Program for Sigma Allerød Open 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 23, 200m Frisvmning Damer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 156 | Hansen Ida Holm | 2002 | VRLSE | 0268AN | 25 m | 2:15.22 | |
2 | 231 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERD | 0428AK | 25 m | 2:16.11 | |
3 | 16 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 50 m | 2:35.90 | |
4 | 252 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERD | 0792AA | 25 m | 2:37.59 | |
5 | 225 | Rosenbohm Rskva | 2007 | BIRKERD | 0772AA | 25 m | 2:38.43 | |
6 | 216 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGR | 0622AP | 25 m | 2:41.59 | |
7 | 120 | Walle Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 2:42.34 | |
8 | 321 | Tnnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 2:51.72 | |
9 | 226 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERD | 0758AI | 25 m | 2:52.16 | |
10 | 227 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERD | 0862AA | 25 m | 2:53.72 | |
11 | 307 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 50 m | 2:59.72 | |
12 | 290 | Bruun-Mller Anna | 2007 | HRSHOLM | 0746AI | 25 m | 3:01.30 | |
13 | 315 | Raunkjr Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 3:02.86 | |
14 | 161 | Sbye Viola | 2006 | VRLSE | 0648AT | 25 m | 3:03.03 | |
15 | 305 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 3:04.92 | |
16 | 289 | Dommer Emilie | 2007 | HRSHOLM | 0706AF | 25 m | 3:06.28 | |
17 | 119 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 3:06.43 | |
18 | 73 | Ellehj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 3:20.19 | |
19 | 148 | Sjberg Rosa Marie | 2008 | VRLSE | 0838AN | 25 m | 3:20.27 | |
20 | 108 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | 3:29.03 | |
21 | 100 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 3:29.56 | |
22 | 115 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 25 m | 3:31.17 | |
23 | 304 | Jrgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 3:31.98 | |
24 | 132 | Hansen Kamille Lkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 3:39.89 | |
25 | 147 | Hessner Nanna | 2007 | VRLSE | 0764AU | 25 m | 3:45.11 | |
26 | 133 | Fallenkamp Mathilde | 2009 | GLADSAXE | 0926AA | 25 m | 4:04.17 | |
27 | 324 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 25 m | 4:13.06 | |
28 | 8 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | ||
29 | 110 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | ||
30 | 143 | Ottosen Clara vergrd | 2005 | VRLSE | 0508BA | 25 m | ||
31 | 145 | Jrgensen Mette Roat | 2007 | VRLSE | 0716AU | 25 m | ||
32 | 146 | Berg Freja Lego | 2007 | VRLSE | 0744AU | 25 m | ||
33 | 149 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VRLSE | 0754AU | 25 m | ||
34 | 213 | Seborg Andrea | 2006 | HELSINGR | 0624AC | 25 m | ||
35 | 244 | Peters Liv | 2009 | BIRKERD | 0966AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerd | Udskriftstidspunkt | 16:13 |