981 | MUNKEBO | 8199AA | 25 m | 38.69 | |
25 | 6 | Andersen Mads Toft | 2002 | MUNKEBO | 0205AT | 25 m | 38.92 | |
26 | 453 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 39.26 | |
27 | 419 | Johansen Nikolaj Kiel | 2003 | RINGE | 0345AR | 25 m | 40.85 | |
28 | 121 | Mahler Paul | 2001 | DROCHT | 312987 | 25 m | 40.86 | |
29 | 126 | Petersen Oliver | 2003 | DROCHT | 391243 | 25 m | 41.57 | |
30 | 132 | Weimann Eike | 2002 | DROCHT | 327900 | 25 m | 41.77 | |
31 | 136 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 42.34 | |
32 | 424 | Kristensen Peter | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 42.60 | |
33 | 287 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 42.72 | |
34 | 323 | Doudar Abdelrahman | 2005 | FREM | 0513AL | 25 m | 43.01 | |
35 | 284 | Landbo Daniel | 2005 | HORSENS | 0585AM | 25 m | 43.25 | |
36 | 252 | Portheine Marten | 2006 | NORDHORN | 376039 | 25 m | 43.84 | |
37 | 297 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 44.46 | |
38 | 90 | Møller Ludvig L. | 2006 | H2Odense | 0663AC | 25 m | 44.77 | |
39 | 258 | Strötker Ben | 2007 | NORDHORN | 405262 | 25 m | 44.80 | |
40 | 238 | Korthals Paul | 2004 | NORDHORN | 369565 | 25 m | 45.11 | |
41 | 94 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | H2Odense | 0619AH | 25 m | 45.47 | |
42 | 22 | Rasmussen Jan Damm | 2004 | MUNKEBO | 0485AR | 25 m | 45.48 | |
43 | 279 | Hansen Andreas Visby | 2004 | HORSENS | 0481AQ | 25 m | 45.86 | |
44 | 100 | Rasmussen Niklas Bay | 2007 | H2Odense | 0731AD | 25 m | 46.20 | |
45 | 338 | Saayda Anders Hammam | 2006 | FREM | 0693AK | 25 m | 46.54 | |
46 | 247 | Niehaus Felix | 2006 | NORDHORN | 405265 | 25 m | 46.71 | |
47 | 448 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 25 m | 46.74 | |
48 | 288 | Møller Patrick Dam | 2005 | HORSENS | 0531AP | 25 m | 47.33 | |
49 | 224 | Borgers Jannek | 2005 | NORDHORN | 376041 | 25 m | 48.91 | |
50 | 285 | Markussen Isar Tobias | 2006 | HORSENS | 0659AO | 25 m | 51.39 | |
51 | 404 | Bjerre Rasmus | 2008 | RINGE | 0801AD | 25 m | 55.22 | |
52 | 73 | Bergmann Jonas | 2006 | H2Odense | 0627AN | 25 m | 56.30 | |
53 | 432 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 25 m | 56.69 | |
54 | 286 | Markussen Lucas Balthazar | 2007 | HORSENS | 0749AK | 25 m | 57.13 | |
55 | 458 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 25 m | 1:01.11 | |
56 | 296 | Rønning Marcus | 2006 | HORSENS | 0689AO | 25 m | 1:04.87 | |
57 | 421 | Kjellerup Jannik | 2009 | RINGE | 0989AA | 25 m | 1:08.85 | |
58 | 440 | Nielsen Mathias Møller | 2008 | RINGE | 0861AD | 25 m | 1:25.24 | |
59 | 5 | Andersen Christoffer | 2006 | MUNKEBO | 0657AN | 25 m | ||
60 | 8 | Christiansen Bjørn H. | 2006 | MUNKEBO | 0647AN | 25 m | ||
61 | 74 | Bjerregaard August B | 2003 | H2Odense | 0313AN | 25 m | ||
62 | 75 | Bonné Vicent Kirk | 2006 | H2Odense | 0673AO | 25 m | ||
63 | 78 | Clausen Casper Bang | 2003 | H2Odense | 0391AJ | 25 m | ||
64 | 102 | Selaci Besian | 2008 | H2Odense | 0885AB | 25 m | ||
65 | 241 | Küpers Johann | 2005 | NORDHORN | 367156 | 25 m | ||
66 | 260 | Thole Finn | 2006 | NORDHORN | 25 m | |||
67 | 277 | Gjørsbøl Adrian | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
68 | 289 | Nielsen Mads | 2006 | HORSENS | 25 m | |||
69 | 290 | Nielsen Mathias | 2007 | HORSENS | 0767AK | 25 m | ||
70 | 392 | Vaarning Danilo | 2009 | NYBORG | 0935AA | 25 m | ||
71 | 455 | Skaastru Christoffer Rose | 2005 | RINGE | 0593AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 23 november 2018 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:21 |
Løb 19, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 405 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 1:08.45 | |
2 | 436 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 1:11.67 | |
3 | 106 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | H2Odense | 0536AH | 25 m | 1:12.09 | |
4 | 412 | Hansen Line Vestergaard | 2003 | RINGE | 0334AR | 25 m | 1:15.06 | |
5 | 452 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 1:15.17 | |
6 | 305 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 1:15.29 | |
7 | 84 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 25 m | 1:16.81 | |
8 | 457 | Sørensen Julie T. | 2003 | RINGE | 0354AC | 25 m | 1:17.65 | |
9 | 401 | Andersen Maria Bech | 2003 | RINGE | 0306AD | 25 m | 1:19.03 | |
10 | 411 | Hansen Katrine Hvistendal | 1997 | RINGE | 9754BA | 25 m | 1:19.40 | |
11 | 293 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 1:19.92 | |
12 | 30 | Bruun-Petersen Rikke | 2005 | TOMMERUP | 0522AN | 25 m | 1:20.57 | |
13 | 439 | Mortensen Maria | 1999 | RINGE | 9936AW | 25 m | 1:21.64 | |
14 | 283 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 1:22.04 | |
15 | 291 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 1:22.29 | |
16 | 414 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 1:23.99 | |
17 | 21 | Nielsen Laura B. | 2004 | MUNKEBO | 0442AW | 25 m | 1:24.25 | |
18 | 25 | Thygesen Nikoline | 2005 | MUNKEBO | 0534AX | 25 m | 1:24.54 | |
19 | 346 | Duus Freja | 2005 | DELFINEN | 0594BA | 25 m | 1:24.54 | |
20 | 351 | Sørensen Signe Vinding | 2005 | DELFINEN | 0546BA | 25 m | 1:25.19 | |
21 | 93 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | H2Odense | 0302AH | 25 m | 1:25.43 | |
22 | 449 | Rasmussen Maja | 2003 | RINGE | 0304AQ | 25 m | 1:25.51 | |
23 | 304 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 1:27.48 | |
24 | 39 | Kaas Signe | 2003 | TOMMERUP | 0308BA | 25 m | 1:28.06 | |
25 | 413 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 1:28.34 | |
26 | 438 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 1:28.85 | |
27 | 275 | Duevig Bianca Truelsen | 2005 | HORSENS | 0558AY | 25 m | 1:30.12 | |
28 | 434 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 1:30.16 | |
29 | 129 | Reher Celina Marie | 2004 | DROCHT | 359895 | 25 m | 1:31.15 | |
30 | 417 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 1:31.42 | |
31 | 10 | Dørk Maja | 2002 | MUNKEBO | 0208BB | 25 m | 1:32.20 | |
32 | 282 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | 1:33.36 | |
33 | 123 | Meyer Joa-Elin | 2004 | DROCHT | 331817 | 25 m | 1:33.69 | |
34 | 108 | Vinther-Okholm Mejse | 2006 | H2Odense | 0646AV | 25 m | 1:33.89 | |
35 | 336 | Nygaard Emma | 2005 | FREM | 0538AR | 25 m | 1:34.13 | |
36 | 23 | Rasmussen Sofie Holm | 2004 | MUNKEBO | 0412BA | 25 m | 1:34.17 | |
37 | 29 | Bruun-Petersen Anne | 2007 | TOMMERUP | 0792AF | 25 m | 1:35.84 | |
38 | 369 | Huusfeldt Lærke D | 2006 | SVENDBORG | 0608AK | 25 m | 1:36.24 | |
39 | 303 | Thomsen Amalie | 2007 | HORSENS | 0708AJ | 25 m | 1:36.25 | |
40 | 450 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 25 m | 1:36.60 | |
41 | 34 | Clausen Laura Østerby | 2004 | TOMMERUP | 0402BA | 25 m | 1:36.90 | |
42 | 443 | Ploug Frida | 2007 | RINGE | 0746AD | 25 m | 1:37.08 | |
43 | 368 | Herold Isabella Aurbo | 2007 | SVENDBORG | 0726AQ | 25 m | 1:37.67 | |
44 | 38 | Jørgensen Karoline | 2007 | TOMMERUP | 0774AG | 25 m | 1:39.40 | |
45 | 402 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 25 m | 1:41.43 | |
46 | 278 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 1:42.34 | |
47 | 300 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 1:42.68 | |
48 | 367 | Hansen Monique Thorbech | 2007 | SVENDBORG | 25 m | 1:42.99 | ||
49 | 41 | Mortensen Sofia | 2007 | TOMMERUP | 0786AK | 25 m | 1:43.62 | |
50 | 306 | Aagaard Dicte Sundall | 2007 | HORSENS | 0774AS | 25 m | 1:43.89 | |
51 | 327 | Jeppesen Lisa Lindgren | 2005 | FREM | 0582AX | 25 m | 1:43.92 | |
52 | 42 | Nielsen Karoline Skaarup | 2003 | TOMMERUP | 0372BG | 25 m | 1:45.59 | |
53 | 103 | Stahl Dagmar | 2007 | H2Odense | 0738AK | 25 m | 1:47.34 | |
54 | 292 | Olesen Julie Langberg | 2005 | HORSENS | 0592AW | 25 m | 1:47.45 | |
55 | 365 | Funder Freja | 2002 | SVENDBORG | 0254BE | 25 m | 1:48.14 | |
56 | 329 | Kaae Bennedikte | 2006 | FREM | 0602AH | 25 m | 1:48.57 | |
57 | 118 | Ebeling Lina | 2002 | DROCHT | 327901 | 25 m | 1:48.87 | |
58 | 98 | Peters Cornelia Gardias | 2008 | H2Odense | 0864AH | 25 m | 1:49.21 | |
59 | 373 | Knutson Freja | 2006 | SVENDBORG | 0678AW | 25 m | 1:50.85 | |
60 | 273 | Bentzen Astrid | 2007 | HORSENS | 0728AS | 25 m | 1:51.36 | |
61 | 337 | Rasmusssen Andrea Høi | 2007 | FREM | 0728AP | 25 m | 1:51.88 | |
62 | 456 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 25 m | 1:52.17 | |
63 | 13 | Jensen Ida Nørregaard | 2007 | MUNKEBO | 0778AP | 25 m | 1:52.40 | |
64 | 342 | Vu Kim Hanh | 2004 | FREM | 0466AZ | 25 m | 1:52.71 | |
65 | 117 | Blohm Melina | 2007 | DROCHT | 385375 | 25 m | 1:53.96 | |
66 | 294 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 1:54.01 | |
67 | 298 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 1:54.32 | |
68 | 280 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | 1:55.12 | |
69 | 389 | Mühring Nanna Steen | 2009 | NYBORG | 0928AA | 25 m | 1:57.99 | |
70 | 130 | Staats Alina | 2005 | DROCHT | 358902 | 25 m | 2:02.69 | |
71 | 387 | Hårbøl Kamilla | 2008 | NYBORG | 0896AD | 25 m | 2:03.73 | |
72 | 386 | Christiansen Signe | 2008 | NYBORG | 0838AJ | 25 m | 2:04.31 | |
73 | 124 | Offermann Pia | 2005 | DROCHT | 354691 | 25 m | 2:05.77 | |
74 | 131 | Viemann Antonia | 2006 | DROCHT | 373476 | 25 m | 2:06.02 | |
75 | 347 | Finseth Sarah Dyekjær | 2007 | DELFINEN | 0728AT | 25 m | 2:08.29 | |
76 | 326 | Jensen Lisa Bergmann | 2007 | FREM | 0746AP | 25 m | 2:10.97 | |
77 | 274 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | 2:15.24 | |
78 | 119 | Holthusen Cora | 2004 | DROCHT | 312984 | 25 m | 2:17.74 | |
79 | 378 | Poulsen Liv Emilie | 2007 | SVENDBORG | 0776AQ | 25 m | 2:22.15 | |
80 | 371 | Jørgensen Lea Romer | 2008 | SVENDBORG | 0866AG | 25 m | 2:24.14 | |
81 | 322 | Alstrup-Lopez Maya K. | 2007 | FREM | 0702AQ | 25 m | 2:28.22 | |
82 | 71 | Andersen Mia | 2002 | H2Odense | 0266AQ | 25 m | ||
83 | 81 | Gilling Luna | 2008 | H2Odense | 0836AL | 25 m | ||
84 | 82 | Gilling Maya Grøntved | 2006 | H2Odense | 0616AT | 25 m | ||
85 | 125 | Petersen Johanna Dagmar Antje | 2009 | DROCHT | 407346 | 25 m | ||
86 | 127 | Philippi Malin | 2004 | DROCHT | 358904 | 25 m | ||
87 | 272 | Agersbæk Frida Gode | 2007 | HORSENS | 25 m | |||
88 | 295 | Rasmussen Vigga | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
89 | 341 | Vangsgaard Liva | 2006 | FREM | 0682AV | 25 m | ||
90 | 366 | Funder Olivia | 2006 | SVENDBORG | 0668AT | 25 m | ||
91 | 370 | Jensen Ella Krogager | 2008 | SVENDBORG | 0874AK | 25 m | ||
92 | 379 | Schade Annabell Gram | 2005 | SVENDBORG | 0568AW | 25 m | ||
93 | 380 | Sørig Emmi | 2004 | SVENDBORG | 0456AY | 25 m | ||
94 | 403 | Bierbaum Daphne Kessler | 2007 | RINGE | 0784AN | 25 m | ||
95 | 420 | Keinicke Thea | 2007 | RINGE | 0774AR | 25 m | ||
96 | 463 | Rasmussen Freja Zaugg | 2008 | RINGE | 0834AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 23 november 2018 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:21 |
Løb 20, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 1:00.44 | |
2 | 425 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 1:03.86 | |
3 | 74 | Bjerregaard August B | 2003 | H2Odense | 0313AN | 25 m | 1:06.21 | |
4 | 415 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 1:10.50 | |
5 | 20 | Nedergaard Christoffer | 1995 | MUNKEBO | 9565AS | 25 m | 1:11.86 | |
6 | 441 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 1:12.53 | |
7 | 364 | Feldskov Alfred | 2003 | SVENDBORG | 0315AK | 25 m | 1:16.96 | |
8 | 91 | Nejmann Jonathan | 2004 | H2Odense | 0423AO | 25 m | 1:17.52 | |
9 | 400 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 25 m | 1:18.25 | |
10 | 97 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | H2Odense | 0775AA | 25 m | 1:18.78 | |
11 | 136 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 1:19.55 | |
12 | 328 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 25 m | 1:19.76 | |
13 | 334 | Londero Oliver | 2004 | FREM | 0451AQ | 25 m | 1:21.48 | |
14 | 453 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 1:22.38 | |
15 | 126 | Petersen Oliver | 2003 | DROCHT | 391243 | 25 m | 1:22.47 | |
16 | 132 | Weimann Eike | 2002 | DROCHT | 327900 | 25 m | 1:22.63 | |
17 | 121 | Mahler Paul | 2001 | DROCHT | 312987 | 25 m | 1:23.84 | |
18 | 374 | Kristensen Mads | 2005 | SVENDBORG | 0555AM | 25 m | 1:23.95 | |
19 | 301 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 1:25.08 | |
20 | 372 | Jørgensen William Romer | 2005 | SVENDBORG | 0599AL | 25 m | 1:25.70 | |
21 | 94 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | H2Odense | 0619AH | 25 m | 1:27.46 | |
22 | 407 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 1:29.09 | |
23 | 297 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 1:29.23 | |
24 | 100 | Rasmussen Niklas Bay | 2007 | H2Odense | 0731AD | 25 m | 1:29.45 | |
25 | 90 | Møller Ludvig L. | 2006 | H2Odense | 0663AC | 25 m | 1:29.52 | |
26 | 101 | Schou Noah | 2005 | H2Odense | 0513AP | 25 m | 1:30.75 | |
27 | 135 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 1:31.86 | |
28 | 424 | Kristensen Peter | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 1:32.69 | |
29 | 287 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 1:36.53 | |
30 | 284 | Landbo Daniel | 2005 | HORSENS | 0585AM | 25 m | 1:38.43 | |
31 | 325 | Geisler Johannes Erik | 2006 | FREM | 0663AK | 25 m | 1:38.88 | |
32 | 279 | Hansen Andreas Visby | 2004 | HORSENS | 0481AQ | 25 m | 1:44.90 | |
33 | 440 | Nielsen Mathias Møller | 2008 | RINGE | 0861AD | 25 m | 1:45.40 | |
34 | 288 | Møller Patrick Dam | 2005 | HORSENS | 0531AP | 25 m | 1:46.28 | |
35 | 5 | Andersen Christoffer | 2006 | MUNKEBO | 0657AN | 25 m | 1:53.62 | |
36 | 290 | Nielsen Mathias | 2007 | HORSENS | 0767AK | 25 m | 1:56.57 | |
37 | 435 | Lundsfryd Marius | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | 1:58.93 | |
38 | 392 | Vaarning Danilo | 2009 | NYBORG | 0935AA | 25 m | 2:05.09 | |
39 | 432 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 25 m | 2:17.47 | |
40 | 385 | Carlsen Hjalte Møller | 2008 | NYBORG | 0889AD | 25 m | 2:26.12 | |
41 | 72 | Bentsen Louis Stæhr | 2010 | H2Odense | 1031AB | 25 m | ||
42 | 75 | Bonné Vicent Kirk | 2006 | H2Odense | 0673AO | 25 m | ||
43 | 102 | Selaci Besian | 2008 | H2Odense | 0885AB | 25 m | ||
44 | 122 | Meyer Erik | 2007 | DROCHT | 411932 | 25 m | ||
45 | 128 | Potthoff Thies Luca | 2008 | DROCHT | 416600 | 25 m | ||
46 | 277 | Gjørsbøl Adrian | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
47 | 285 | Markussen Isar Tobias | 2006 | HORSENS | 0659AO | 25 m | ||
48 | 286 | Markussen Lucas Balthazar | 2007 | HORSENS | 0749AK | 25 m | ||
49 | 289 | Nielsen Mads | 2006 | HORSENS | 25 m | |||
50 | 296 | Rønning Marcus | 2006 | HORSENS | 0689AO | 25 m | ||
51 | 382 | Wilstrup Andrew | 2006 | SVENDBORG | 25 m | |||
52 | 383 | Østergaard Asger | 2005 | SVENDBORG | 0569AI | 25 m | ||
53 | 390 | Park-Nielsen Philip | 2007 | NYBORG | 25 m | |||
54 | 391 | Stokholm Martin | 2007 | NYBORG | 25 m | |||
55 | 418 | Jensen Gustav Nørregaard | 2008 | RINGE | 0881AE | 25 m | ||
56 | 448 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 25 m | ||
57 | 458 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 23 november 2018 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:21 |
Løb 21, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 405 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 2:29.34 | |
2 | 452 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 2:37.88 | |
3 | 84 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 25 m | 2:40.58 | |
4 | 86 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | H2Odense | 0406AC | 25 m | 2:43.54 | |
5 | 305 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 2:43.84 | |
6 | 436 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 2:45.78 | |
7 | 406 | Christensen Julie Krog | 2001 | RINGE | 0154AI | 25 m | 2:47.66 | |
8 | 401 | Andersen Maria Bech | 2003 | RINGE | 0306AD | 25 m | 2:49.03 | |
9 | 412 | Hansen Line Vestergaard | 2003 | RINGE | 0334AR | 25 m | 2:51.84 | |
10 | 92 | Nielsen Esther Ellegaard | 2005 | H2Odense | 0598AN | 25 m | 2:52.48 | |
11 | 87 | Jørgensen Josefine S | 2004 | H2Odense | 0416AN | 25 m | 2:55.17 | |
12 | 336 | Nygaard Emma | 2005 | FREM | 0538AR | 25 m | 2:55.97 | |
13 | 349 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DELFINEN | 0536BA | 25 m | 2:58.61 | |
14 | 350 | Rubenius Flora Fogh | 2005 | DELFINEN | 0502AI | 25 m | 2:59.53 | |
15 | 340 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | 3:00.46 | |
16 | 438 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 3:01.43 | |
17 | 414 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 3:02.20 | |
18 | 330 | Kaae Nikoline | 2005 | FREM | 0586AI | 25 m | 3:02.21 | |
19 | 7 | Blyn Naya | 2004 | MUNKEBO | 0484AV | 25 m | 3:05.13 | |
20 | 417 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 3:05.73 | |
21 | 299 | Sørensen Cecilie | 2003 | HORSENS | 0338AW | 25 m | 3:07.98 | |
22 | 413 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 3:13.10 | |
23 | 450 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 25 m | 3:14.44 | |
24 | 25 | Thygesen Nikoline | 2005 | MUNKEBO | 0534AX | 25 m | 3:14.54 | |
25 | 291 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 3:15.03 | |
26 | 21 | Nielsen Laura B. | 2004 | MUNKEBO | 0442AW | 25 m | 3:15.09 | |
27 | 345 | Christensen Anne Kølby | 2005 | DELFINEN | 0506BA | 25 m | 3:15.61 | |
28 | 434 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 3:16.29 | |
29 | 351 | Sørensen Signe Vinding | 2005 | DELFINEN | 0546BA | 25 m | 3:16.71 | |
30 | 416 | Hvidberg Kathrine | 2004 | RINGE | 0496BA | 25 m | 3:17.13 | |
31 | 71 | Andersen Mia | 2002 | H2Odense | 0266AQ | 25 m | 3:19.92 | |
32 | 335 | Londero Vigga | 2006 | FREM | 0662AP | 25 m | 3:21.19 | |
33 | 29 | Bruun-Petersen Anne | 2007 | TOMMERUP | 0792AF | 25 m | 3:32.80 | |
34 | 333 | Larsen Victoria Juul | 2006 | FREM | 0618AM | 25 m | 3:36.15 | |
35 | 443 | Ploug Frida | 2007 | RINGE | 0746AD | 25 m | 3:38.70 | |
36 | 77 | Buch Mille A. B. | 2006 | H2Odense | 0612AP | 25 m | 3:40.71 | |
37 | 99 | Piiters Amalie F. | 2006 | H2Odense | 0628AT | 25 m | 3:47.28 | |
38 | 9 | Dørk Anna | 2004 | MUNKEBO | 0498AZ | 25 m | 3:55.01 | |
39 | 12 | Heise Mille | 2004 | MUNKEBO | 0468AZ | 25 m | ||
40 | 16 | Klæsøe Celina | 2006 | MUNKEBO | 0662AQ | 25 m | ||
41 | 76 | Buch Matilde A. B. | 2008 | H2Odense | 0834AH | 25 m | ||
42 | 89 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | H2Odense | 0372AH | 25 m | ||
43 | 103 | Stahl Dagmar | 2007 | H2Odense | 0738AK | 25 m | ||
44 | 281 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | ||
45 | 303 | Thomsen Amalie | 2007 | HORSENS | 0708AJ | 25 m | ||
46 | 332 | Kruse Anna Mathilde | 2006 | FREM | 0666AT | 25 m | ||
47 | 339 | Simonsen Sava Mathilde | 2008 | FREM | 0886AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 23 november 2018 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:21 |
Løb 22, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 2:16.74 | |
2 | 425 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 2:20.71 | |
3 | 78 | Clausen Casper Bang | 2003 | H2Odense | 0391AJ | 25 m | 2:26.24 | |
4 | 91 | Nejmann Jonathan | 2004 | H2Odense | 0423AO | 25 m | 2:36.16 | |
5 | 135 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 2:37.47 | |
6 | 415 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 2:39.17 | |
7 | 88 | Kristiansen Mathias E. | 2004 | H2Odense | 0445AQ | 25 m | 2:40.58 | |
8 | 400 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 25 m | 2:41.79 | |
9 | 37 | Jørgensen Gustav | 2004 | TOMMERUP | 0465AO | 25 m | 2:44.32 | |
10 | 80 | Fogt Alex | 2004 | H2Odense | 0487AO | 25 m | 2:46.23 | |
11 | 104 | Stahl Valdemar | 2004 | H2Odense | 0491AK | 25 m | 2:46.51 | |
12 | 334 | Londero Oliver | 2004 | FREM | 0451AQ | 25 m | 2:50.12 | |
13 | 441 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 2:53.11 | |
14 | 361 | Bertelsen Emil Brandt | 2004 | SVENDBORG | 0459AP | 25 m | 2:56.79 | |
15 | 453 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 2:59.42 | |
16 | 381 | Westergaard Mathias | 2004 | SVENDBORG | 0427AP | 25 m | 3:09.54 | |
17 | 407 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 3:16.91 | |
18 | 90 | Møller Ludvig L. | 2006 | H2Odense | 0663AC | 25 m | 3:16.93 | |
19 | 94 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | H2Odense | 0619AH | 25 m | 3:23.25 | |
20 | 419 | Johansen Nikolaj Kiel | 2003 | RINGE | 0345AR | 25 m | 3:24.03 | |
21 | 448 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 25 m | 3:33.72 | |
22 | 458 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 25 m | 4:06.29 | |
23 | 73 | Bergmann Jonas | 2006 | H2Odense | 0627AN | 25 m | ||
24 | 404 | Bjerre Rasmus | 2008 | RINGE | 0801AD | 25 m | ||
25 | 424 | Kristensen Peter | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | ||
26 | 432 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 25 m | ||
27 | 435 | Lundsfryd Marius | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 23 november 2018 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:21 |
Løb 23, 10X50 fri Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 266 | Horsens 1 | 0 | HORSENS | 25 m | 3:10.00 | ||
2 | 267 | Horsens 2 | 0 | HORSENS | 25 m | 3:40.00 | ||
3 | 26 | Tommerup Mix | 2005 | TOMMERUP | 25 m | 5:40.00 | ||
4 | 1 | Cocio All Star | 1995 | MUNKEBO | 25 m | 5:59.98 | ||
5 | 3 | Mormors Bande | 0 | MUNKEBO | 25 m | |||
6 | 69 | O Mix | 0 | H2Odense | 25 m | |||
7 | 70 | O Mix 1 | 0 | H2Odense | 25 m | |||
8 | 316 | Frem Mix Hold | 0 | FREM | 25 m | |||
9 | 318 | Frem Årgang Piger | 0 | FREM | 25 m | |||
10 | 375 | Svendborg Mix | 0 | SVENDBORG | 25 m | |||
11 | 397 | Rsk Mix 1 | 0 | RINGE | 25 m | |||
12 | 398 | Rsk Mix 2 | 0 | RINGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 23 november 2018 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 22:21 |