2020-05-25   08:06:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Märsky-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 2

Document
Entry List
Märsky Uinnit 2019
Organizer:
Place: HSS
Pool: 50m Competition Date: kesä 7, 2019 to kesä 7, 2019
12 100m Vapaauinti Naiset
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 308 Olivia Weuro Raision Urheilijat 2002 02A822 50m 57.73
2 37 Laura Lahtinen Helsingfors Simsällskap 2003 03A386 50m 58.22
3 153 Ronja Riihinen Cetus Espoo 2000 00A801 50m 58.32
4 303 Anniina Kallio Raision Urheilijat 2002 02A207 50m 58.54
5 147 Peppi Siirtola Cetus Espoo 2002 02A144 50m 58.76
6 25 Vilma Oura Helsingfors Simsällskap 2001 01A310 50m 59.19
7 132 Lyydia Kalenius Cetus Espoo 2000 00A252 50m 1:00.06
8 306 Sylvia Kuusisto Raision Urheilijat 2003 03A137 50m 1:00.26
9 326 Hanna Hammar Uinti Tampere 1998 98A182 50m 1:00.28
10 9 Hanna Kareinen Helsingfors Simsällskap 2000 00A012 50m 1:00.46
11 69 Vera Vartiainen Järvenpään Uintiklubi 2002 02A772 50m 1:00.51
12 156 Ida Slöör Cetus Espoo 2001 01A578 50m 1:00.58
13 97 Pinja Peippo Simmis Wanda 1999 99A544 50m 1:00.65
14 211 Kiia Kärkkäinen Heinolan Isku 2003 03A235 50m 1:00.97
15 390 Brita Rannamets Ujumise Spordiklubi 2004 50m 1:01.01 LAT
16 36 Janna Appelberg Helsingfors Simsällskap 2001 01A954 50m 1:01.22
17 330 Aino Jussila Uinti Tampere 2000 00A485 50m 1:01.64
18 86 Mikaela Kulmala Riihimäen Uimaseura 2001 01A110 50m 1:02.14
19 276 Nea Reunanen Hämeenlinnan Uimaseura 2001 01A298 50m 1:02.19
20 49 Karla Lehtosalo Helsingfors Simsällskap 2005 05B171 50m 1:02.28
21 145 Cia Wacklin Cetus Espoo 2001 01A425 50m 1:02.33
22 217 Melinda Moilanen Joensuun Uimaseura 2000 00B066 50m 1:02.57
23 87 Annukka Pihkamäki Riihimäen Uimaseura 2004 04A161 50m 1:02.59
24 48 Ira Uusoksa Helsingfors Simsällskap 1987 87A274 50m 1:02.84
25 351 Alina Katajisto Nurmijärven Uinti 1998 98B083 50m 1:02.87
26 249 Ida Mäki-Hokkonen Lappeenrannan Uimarit 2004 04A394 50m 1:03.04
27 144 Jonna Vasara Cetus Espoo 2002 02A118 50m 1:03.07
28 168 Iina Von Schrowe Cetus Espoo 2003 03A146 50m 1:03.20
29 100 Jenni Rantanen Simmis Wanda 2001 01A324 50m 1:03.60
30 199 Jenni Alanen Cetus Espoo 2002 02B210 50m 1:04.09
31 29 Milla Hyttinen Helsingfors Simsällskap 2003 03A149 50m 1:04.14
32 35 Marilla Parhiala Helsingfors Simsällskap 2000 00B046 50m 1:04.22
33 370 Ella Uusitalo Kampuksen Plaani 2003 03A145 50m 1:04.28
34 187 Laura Kousa Cetus Espoo 2005 05A332 50m 1:04.54
35 76 Emma-lotta Ahola Järvenpään Uintiklubi 2005 05A527 50m 1:04.56
36 338 Liia Louhikoski Vanders 2001 01A312 50m 1:04.71
37 167 Charlotte Ingberg Cetus Espoo 2002 02A370 50m 1:04.83
38 368 Vivian Heräjärvi Kampuksen Plaani 2001 01A352 50m 1:05.34
39 247 Vilma Tikka Lappeenrannan Uimarit 2003 03A660 50m 1:05.38
40 337 Lilli Louhikoski Vanders 2002 02A021 50m 1:05.44
41 298 Veera Tall Porin Uimaseura 2005 05A638 50m 1:05.48
42 251 Aino Tamminen Lappeenrannan Uimarit 2005 05A292 50m 1:05.49
43 311 Fiia Pyykkö Salon Uimarit 2001 01A381 50m 1:05.76
44 190 Diana Seiger Cetus Espoo 2003 03A909 50m 1:06.01
45 70 Mariel Mylly Järvenpään Uintiklubi 2001 01B048 50m 1:06.78
46 376 Saana Järvinen Kampuksen Plaani 2003 03A761 50m 1:06.85
47 378 Maria Yritys Uinti Hyvinkää 2002 02A147 50m 1:06.90
48 248 Siiri Pitkänen Lappeenrannan Uimarit 2003 03A665 50m 1:07.24
49 42 Stella Freystätter Helsingfors Simsällskap 2003 03A735 50m 1:07.47
50 30 Roosa Lehtola Helsingfors Simsällskap 2001 01A806 50m 1:07.52
51 250 Silja Kinnunen Lappeenrannan Uimarit 2003 03A683 50m 1:07.67
52 385 Alisa Hänninen Järvenpään Uintiklubi 2003 03B021 50m 1:07.68 LAT
53 72 Vilja Laaksonen Järvenpään Uintiklubi 2002 02A941 50m 1:07.72
54 141 Aino Lehtinen Cetus Espoo 2001 01A330 50m 1:07.72
55 195 Delia Helena Aho Cetus Espoo 2003 03A962 50m 1:07.81
56 254 Veera Saarelainen Mikkelin Uimaseura 2002 02A471 50m 1:08.10
57 234 Julia Romo Lahden Uimaseura 2003 03A094 50m 1:08.16
58 344 Rebekka Ritmala Vanders 2006 06A136 50m 1:08.21
59 90 Julia Tuura Riihimäen Uimaseura 2004 04A297 50m 1:08.32
60 111 Iina Vänttinen Simmis Wanda 2006 06A210 50m 1:08.40
61 149 Miia Puranen Cetus Espoo 2001 01A509 50m 1:08.47
62 236 Janna Salminen Lahden Uimaseura 2003 03A489 50m 1:08.56
63 369 Ilona Hjelt Kampuksen Plaani 2002 02A375 50m 1:08.80
64 67 Sofia Harju Järvenpään Uintiklubi 2002 02A556 50m 1:08.93
65 262 Aada Tourunen Swimming Jyväskylä 2004 04A323 50m 1:09.09
66 112 Daniela Sohlman Simmis Wanda 2005 05A490 50m 1:09.22
67 297 Emilia Rahola Porin Uimaseura 2006 06A253 50m 1:09.24
68 1 Kreetta Uusitalo Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2003 03A222 50m 1:09.60
69 209 Tuike Hakala Cetus Espoo 2001 01B372 50m 1:09.69
70 386 Venla Hauska Järvenpään Uintiklubi 2004 04A875 50m 1:09.77 LAT
71 109 Milja Aarnivuo Simmis Wanda 2005 05A210 50m 1:10.22
72 118 Oosa Mattila Simmis Wanda 2006 06A440 50m 1:11.01
73 77 Sanni Luostarinen Järvenpään Uintiklubi 2002 02B200 50m 1:12.65
74 387 Iida Salonen Hämeenlinnan Uimaseura 2005 05A155 50m 1:13.07 LAT
75 79 Laura Pitkänen Järvenpään Uintiklubi 2002 02B208 50m 1:13.15
76 279 Lotta Laine Hämeenlinnan Uimaseura 2003 03A604 50m 1:13.34
77 287 Tytti Rantanen Hämeenlinnan Uimaseura 2006 06A853 50m 1:15.05
78 164 Piia Kaivola Cetus Espoo 1999 99B106 50m 1:15.63
79 256 Laura Punkkinen Voikkaan Viesti 2005 05A247 50m 1:17.69
80 80 Silvia Koskela Järvenpään Uintiklubi 2007 07A257 50m 1:19.12
81 377 Siiri Ruppa Kampuksen Plaani 2003 03B311 50m 1:19.72
82 82 Aino Suominen Järvenpään Uintiklubi 2006 06B004 50m 1:21.10
83 360 Heli Havantola Nurmijärven Uinti 2003 03B260 50m 1:22.60
84 257 Inkeri Laakkonen Voikkaan Viesti 2005 05B130 50m 1:22.89
85 210 Viivi Olkkonen Cetus Espoo 2005 05B174 50m 1:32.66
2019-06-06 08.13.22 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Helsingfors Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner