2020-05-25   07:47:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Märsky-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 2

Document
Start list
Märsky Uinnit 2019
Place: Organizer: HSS
Pool: 50m Competition Date: Jun 7, 2019 to Jun 7, 2019
Event 16, 50m Perhosuinti Naiset
Final 1 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
19:21
Entry time
Pool
Start:
30 0 Roosa Lehtola 2001 HSS 50m
84 1 Susanne Hein 2008 JUK 49.56 50m
263 2 Anna Kajosmäki 2004 SWIM 39.33 50m
113 3 Jasmine Errehani 2004 SiWa 38.40 50m
243 4 Senni Räikkönen 2003 LrU 37.60 50m
46 5 Anna Bernards 2005 HSS 38.15 50m
227 6 Pihla Mättö 2005 KuUS 39.04 50m
80 7 Silvia Koskela 2007 JUK 40.32 50m
212 8 Jenny Myllynen 2000 HeiI 50m
9 50m
Event 16, 50m Perhosuinti Naiset Final 2 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
19:22
164 0 Piia Kaivola 1999 Cetus 37.17 50m
58 1 Sini Kaivola 2005 HyUS 36.73 50m
13 2 Jenny Kareinen 2002 HSS 36.34 50m
253 3 Anniina Kurvinen 2006 LrU 35.18 50m
372 4 Veera Laakkonen 2003 Plaani 35.09 50m
98 5 Noora Kanerva 2000 SiWa 35.11 50m
223 6 Jenny Forsell 2004 KuUS 35.61 50m
67 7 Sofia Harju 2002 JUK 36.45 50m
77 8 Sanni Luostarinen 2002 JUK 36.96 50m
202 9 Taru Lax 2005 Cetus 37.40 50m
Event 16, 50m Perhosuinti Naiset Final 3 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
19:23
354 0 Aino Kuusisto 2006 NU 34.65 50m
353 1 Aino Koskelo 2005 NU 34.07 50m
244 2 Hilla Kuuva 2003 LrU 33.78 50m
76 3 Emma-lotta Ahola 2005 JUK 33.31 50m
376 4 Saana Järvinen 2003 Plaani 33.11 50m
375 5 Emma Mangeloja 2003 Plaani 33.19 50m
47 6 Ariel Julienne Jämsen 2006 HSS 33.54 50m
236 7 Janna Salminen 2003 LaUS 33.95 50m
228 8 Vilma Vepsäläinen 2006 KuUS 34.35 50m
72 9 Vilja Laaksonen 2002 JUK 34.83 50m
Event 16, 50m Perhosuinti Naiset Final 4 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
19:24
Entry time
Pool
Start:
99 0 Anni Manninen 2001 SiWa 32.93 50m
312 1 Sini Heikkilä 2003 SalU 32.81 50m
247 2 Vilma Tikka 2003 LrU 32.69 50m
234 3 Julia Romo 2003 LaUS 32.57 50m
254 4 Veera Saarelainen 2002 MiUS 32.50 50m
337 5 Lilli Louhikoski 2002 Vanders 32.57 50m
197 6 Marleen Mikk 2002 Cetus 32.68 50m
252 7 Ida Kauppinen 2005 LrU 32.75 50m
371 8 Anni-maria Laakso 2003 Plaani 32.92 50m
39 9 Oona Lehtola 2003 HSS 33.06 50m
Event 16, 50m Perhosuinti Naiset Final 5 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
19:26
5 0 Ronja Nevanko 2005 BS-PU 32.31 50m
31 1 Siiri Reiniluoto 2003 HSS 32.09 50m
169 2 Pilvi Pietikäinen 2002 Cetus 32.05 50m
367 3 Saara Svahn 2001 Plaani 31.76 50m
349 4 Nessa Järvinen 2004 AQUILA 31.68 50m
332 5 Ronja Myllykallio 2003 UiTa 31.69 50m
333 6 Sini Korin 2003 UiTa 31.82 50m
188 7 Iisa Karpela 2004 Cetus 32.07 50m
61 8 Vlada Guljajeva 2004 HyUS 32.29 50m
299 9 Viola Karismaa 2005 PUS 32.48 50m
2019-06-08 15:12:18 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Helsingfors Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner