Program for Sigma Allerød Open 2019
Below are all entry- and startlists shown by session.
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 231 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 25 m | 4:42.86 | |
2 | 160 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 4:53.82 | |
3 | 347 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 4:56.67 | |
4 | 151 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 5:50.36 | |
5 | 74 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 5:59.09 | |
6 | 54 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 5:59.58 | |
7 | 251 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 5:59.71 | |
8 | 222 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 6:00.00 | |
9 | 95 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 6:03.88 | |
10 | 87 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 6:08.53 | |
11 | 227 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 6:10.00 | |
12 | 290 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 6:14.27 | |
13 | 224 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 6:20.19 | |
14 | 52 | Jørgensen Juuliie | 2007 | LYNGBY | 0722AL | 25 m | 6:22.00 | |
15 | 291 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 6:37.93 | |
16 | 295 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 7:25.11 | |
17 | 254 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 7:31.89 | |
18 | 62 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | ||
19 | 80 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | ||
20 | 84 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | ||
21 | 120 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | ||
22 | 161 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | ||
23 | 321 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 63 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 4:59.90 | |
2 | 152 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 5:00.36 | |
3 | 341 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 5:05.09 | |
4 | 248 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 5:19.46 | |
5 | 340 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 5:19.53 | |
6 | 228 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 5:20.72 | |
7 | 229 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 50 m | 5:22.78 | |
8 | 99 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 5:27.37 | |
9 | 256 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 5:37.69 | |
10 | 90 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 5:43.01 | |
11 | 271 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 5:44.02 | |
12 | 255 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 5:51.48 | |
13 | 257 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 6:04.24 | |
14 | 45 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 6:04.68 | |
15 | 47 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 6:05.00 | |
16 | 48 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 6:14.27 | |
17 | 155 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 6:15.17 | |
18 | 159 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 50 m | 6:25.32 | |
19 | 81 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | ||
20 | 101 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | ||
21 | 106 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | ||
22 | 157 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 3, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 71 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 2:39.74 | |
2 | 249 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 2:51.66 | |
3 | 28 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 2:54.51 | |
4 | 158 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 2:55.18 | |
5 | 252 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 2:56.40 | |
6 | 42 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 2:57.56 | |
7 | 274 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 3:00.22 | |
8 | 223 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 3:02.22 | |
9 | 226 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 3:05.00 | |
10 | 55 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 3:08.26 | |
11 | 110 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 3:16.19 | |
12 | 313 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 50 m | 3:20.61 | |
13 | 254 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 3:21.76 | |
14 | 119 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 3:29.94 | |
15 | 85 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | 3:32.88 | |
16 | 76 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 50 m | 3:34.92 | |
17 | 333 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 3:36.01 | |
18 | 100 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 3:37.83 | |
19 | 148 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 3:39.12 | |
20 | 329 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 3:43.45 | |
21 | 328 | Rosenkrantz Liv | 2008 | ALLERØD | 0856AD | 25 m | 3:47.58 | |
22 | 330 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 3:47.64 | |
23 | 259 | Rosted Eva | 1999 | ALLERØD | 9984BD | 25 m | 4:04.95 | |
24 | 109 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 4:20.53 | |
25 | 332 | Andkjær Kajsa | 2008 | ALLERØD | 0816AD | 25 m | 4:32.92 | |
26 | 137 | Dyhre Veronica | 2009 | GLADSAXE | 0946AA | 25 m | 5:14.68 | |
27 | 130 | Høegh Frida Rasmussen | 2009 | GLADSAXE | 0968AA | 25 m | 5:45.26 | |
28 | 8 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | ||
29 | 44 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | ||
30 | 67 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 0802AI | 25 m | ||
31 | 108 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | ||
32 | 115 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 25 m | ||
33 | 143 | Ottosen Clara Øvergård | 2005 | VÆRLØSE | 0508BA | 25 m | ||
34 | 147 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | ||
35 | 150 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 25 m | ||
36 | 324 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 25 m | ||
37 | 331 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 4, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 230 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 2:17.92 | |
2 | 299 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 2:32.80 | |
3 | 343 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 2:34.76 | |
4 | 152 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 2:37.84 | |
5 | 46 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 2:41.36 | |
6 | 2 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 2:46.47 | |
7 | 75 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 2:48.72 | |
8 | 30 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 2:50.33 | |
9 | 284 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 2:51.22 | |
10 | 99 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 50 m | 2:51.28 | |
11 | 191 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 50 m | 2:52.31 | |
12 | 89 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 2:57.67 | |
13 | 49 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 2:58.56 | |
14 | 194 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 3:11.33 | |
15 | 20 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 50 m | 3:16.84 | |
16 | 70 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 3:18.38 | |
17 | 241 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 3:40.31 | |
18 | 51 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | ||
19 | 68 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | ||
20 | 112 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | ||
21 | 128 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | ||
22 | 239 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | ||
23 | 306 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 5, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 160 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 27.93 | |
2 | 80 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 28.39 | |
3 | 71 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 29.80 | |
4 | 277 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | 30.36 | |
5 | 207 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 30.46 | |
6 | 77 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 30.62 | |
7 | 10 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 30.72 | |
8 | 151 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 31.49 | |
9 | 117 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 31.70 | |
10 | 222 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 31.86 | |
11 | 202 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 31.93 | |
12 | 158 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 31.99 | |
13 | 225 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 32.21 | |
14 | 199 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 32.33 | |
15 | 253 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 32.37 | |
16 | 221 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 32.45 | |
17 | 28 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 32.49 | |
18 | 275 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 32.81 | |
19 | 181 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 32.87 | |
20 | 16 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 33.01 | |
21 | 196 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 33.06 | |
22 | 120 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 33.21 | |
23 | 216 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 33.21 | |
24 | 187 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 50 m | 33.32 | |
25 | 203 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 33.37 | |
26 | 250 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | 33.74 | |
27 | 29 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 33.80 | |
28 | 105 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 33.89 | |
29 | 189 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 34.18 | |
30 | 154 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 34.21 | |
31 | 295 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 34.43 | |
32 | 291 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 34.68 | |
33 | 23 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 34.93 | |
34 | 278 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 25 m | 35.28 | |
35 | 289 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 35.32 | |
36 | 307 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 50 m | 35.45 | |
37 | 190 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 35.54 | |
38 | 21 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 35.64 | |
39 | 185 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 35.67 | |
40 | 218 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 25 m | 35.74 | |
41 | 296 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 36.54 | |
42 | 215 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 36.86 | |
43 | 44 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 37.02 | |
44 | 315 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 50 m | 37.88 | |
45 | 182 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | 37.90 | |
46 | 161 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 38.19 | |
47 | 326 | Geneser Alma Lanng | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 38.27 | |
48 | 15 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 38.29 | |
49 | 180 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | 38.64 | |
50 | 27 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 38.94 | |
51 | 308 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 50 m | 39.07 | |
52 | 317 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 50 m | 39.08 | |
53 | 292 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 39.09 | |
54 | 50 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 39.15 | |
55 | 305 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 50 m | 39.23 | |
56 | 145 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 25 m | 39.29 | |
57 | 188 | Gyldholm-Janssson Astrid | 2007 | HELSINGØR | 0754AT | 25 m | 39.82 | |
58 | 217 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 25 m | 39.93 | |
59 | 197 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 25 m | 39.99 | |
60 | 32 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 40.13 | |
61 | 26 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 25 m | 40.72 | |
62 | 304 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 40.93 | |
63 | 350 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | 41.37 | |
64 | 318 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 42.03 | |
65 | 149 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | 42.09 | |
66 | 288 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 42.28 | |
67 | 348 | Flach Isabella | 2008 | ALLERØD | 0842AG | 25 m | 42.30 | |
68 | 297 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 25 m | 42.39 | |
69 | 129 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 42.65 | |
70 | 132 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 44.29 | |
71 | 294 | Grevelund Rosamarie | 2007 | HØRSHOLM | 0784AR | 25 m | 44.86 | |
72 | 146 | Berg Freja Lego | 2007 | VÆRLØSE | 0744AU | 25 m | 45.41 | |
73 | 211 | Schmidt-Nielsen Molly E. | 2007 | HELSINGØR | 0732AS | 25 m | 45.53 | |
74 | 319 | Skelvig Signe | 2009 | SLAGELSE | 0984AA | 25 m | 45.88 | |
75 | 186 | Eriksen Jasmin | 2008 | HELSINGØR | 0882AF | 25 m | 46.75 | |
76 | 150 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 25 m | 46.82 | |
77 | 244 | Peters Liv | 2009 | BIRKERØD | 0966AF | 25 m | 47.10 | |
78 | 143 | Ottosen Clara Øvergård | 2005 | VÆRLØSE | 0508BA | 25 m | 47.11 | |
79 | 133 | Fallenkamp Mathilde | 2009 | GLADSAXE | 0926AA | 25 m | 47.13 | |
80 | 12 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 48.45 | |
81 | 233 | Staal Anna | 2009 | BIRKERØD | 0972AH | 25 m | 50.66 | |
82 | 107 | Probst Dicte | 2006 | KVIK | 25 m | |||
83 | 302 | Frederiksen Emma | 2008 | SLAGELSE | 25 m | |||
84 | 309 | Løkkegaard Asta | 2009 | SLAGELSE | 25 m | |||
85 | 311 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | SLAGELSE | 0938AF | 25 m | ||
86 | 316 | Rindum Lærke | 2009 | SLAGELSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 6, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 346 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 26.64 | |
2 | 310 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 27.18 | |
3 | 116 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 27.39 | |
4 | 191 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 28.29 | |
5 | 342 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 28.43 | |
6 | 200 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 29.89 | |
7 | 5 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 30.09 | |
8 | 11 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 30.09 | |
9 | 33 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 30.59 | |
10 | 31 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 31.00 | |
11 | 9 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 31.11 | |
12 | 340 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 31.55 | |
13 | 114 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 31.67 | |
14 | 101 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 31.74 | |
15 | 69 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 50 m | 31.96 | |
16 | 89 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 31.96 | |
17 | 75 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 32.07 | |
18 | 18 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 32.10 | |
19 | 198 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 32.18 | |
20 | 122 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 32.21 | |
21 | 270 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | 32.34 | |
22 | 184 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 32.57 | |
23 | 128 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | 32.67 | |
24 | 206 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 32.77 | |
25 | 19 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 32.92 | |
26 | 63 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 50 m | 32.95 | |
27 | 112 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 33.09 | |
28 | 1 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 33.21 | |
29 | 30 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 33.39 | |
30 | 64 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 33.63 | |
31 | 106 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 33.71 | |
32 | 43 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 33.82 | |
33 | 205 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 25 m | 33.82 | |
34 | 125 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 34.07 | |
35 | 94 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 34.31 | |
36 | 272 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 25 m | 34.34 | |
37 | 322 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 34.44 | |
38 | 138 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 34.57 | |
39 | 113 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 50 m | 34.70 | |
40 | 325 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 34.83 | |
41 | 92 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 35.11 | |
42 | 193 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 35.73 | |
43 | 24 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 35.98 | |
44 | 68 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 36.18 | |
45 | 34 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 36.34 | |
46 | 22 | Heinemann Oscar | 2007 | GLADSAXE | 0797AF | 25 m | 36.36 | |
47 | 282 | Hermann-Grund Lucas | 2007 | HØRSHOLM | 0775AJ | 25 m | 36.66 | |
48 | 70 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 37.00 | |
49 | 269 | Ødum Christian | 2007 | HØRSHOLM | 0795AJ | 25 m | 37.00 | |
50 | 157 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 37.34 | |
51 | 220 | Zahle Bastian | 2008 | HELSINGØR | 0825AE | 25 m | 37.39 | |
52 | 178 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 37.49 | |
53 | 126 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 37.63 | |
54 | 327 | Capaldi Gustav Elvis | 2007 | ALLERØD | 0773AG | 25 m | 37.98 | |
55 | 281 | Holm Marcus Westmark | 2007 | HØRSHOLM | 0707AE | 25 m | 38.15 | |
56 | 135 | Pedersen Nikolaj Skak | 2008 | GLADSAXE | 0827AC | 25 m | 38.27 | |
57 | 209 | Reinicke Otto Damsgaard | 2007 | HELSINGØR | 0793AH | 25 m | 38.39 | |
58 | 79 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 50 m | 38.73 | |
59 | 91 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 38.73 | |
60 | 208 | Pedersen William Stenå | 2008 | HELSINGØR | 0883AH | 25 m | 39.09 | |
61 | 204 | Masi Luca De | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | 39.29 | |
62 | 111 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 25 m | 39.39 | |
63 | 144 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 25 m | 39.41 | |
64 | 201 | Lundstrøm Frederik S. | 2007 | HELSINGØR | 0755AK | 25 m | 39.56 | |
65 | 234 | Muchitsch Anton Emil | 2008 | BIRKERØD | 0831AF | 25 m | 40.02 | |
66 | 134 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 40.44 | |
67 | 235 | Jessen Bastian Albæk | 2009 | BIRKERØD | 0937AC | 25 m | 40.74 | |
68 | 219 | Wiberg Otto Rud | 2008 | HELSINGØR | 0865AB | 25 m | 41.30 | |
69 | 127 | Truelsen Carl Rygaard | 2008 | GLADSAXE | 0863AE | 25 m | 41.32 | |
70 | 337 | Heilmann Rasmus | 2008 | ALLERØD | 0801AF | 25 m | 41.53 | |
71 | 179 | Andersen Tobias Sune | 2008 | HELSINGØR | 0817AD | 25 m | 41.56 | |
72 | 136 | Meierhans Sebastian Brice | 2008 | GLADSAXE | 0883AB | 25 m | 41.58 | |
73 | 6 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 50 m | 41.75 | |
74 | 118 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 41.97 | |
75 | 153 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 25 m | 42.29 | |
76 | 280 | Alsbjerg Gustav Hahn | 2007 | HØRSHOLM | 0753AK | 50 m | 42.90 | |
77 | 285 | Bruun-Møller Jeppe | 2009 | HØRSHOLM | 0985AC | 50 m | 42.91 | |
78 | 283 | Kimura Victor | 2006 | HØRSHOLM | 25 m | 43.07 | ||
79 | 286 | Dembinski-Eker Damian | 2006 | HØRSHOLM | 25 m | 44.76 | ||
80 | 300 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 0825AH | 25 m | 45.21 | |
81 | 192 | Heinrichsen Theo | 2009 | HELSINGØR | 0947AB | 25 m | 45.66 | |
82 | 301 | Calløe Lucas | 2008 | SLAGELSE | 0855AH | 25 m | 45.77 | |
83 | 242 | Astrup Jonas Bak | 2008 | BIRKERØD | 0889AE | 25 m | 46.83 | |
84 | 214 | Tarp Oliver | 2009 | HELSINGØR | 0957AB | 25 m | 47.62 | |
85 | 312 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 0827AH | 25 m | 47.99 | |
86 | 246 | Leicht Oliver | 2008 | BIRKERØD | 0807AD | 25 m | 48.41 | |
87 | 195 | Hvilsom Eskild T. | 2009 | HELSINGØR | 0987AB | 25 m | 50.06 | |
88 | 139 | Jørgensen William Bank | 2008 | GLADSAXE | 0843AE | 25 m | 50.17 | |
89 | 320 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 7, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 10 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 2:48.66 | |
2 | 77 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 2:48.94 | |
3 | 251 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 2:52.96 | |
4 | 222 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 2:53.44 | |
5 | 274 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 2:55.29 | |
6 | 225 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 2:56.55 | |
7 | 224 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 2:57.43 | |
8 | 212 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 2:58.92 | |
9 | 252 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 2:58.97 | |
10 | 213 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 3:03.02 | |
11 | 16 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 3:03.28 | |
12 | 54 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 50 m | 3:04.50 | |
13 | 249 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 3:04.96 | |
14 | 29 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 3:05.50 | |
15 | 254 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 3:05.94 | |
16 | 227 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 3:06.64 | |
17 | 250 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 3:06.74 | |
18 | 277 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | 3:08.59 | |
19 | 87 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 3:09.37 | |
20 | 74 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 3:12.15 | |
21 | 226 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 3:13.00 | |
22 | 14 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 3:13.16 | |
23 | 95 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 3:14.98 | |
24 | 23 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 3:15.79 | |
25 | 55 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 3:16.14 | |
26 | 119 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 3:17.77 | |
27 | 223 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 3:17.85 | |
28 | 290 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 3:18.25 | |
29 | 276 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 3:19.20 | |
30 | 53 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 3:19.64 | |
31 | 315 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 3:22.03 | |
32 | 62 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 3:22.43 | |
33 | 350 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | 3:24.74 | |
34 | 21 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 3:25.06 | |
35 | 326 | Geneser Alma Lanng | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 3:25.19 | |
36 | 4 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 3:25.90 | |
37 | 247 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 3:26.39 | |
38 | 76 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 3:26.55 | |
39 | 15 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 3:26.72 | |
40 | 333 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 3:27.95 | |
41 | 84 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 3:28.96 | |
42 | 232 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 3:29.12 | |
43 | 236 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 3:29.29 | |
44 | 110 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 3:30.57 | |
45 | 3 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 3:32.39 | |
46 | 348 | Flach Isabella | 2008 | ALLERØD | 0842AG | 25 m | 3:34.23 | |
47 | 13 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 3:35.14 | |
48 | 100 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 3:36.74 | |
49 | 67 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 0802AI | 25 m | 3:37.15 | |
50 | 26 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 25 m | 3:44.12 | |
51 | 17 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 50 m | 3:45.94 | |
52 | 25 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 25 m | 3:49.72 | |
53 | 7 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 3:51.39 | |
54 | 50 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 3:51.83 | |
55 | 115 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 25 m | 4:01.58 | |
56 | 132 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 4:17.65 | |
57 | 133 | Fallenkamp Mathilde | 2009 | GLADSAXE | 0926AA | 25 m | 4:27.95 | |
58 | 109 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 4:32.53 | |
59 | 12 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 4:35.93 | |
60 | 8 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | ||
61 | 42 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | ||
62 | 85 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | ||
63 | 108 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | ||
64 | 180 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | ||
65 | 185 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | ||
66 | 217 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 25 m | ||
67 | 237 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | ||
68 | 238 | Bergqvist Fiona | 2008 | BIRKERØD | 0854AA | 25 m | ||
69 | 324 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 25 m | ||
70 | 330 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | ||
71 | 332 | Andkjær Kajsa | 2008 | ALLERØD | 0816AD | 25 m | ||
72 | 334 | Markussen Madicken | 2010 | ALLERØD | 1062AB | 25 m | ||
73 | 335 | Lind-Christensen Sofie | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 8, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 299 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 2:34.16 | |
2 | 228 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 2:35.26 | |
3 | 46 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 2:41.34 | |
4 | 2 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 2:41.69 | |
5 | 271 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 2:45.92 | |
6 | 229 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 2:46.55 | |
7 | 11 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 2:47.27 | |
8 | 31 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 2:47.66 | |
9 | 152 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 2:47.79 | |
10 | 5 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 2:48.76 | |
11 | 155 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 2:50.67 | |
12 | 256 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 2:51.11 | |
13 | 101 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 2:51.28 | |
14 | 51 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 2:51.78 | |
15 | 284 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 2:53.22 | |
16 | 45 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 2:53.56 | |
17 | 9 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 2:53.93 | |
18 | 75 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 2:54.04 | |
19 | 248 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 2:54.31 | |
20 | 124 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 2:56.02 | |
21 | 255 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 2:57.60 | |
22 | 19 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 2:58.03 | |
23 | 257 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 2:58.77 | |
24 | 92 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 3:00.29 | |
25 | 20 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 3:01.92 | |
26 | 69 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 3:04.29 | |
27 | 322 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 3:04.41 | |
28 | 325 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 3:04.91 | |
29 | 43 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 3:05.82 | |
30 | 159 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 3:06.20 | |
31 | 90 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 3:07.15 | |
32 | 18 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 3:07.41 | |
33 | 138 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 3:10.66 | |
34 | 81 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 3:12.19 | |
35 | 30 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 3:12.63 | |
36 | 47 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 3:17.61 | |
37 | 94 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 3:19.62 | |
38 | 48 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 3:21.45 | |
39 | 22 | Heinemann Oscar | 2007 | GLADSAXE | 0797AF | 25 m | 3:21.77 | |
40 | 198 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 3:26.07 | |
41 | 49 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 3:27.33 | |
42 | 193 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 3:32.12 | |
43 | 6 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | 3:33.57 | |
44 | 34 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 3:35.59 | |
45 | 240 | Villadsen Joachim Sundbæk | 2007 | BIRKERØD | 0713AF | 25 m | 3:39.07 | |
46 | 243 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 3:46.04 | |
47 | 91 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 3:49.92 | |
48 | 339 | Raabymagle Theodor | 2006 | BIRKERØD | 0695AP | 25 m | 3:51.19 | |
49 | 126 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 50 m | 4:13.78 | |
50 | 104 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | ||
51 | 118 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | ||
52 | 127 | Truelsen Carl Rygaard | 2008 | GLADSAXE | 0863AE | 25 m | ||
53 | 131 | Appel Hektor Wind | 2008 | GLADSAXE | 0853AE | 25 m | ||
54 | 204 | Masi Luca De | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | ||
55 | 234 | Muchitsch Anton Emil | 2008 | BIRKERØD | 0831AF | 25 m | ||
56 | 239 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | ||
57 | 245 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | ||
58 | 336 | Andersen Jeppe Borring | 2008 | ALLERØD | 0887AC | 25 m | ||
59 | 338 | Madsen William | 2008 | ALLERØD | 0847AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 9, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 251 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 3:10.08 | |
2 | 190 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 3:10.15 | |
3 | 275 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 3:23.26 | |
4 | 52 | Jørgensen Juuliie | 2007 | LYNGBY | 0722AL | 25 m | 3:26.69 | |
5 | 307 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 3:27.64 | |
6 | 222 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 3:29.00 | |
7 | 304 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 3:33.47 | |
8 | 305 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 3:36.29 | |
9 | 329 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 3:38.67 | |
10 | 55 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 3:39.12 | |
11 | 44 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 3:39.59 | |
12 | 333 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 3:46.77 | |
13 | 7 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 4:00.66 | |
14 | 147 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | 4:00.92 | |
15 | 27 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 4:14.80 | |
16 | 259 | Rosted Eva | 1999 | ALLERØD | 9984BD | 50 m | 4:38.46 | |
17 | 137 | Dyhre Veronica | 2009 | GLADSAXE | 0946AA | 25 m | ||
18 | 330 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | ||
19 | 332 | Andkjær Kajsa | 2008 | ALLERØD | 0816AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 10, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 258 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 2:39.50 | |
2 | 230 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 2:40.25 | |
3 | 45 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 3:06.16 | |
4 | 228 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 3:08.47 | |
5 | 33 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 3:15.61 | |
6 | 124 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 3:17.66 | |
7 | 122 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 3:33.22 | |
8 | 270 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 50 m | 3:39.14 | |
9 | 79 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 50 m | 3:47.38 | |
10 | 24 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 50 m | 3:52.17 | |
11 | 70 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 4:10.16 | |
12 | 6 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | 4:28.34 | |
13 | 64 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | ||
14 | 131 | Appel Hektor Wind | 2008 | GLADSAXE | 0853AE | 25 m | ||
15 | 139 | Jørgensen William Bank | 2008 | GLADSAXE | 0843AE | 25 m | ||
16 | 337 | Heilmann Rasmus | 2008 | ALLERØD | 0801AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 11, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 160 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 1:01.42 | |
2 | 80 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:05.13 | |
3 | 71 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:06.15 | |
4 | 117 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:08.45 | |
5 | 274 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 1:08.70 | |
6 | 202 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:08.75 | |
7 | 207 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 1:08.99 | |
8 | 28 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 1:09.91 | |
9 | 54 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 1:10.03 | |
10 | 16 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:10.75 | |
11 | 158 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 1:11.85 | |
12 | 277 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | 1:11.90 | |
13 | 181 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 1:12.26 | |
14 | 276 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 1:12.43 | |
15 | 151 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 1:12.54 | |
16 | 225 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 1:12.61 | |
17 | 196 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:12.62 | |
18 | 250 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | 1:12.78 | |
19 | 199 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 1:13.00 | |
20 | 216 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 1:13.34 | |
21 | 105 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:13.39 | |
22 | 154 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 1:13.60 | |
23 | 221 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 1:14.34 | |
24 | 52 | Jørgensen Juuliie | 2007 | LYNGBY | 0722AL | 25 m | 1:14.58 | |
25 | 187 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 25 m | 1:14.96 | |
26 | 213 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 1:15.40 | |
27 | 321 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 1:16.18 | |
28 | 252 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 1:16.53 | |
29 | 291 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 1:16.82 | |
30 | 226 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 1:17.27 | |
31 | 189 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 1:17.55 | |
32 | 203 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 1:17.87 | |
33 | 278 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 25 m | 1:17.94 | |
34 | 296 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 1:19.04 | |
35 | 295 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 1:19.66 | |
36 | 14 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 1:20.19 | |
37 | 53 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 1:21.09 | |
38 | 232 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 1:21.88 | |
39 | 182 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | 1:23.39 | |
40 | 3 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 1:23.75 | |
41 | 313 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 50 m | 1:24.01 | |
42 | 8 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 1:25.11 | |
43 | 145 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 25 m | 1:25.40 | |
44 | 308 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 25 m | 1:25.41 | |
45 | 4 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 1:25.66 | |
46 | 215 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 1:26.13 | |
47 | 50 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 1:26.83 | |
48 | 317 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 1:28.95 | |
49 | 237 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 1:29.27 | |
50 | 67 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 0802AI | 25 m | 1:29.88 | |
51 | 247 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 1:29.89 | |
52 | 288 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 1:31.63 | |
53 | 148 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 1:31.88 | |
54 | 85 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | 1:32.45 | |
55 | 292 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 1:32.83 | |
56 | 13 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 1:32.88 | |
57 | 17 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 1:33.43 | |
58 | 25 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 50 m | 1:34.75 | |
59 | 115 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 25 m | 1:35.04 | |
60 | 149 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | 1:37.43 | |
61 | 318 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 1:37.90 | |
62 | 297 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 25 m | 1:41.51 | |
63 | 294 | Grevelund Rosamarie | 2007 | HØRSHOLM | 0784AR | 25 m | 1:43.71 | |
64 | 129 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 1:43.96 | |
65 | 238 | Bergqvist Fiona | 2008 | BIRKERØD | 0854AA | 25 m | 1:44.24 | |
66 | 146 | Berg Freja Lego | 2007 | VÆRLØSE | 0744AU | 25 m | 1:44.49 | |
67 | 335 | Lind-Christensen Sofie | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | 1:46.77 | |
68 | 12 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 1:51.85 | |
69 | 334 | Markussen Madicken | 2010 | ALLERØD | 1062AB | 25 m | 1:52.26 | |
70 | 319 | Skelvig Signe | 2009 | SLAGELSE | 0984AA | 25 m | 1:56.21 | |
71 | 133 | Fallenkamp Mathilde | 2009 | GLADSAXE | 0926AA | 25 m | 2:00.00 | |
72 | 233 | Staal Anna | 2009 | BIRKERØD | 0972AH | 25 m | 2:01.09 | |
73 | 137 | Dyhre Veronica | 2009 | GLADSAXE | 0946AA | 25 m | 2:06.31 | |
74 | 130 | Høegh Frida Rasmussen | 2009 | GLADSAXE | 0968AA | 25 m | 2:07.43 | |
75 | 107 | Probst Dicte | 2006 | KVIK | 25 m | |||
76 | 186 | Eriksen Jasmin | 2008 | HELSINGØR | 0882AF | 25 m | ||
77 | 188 | Gyldholm-Janssson Astrid | 2007 | HELSINGØR | 0754AT | 25 m | ||
78 | 197 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 12, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 116 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 58.79 | |
2 | 310 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:02.37 | |
3 | 191 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 1:04.09 | |
4 | 343 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 1:04.10 | |
5 | 271 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 1:05.18 | |
6 | 200 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 1:07.06 | |
7 | 340 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 1:07.35 | |
8 | 152 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:07.55 | |
9 | 114 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:07.56 | |
10 | 2 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 1:07.70 | |
11 | 341 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 1:07.84 | |
12 | 229 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 1:07.89 | |
13 | 31 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 1:08.12 | |
14 | 99 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 50 m | 1:10.22 | |
15 | 284 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 1:10.25 | |
16 | 51 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 1:10.97 | |
17 | 122 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 1:11.14 | |
18 | 1 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:11.91 | |
19 | 194 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 1:12.71 | |
20 | 19 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 1:12.79 | |
21 | 184 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 1:13.77 | |
22 | 18 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 1:14.11 | |
23 | 63 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 50 m | 1:15.00 | |
24 | 206 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 1:15.38 | |
25 | 325 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 1:15.94 | |
26 | 113 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 1:16.25 | |
27 | 159 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 1:16.72 | |
28 | 48 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 1:17.11 | |
29 | 205 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 25 m | 1:17.34 | |
30 | 68 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 1:17.66 | |
31 | 272 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 25 m | 1:18.01 | |
32 | 128 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | 1:19.23 | |
33 | 49 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:19.30 | |
34 | 125 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 1:20.15 | |
35 | 92 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:20.28 | |
36 | 34 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 1:23.07 | |
37 | 111 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 25 m | 1:23.38 | |
38 | 22 | Heinemann Oscar | 2007 | GLADSAXE | 0797AF | 25 m | 1:23.47 | |
39 | 47 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 1:24.48 | |
40 | 306 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 1:24.61 | |
41 | 178 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 1:25.88 | |
42 | 282 | Hermann-Grund Lucas | 2007 | HØRSHOLM | 0775AJ | 25 m | 1:26.33 | |
43 | 336 | Andersen Jeppe Borring | 2008 | ALLERØD | 0887AC | 25 m | 1:27.27 | |
44 | 269 | Ødum Christian | 2007 | HØRSHOLM | 0795AJ | 25 m | 1:27.43 | |
45 | 220 | Zahle Bastian | 2008 | HELSINGØR | 0825AE | 25 m | 1:29.06 | |
46 | 280 | Alsbjerg Gustav Hahn | 2007 | HØRSHOLM | 0753AK | 25 m | 1:29.67 | |
47 | 201 | Lundstrøm Frederik S. | 2007 | HELSINGØR | 0755AK | 25 m | 1:31.19 | |
48 | 144 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 25 m | 1:31.46 | |
49 | 135 | Pedersen Nikolaj Skak | 2008 | GLADSAXE | 0827AC | 25 m | 1:31.53 | |
50 | 179 | Andersen Tobias Sune | 2008 | HELSINGØR | 0817AD | 25 m | 1:32.69 | |
51 | 281 | Holm Marcus Westmark | 2007 | HØRSHOLM | 0707AE | 25 m | 1:32.75 | |
52 | 234 | Muchitsch Anton Emil | 2008 | BIRKERØD | 0831AF | 25 m | 1:34.19 | |
53 | 338 | Madsen William | 2008 | ALLERØD | 0847AB | 25 m | 1:34.19 | |
54 | 127 | Truelsen Carl Rygaard | 2008 | GLADSAXE | 0863AE | 25 m | 1:34.25 | |
55 | 285 | Bruun-Møller Jeppe | 2009 | HØRSHOLM | 0985AC | 25 m | 1:35.36 | |
56 | 134 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 1:35.93 | |
57 | 153 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 25 m | 1:36.42 | |
58 | 300 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 0825AH | 25 m | 1:37.23 | |
59 | 136 | Meierhans Sebastian Brice | 2008 | GLADSAXE | 0883AB | 25 m | 1:45.29 | |
60 | 246 | Leicht Oliver | 2008 | BIRKERØD | 0807AD | 25 m | 1:50.23 | |
61 | 312 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 0827AH | 25 m | 1:51.36 | |
62 | 139 | Jørgensen William Bank | 2008 | GLADSAXE | 0843AE | 25 m | 2:27.96 | |
63 | 208 | Pedersen William Stenå | 2008 | HELSINGØR | 0883AH | 25 m | ||
64 | 209 | Reinicke Otto Damsgaard | 2007 | HELSINGØR | 0793AH | 25 m | ||
65 | 214 | Tarp Oliver | 2009 | HELSINGØR | 0957AB | 25 m | ||
66 | 219 | Wiberg Otto Rud | 2008 | HELSINGØR | 0865AB | 25 m | ||
67 | 283 | Kimura Victor | 2006 | HØRSHOLM | 25 m | |||
68 | 286 | Dembinski-Eker Damian | 2006 | HØRSHOLM | 25 m | |||
69 | 301 | Calløe Lucas | 2008 | SLAGELSE | 0855AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 13, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 120 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 38.80 | |
2 | 190 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 40.83 | |
3 | 275 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 41.31 | |
4 | 224 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 41.40 | |
5 | 213 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 41.52 | |
6 | 212 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 41.76 | |
7 | 189 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 42.00 | |
8 | 218 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 25 m | 42.12 | |
9 | 29 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 42.99 | |
10 | 307 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 43.03 | |
11 | 305 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 43.67 | |
12 | 196 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 44.19 | |
13 | 105 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 44.96 | |
14 | 154 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 45.08 | |
15 | 53 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 45.31 | |
16 | 222 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 45.45 | |
17 | 74 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 45.61 | |
18 | 253 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 45.61 | |
19 | 304 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 45.67 | |
20 | 87 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 45.74 | |
21 | 95 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 46.13 | |
22 | 276 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 46.18 | |
23 | 32 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 46.27 | |
24 | 76 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 46.42 | |
25 | 185 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 46.51 | |
26 | 84 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 46.55 | |
27 | 249 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 46.55 | |
28 | 278 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 25 m | 46.68 | |
29 | 350 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | 47.05 | |
30 | 4 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 47.48 | |
31 | 321 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 50 m | 47.71 | |
32 | 14 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 47.78 | |
33 | 3 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 47.91 | |
34 | 215 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 48.07 | |
35 | 42 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 48.24 | |
36 | 217 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 25 m | 49.10 | |
37 | 333 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 49.25 | |
38 | 23 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 49.33 | |
39 | 236 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 49.60 | |
40 | 290 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 49.95 | |
41 | 13 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 49.99 | |
42 | 119 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 50.07 | |
43 | 315 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 50.12 | |
44 | 223 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 50.15 | |
45 | 308 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 50 m | 50.30 | |
46 | 110 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 50.51 | |
47 | 161 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 51.12 | |
48 | 318 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 51.38 | |
49 | 27 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 52.55 | |
50 | 326 | Geneser Alma Lanng | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 52.66 | |
51 | 62 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 52.75 | |
52 | 180 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | 52.94 | |
53 | 7 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 53.15 | |
54 | 331 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | 53.22 | |
55 | 297 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 25 m | 53.42 | |
56 | 288 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 53.65 | |
57 | 147 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | 54.20 | |
58 | 17 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 54.25 | |
59 | 25 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 25 m | 54.70 | |
60 | 108 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | 54.71 | |
61 | 328 | Rosenkrantz Liv | 2008 | ALLERØD | 0856AD | 25 m | 55.41 | |
62 | 182 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 50 m | 55.46 | |
63 | 313 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 55.94 | |
64 | 100 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 50 m | 55.98 | |
65 | 238 | Bergqvist Fiona | 2008 | BIRKERØD | 0854AA | 25 m | 56.22 | |
66 | 149 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | 56.24 | |
67 | 332 | Andkjær Kajsa | 2008 | ALLERØD | 0816AD | 25 m | 56.55 | |
68 | 132 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 57.11 | |
69 | 197 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 25 m | 57.66 | |
70 | 146 | Berg Freja Lego | 2007 | VÆRLØSE | 0744AU | 25 m | 57.92 | |
71 | 26 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 25 m | 58.05 | |
72 | 21 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 58.21 | |
73 | 292 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 58.79 | |
74 | 317 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 58.93 | |
75 | 294 | Grevelund Rosamarie | 2007 | HØRSHOLM | 0784AR | 25 m | 58.96 | |
76 | 145 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 25 m | 59.93 | |
77 | 259 | Rosted Eva | 1999 | ALLERØD | 9984BD | 50 m | 1:00.43 | |
78 | 211 | Schmidt-Nielsen Molly E. | 2007 | HELSINGØR | 0732AS | 25 m | 1:00.83 | |
79 | 109 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 1:01.39 | |
80 | 143 | Ottosen Clara Øvergård | 2005 | VÆRLØSE | 0508BA | 25 m | 1:01.72 | |
81 | 244 | Peters Liv | 2009 | BIRKERØD | 0966AF | 25 m | 1:02.33 | |
82 | 150 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 25 m | 1:02.76 | |
83 | 129 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 1:03.29 | |
84 | 148 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 1:06.09 | |
85 | 324 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 25 m | 1:06.68 | |
86 | 319 | Skelvig Signe | 2009 | SLAGELSE | 0984AA | 25 m | 1:07.48 | |
87 | 130 | Høegh Frida Rasmussen | 2009 | GLADSAXE | 0968AA | 25 m | 1:08.36 | |
88 | 15 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | ||
89 | 107 | Probst Dicte | 2006 | KVIK | 25 m | |||
90 | 188 | Gyldholm-Janssson Astrid | 2007 | HELSINGØR | 0754AT | 25 m | ||
91 | 302 | Frederiksen Emma | 2008 | SLAGELSE | 25 m | |||
92 | 309 | Løkkegaard Asta | 2009 | SLAGELSE | 25 m | |||
93 | 311 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | SLAGELSE | 0938AF | 25 m | ||
94 | 316 | Rindum Lærke | 2009 | SLAGELSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 14, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 342 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 34.51 | |
2 | 299 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 36.57 | |
3 | 270 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | 39.21 | |
4 | 124 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 39.63 | |
5 | 248 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 39.67 | |
6 | 11 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 40.02 | |
7 | 89 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 40.72 | |
8 | 255 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 40.73 | |
9 | 33 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 41.01 | |
10 | 9 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 41.76 | |
11 | 114 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 42.14 | |
12 | 92 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 42.76 | |
13 | 64 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 42.93 | |
14 | 206 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 42.94 | |
15 | 5 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 43.35 | |
16 | 155 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 50 m | 43.55 | |
17 | 20 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 44.39 | |
18 | 24 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 44.45 | |
19 | 46 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 50 m | 44.58 | |
20 | 257 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 45.38 | |
21 | 205 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 25 m | 45.60 | |
22 | 106 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 45.97 | |
23 | 194 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 46.02 | |
24 | 90 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 46.66 | |
25 | 193 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 46.92 | |
26 | 322 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 47.16 | |
27 | 94 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 47.47 | |
28 | 198 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 47.90 | |
29 | 306 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 48.10 | |
30 | 43 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 48.57 | |
31 | 113 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 48.61 | |
32 | 125 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 48.71 | |
33 | 138 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 49.02 | |
34 | 269 | Ødum Christian | 2007 | HØRSHOLM | 0795AJ | 25 m | 50.16 | |
35 | 79 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 50.29 | |
36 | 81 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 50.97 | |
37 | 281 | Holm Marcus Westmark | 2007 | HØRSHOLM | 0707AE | 25 m | 51.62 | |
38 | 153 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 25 m | 52.15 | |
39 | 70 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 52.23 | |
40 | 219 | Wiberg Otto Rud | 2008 | HELSINGØR | 0865AB | 25 m | 52.98 | |
41 | 272 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 25 m | 53.23 | |
42 | 282 | Hermann-Grund Lucas | 2007 | HØRSHOLM | 0775AJ | 25 m | 53.36 | |
43 | 280 | Alsbjerg Gustav Hahn | 2007 | HØRSHOLM | 0753AK | 25 m | 53.59 | |
44 | 301 | Calløe Lucas | 2008 | SLAGELSE | 0855AH | 25 m | 53.76 | |
45 | 204 | Masi Luca De | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | 54.92 | |
46 | 131 | Appel Hektor Wind | 2008 | GLADSAXE | 0853AE | 25 m | 55.64 | |
47 | 208 | Pedersen William Stenå | 2008 | HELSINGØR | 0883AH | 25 m | 56.33 | |
48 | 136 | Meierhans Sebastian Brice | 2008 | GLADSAXE | 0883AB | 25 m | 56.79 | |
49 | 243 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 56.79 | |
50 | 285 | Bruun-Møller Jeppe | 2009 | HØRSHOLM | 0985AC | 25 m | 57.63 | |
51 | 126 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 57.98 | |
52 | 157 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 59.12 | |
53 | 111 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 25 m | 59.85 | |
54 | 91 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 1:00.81 | |
55 | 195 | Hvilsom Eskild T. | 2009 | HELSINGØR | 0987AB | 25 m | 1:00.96 | |
56 | 235 | Jessen Bastian Albæk | 2009 | BIRKERØD | 0937AC | 25 m | 1:01.01 | |
57 | 144 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 25 m | 1:01.18 | |
58 | 118 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 1:01.67 | |
59 | 241 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 1:01.87 | |
60 | 178 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 1:01.89 | |
61 | 245 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 1:03.12 | |
62 | 240 | Villadsen Joachim Sundbæk | 2007 | BIRKERØD | 0713AF | 25 m | 1:03.49 | |
63 | 300 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 0825AH | 25 m | 1:07.37 | |
64 | 134 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 50 m | 1:08.12 | |
65 | 234 | Muchitsch Anton Emil | 2008 | BIRKERØD | 0831AF | 25 m | 1:09.61 | |
66 | 312 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 0827AH | 25 m | 1:09.86 | |
67 | 192 | Heinrichsen Theo | 2009 | HELSINGØR | 0947AB | 25 m | 1:10.38 | |
68 | 246 | Leicht Oliver | 2008 | BIRKERØD | 0807AD | 25 m | 1:12.87 | |
69 | 327 | Capaldi Gustav Elvis | 2007 | ALLERØD | 0773AG | 25 m | 1:14.08 | |
70 | 320 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | 1:24.33 | |
71 | 112 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | ||
72 | 135 | Pedersen Nikolaj Skak | 2008 | GLADSAXE | 0827AC | 25 m | ||
73 | 179 | Andersen Tobias Sune | 2008 | HELSINGØR | 0817AD | 25 m | ||
74 | 209 | Reinicke Otto Damsgaard | 2007 | HELSINGØR | 0793AH | 25 m | ||
75 | 220 | Zahle Bastian | 2008 | HELSINGØR | 0825AE | 25 m | ||
76 | 283 | Kimura Victor | 2006 | HØRSHOLM | 25 m | |||
77 | 286 | Dembinski-Eker Damian | 2006 | HØRSHOLM | 25 m | |||
78 | 339 | Raabymagle Theodor | 2006 | BIRKERØD | 0695AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 15, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 117 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 3:07.48 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 16, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 310 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 2:58.85 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 17, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Kvik K3 Piger 1 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:17.33 | ||
2 | 170 | Helsingør K2 Piger 1 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:19.00 | ||
3 | 263 | Sigma Piger S4 2 | 2007 | SIGMA | 50 m | 2:24.27 | ||
4 | 273 | Hs Ronnie 1 Piger | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 2:25.00 | ||
5 | 165 | Værløse Piger 1 | 2002 | VÆRLØSE | 25 m | 2:26.28 | ||
6 | 287 | Hs Ronnie 2 Piger | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 2:30.00 | ||
7 | 173 | Helsingør K3 Piger 1 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:31.89 | ||
8 | 264 | Sigma Piger S4 3 | 1999 | SIGMA | 50 m | 2:33.03 | ||
9 | 38 | Gsc Piger 1 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:34.77 | ||
10 | 293 | Hs Ronnie 3 Piger | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 2:35.00 | ||
11 | 174 | Helsingør K3 Piger 2 | 2007 | HELSINGØR | 25 m | 2:35.90 | ||
12 | 60 | Kvik T1 Piger 1 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:40.00 | ||
13 | 40 | Lyngby Nala Cubs | 2005 | LYNGBY | 25 m | 2:42.00 | ||
14 | 37 | Gsc Piger 2 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:42.44 | ||
15 | 39 | Lyngby Kiara Cubs | 2007 | LYNGBY | 25 m | 2:50.00 | ||
16 | 61 | Kvik T1 Piger 2 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:50.00 | ||
17 | 262 | Sigma Piger S4 1 | 1999 | SIGMA | 50 m | 2:52.51 | ||
18 | 265 | S5B Piger | 2008 | SIGMA | 50 m | 2:53.13 | ||
19 | 177 | Helsingør Medley Piger 1 | 2007 | HELSINGØR | 25 m | 2:55.00 | ||
20 | 166 | Værløse Piger 2 | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | 3:28.47 | ||
21 | 169 | Værløse Piger 3 | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | 3:45.00 | ||
22 | 140 | Gsc Piger 3 | 2009 | GLADSAXE | 50 m | 3:54.80 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 18, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 172 | Helsingør K3 Drenge 2 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:10.90 | ||
2 | 268 | Hs Ronnie 1 Drenge | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 2:15.00 | ||
3 | 56 | Kvik K3 Drenge 1 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:15.66 | ||
4 | 36 | Gsc Drenge 1 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:18.10 | ||
5 | 260 | Sigma Drenge S4 1 | 2006 | SIGMA | 50 m | 2:19.60 | ||
6 | 171 | Helsingør K3 Drenge 1 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:21.90 | ||
7 | 41 | Lyngby Simba Cubs | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:23.00 | ||
8 | 58 | Kvik T1 Drenge 1 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:27.30 | ||
9 | 35 | Gsc Drenge 2 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:27.52 | ||
10 | 59 | Kvik T1 Drenge 2 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:35.00 | ||
11 | 279 | Hs Ronnie 2 Drenge | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 2:40.00 | ||
12 | 261 | Sigma Drenge S4 2 | 2006 | SIGMA | 50 m | 2:41.18 | ||
13 | 142 | Gsc Drenge 3 | 2008 | GLADSAXE | 50 m | 2:42.86 | ||
14 | 175 | Helsingør Medley 1 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:47.00 | ||
15 | 162 | Værløse Drenge | 2002 | VÆRLØSE | 25 m | 3:01.58 | ||
16 | 141 | Gsc Drenge 4 | 2008 | GLADSAXE | 50 m | 3:08.14 | ||
17 | 266 | S5B Drenge 1 | 2006 | SIGMA | 50 m | 3:08.73 | ||
18 | 176 | Helsingør Medley 2 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 3:18.00 | ||
19 | 267 | S5B Drenge 2 | 2006 | SIGMA | 50 m | 3:27.82 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 19, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 249 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 6:40.00 | |
2 | 158 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 50 m | 6:55.90 | |
3 | 154 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 20, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 258 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 5:14.85 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 21, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 160 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 31.45 | |
2 | 71 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 33.55 | |
3 | 181 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 36.79 | |
4 | 274 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 36.94 | |
5 | 28 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 37.73 | |
6 | 42 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 37.87 | |
7 | 77 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 38.04 | |
8 | 224 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 38.51 | |
9 | 277 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | 38.80 | |
10 | 202 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 38.93 | |
11 | 55 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 39.24 | |
12 | 275 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 39.30 | |
13 | 207 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 39.61 | |
14 | 251 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 50 m | 39.98 | |
15 | 29 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 40.08 | |
16 | 151 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 40.20 | |
17 | 253 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 40.34 | |
18 | 190 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 40.43 | |
19 | 223 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 41.08 | |
20 | 313 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 41.31 | |
21 | 203 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 41.38 | |
22 | 295 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 41.43 | |
23 | 4 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 41.58 | |
24 | 15 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 41.92 | |
25 | 291 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 42.48 | |
26 | 199 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 42.74 | |
27 | 23 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 42.85 | |
28 | 13 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 42.98 | |
29 | 290 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 43.23 | |
30 | 189 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 43.39 | |
31 | 32 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 43.69 | |
32 | 27 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 43.75 | |
33 | 292 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 43.84 | |
34 | 182 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | 43.93 | |
35 | 215 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 44.29 | |
36 | 44 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 45.00 | |
37 | 278 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 25 m | 45.12 | |
38 | 250 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 45.25 | |
39 | 254 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 45.51 | |
40 | 298 | Schnabl Camilla | 2008 | HØRSHOLM | 0832AJ | 25 m | 45.81 | |
41 | 317 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 46.51 | |
42 | 218 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 25 m | 46.94 | |
43 | 288 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 47.06 | |
44 | 308 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 50 m | 47.11 | |
45 | 297 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 25 m | 47.38 | |
46 | 237 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 47.47 | |
47 | 129 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 48.99 | |
48 | 349 | Dommer Therese | 2009 | HØRSHOLM | 0932AD | 25 m | 49.10 | |
49 | 247 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 49.61 | |
50 | 319 | Skelvig Signe | 2009 | SLAGELSE | 0984AA | 25 m | 50.35 | |
51 | 232 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 50.49 | |
52 | 335 | Lind-Christensen Sofie | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | 50.61 | |
53 | 314 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | 51.38 | |
54 | 303 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 52.85 | |
55 | 236 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 54.40 | |
56 | 331 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | 54.72 | |
57 | 334 | Markussen Madicken | 2010 | ALLERØD | 1062AB | 25 m | 54.82 | |
58 | 294 | Grevelund Rosamarie | 2007 | HØRSHOLM | 0784AR | 25 m | 55.00 | |
59 | 78 | Hansen Liva Dines | 2009 | KVIK | 25 m | 56.40 | ||
60 | 318 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 56.93 | |
61 | 26 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 50 m | 57.35 | |
62 | 233 | Staal Anna | 2009 | BIRKERØD | 0972AH | 25 m | 58.67 | |
63 | 12 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 59.64 | |
64 | 93 | Larsen Ida | 2009 | KVIK | 25 m | 1:02.11 | ||
65 | 123 | Øster Julia Højer | 2009 | KVIK | 25 m | 1:06.63 | ||
66 | 86 | Jespersen Cecilie Torp | 2009 | KVIK | 25 m | |||
67 | 98 | Makne Katinka Als | 2009 | KVIK | 25 m | |||
68 | 102 | Mouritzen Mille | 2009 | KVIK | 25 m | |||
69 | 103 | Pedersen Sofie | 2009 | KVIK | 25 m | |||
70 | 107 | Probst Dicte | 2006 | KVIK | 25 m | |||
71 | 187 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 25 m | ||
72 | 302 | Frederiksen Emma | 2008 | SLAGELSE | 25 m | |||
73 | 309 | Løkkegaard Asta | 2009 | SLAGELSE | 25 m | |||
74 | 311 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | SLAGELSE | 0938AF | 25 m | ||
75 | 316 | Rindum Lærke | 2009 | SLAGELSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 22, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 230 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 29.51 | |
2 | 346 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 30.57 | |
3 | 310 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 32.00 | |
4 | 152 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 33.83 | |
5 | 5 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 34.12 | |
6 | 340 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 34.73 | |
7 | 343 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 35.01 | |
8 | 33 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 35.02 | |
9 | 228 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 35.11 | |
10 | 200 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 35.74 | |
11 | 30 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 36.08 | |
12 | 101 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 36.89 | |
13 | 112 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 37.31 | |
14 | 210 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 37.69 | |
15 | 20 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 37.77 | |
16 | 128 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | 38.01 | |
17 | 122 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 38.16 | |
18 | 18 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 38.26 | |
19 | 43 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 39.06 | |
20 | 183 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 39.20 | |
21 | 64 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 39.55 | |
22 | 257 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 39.57 | |
23 | 229 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 50 m | 39.68 | |
24 | 271 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 39.73 | |
25 | 248 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 40.15 | |
26 | 184 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 40.36 | |
27 | 270 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | 40.65 | |
28 | 81 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 40.71 | |
29 | 48 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 40.83 | |
30 | 106 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 41.67 | |
31 | 22 | Heinemann Oscar | 2007 | GLADSAXE | 0797AF | 25 m | 42.14 | |
32 | 68 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 42.69 | |
33 | 113 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 42.95 | |
34 | 205 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 25 m | 43.63 | |
35 | 126 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 44.47 | |
36 | 134 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 44.71 | |
37 | 70 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 45.24 | |
38 | 178 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 45.42 | |
39 | 239 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 45.65 | |
40 | 104 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 45.73 | |
41 | 153 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 25 m | 45.84 | |
42 | 118 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 47.43 | |
43 | 91 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 48.09 | |
44 | 280 | Alsbjerg Gustav Hahn | 2007 | HØRSHOLM | 0753AK | 25 m | 48.49 | |
45 | 283 | Kimura Victor | 2006 | HØRSHOLM | 25 m | 48.66 | ||
46 | 285 | Bruun-Møller Jeppe | 2009 | HØRSHOLM | 0985AC | 25 m | 48.67 | |
47 | 240 | Villadsen Joachim Sundbæk | 2007 | BIRKERØD | 0713AF | 25 m | 49.10 | |
48 | 47 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 49.11 | |
49 | 245 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 49.88 | |
50 | 136 | Meierhans Sebastian Brice | 2008 | GLADSAXE | 0883AB | 25 m | 49.94 | |
51 | 97 | Lund Marcus Bilberg | 2008 | KVIK | 25 m | 51.83 | ||
52 | 65 | Blaasvær William R. | 2008 | KVIK | 0829AI | 25 m | 52.50 | |
53 | 235 | Jessen Bastian Albæk | 2009 | BIRKERØD | 0937AC | 25 m | 52.53 | |
54 | 300 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 0825AH | 25 m | 53.53 | |
55 | 24 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 50 m | 53.79 | |
56 | 339 | Raabymagle Theodor | 2006 | BIRKERØD | 0695AP | 25 m | 53.82 | |
57 | 312 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 0827AH | 25 m | 53.92 | |
58 | 139 | Jørgensen William Bank | 2008 | GLADSAXE | 0843AE | 25 m | 54.88 | |
59 | 82 | Høpfner Malte Bøgelund | 2008 | KVIK | 25 m | 55.04 | ||
60 | 301 | Calløe Lucas | 2008 | SLAGELSE | 0855AH | 25 m | 58.39 | |
61 | 286 | Dembinski-Eker Damian | 2006 | HØRSHOLM | 25 m | 58.92 | ||
62 | 66 | Brandt Micas Victor Løth | 2008 | KVIK | 25 m | 1:05.82 | ||
63 | 96 | Lourenco Samuel | 2007 | KVIK | 25 m | 1:09.49 | ||
64 | 72 | Egerod Kasper | 2008 | KVIK | 25 m | |||
65 | 83 | Hørsving Mathias | 2008 | KVIK | 25 m | |||
66 | 114 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | ||
67 | 121 | Warner Lucas Lund | 2008 | KVIK | 25 m | |||
68 | 127 | Truelsen Carl Rygaard | 2008 | GLADSAXE | 0863AE | 25 m | ||
69 | 320 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 23, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 156 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 2:15.22 | |
2 | 231 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 25 m | 2:16.11 | |
3 | 16 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 50 m | 2:35.90 | |
4 | 252 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 2:37.59 | |
5 | 225 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 2:38.43 | |
6 | 216 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 2:41.59 | |
7 | 120 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 2:42.34 | |
8 | 321 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 2:51.72 | |
9 | 226 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 2:52.16 | |
10 | 227 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 2:53.72 | |
11 | 307 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 50 m | 2:59.72 | |
12 | 290 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 3:01.30 | |
13 | 315 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 3:02.86 | |
14 | 161 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 3:03.03 | |
15 | 305 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 3:04.92 | |
16 | 289 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 3:06.28 | |
17 | 119 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 3:06.43 | |
18 | 73 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 3:20.19 | |
19 | 148 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 3:20.27 | |
20 | 108 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | 3:29.03 | |
21 | 100 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 3:29.56 | |
22 | 115 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 25 m | 3:31.17 | |
23 | 304 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 3:31.98 | |
24 | 132 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 3:39.89 | |
25 | 147 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | 3:45.11 | |
26 | 133 | Fallenkamp Mathilde | 2009 | GLADSAXE | 0926AA | 25 m | 4:04.17 | |
27 | 324 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 25 m | 4:13.06 | |
28 | 8 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | ||
29 | 110 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | ||
30 | 143 | Ottosen Clara Øvergård | 2005 | VÆRLØSE | 0508BA | 25 m | ||
31 | 145 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 25 m | ||
32 | 146 | Berg Freja Lego | 2007 | VÆRLØSE | 0744AU | 25 m | ||
33 | 149 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | ||
34 | 213 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | ||
35 | 244 | Peters Liv | 2009 | BIRKERØD | 0966AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 24, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 116 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 2:08.27 | |
2 | 299 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 2:19.15 | |
3 | 343 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 2:19.18 | |
4 | 46 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 2:23.08 | |
5 | 99 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 2:29.89 | |
6 | 284 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 2:31.25 | |
7 | 256 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 2:35.12 | |
8 | 51 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 2:35.76 | |
9 | 45 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 2:36.49 | |
10 | 18 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 2:37.12 | |
11 | 191 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 50 m | 2:37.36 | |
12 | 1 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 2:38.38 | |
13 | 11 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 2:40.16 | |
14 | 69 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 50 m | 2:45.00 | |
15 | 272 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 25 m | 2:45.82 | |
16 | 68 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 2:47.49 | |
17 | 159 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 2:48.98 | |
18 | 322 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 50 m | 2:52.02 | |
19 | 157 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 2:56.96 | |
20 | 19 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 50 m | 2:58.80 | |
21 | 111 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 25 m | 2:59.00 | |
22 | 79 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 3:00.90 | |
23 | 88 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 3:03.16 | |
24 | 125 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 3:04.25 | |
25 | 306 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 3:05.08 | |
26 | 155 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 3:09.35 | |
27 | 269 | Ødum Christian | 2007 | HØRSHOLM | 0795AJ | 25 m | 3:09.56 | |
28 | 327 | Capaldi Gustav Elvis | 2007 | ALLERØD | 0773AG | 25 m | 3:12.47 | |
29 | 126 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 3:12.48 | |
30 | 135 | Pedersen Nikolaj Skak | 2008 | GLADSAXE | 0827AC | 25 m | 3:12.74 | |
31 | 104 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 3:18.62 | |
32 | 144 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 25 m | 3:23.84 | |
33 | 241 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 3:26.25 | |
34 | 337 | Heilmann Rasmus | 2008 | ALLERØD | 0801AF | 25 m | 3:28.58 | |
35 | 243 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 3:41.14 | |
36 | 139 | Jørgensen William Bank | 2008 | GLADSAXE | 0843AE | 25 m | ||
37 | 153 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 25 m | ||
38 | 194 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | ||
39 | 206 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 25, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 80 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:13.30 | |
2 | 117 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:18.68 | |
3 | 221 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 1:24.45 | |
4 | 151 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 1:25.97 | |
5 | 199 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 1:27.28 | |
6 | 87 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:34.44 | |
7 | 276 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 1:34.69 | |
8 | 254 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 1:40.00 | |
9 | 326 | Geneser Alma Lanng | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 1:40.02 | |
10 | 62 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 1:40.08 | |
11 | 54 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 1:40.61 | |
12 | 158 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 1:41.12 | |
13 | 74 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 1:41.49 | |
14 | 21 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 1:44.20 | |
15 | 76 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 1:46.18 | |
16 | 84 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 1:46.18 | |
17 | 333 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 1:46.25 | |
18 | 53 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 50 m | 1:51.26 | |
19 | 52 | Jørgensen Juuliie | 2007 | LYNGBY | 0722AL | 50 m | 1:59.63 | |
20 | 50 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 2:02.29 | |
21 | 329 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 2:29.33 | |
22 | 330 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | ||
23 | 332 | Andkjær Kajsa | 2008 | ALLERØD | 0816AD | 25 m | ||
24 | 335 | Lind-Christensen Sofie | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 26, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 342 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:05.95 | |
2 | 310 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:09.06 | |
3 | 341 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 1:16.13 | |
4 | 31 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 1:17.58 | |
5 | 200 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 1:19.36 | |
6 | 325 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 1:21.39 | |
7 | 340 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 1:24.47 | |
8 | 75 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:24.53 | |
9 | 46 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 50 m | 1:26.12 | |
10 | 81 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:29.52 | |
11 | 69 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 1:31.54 | |
12 | 138 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 1:32.69 | |
13 | 49 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:39.39 | |
14 | 104 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 1:43.32 | |
15 | 11 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 1:46.47 | |
16 | 90 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 1:46.63 | |
17 | 6 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | 2:17.91 | |
18 | 48 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | ||
19 | 135 | Pedersen Nikolaj Skak | 2008 | GLADSAXE | 0827AC | 25 m | ||
20 | 336 | Andersen Jeppe Borring | 2008 | ALLERØD | 0887AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 27, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 160 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 1:11.31 | |
2 | 80 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:12.90 | |
3 | 71 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:15.88 | |
4 | 77 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:17.35 | |
5 | 28 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 1:18.90 | |
6 | 274 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 1:19.26 | |
7 | 156 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 1:19.29 | |
8 | 187 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 25 m | 1:20.28 | |
9 | 224 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:20.49 | |
10 | 207 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 1:20.79 | |
11 | 251 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 1:21.39 | |
12 | 105 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:22.22 | |
13 | 120 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 1:22.40 | |
14 | 213 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 1:23.36 | |
15 | 189 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 1:23.43 | |
16 | 250 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 1:23.94 | |
17 | 277 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | 1:24.14 | |
18 | 154 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 1:24.40 | |
19 | 252 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 1:24.91 | |
20 | 225 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 1:25.07 | |
21 | 216 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 1:25.21 | |
22 | 29 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:25.28 | |
23 | 181 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 1:25.28 | |
24 | 202 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:25.46 | |
25 | 16 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:25.56 | |
26 | 345 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:25.90 | |
27 | 249 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:26.13 | |
28 | 307 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 1:26.87 | |
29 | 190 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:27.47 | |
30 | 275 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 1:27.72 | |
31 | 95 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 1:27.92 | |
32 | 203 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 1:28.12 | |
33 | 42 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 1:28.38 | |
34 | 227 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 1:29.08 | |
35 | 14 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 1:29.09 | |
36 | 321 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 1:29.31 | |
37 | 276 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 1:29.42 | |
38 | 254 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 1:30.04 | |
39 | 226 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 1:30.14 | |
40 | 119 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:31.07 | |
41 | 23 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 1:31.23 | |
42 | 295 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 1:31.37 | |
43 | 232 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 1:31.82 | |
44 | 291 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 1:32.61 | |
45 | 330 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 1:32.67 | |
46 | 215 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 1:32.80 | |
47 | 326 | Geneser Alma Lanng | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 1:33.44 | |
48 | 44 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 1:33.65 | |
49 | 333 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 1:34.10 | |
50 | 3 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 1:34.24 | |
51 | 182 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | 1:34.38 | |
52 | 4 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 1:34.45 | |
53 | 313 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 1:34.99 | |
54 | 223 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 1:35.01 | |
55 | 305 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 1:35.07 | |
56 | 237 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 1:36.18 | |
57 | 315 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 1:36.67 | |
58 | 15 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 1:36.96 | |
59 | 8 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 1:37.26 | |
60 | 161 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 1:37.34 | |
61 | 13 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 1:37.43 | |
62 | 317 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 1:37.67 | |
63 | 21 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 1:37.94 | |
64 | 27 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 1:39.11 | |
65 | 247 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 1:39.56 | |
66 | 148 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 1:39.71 | |
67 | 67 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 0802AI | 25 m | 1:40.50 | |
68 | 314 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | 1:40.57 | |
69 | 308 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 25 m | 1:42.48 | |
70 | 26 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 25 m | 1:43.19 | |
71 | 73 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 1:43.98 | |
72 | 328 | Rosenkrantz Liv | 2008 | ALLERØD | 0856AD | 25 m | 1:44.17 | |
73 | 318 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 1:44.96 | |
74 | 32 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 1:45.52 | |
75 | 238 | Bergqvist Fiona | 2008 | BIRKERØD | 0854AA | 25 m | 1:45.60 | |
76 | 7 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 1:46.89 | |
77 | 149 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | 1:47.39 | |
78 | 348 | Flach Isabella | 2008 | ALLERØD | 0842AG | 25 m | 1:47.62 | |
79 | 288 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 1:47.71 | |
80 | 331 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | 1:47.83 | |
81 | 25 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 25 m | 1:48.52 | |
82 | 236 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 1:48.59 | |
83 | 304 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 1:48.94 | |
84 | 147 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | 1:48.95 | |
85 | 146 | Berg Freja Lego | 2007 | VÆRLØSE | 0744AU | 25 m | 1:51.40 | |
86 | 294 | Grevelund Rosamarie | 2007 | HØRSHOLM | 0784AR | 25 m | 1:54.79 | |
87 | 132 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 1:55.25 | |
88 | 244 | Peters Liv | 2009 | BIRKERØD | 0966AF | 25 m | 1:55.72 | |
89 | 129 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 1:57.13 | |
90 | 297 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 25 m | 1:58.19 | |
91 | 292 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 1:58.91 | |
92 | 109 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 2:04.20 | |
93 | 12 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 2:07.64 | |
94 | 137 | Dyhre Veronica | 2009 | GLADSAXE | 0946AA | 25 m | 2:16.42 | |
95 | 130 | Høegh Frida Rasmussen | 2009 | GLADSAXE | 0968AA | 25 m | 2:25.94 | |
96 | 78 | Hansen Liva Dines | 2009 | KVIK | 25 m | |||
97 | 86 | Jespersen Cecilie Torp | 2009 | KVIK | 25 m | |||
98 | 93 | Larsen Ida | 2009 | KVIK | 25 m | |||
99 | 98 | Makne Katinka Als | 2009 | KVIK | 25 m | |||
100 | 102 | Mouritzen Mille | 2009 | KVIK | 25 m | |||
101 | 103 | Pedersen Sofie | 2009 | KVIK | 25 m | |||
102 | 107 | Probst Dicte | 2006 | KVIK | 25 m | |||
103 | 108 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | ||
104 | 123 | Øster Julia Højer | 2009 | KVIK | 25 m | |||
105 | 143 | Ottosen Clara Øvergård | 2005 | VÆRLØSE | 0508BA | 25 m | ||
106 | 233 | Staal Anna | 2009 | BIRKERØD | 0972AH | 25 m | ||
107 | 303 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | ||
108 | 319 | Skelvig Signe | 2009 | SLAGELSE | 0984AA | 25 m | ||
109 | 324 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 25 m | ||
110 | 349 | Dommer Therese | 2009 | HØRSHOLM | 0932AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 28, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 116 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:11.08 | |
2 | 228 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 1:11.75 | |
3 | 299 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 1:14.75 | |
4 | 114 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:16.25 | |
5 | 229 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 1:16.28 | |
6 | 63 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:16.62 | |
7 | 2 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 1:16.95 | |
8 | 31 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 1:17.72 | |
9 | 191 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 1:17.79 | |
10 | 271 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 1:17.98 | |
11 | 5 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 1:18.00 | |
12 | 284 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 1:18.49 | |
13 | 33 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 1:18.77 | |
14 | 75 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:18.81 | |
15 | 210 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 1:18.95 | |
16 | 101 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:19.53 | |
17 | 256 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 1:19.63 | |
18 | 51 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 1:20.22 | |
19 | 19 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 1:20.74 | |
20 | 124 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 1:20.83 | |
21 | 89 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:20.91 | |
22 | 112 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:21.27 | |
23 | 99 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:21.43 | |
24 | 9 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 1:21.50 | |
25 | 248 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 1:21.71 | |
26 | 322 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:21.78 | |
27 | 45 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:22.03 | |
28 | 20 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 1:22.04 | |
29 | 257 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 1:22.71 | |
30 | 344 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 1:23.11 | |
