2023-03-22   14:19:35
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP 1 2018-2019, Norrtälje

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 4 Söndag 14 okt

22_S
Gren 22, 200m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
666  Eriksson Astrid  2001  TUREBERG  AD1201  25 m  2:27.71   
434  Tittelbach Roya  2003  VSBY SS  AF7603  25 m  2:31.03   
377  Ewerbring Jennie  2003  TBY SIM  AT6603  25 m  2:32.75   
378  Franks Ingrid  2003  TBY SIM  AT5603  25 m  2:37.14   
474  Mattila Anna  2004  VSBY SS  BY4804  25 m  2:37.16   
433  Kantecki Oliwia  2003  VSBY SS  AE7203  25 m  2:38.06   
414  Sandberg Mathilda  2005  TBY SIM  BR2805  25 m  2:38.53   
451  Brnnbck Felicia  2006  VSBY SS  AC4606  25 m  2:38.72   
375  Nyblom Moa  2005  TBY SIM  AA5605  25 m  2:39.05   
10  435  Bergman Elin  2003  VSBY SS  AI8203  25 m  2:40.33   
11  443  Barmark Jardelid Emmy  2002  VSBY SS  BH2602  25 m  2:40.41   
12  396  Forsberg Emilia  2003  TBY SIM  BN9203  25 m  2:40.77   
13  382  Lindberg Izabelle  2003  TBY SIM  AX6603  25 m  2:41.34   
14  436  Lindstrm Emelie  2003  VSBY SS  AJ7403  25 m  2:42.05   
15  446  Fantenberg Lovisa  2004  VSBY SS  AS3604  25 m  2:42.10   
16  393  Hbro Karjanmaa Tindra  2004  TBY SIM  BA2204  25 m  2:43.83   
17  394  Bolling Filippa  2004  TBY SIM  BA8404  25 m  2:43.85   
18  386  Bergvall Emelie  2003  TBY SIM  BC4603  25 m  2:46.83   
19  Blomqvist Louise  2004  DANDERYD  BD2204  25 m  2:47.59   
20  461  Brandt Elsa  2006  VSBY SS  AP5806  25 m  2:48.09   
21  457  Melander Linn  2005  VSBY SS  AR0205  25 m  2:48.19   
22  633  Blomqvist Hanna  2005  SF  05A691  50 m  2:48.37   
23  381  Ellbrant Engla  2004  TBY SIM  AK2204  25 m  2:50.02   
24  456  Wahlund Milla  2006  VSBY SS  AG0206  25 m  2:50.91   
25  472  Svensson Olivia  2003  VSBY SS  CA4203  50 m  2:51.81   
26  444  Krekula Mimmi  2003  VSBY SS  AZ3403  25 m  2:52.70   
27  390  Borgfors Amanda  2004  TBY SIM  AS1804  25 m  2:53.21   
28  668  Pettersson Emma  2001  NORRTLJE  AV2201  25 m  2:53.35  EFT 
29  401  Bjrklund Amanda  2006  TBY SIM  AF1606  50 m  2:53.47   
30  458  Sundgren Clara  2005  VSBY SS  AT0805  25 m  2:53.68   
31  402  Haux Hannah  2004  TBY SIM  BC3804  25 m  2:54.31   
32  395  Hellgren Elina  2004  TBY SIM  BA2404  25 m  2:54.46   
33  383  Takolander Nina  2003  TBY SIM  AX0803  25 m  2:55.20   
34  407  Thermaenius Ella  2005  TBY SIM  BB7405  50 m  2:55.36   
35  406  Gustavsson Agnes  2005  TBY SIM  AV3405  25 m  2:55.67   
36  388  Franks Louise  2005  TBY SIM  AG7605  25 m  2:56.04   
37  Bonorden Filippa  2005  DANDERYD  AH5805  25 m  2:56.27   
38  405  Davies Alice  2004  TBY SIM  BH5404  25 m  2:57.94   
39  410  Westerdahl Clara  2005  TBY SIM  BG4605  25 m  2:58.50   
40  448  Jardelid Lovisa  2005  VSBY SS  AK1405  25 m  2:58.70   
41  14  Rosander Ebba  2005  DANDERYD  BH9605  25 m  3:01.98   
42  13  Malkan-Juvelin Felicia  2005  DANDERYD  BH1805  25 m  3:02.68   
43  454  Skld Hanna  2005  VSBY SS  AP2805  25 m  3:04.10   
44  635  Duns Rebecca  2003  SF  03A914  25 m  3:04.88   
45  17  Ehrengren Irma  2005  DANDERYD  BN9605  25 m  3:06.15   
46  442  Lundh Signe  2005  VSBY SS  AC5805  25 m  3:09.41   
47  462  Ward Alexandra  2005  VSBY SS  BD7605  25 m  3:09.54   
48  371  Klingenstierna Johanna  2005  TUREBERG  AS1405  25 m  3:10.33   
49  455  Johansson Ida  2006  VSBY SS  AF8806  25 m  3:11.10   
50  403  Sundberg Nora  2005  TBY SIM  AP4205  25 m  3:11.87   
51  19  Ekenbck Elsa  2006  DANDERYD  BO4406  25 m  3:12.68   
52  470  Renholm Ella  2006  VSBY SS  AY2206  25 m  3:14.37   
53  634  Bckman Ella  2005  SF  05A979  25 m  3:14.83   
54  399  Lingham Maja  2004  TBY SIM  BC8204  25 m  3:14.98   
55  466  Eklund Cecilia  2005  VSBY SS  BF0205  50 m  3:15.15   
56  15  Erneholm Mikaela  2006  DANDERYD  BA7606  25 m  3:17.11   
57  411  Hedbeck Rebecka  2004  TBY SIM  BR0604  50 m  3:19.43   
58  471  Wijk Vera  2006  VSBY SS  AY4206  25 m  3:22.09   
59  16  Bolinder Hanna  2006  DANDERYD  BD4206  25 m  3:25.99   
60  450  Funke Tindra  2006  VSBY SS  AC3606  25 m  3:26.43   
61  463  Skytt Isabelle  2005  VSBY SS  BE4205  25 m  3:31.61   
62  465  Hk Elin  2005  VSBY SS  BF0405  25 m  3:33.43   
63  468  Krekula Fanny  2006  VSBY SS  AU8606  25 m  3:36.92   
64  Axelsson Carolina  2006  DANDERYD    25 m     
65  441  Fabel Amanda  2005  VSBY SS  AC3805  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Stockholms Simfrbund  Utskriftstid  09:00 
 

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner