Program för UGP 1 2018-2019, Norrtälje
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 22
|
Tävling |
U-GP 1 2018/2019 |
|
Utskriftsdatum |
14 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Norrtälje |
|
Utskriftstid |
14:13 |
|
|
Arrangör |
Stockholms simförbund med föreningar |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 22, 200m Medley Damer |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
3 |
Carolina Axelsson |
2006 |
|
DANDERYD |
|
25m |
|
468 |
4 |
Fanny Krekula |
2006 |
AU8606 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:36.92 |
441 |
5 |
Amanda Fabel |
2005 |
AC3805 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
463 |
2 |
Isabelle Skytt |
2005 |
BE4205 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:31.61 |
16 |
3 |
Hanna Bolinder |
2006 |
BD4206 |
DANDERYD |
|
25m |
3:25.99 |
15 |
4 |
Mikaela Erneholm |
2006 |
BA7606 |
DANDERYD |
|
25m |
3:17.11 |
471 |
5 |
Vera Wijk |
2006 |
AY4206 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:22.09 |
450 |
6 |
Tindra Funke |
2006 |
AC3606 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:26.43 |
465 |
7 |
Elin Höök |
2005 |
BF0405 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:33.43 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
399 |
1 |
Maja Lingham |
2004 |
BC8204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:14.98 |
19 |
2 |
Elsa Ekenbäck |
2006 |
BO4406 |
DANDERYD |
|
25m |
3:12.68 |
455 |
3 |
Ida Johansson |
2006 |
AF8806 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:11.10 |
442 |
4 |
Signe Lundh |
2005 |
AC5805 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:09.41 |
462 |
5 |
Alexandra Ward |
2005 |
BD7605 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:09.54 |
403 |
6 |
Nora Sundberg |
2005 |
AP4205 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:11.87 |
470 |
7 |
Ella Renholm |
2006 |
AY2206 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:14.37 |
466 |
8 |
Cecilia Eklund |
2005 |
BF0205 |
VÄSBY SS |
|
50m |
3:15.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
635 |
1 |
Rebecca Duns |
2003 |
03A914 |
ÅSF |
|
25m |
3:04.88 |
13 |
2 |
Felicia Malkan-Juvelin |
2005 |
BH1805 |
DANDERYD |
|
25m |
3:02.68 |
448 |
3 |
Lovisa Jardelid |
2005 |
AK1405 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:58.70 |
405 |
4 |
Alice Davies |
2004 |
BH5404 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:57.94 |
410 |
5 |
Clara Westerdahl |
2005 |
BG4605 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:58.50 |
14 |
6 |
Ebba Rosander |
2005 |
BH9605 |
DANDERYD |
|
25m |
3:01.98 |
454 |
7 |
Hanna Sköld |
2005 |
AP2805 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:04.10 |
17 |
8 |
Irma Ehrengren |
2005 |
BN9605 |
DANDERYD |
|
25m |
3:06.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
388 |
1 |
Louise Franks |
2005 |
AG7605 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:56.04 |
407 |
2 |
Ella Thermaenius |
2005 |
BB7405 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:55.36 |
395 |
3 |
Elina Hellgren |
2004 |
BA2404 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:54.46 |
458 |
4 |
Clara Sundgren |
2005 |
AT0805 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:53.68 |
402 |
5 |
Hannah Haux |
2004 |
BC3804 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:54.31 |
383 |
6 |
Nina Takolander |
2003 |
AX0803 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:55.20 |
406 |
7 |
Agnes Gustavsson |
2005 |
AV3405 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:55.67 |
4 |
8 |
Filippa Bonorden |
2005 |
AH5805 |
DANDERYD |
|
25m |
2:56.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
667 |
1 |
Emma Pettersson |
2001 |
AV2201 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
2:53.35 |
444 |
2 |
Mimmi Krekula |
2003 |
AZ3403 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:52.70 |
456 |
3 |
Milla Wahlund |
2006 |
AG0206 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:50.91 |
457 |
4 |
Linn Melander |
2005 |
AR0205 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:48.19 |
633 |
5 |
Hanna Blomqvist |
2005 |
05A691 |
ÅSF |
|
50m |
2:48.37 |
472 |
6 |
Olivia Svensson |
2003 |
CA4203 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:51.81 |
390 |
7 |
Amanda Borgfors |
2004 |
AS1804 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:53.21 |
401 |
8 |
Amanda Björklund |
2006 |
AF1606 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:53.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
386 |
1 |
Emelie Bergvall |
2003 |
BC4603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:46.83 |
394 |
2 |
Filippa Bolling |
2004 |
BA8404 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:43.85 |
446 |
3 |
Lovisa Fantenberg |
2004 |
AS3604 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:42.10 |
396 |
4 |
Emilia Forsberg |
2003 |
BN9203 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:40.77 |
436 |
5 |
Emelie Lindström |
2003 |
AJ7403 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:42.05 |
393 |
6 |
Tindra Håbro Karjanmaa |
2004 |
BA2204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:43.83 |
474 |
7 |
Anna Mattila |
2004 |
BY4804 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:45.49 |
461 |
8 |
Elsa Brandt |
2006 |
AP5806 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:48.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
435 |
1 |
Elin Bergman |
2003 |
AI8203 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:40.33 |
451 |
2 |
Felicia Brännbäck |
2006 |
AC4606 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:38.72 |
378 |
3 |
Ingrid Franks |
2003 |
AT5603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:37.14 |
666 |
4 |
Astrid Eriksson |
2001 |
AD1201 |
TUREBERG |
|
25m |
2:27.71 |
434 |
5 |
Roya Tittelbach |
2003 |
AF7603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:31.03 |
414 |
6 |
Mathilda Sandberg |
2005 |
BR2805 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:38.53 |
375 |
7 |
Moa Nyblom |
2005 |
AA5605 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:39.05 |
443 |
8 |
Emmy Barmark Jardelid |
2002 |
BH2602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:40.41 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
14 oktober 2018 |
Licensierad till: Norrtälje Simklubb |
Utskriftstid |
14:13 |
|