31 | 90 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 1:23.84 | |
32 | 194 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 1:23.85 | |
33 | 92 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:24.09 | |
34 | 69 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 1:24.72 | |
35 | 206 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 1:24.96 | |
36 | 325 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 1:25.13 | |
37 | 1 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:25.46 | |
38 | 30 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:26.56 | |
39 | 81 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:26.75 | |
40 | 43 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 1:26.91 | |
41 | 18 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 1:27.25 | |
42 | 113 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 1:27.26 | |
43 | 159 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 1:28.54 | |
44 | 64 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 1:28.60 | |
45 | 138 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 1:28.72 | |
46 | 47 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 1:28.74 | |
47 | 183 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 1:28.94 | |
48 | 184 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 1:29.62 | |
49 | 94 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 1:32.44 | |
50 | 205 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 25 m | 1:32.69 | |
51 | 24 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 1:32.83 | |
52 | 22 | Heinemann Oscar | 2007 | GLADSAXE | 0797AF | 25 m | 1:34.14 | |
53 | 34 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 1:34.77 | |
54 | 243 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 1:35.44 | |
55 | 88 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 1:35.49 | |
56 | 178 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 1:35.71 | |
57 | 70 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 1:35.95 | |
58 | 79 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 1:36.52 | |
59 | 157 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 1:37.35 | |
60 | 6 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | 1:37.74 | |
61 | 272 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 25 m | 1:39.62 | |
62 | 104 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 1:39.78 | |
63 | 239 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 1:41.69 | |
64 | 118 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 1:43.05 | |
65 | 269 | Ødum Christian | 2007 | HØRSHOLM | 0795AJ | 25 m | 1:43.62 | |
66 | 144 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 25 m | 1:44.54 | |
67 | 91 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 1:45.62 | |
68 | 285 | Bruun-Møller Jeppe | 2009 | HØRSHOLM | 0985AC | 25 m | 1:46.11 | |
69 | 111 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 25 m | 1:46.88 | |
70 | 135 | Pedersen Nikolaj Skak | 2008 | GLADSAXE | 0827AC | 25 m | 1:47.46 | |
71 | 338 | Madsen William | 2008 | ALLERØD | 0847AB | 25 m | 1:49.91 | |
72 | 127 | Truelsen Carl Rygaard | 2008 | GLADSAXE | 0863AE | 25 m | 1:52.51 | |
73 | 339 | Raabymagle Theodor | 2006 | BIRKERØD | 0695AP | 25 m | 1:54.29 | |
74 | 240 | Villadsen Joachim Sundbæk | 2007 | BIRKERØD | 0713AF | 25 m | 1:54.85 | |
75 | 131 | Appel Hektor Wind | 2008 | GLADSAXE | 0853AE | 25 m | 1:58.18 | |
76 | 134 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 1:58.43 | |
77 | 241 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 1:59.88 | |
78 | 312 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 0827AH | 25 m | 2:19.83 | |
79 | 65 | Blaasvær William R. | 2008 | KVIK | 0829AI | 25 m | ||
80 | 66 | Brandt Micas Victor Løth | 2008 | KVIK | 25 m | |||
81 | 72 | Egerod Kasper | 2008 | KVIK | 25 m | |||
82 | 82 | Høpfner Malte Bøgelund | 2008 | KVIK | 25 m | |||
83 | 83 | Hørsving Mathias | 2008 | KVIK | 25 m | |||
84 | 96 | Lourenco Samuel | 2007 | KVIK | 25 m | |||
85 | 97 | Lund Marcus Bilberg | 2008 | KVIK | 25 m | |||
86 | 121 | Warner Lucas Lund | 2008 | KVIK | 25 m | |||
87 | 280 | Alsbjerg Gustav Hahn | 2007 | HØRSHOLM | 0753AK | 25 m | ||
88 | 283 | Kimura Victor | 2006 | HØRSHOLM | 25 m | |||
89 | 286 | Dembinski-Eker Damian | 2006 | HØRSHOLM | 25 m | |||
90 | 300 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 0825AH | 25 m | ||
91 | 301 | Calløe Lucas | 2008 | SLAGELSE | 0855AH | 25 m | ||
92 | 306 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 29, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 231 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 25 m | 9:41.38 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 30, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 341 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 12:24.64 | |
2 | 152 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 31, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 120 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 1:25.82 | |
2 | 190 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:28.08 | |
3 | 77 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:28.82 | |
4 | 189 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 1:31.84 | |
5 | 253 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 1:32.49 | |
6 | 289 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 1:33.46 | |
7 | 29 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:34.33 | |
8 | 105 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:34.66 | |
9 | 307 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 1:36.36 | |
10 | 247 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 1:36.67 | |
11 | 305 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 1:36.73 | |
12 | 53 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 1:36.93 | |
13 | 218 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 25 m | 1:37.34 | |
14 | 277 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | 1:37.75 | |
15 | 74 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 1:38.02 | |
16 | 87 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:38.33 | |
17 | 52 | Jørgensen Juuliie | 2007 | LYNGBY | 0722AL | 25 m | 1:38.96 | |
18 | 14 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 1:40.95 | |
19 | 84 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 1:41.17 | |
20 | 55 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 1:41.67 | |
21 | 15 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 1:41.71 | |
22 | 278 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 25 m | 1:43.42 | |
23 | 4 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 1:44.77 | |
24 | 182 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | 1:45.65 | |
25 | 3 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 1:45.89 | |
26 | 76 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 1:49.69 | |
27 | 326 | Geneser Alma Lanng | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 1:52.62 | |
28 | 7 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 1:53.64 | |
29 | 32 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 1:54.51 | |
30 | 314 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 50 m | 1:55.45 | |
31 | 67 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 0802AI | 25 m | 1:55.61 | |
32 | 62 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 1:56.58 | |
33 | 25 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 25 m | 1:56.76 | |
34 | 100 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 1:57.27 | |
35 | 147 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | 1:57.35 | |
36 | 50 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 50 m | 1:59.14 | |
37 | 148 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 1:59.85 | |
38 | 27 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 1:59.95 | |
39 | 334 | Markussen Madicken | 2010 | ALLERØD | 1062AB | 25 m | 2:02.21 | |
40 | 145 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 25 m | 2:05.61 | |
41 | 298 | Schnabl Camilla | 2008 | HØRSHOLM | 0832AJ | 25 m | 2:08.20 | |
42 | 294 | Grevelund Rosamarie | 2007 | HØRSHOLM | 0784AR | 25 m | 2:15.46 | |
43 | 132 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 50 m | 2:27.04 | |
44 | 129 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 50 m | 2:32.94 | |
45 | 133 | Fallenkamp Mathilde | 2009 | GLADSAXE | 0926AA | 50 m | 2:37.88 | |
46 | 137 | Dyhre Veronica | 2009 | GLADSAXE | 0946AA | 25 m | 2:50.62 | |
47 | 130 | Høegh Frida Rasmussen | 2009 | GLADSAXE | 0968AA | 50 m | 2:54.49 | |
48 | 107 | Probst Dicte | 2006 | KVIK | 25 m | |||
49 | 233 | Staal Anna | 2009 | BIRKERØD | 0972AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 32, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 230 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:14.09 | |
2 | 63 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:26.67 | |
3 | 2 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 1:27.26 | |
4 | 155 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:28.15 | |
5 | 270 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | 1:29.25 | |
6 | 92 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:29.64 | |
7 | 33 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 1:30.31 | |
8 | 210 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 1:31.49 | |
9 | 124 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 1:31.56 | |
10 | 248 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 1:32.83 | |
11 | 122 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 1:37.45 | |
12 | 24 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 1:38.75 | |
13 | 257 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 1:38.94 | |
14 | 256 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 1:41.08 | |
15 | 106 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 1:43.82 | |
16 | 22 | Heinemann Oscar | 2007 | GLADSAXE | 0797AF | 25 m | 1:48.58 | |
17 | 49 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:49.55 | |
18 | 34 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 1:52.81 | |
19 | 125 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 50 m | 1:57.06 | |
20 | 144 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 25 m | 1:58.16 | |
21 | 240 | Villadsen Joachim Sundbæk | 2007 | BIRKERØD | 0713AF | 25 m | 2:06.10 | |
22 | 285 | Bruun-Møller Jeppe | 2009 | HØRSHOLM | 0985AC | 50 m | 2:12.53 | |
23 | 131 | Appel Hektor Wind | 2008 | GLADSAXE | 0853AE | 50 m | 2:20.35 | |
24 | 139 | Jørgensen William Bank | 2008 | GLADSAXE | 0843AE | 50 m | 3:07.33 | |
25 | 235 | Jessen Bastian Albæk | 2009 | BIRKERØD | 0937AC | 25 m | ||
26 | 245 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | ||
27 | 283 | Kimura Victor | 2006 | HØRSHOLM | 25 m | |||
28 | 286 | Dembinski-Eker Damian | 2006 | HØRSHOLM | 25 m | |||
29 | 301 | Calløe Lucas | 2008 | SLAGELSE | 0855AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 33, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 80 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 50 m | 31.48 | |
2 | 77 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 32.97 | |
3 | 117 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 33.53 | |
4 | 207 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 33.83 | |
5 | 221 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 34.13 | |
6 | 251 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 34.63 | |
7 | 151 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 35.39 | |
8 | 199 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 50 m | 35.67 | |
9 | 276 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 35.72 | |
10 | 187 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 25 m | 35.89 | |
11 | 213 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 35.89 | |
12 | 203 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 36.21 | |
13 | 202 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 36.47 | |
14 | 181 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 36.94 | |
15 | 54 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 37.59 | |
16 | 216 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 38.07 | |
17 | 154 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 38.18 | |
18 | 226 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 38.57 | |
19 | 14 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 38.83 | |
20 | 105 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 39.09 | |
21 | 23 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 40.15 | |
22 | 321 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 41.68 | |
23 | 290 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 41.81 | |
24 | 21 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 41.97 | |
25 | 95 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 42.38 | |
26 | 315 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 42.69 | |
27 | 275 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 42.73 | |
28 | 291 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 43.21 | |
29 | 3 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 43.96 | |
30 | 44 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 44.97 | |
31 | 237 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 45.25 | |
32 | 26 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 25 m | 45.94 | |
33 | 223 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 46.21 | |
34 | 161 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 46.69 | |
35 | 13 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 47.63 | |
36 | 67 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 0802AI | 25 m | 48.36 | |
37 | 317 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 49.71 | |
38 | 115 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 25 m | 50.07 | |
39 | 110 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 50.43 | |
40 | 73 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 51.76 | |
41 | 295 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 55.87 | |
42 | 7 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 55.88 | |
43 | 109 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 55.90 | |
44 | 319 | Skelvig Signe | 2009 | SLAGELSE | 0984AA | 25 m | 57.41 | |
45 | 328 | Rosenkrantz Liv | 2008 | ALLERØD | 0856AD | 25 m | 57.87 | |
46 | 232 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 59.58 | |
47 | 297 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 25 m | 1:03.47 | |
48 | 238 | Bergqvist Fiona | 2008 | BIRKERØD | 0854AA | 25 m | 1:06.61 | |
49 | 133 | Fallenkamp Mathilde | 2009 | GLADSAXE | 0926AA | 25 m | 1:07.10 | |
50 | 108 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | 1:07.19 | |
51 | 137 | Dyhre Veronica | 2009 | GLADSAXE | 0946AA | 25 m | 1:13.62 | |
52 | 78 | Hansen Liva Dines | 2009 | KVIK | 25 m | |||
53 | 86 | Jespersen Cecilie Torp | 2009 | KVIK | 25 m | |||
54 | 93 | Larsen Ida | 2009 | KVIK | 25 m | |||
55 | 98 | Makne Katinka Als | 2009 | KVIK | 25 m | |||
56 | 102 | Mouritzen Mille | 2009 | KVIK | 25 m | |||
57 | 103 | Pedersen Sofie | 2009 | KVIK | 25 m | |||
58 | 123 | Øster Julia Højer | 2009 | KVIK | 25 m | |||
59 | 143 | Ottosen Clara Øvergård | 2005 | VÆRLØSE | 0508BA | 25 m | ||
60 | 218 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 25 m | ||
61 | 244 | Peters Liv | 2009 | BIRKERØD | 0966AF | 25 m | ||
62 | 302 | Frederiksen Emma | 2008 | SLAGELSE | 25 m | |||
63 | 309 | Løkkegaard Asta | 2009 | SLAGELSE | 25 m | |||
64 | 311 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | SLAGELSE | 0938AF | 25 m | ||
65 | 316 | Rindum Lærke | 2009 | SLAGELSE | 25 m | |||
66 | 324 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 34, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 342 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 29.27 | |
2 | 116 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 31.35 | |
3 | 228 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 31.59 | |
4 | 340 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 32.42 | |
5 | 31 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 32.97 | |
6 | 191 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 33.22 | |
7 | 5 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 33.44 | |
8 | 200 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 34.27 | |
9 | 112 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 34.40 | |
10 | 101 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 34.82 | |
11 | 341 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 34.92 | |
12 | 271 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 35.09 | |
13 | 20 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 35.14 | |
14 | 194 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 35.17 | |
15 | 11 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 35.24 | |
16 | 322 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 35.32 | |
17 | 124 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 35.37 | |
18 | 113 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 35.77 | |
19 | 9 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 35.92 | |
20 | 51 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 36.35 | |
21 | 45 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 36.64 | |
22 | 159 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 37.22 | |
23 | 183 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 37.42 | |
24 | 122 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 37.50 | |
25 | 229 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 37.67 | |
26 | 138 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 37.87 | |
27 | 184 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 37.97 | |
28 | 1 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 37.98 | |
29 | 19 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 38.14 | |
30 | 206 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 38.94 | |
31 | 89 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 39.25 | |
32 | 48 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 39.39 | |
33 | 43 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 39.60 | |
34 | 94 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 40.42 | |
35 | 125 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 41.20 | |
36 | 70 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 44.28 | |
37 | 6 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | 44.79 | |
38 | 272 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 25 m | 45.31 | |
39 | 47 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 45.77 | |
40 | 126 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 46.21 | |
41 | 269 | Ødum Christian | 2007 | HØRSHOLM | 0795AJ | 25 m | 46.28 | |
42 | 34 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 46.41 | |
43 | 241 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 47.56 | |
44 | 327 | Capaldi Gustav Elvis | 2007 | ALLERØD | 0773AG | 25 m | 47.71 | |
45 | 239 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 47.99 | |
46 | 245 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 48.14 | |
47 | 157 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 51.12 | |
48 | 136 | Meierhans Sebastian Brice | 2008 | GLADSAXE | 0883AB | 25 m | 54.11 | |
49 | 127 | Truelsen Carl Rygaard | 2008 | GLADSAXE | 0863AE | 25 m | 54.45 | |
50 | 134 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 1:09.76 | |
51 | 65 | Blaasvær William R. | 2008 | KVIK | 0829AI | 25 m | ||
52 | 66 | Brandt Micas Victor Løth | 2008 | KVIK | 25 m | |||
53 | 72 | Egerod Kasper | 2008 | KVIK | 25 m | |||
54 | 82 | Høpfner Malte Bøgelund | 2008 | KVIK | 25 m | |||
55 | 83 | Hørsving Mathias | 2008 | KVIK | 25 m | |||
56 | 96 | Lourenco Samuel | 2007 | KVIK | 25 m | |||
57 | 97 | Lund Marcus Bilberg | 2008 | KVIK | 25 m | |||
58 | 114 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | ||
59 | 121 | Warner Lucas Lund | 2008 | KVIK | 25 m | |||
60 | 128 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | ||
61 | 243 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | ||
62 | 280 | Alsbjerg Gustav Hahn | 2007 | HØRSHOLM | 0753AK | 25 m | ||
63 | 312 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 0827AH | 25 m | ||
64 | 320 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 35, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 160 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 1:07.91 | |
2 | 156 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 1:08.79 | |
3 | 71 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:13.19 | |
4 | 274 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 1:20.87 | |
5 | 158 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 1:21.11 | |
6 | 249 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:21.68 | |
7 | 16 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:21.96 | |
8 | 250 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 1:22.16 | |
9 | 42 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 1:22.64 | |
10 | 28 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 1:23.13 | |
11 | 252 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 1:24.71 | |
12 | 119 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:25.12 | |
13 | 87 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:25.60 | |
14 | 224 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:25.60 | |
15 | 289 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 1:26.79 | |
16 | 54 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 50 m | 1:26.82 | |
17 | 55 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 1:26.93 | |
18 | 313 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 1:27.24 | |
19 | 225 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 1:27.25 | |
20 | 227 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 1:29.09 | |
21 | 74 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 1:30.23 | |
22 | 95 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 1:30.26 | |
23 | 278 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 25 m | 1:31.95 | |
24 | 215 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 1:32.37 | |
25 | 62 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 1:32.72 | |
26 | 110 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 1:33.29 | |
27 | 53 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 1:34.66 | |
28 | 326 | Geneser Alma Lanng | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 1:37.35 | |
29 | 333 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 1:37.58 | |
30 | 8 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 1:38.05 | |
31 | 288 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 1:38.47 | |
32 | 330 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 1:39.00 | |
33 | 76 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 50 m | 1:39.44 | |
34 | 329 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 1:39.89 | |
35 | 348 | Flach Isabella | 2008 | ALLERØD | 0842AG | 25 m | 1:40.77 | |
36 | 332 | Andkjær Kajsa | 2008 | ALLERØD | 0816AD | 25 m | 1:41.53 | |
37 | 308 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 50 m | 1:42.90 | |
38 | 236 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 1:43.12 | |
39 | 25 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 25 m | 1:43.22 | |
40 | 292 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 1:43.68 | |
41 | 115 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 25 m | 1:46.81 | |
42 | 84 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 1:46.82 | |
43 | 100 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 50 m | 1:49.10 | |
44 | 318 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 1:49.51 | |
45 | 50 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 1:50.80 | |
46 | 304 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 50 m | 1:52.19 | |
47 | 146 | Berg Freja Lego | 2007 | VÆRLØSE | 0744AU | 25 m | 1:52.79 | |
48 | 109 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 1:53.24 | |
49 | 298 | Schnabl Camilla | 2008 | HØRSHOLM | 0832AJ | 25 m | 1:54.21 | |
50 | 149 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | 1:55.61 | |
51 | 145 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 25 m | 1:58.22 | |
52 | 130 | Høegh Frida Rasmussen | 2009 | GLADSAXE | 0968AA | 25 m | 2:01.12 | |
53 | 303 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 50 m | 2:12.21 | |
54 | 12 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | ||
55 | 52 | Jørgensen Juuliie | 2007 | LYNGBY | 0722AL | 25 m | ||
56 | 349 | Dommer Therese | 2009 | HØRSHOLM | 0932AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 36, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 230 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:04.69 | |
2 | 310 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:07.44 | |
3 | 46 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:12.27 | |
4 | 299 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 1:12.70 | |
5 | 343 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 1:13.64 | |
6 | 99 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:15.83 | |
7 | 152 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:16.15 | |
8 | 155 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:16.66 | |
9 | 63 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:16.81 | |
10 | 30 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:18.50 | |
11 | 284 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 1:20.10 | |
12 | 89 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:23.50 | |
13 | 90 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 1:24.45 | |
14 | 128 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | 1:24.75 | |
15 | 325 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 1:24.79 | |
16 | 49 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:24.86 | |
17 | 64 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 1:26.69 | |
18 | 270 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | 1:27.65 | |
19 | 106 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 1:28.60 | |
20 | 69 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 1:28.77 | |
21 | 68 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 1:31.60 | |
22 | 79 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 1:32.45 | |
23 | 306 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 1:34.71 | |
24 | 94 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 1:35.69 | |
25 | 88 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 1:37.14 | |
26 | 205 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 25 m | 1:39.01 | |
27 | 178 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 1:40.15 | |
28 | 104 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 1:40.45 | |
29 | 118 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 1:41.64 | |
30 | 136 | Meierhans Sebastian Brice | 2008 | GLADSAXE | 0883AB | 25 m | 1:41.65 | |
31 | 235 | Jessen Bastian Albæk | 2009 | BIRKERØD | 0937AC | 25 m | 1:42.74 | |
32 | 91 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 1:42.84 | |
33 | 111 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 25 m | 1:43.29 | |
34 | 336 | Andersen Jeppe Borring | 2008 | ALLERØD | 0887AC | 25 m | 1:44.81 | |
35 | 337 | Heilmann Rasmus | 2008 | ALLERØD | 0801AF | 25 m | 1:46.33 | |
36 | 131 | Appel Hektor Wind | 2008 | GLADSAXE | 0853AE | 25 m | 1:47.82 | |
37 | 339 | Raabymagle Theodor | 2006 | BIRKERØD | 0695AP | 25 m | 1:52.53 | |
38 | 338 | Madsen William | 2008 | ALLERØD | 0847AB | 25 m | 1:52.76 | |
39 | 300 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 0825AH | 25 m | 1:53.58 | |
40 | 153 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 37, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 165 | Værløse Piger 1 | 2002 | VÆRLØSE | 25 m | 1:59.76 | ||
2 | 57 | Kvik K3 Piger 1 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:02.82 | ||
3 | 273 | Hs Ronnie 1 Piger | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 2:07.00 | ||
4 | 262 | Sigma Piger S4 1 | 1999 | SIGMA | 50 m | 2:08.89 | ||
5 | 173 | Helsingør K3 Piger 1 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:08.92 | ||
6 | 170 | Helsingør K2 Piger 1 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:09.00 | ||
7 | 38 | Gsc Piger 1 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:14.23 | ||
8 | 263 | Sigma Piger S4 2 | 2007 | SIGMA | 50 m | 2:17.48 | ||
9 | 174 | Helsingør K3 Piger 2 | 2007 | HELSINGØR | 25 m | 2:19.30 | ||
10 | 287 | Hs Ronnie 2 Piger | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 2:20.00 | ||
11 | 40 | Lyngby Nala Cubs | 2005 | LYNGBY | 25 m | 2:22.00 | ||
12 | 37 | Gsc Piger 2 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:24.15 | ||
13 | 60 | Kvik T1 Piger 1 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:25.00 | ||
14 | 264 | Sigma Piger S4 3 | 1999 | SIGMA | 50 m | 2:25.94 | ||
15 | 39 | Lyngby Kiara Cubs | 2007 | LYNGBY | 25 m | 2:28.00 | ||
16 | 61 | Kvik T1 Piger 2 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:30.00 | ||
17 | 293 | Hs Ronnie 3 Piger | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 2:30.00 | ||
18 | 166 | Værløse Piger 2 | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | 2:41.68 | ||
19 | 169 | Værløse Piger 3 | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | 2:44.30 | ||
20 | 265 | S5B Piger | 2008 | SIGMA | 50 m | 2:52.79 | ||
21 | 140 | Gsc Piger 3 | 2009 | GLADSAXE | 50 m | 3:06.32 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |
Løb 38, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 260 | Sigma Drenge S4 1 | 2006 | SIGMA | 50 m | 2:01.40 | ||
2 | 56 | Kvik K3 Drenge 1 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:01.70 | ||
3 | 36 | Gsc Drenge 1 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:01.77 | ||
4 | 171 | Helsingør K3 Drenge 1 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:02.86 | ||
5 | 58 | Kvik T1 Drenge 1 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:05.00 | ||
6 | 41 | Lyngby Simba Cubs | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:08.20 | ||
7 | 162 | Værløse Drenge | 2002 | VÆRLØSE | 25 m | 2:09.16 | ||
8 | 35 | Gsc Drenge 2 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:09.52 | ||
9 | 59 | Kvik T1 Drenge 2 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:10.00 | ||
10 | 268 | Hs Ronnie 1 Drenge | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 2:12.00 | ||
11 | 261 | Sigma Drenge S4 2 | 2006 | SIGMA | 50 m | 2:17.61 | ||
12 | 142 | Gsc Drenge 3 | 2008 | GLADSAXE | 50 m | 2:19.58 | ||
13 | 279 | Hs Ronnie 2 Drenge | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 2:25.00 | ||
14 | 266 | S5B Drenge 1 | 2006 | SIGMA | 50 m | 2:31.09 | ||
15 | 141 | Gsc Drenge 4 | 2008 | GLADSAXE | 50 m | 2:53.51 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |