2020-05-25   08:00:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Märsky-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 2

Document
Entry List
Märsky Uinnit 2019
Organizer:
Place: HSS
Pool: 50m Competition Date: kesä 7, 2019 to kesä 7, 2019
10 100m Rintauinti Naiset
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 316 Ida Hulkko TaTu Tampere 1998 98B105 50m 1:08.04
2 37 Laura Lahtinen Helsingfors Simsällskap 2003 03A386 50m 1:10.81
3 322 Siiri Einiö Gladius Kirkkonummi 2003 03A357 50m 1:11.11
4 307 Rebekka Luoto Raision Urheilijat 2003 03A191 50m 1:11.22
5 91 Aida Pasma Riihimäen Uimaseura 2003 03A816 50m 1:13.50
6 124 Sohvi Nenonen Cetus Espoo 1999 99A092 50m 1:13.90
7 171 Nelli Ohvo Cetus Espoo 2001 01A937 50m 1:13.99
8 36 Janna Appelberg Helsingfors Simsällskap 2001 01A954 50m 1:16.33
9 274 Lotta Aho Hämeenlinnan Uimaseura 1999 99A598 50m 1:16.77
10 151 Cindy Palm Cetus Espoo 2003 03A052 50m 1:17.46
11 40 Greta Beszteri Helsingfors Simsällskap 2004 04A257 50m 1:17.95
12 381 Aino Kontiainen Uinti Hyvinkää 2002 02A770 50m 1:19.08
13 71 Helmi Lehtonen Järvenpään Uintiklubi 2004 04A335 50m 1:19.15
14 142 Emma Johansson Cetus Espoo 2003 03A017 50m 1:19.85
15 175 Milla-lotta Tapanainen Cetus Espoo 2003 03A610 50m 1:20.17
16 181 Ellen Kettunen Cetus Espoo 2005 05A201 50m 1:20.25
17 244 Hilla Kuuva Lappeenrannan Uimarit 2003 03A513 50m 1:20.53
18 30 Roosa Lehtola Helsingfors Simsällskap 2001 01A806 50m 1:21.16
19 102 Elina Ryynänen Simmis Wanda 2005 05A067 50m 1:21.83
20 152 Anni Savolainen Cetus Espoo 2002 02A184 50m 1:22.05
21 5 Ronja Nevanko Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2005 05B042 50m 1:22.37
22 336 Tuisku Grundström Vanders 2002 02A014 50m 1:22.64
23 299 Viola Karismaa Porin Uimaseura 2005 05B056 50m 1:22.76
24 1 Kreetta Uusitalo Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2003 03A222 50m 1:23.10
25 114 Essi Loponen Simmis Wanda 2004 04A768 50m 1:23.18
26 219 Matilda Lonka Kouvolan Uimarit 2003 03A814 50m 1:23.71
27 203 Kaarina Rihte Cetus Espoo 2005 05A740 50m 1:23.93
28 255 Senni Partanen Mikkelin Uimaseura 50m 1:23.95
2004 04A938
29 89 Maija Hinkkala Riihimäen Uimaseura 50m 1:24.40
2005 05A091
30 352 Cinja Åvist Nurmijärven Uinti 50m 1:24.43
2003 03A121
31 207 Saara Raulos Cetus Espoo 50m 1:24.64
2005 05A823
32 4 Meri Luoma Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
50m 1:25.48
2005 05A843
33 182 Dina Sadojevic Jelacik Cetus Espoo 2004 04A482 50m 1:25.67
34 47 Ariel Julienne Jämsen Helsingfors Simsällskap 2006 06A752 50m 1:26.16
35 260 Niina Roiko-Jokela Swimming Jyväskylä 2001 01A291 50m 1:26.28
36 372 Veera Laakkonen Kampuksen Plaani 2003 03A241 50m 1:26.92
37 141 Aino Lehtinen Cetus Espoo 2001 01A330 50m 1:27.67
38 115 Aino Emilia Hankala Simmis Wanda 2005 05A553 50m 1:27.91
39 105 Anna Lehmusvaara Simmis Wanda 2005 05A142 50m 1:28.94
40 113 Jasmine Errehani Simmis Wanda 2004 04A780 50m 1:29.06
41 197 Marleen Mikk Cetus Espoo 2002 02B180 50m 1:29.20
42 107 Susanna Ryynänen Simmis Wanda 2006 06A059 50m 1:29.36
43 225 Sanni Toppinen Kuopion Uimaseura 2005 05A907 50m 1:29.52
44 193 Beata Koroknay-Pál Cetus Espoo 2004 04A678 50m 1:29.63
45 265 Minttu Huhtahaara Swimming Jyväskylä 2005 05A831 50m 1:32.36
46 109 Milja Aarnivuo Simmis Wanda 2005 05A210 50m 1:32.97
47 54 Matilda Nyberg Helsingin Uimarit 2004 04B177 50m 1:35.94
48 227 Pihla Mättö Kuopion Uimaseura 2005 05A904 50m 1:36.65
49 46 Anna Bernards Helsingfors Simsällskap 2005 05A994 50m 1:37.52
50 201 Malla Kostiainen Cetus Espoo 2006 06A418 50m 1:38.77
51 82 Aino Suominen Järvenpään Uintiklubi 2006 06B004 50m 1:41.85
52 355 Emma Sevenius Nurmijärven Uinti 2002 02B046 50m 1:46.25
53 210 Viivi Olkkonen Cetus Espoo 2005 05B174 50m 1:59.11
54 129 Tanja Ruohoniemi Cetus Espoo 1995 95A598 50m
2019-06-06 08.13.21 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Helsingfors Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner