Startliste for Sigma Allerød Open 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 33
|
Stævne navn |
Sigma Allerød Open |
|
Udskriftsdato |
03 februar 2019 |
|
|
Stævne by |
Allerød |
|
Udskriftstidspunkt |
09:09 |
|
|
Arrangør |
Sigma Swim Allerød |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
02 februar 2019 |
|
|
|
|
Løb 33, 50m Butterfly Damer |
Finaler (10) |
Vejledende starttid 14:15 |
Heat 1 (10) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
324 |
2 |
Mille Reimer |
2008 |
0886AM |
KVIK |
|
25m |
|
351 |
3 |
Lina Louardi |
2009 |
0956AI |
KVIK |
|
25m |
|
316 |
4 |
Lærke Rindum |
2009 |
|
SLAGELSE |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
302 |
1 |
Emma Frederiksen |
2008 |
|
SLAGELSE |
|
25m |
|
103 |
2 |
Sofie Pedersen |
2009 |
|
KVIK |
|
25m |
|
123 |
3 |
Julia Højer Øster |
2009 |
|
KVIK |
|
25m |
|
93 |
4 |
Ida Larsen |
2009 |
|
KVIK |
|
25m |
|
86 |
5 |
Cecilie Torp Jespersen |
2009 |
|
KVIK |
|
25m |
|
98 |
6 |
Katinka Als Makne |
2009 |
|
KVIK |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
311 |
1 |
Victoria Amalie Mouritzen |
2009 |
0938AF |
SLAGELSE |
|
25m |
|
309 |
2 |
Asta Løkkegaard |
2009 |
|
SLAGELSE |
|
25m |
|
133 |
3 |
Mathilde Fallenkamp |
2009 |
0926AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:07.10 |
137 |
4 |
Veronica Dyhre |
2009 |
0946AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:13.62 |
78 |
5 |
Liva Dines Hansen |
2009 |
|
KVIK |
|
25m |
|
244 |
6 |
Liv Peters |
2009 |
0966AF |
BIRKERØD |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
232 |
1 |
Alberte Stub |
2008 |
0874AI |
BIRKERØD |
|
25m |
59.58 |
319 |
2 |
Signe Skelvig |
2009 |
0984AA |
SLAGELSE |
|
25m |
57.41 |
7 |
3 |
Ella Boisen Tvermoes |
2008 |
0812AD |
GLADSAXE |
|
25m |
55.88 |
109 |
4 |
Thilde Jølver Rasmussen |
2008 |
0878AH |
KVIK |
|
25m |
55.90 |
328 |
5 |
Liv Rosenkrantz |
2008 |
0856AD |
ALLERØD |
|
25m |
57.87 |
297 |
6 |
Ida Fiala Kohl |
2008 |
0808AI |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:03.47 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
73 |
1 |
Ingrid Stokholm Ellehøj |
2007 |
0752AJ |
KVIK |
|
25m |
51.76 |
115 |
2 |
Sofia Tang |
2008 |
0814AJ |
KVIK |
|
25m |
50.07 |
13 |
3 |
Katrine Schou Jagd |
2008 |
0868AA |
GLADSAXE |
|
25m |
47.63 |
67 |
4 |
Adia Brekling |
2008 |
0802AI |
KVIK |
|
25m |
48.36 |
110 |
5 |
Vigga Skou |
2008 |
0812AF |
KVIK |
|
25m |
50.43 |
295 |
6 |
Thilde Hjortshøj |
2006 |
0648AO |
HØRSHOLM |
|
25m |
55.87 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
223 |
1 |
Christine Dalsgaard |
2007 |
0754AA |
BIRKERØD |
|
25m |
46.21 |
237 |
2 |
Ellen Klitvang |
2008 |
0824AI |
BIRKERØD |
|
25m |
45.25 |
3 |
3 |
Anna Dicte Bøgeskov |
2007 |
0748AC |
GLADSAXE |
|
25m |
43.96 |
44 |
4 |
Celine van Breugel |
2007 |
0768AC |
LYNGBY |
|
25m |
44.97 |
26 |
5 |
Sarah Zargarov Hansen |
2008 |
0848AG |
GLADSAXE |
|
25m |
45.94 |
161 |
6 |
Viola Søbye |
2006 |
0648AT |
VÆRLØSE |
|
25m |
46.69 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
315 |
1 |
Alberte Bendix Raunkjær |
2007 |
0728AO |
SLAGELSE |
|
25m |
42.69 |
21 |
2 |
Oline Ludvigsen |
2007 |
0768AA |
GLADSAXE |
|
25m |
41.97 |
321 |
3 |
Silke Krakau Tønnesen |
2006 |
0654AC |
SLAGELSE |
|
25m |
41.68 |
290 |
4 |
Anna Bruun-Møller |
2007 |
0746AI |
HØRSHOLM |
|
25m |
41.81 |
95 |
5 |
Mollie Kaustrup Lindemose |
2007 |
0798AI |
KVIK |
|
25m |
42.38 |
275 |
6 |
Astrid Hjuler Britze |
2006 |
0684AE |
HØRSHOLM |
|
25m |
42.73 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
105 |
1 |
Katja Poulsen |
2006 |
0624AJ |
KVIK |
|
25m |
39.09 |
226 |
2 |
Vivian Bahador Snitker |
2007 |
0758AI |
BIRKERØD |
|
25m |
38.57 |
216 |
3 |
Olga Vejlby |
2006 |
0622AP |
HELSINGØR |
|
25m |
38.07 |
154 |
4 |
Ella Bødker Thomsen |
2005 |
0576AH |
VÆRLØSE |
|
25m |
38.18 |
14 |
5 |
Laura Kaysfeld |
2007 |
0798AN |
GLADSAXE |
|
25m |
38.83 |
23 |
6 |
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
0862AD |
GLADSAXE |
|
25m |
40.15 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
203 |
1 |
Silvia Martinsen |
2007 |
0792AC |
HELSINGØR |
|
25m |
36.21 |
187 |
2 |
Mathilde Syberg Glud |
2004 |
0492AV |
HELSINGØR |
|
25m |
35.89 |
199 |
3 |
Katrine G. Kristensen |
2005 |
0576AI |
HELSINGØR |
|
50m |
35.67 |
276 |
4 |
Amalie Rose Søndergaard |
2006 |
0618AF |
HØRSHOLM |
|
25m |
35.72 |
213 |
5 |
Andrea Søeborg |
2006 |
0624AC |
HELSINGØR |
|
25m |
35.89 |
54 |
6 |
Kaisa Falkenberg Lending |
2005 |
0504AM |
LYNGBY |
|
25m |
37.59 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
251 |
1 |
Karen Markussen |
2007 |
0704AA |
ALLERØD |
|
25m |
34.63 |
117 |
2 |
Julie Eriksen Tankmar |
2006 |
0678AI |
KVIK |
|
25m |
33.53 |
80 |
3 |
Sofie Ravn Herche |
2007 |
0766AE |
KVIK |
|
50m |
31.48 |
77 |
4 |
Emma Hansen |
2007 |
0742AB |
KVIK |
|
25m |
32.97 |
207 |
5 |
Ida Sophie Hinsch Olsen |
2004 |
0432AU |
HELSINGØR |
|
25m |
33.83 |
151 |
6 |
Fiona Jensen |
2006 |
0636AT |
VÆRLØSE |
|
25m |
35.39 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
03 februar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød |
Udskriftstidspunkt |
09:09 |
|