Program for Sollentuna simfestival 2019
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sollentuna simfestival 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sollentuna sim & sporthall |
Turebergs simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 feb 2019 till den 17 feb 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
100m Fjärilsim Damer ABCD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
253 |
|
Jessica Lindholm |
Ålands Simförening |
2001 |
01B019 |
50m |
1:08.29 |
|
|
|
|
|
2 |
80 |
|
Olivia Stille |
Turebergs Simklubb |
2000 |
AJ7600 |
25m |
1:08.78 |
|
|
|
|
|
3 |
159 |
|
Linn Melander |
Väsby Simsällskap |
2005 |
AR0205 |
25m |
1:09.08 |
|
|
|
|
|
4 |
88 |
|
Astrid Nilsson |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AQ9403 |
25m |
1:09.47 |
|
|
|
|
|
5 |
91 |
|
Sara Arnö |
Turebergs Simklubb |
2004 |
AA1208 |
25m |
1:09.97 |
|
|
|
|
|
6 |
84 |
|
Julia Häglund |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AI1403 |
25m |
1:10.97 |
|
|
|
|
|
7 |
20 |
|
Linnea Sjöström |
Norrtälje Simklubb |
2005 |
BO9805 |
25m |
1:13.25 |
|
|
|
|
|
8 |
93 |
|
Selma Holmer |
Turebergs Simklubb |
2004 |
AM6204 |
25m |
1:13.57 |
|
|
|
|
|
9 |
184 |
|
Ella Renholm |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AY2206 |
25m |
1:19.64 |
|
|
|
|
|
10 |
211 |
|
Sigrid Svanberg |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2004 |
BT9404 |
25m |
1:20.81 |
|
|
|
|
|
11 |
161 |
|
Clara Sundgren |
Väsby Simsällskap |
2005 |
AT0805 |
25m |
1:21.50 |
|
|
|
|
|
12 |
166 |
|
Elsa Svahn |
Väsby Simsällskap |
2007 |
AG9607 |
25m |
1:21.56 |
|
|
|
|
|
13 |
36 |
|
Stella Egmar |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AW9806 |
25m |
1:21.71 |
|
|
|
|
|
14 |
40 |
|
Johanna Claesson |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AY2406 |
25m |
1:22.69 |
|
|
|
|
|
15 |
163 |
|
Frida Steen |
Väsby Simsällskap |
2005 |
AY1805 |
25m |
1:24.28 |
|
|
|
|
|
16 |
106 |
|
Vera Popova |
Turebergs Simklubb |
2006 |
AN9406 |
25m |
1:24.86 |
|
|
|
|
|
17 |
57 |
|
Filippa Hanikat |
Södertörns Simsällskap |
2007 |
AK7207 |
50m |
1:29.69 |
|
|
|
|
|
18 |
155 |
|
Hanna Sköld |
Väsby Simsällskap |
2005 |
AP2805 |
50m |
1:32.54 |
|
|
|
|
|
19 |
167 |
|
Isabelle Skytt |
Väsby Simsällskap |
2005 |
BE4205 |
25m |
1:33.60 |
|
|
|
|
|
20 |
255 |
|
Ellen Melin |
Ålands Simförening |
2002 |
02A853 |
25m |
1:37.19 |
|
|
|
|
|
21 |
24 |
|
Lola Hjort Mowitz |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AI8406 |
50m |
1:40.36 |
|
|
|
|
|
22 |
60 |
|
Juni Stenbacka |
Södertörns Simsällskap |
2007 |
AV7607 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
263 |
|
Mathilda Wahlstedt |
Ålands Simförening |
2006 |
06A800 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
30 |
|
Agnes Thunberg |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AD8807 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
72 |
|
Sofia Palmqvist |
Södertörns Simsällskap |
2007 |
BJ4207 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
13 |
|
Victoria Elias |
Lidingö Simklubb |
2005 |
BU6805 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
66 |
|
Natalie Nilsson |
Södertörns Simsällskap |
2005 |
BV5205 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
153 |
|
Tindra Funke |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AC3606 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-02-15 12:55:57 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Turebergs Simklubb |
|
|
|
|