2020-05-25   07:07:15
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Märsky-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 2

Document
Entry List
Märsky Uinnit 2019
Organizer:
Place: HSS
Pool: 50m Competition Date: kesä 7, 2019 to kesä 7, 2019
16 50m Perhosuinti Naiset
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 6 Kaisla Kollanus Helsingfors Simsällskap 1993 93A027 50m 27.18
2 326 Hanna Hammar Uinti Tampere 1998 98A182 50m 28.07
3 300 Laura Mäki Raision Urheilijat 1997 97A073 50m 28.18
4 165 Siri Auvinen Cetus Espoo 2002 02A342 50m 28.19
5 129 Tanja Ruohoniemi Cetus Espoo 1995 95A598 50m 28.96
6 347 Vilja Grundström Vanders 2003 03B185 50m 28.99
7 374 Jenni Moisio Kampuksen Plaani 2002 02A607 50m 29.12
8 259 Mia Pentti Swimming Jyväskylä 2002 02A018 50m 29.27
9 9 Hanna Kareinen Helsingfors Simsällskap 2000 00A012 50m 29.48
10 357 Alina Antila Nurmijärven Uinti 2004 04A829 50m 29.74
11 276 Nea Reunanen Hämeenlinnan Uimaseura 2001 01A298 50m 29.77
12 20 Isabel Hagelin Helsingfors Simsällskap 2001 01A083 50m 30.01
13 132 Lyydia Kalenius Cetus Espoo 2000 00A252 50m 30.02
14 96 Olivia Hellsten Simmis Wanda 2000 00A064 50m 30.12
15 159 Julia Peltola Cetus Espoo 2003 03A091 50m 30.38
16 153 Ronja Riihinen Cetus Espoo 2000 00A801 50m 30.56
17 239 Jenna Pesu Lappeenrannan Uimarit 1996 96A806 50m 30.69
18 56 Jenny Nieminen Hyvinkään Uimaseura 2001 01A986 50m 30.69
19 97 Pinja Peippo Simmis Wanda 1999 99A544 50m 30.77
20 62 Anniina Ahonen Hyvinkään Uimaseura 2005 05A156 50m 30.83
21 71 Helmi Lehtonen Järvenpään Uintiklubi 2004 04A335 50m 30.89
22 330 Aino Jussila Uinti Tampere 2000 00A485 50m 31.03
23 274 Lotta Aho Hämeenlinnan Uimaseura 1999 99A598 50m 31.10
24 380 Taiga Yritys Uinti Hyvinkää 2003 03A036 50m 31.12
25 70 Mariel Mylly Järvenpään Uintiklubi 2001 01B048 50m 31.26
26 339 Aino Paju Vanders 2003 03A053 50m 31.36
27 370 Ella Uusitalo Kampuksen Plaani 2003 03A145 50m 31.41
28 206 Lumi Rossi Cetus Espoo 2005 05A779 50m 31.44
29 151 Cindy Palm Cetus Espoo 2003 03A052 50m 31.66
30 88 Vilja Saarinen Riihimäen Uimaseura 2005 05A087 50m 31.66
31 310 Emmi Heine Rauman Uimaseura 2002 02A604 50m 31.68
32 349 Nessa Järvinen Uimaseura Aquila 2004 04A159 50m 31.68
33 332 Ronja Myllykallio Uinti Tampere 2003 03A501 50m 31.69
34 367 Saara Svahn Kampuksen Plaani 2001 01A172 50m 31.76
35 333 Sini Korin Uinti Tampere 2003 03A617 50m 31.82
36 169 Pilvi Pietikäinen Cetus Espoo 2002 02A550 50m 32.05
37 188 Iisa Karpela Cetus Espoo 2004 04A632 50m 32.07
38 31 Siiri Reiniluoto Helsingfors Simsällskap 2003 03A203 50m 32.09
39 61 Vlada Guljajeva Hyvinkään Uimaseura 2004 04A365 50m 32.29
40 5 Ronja Nevanko Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2005 05B042 50m 32.31
41 299 Viola Karismaa Porin Uimaseura 2005 05B056 50m 32.48
42 254 Veera Saarelainen Mikkelin Uimaseura 2002 02A471 50m 32.50
43 337 Lilli Louhikoski Vanders 2002 02A021 50m 32.57
44 234 Julia Romo Lahden Uimaseura 2003 03A094 50m 32.57
45 197 Marleen Mikk Cetus Espoo 2002 02B180 50m 32.68
46 247 Vilma Tikka Lappeenrannan Uimarit 2003 03A660 50m 32.69
47 252 Ida Kauppinen Lappeenrannan Uimarit 2005 05A319 50m 32.75
48 312 Sini Heikkilä Salon Uimarit 2003 03A899 50m 32.81
49 371 Anni-maria Laakso Kampuksen Plaani 2003 03A207 50m 32.92
50 99 Anni Manninen Simmis Wanda 2001 01A194 50m 32.93
51 39 Oona Lehtola Helsingfors Simsällskap 2003 03A498 50m 33.06
52 376 Saana Järvinen Kampuksen Plaani 2003 03A761 50m 33.11
53 375 Emma Mangeloja Kampuksen Plaani 2003 03A757 50m 33.19
54 76 Emma-lotta Ahola Järvenpään Uintiklubi 2005 05A527 50m 33.31
55 47 Ariel Julienne Jämsen Helsingfors Simsällskap 2006 06A752 50m 33.54
56 244 Hilla Kuuva Lappeenrannan Uimarit 2003 03A513 50m 33.78
57 236 Janna Salminen Lahden Uimaseura 2003 03A489 50m 33.95
58 353 Aino Koskelo Nurmijärven Uinti 2005 05A053 50m 34.07
59 228 Vilma Vepsäläinen Kuopion Uimaseura 2006 06A683 50m 34.35
60 354 Aino Kuusisto Nurmijärven Uinti 2006 06A025 50m 34.65
61 72 Vilja Laaksonen Järvenpään Uintiklubi 2002 02A941 50m 34.83
62 372 Veera Laakkonen Kampuksen Plaani 2003 03A241 50m 35.09
63 98 Noora Kanerva Simmis Wanda 2000 00A317 50m 35.11
64 253 Anniina Kurvinen Lappeenrannan Uimarit 2006 06A281 50m 35.18
65 223 Jenny Forsell Kuopion Uimaseura 2004 04A799 50m 35.61
66 13 Jenny Kareinen Helsingfors Simsällskap 2002 02A000 50m 36.34
67 67 Sofia Harju Järvenpään Uintiklubi 2002 02A556 50m 36.45
68 58 Sini Kaivola Hyvinkään Uimaseura 2005 05A061 50m 36.73
69 77 Sanni Luostarinen Järvenpään Uintiklubi 2002 02B200 50m 36.96
70 164 Piia Kaivola Cetus Espoo 1999 99B106 50m 37.17
71 202 Taru Lax Cetus Espoo 2005 05A739 50m 37.40
72 256 Laura Punkkinen Voikkaan Viesti 2005 05A247 50m 37.53
73 243 Senni Räikkönen Lappeenrannan Uimarit 2003 03A504 50m 37.60
74 46 Anna Bernards Helsingfors Simsällskap 2005 05A994 50m 38.15
75 113 Jasmine Errehani Simmis Wanda 2004 04A780 50m 38.40
76 227 Pihla Mättö Kuopion Uimaseura 2005 05A904 50m 39.04
77 263 Anna Kajosmäki Swimming Jyväskylä 2004 04A310 50m 39.33
78 80 Silvia Koskela Järvenpään Uintiklubi 2007 07A257 50m 40.32
79 84 Susanne Hein Järvenpään Uintiklubi 2008 08A582 50m 49.56
80 212 Jenny Myllynen Heinolan Isku 2000 00B130 50m
81 30 Roosa Lehtola Helsingfors Simsällskap 2001 01A806 50m
2019-06-06 08.13.24 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Helsingfors Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner