2024-07-21   13:20:15
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP 1 2018-2019, Norrtälje

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 4 Söndag 14 okt

24_S
Gren 24, 100m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
666  Eriksson Astrid  2001  TUREBERG  AD1201  25 m  1:07.58   
357  Uzum Yasemin  2003  TUREBERG  AI3403  25 m  1:09.82   
367  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  25 m  1:11.36   
414  Sandberg Mathilda  2005  TBY SIM  BR2805  25 m  1:11.51   
384  Larsson Dina  2004  TBY SIM  AN1804  50 m  1:11.69   
449  Lindgren Alice  2005  VSBY SS  AK3405  25 m  1:12.72   
377  Ewerbring Jennie  2003  TBY SIM  AT6603  25 m  1:12.85   
363  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  25 m  1:13.16   
358  Hglund Julia  2003  TUREBERG  AI1403  50 m  1:13.51   
10  375  Nyblom Moa  2005  TBY SIM  AA5605  25 m  1:14.81   
11  406  Gustavsson Agnes  2005  TBY SIM  AV3405  25 m  1:15.36   
12  472  Svensson Olivia  2003  VSBY SS  CA4203  25 m  1:16.07   
13  445  Takala Amanda  2004  VSBY SS  AP3804  50 m  1:16.13   
14  388  Franks Louise  2005  TBY SIM  AG7605  25 m  1:16.49   
15  157  Sjstrm Linnea  2005  NORRTLJE  BO9805  25 m  1:17.51   
16  401  Bjrklund Amanda  2006  TBY SIM  AF1606  25 m  1:17.96   
17  407  Thermaenius Ella  2005  TBY SIM  BB7405  25 m  1:17.96   
18  Bonorden Filippa  2005  DANDERYD  AH5805  25 m  1:18.05   
19  474  Mattila Anna  2004  VSBY SS  BY4804  25 m  1:18.15   
20  458  Sundgren Clara  2005  VSBY SS  AT0805  25 m  1:19.44   
21  13  Malkan-Juvelin Felicia  2005  DANDERYD  BH1805  25 m  1:20.04   
22  459  Steen Frida  2005  VSBY SS  AY1805  25 m  1:22.99   
23  371  Klingenstierna Johanna  2005  TUREBERG  AS1405  25 m  1:23.04   
24  410  Westerdahl Clara  2005  TBY SIM  BG4605  25 m  1:23.37   
25  639  Fljt Cline  2005  SF  05A453  25 m  1:24.97   
26  408  Emtemo Filippa  2005  TBY SIM  BB5605  25 m  1:25.23   
27  19  Ekenbck Elsa  2006  DANDERYD  BO4406  25 m  1:25.87   
28  450  Funke Tindra  2006  VSBY SS  AC3606  25 m  1:27.14   
29  153  Pettersson Tilde  2004  NORRTLJE  AD9404  25 m  1:27.23   
30  442  Lundh Signe  2005  VSBY SS  AC5805  25 m  1:27.90   
31  465  Hk Elin  2005  VSBY SS  BF0405  25 m  1:28.68   
32  403  Sundberg Nora  2005  TBY SIM  AP4205  25 m  1:29.17   
33  15  Erneholm Mikaela  2006  DANDERYD  BA7606  25 m  1:29.33   
34  17  Ehrengren Irma  2005  DANDERYD  BN9605  25 m  1:29.72   
35  16  Bolinder Hanna  2006  DANDERYD  BD4206  25 m  1:30.32   
36  638  Fljt Bianca  2005  SF  05A975  50 m  1:32.27   
37  636  Eriksson Julia  2005  SF  05B111  50 m  1:32.38   
38  Axelsson Carolina  2006  DANDERYD    25 m     
39  20  Naumburg Beata  2006  DANDERYD  BQ8606  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Stockholms Simfrbund  Utskriftstid  09:00 
 

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner