Program for SB Cup 2019
Below are all entry- and startlists shown by session.
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 318 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 2:09.21 | |
2 | 146 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 2:14.01 | |
3 | 431 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:14.47 | |
4 | 413 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 2:15.54 | |
5 | 15 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 2:17.05 | |
6 | 306 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 2:18.33 | |
7 | 300 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 2:18.99 | |
8 | 21 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:19.86 | |
9 | 14 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:21.44 | |
10 | 244 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 2:21.58 | |
11 | 482 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 2:22.03 | |
12 | 11 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 2:22.09 | |
13 | 224 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 2:22.69 | |
14 | 114 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 2:23.13 | |
15 | 543 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 2:26.05 | |
16 | 231 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 2:26.52 | |
17 | 442 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 2:28.20 | |
18 | 312 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 2:32.71 | |
19 | 129 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 2:33.14 | |
20 | 291 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 2:33.37 | |
21 | 227 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 2:33.41 | |
22 | 47 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 2:35.54 | |
23 | 256 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 2:35.56 | |
24 | 130 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 2:36.15 | |
25 | 126 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 2:37.20 | |
26 | 226 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 2:37.28 | |
27 | 230 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 2:37.69 | |
28 | 463 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 0682AJ | 25 m | 2:40.68 | |
29 | 223 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 2:40.91 | |
30 | 19 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 2:43.41 | |
31 | 417 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 2:47.46 | |
32 | 460 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | KORSØR | 0794AK | 25 m | 2:48.52 | |
33 | 261 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 2:49.20 | |
34 | 282 | Jensen Isabella Flyvholm | 2004 | ODSHERRED | 0474BA | 25 m | 2:49.40 | |
35 | 285 | Kurps Amalie | 2004 | ODSHERRED | 0472BC | 25 m | 2:53.68 | |
36 | 350 | Jacobsen Emma | 2004 | KTK | 0492BD | 25 m | 2:54.10 | |
37 | 262 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 2:54.43 | |
38 | 259 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 25 m | 2:55.88 | |
39 | 124 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 2:56.52 | |
40 | 46 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 25 m | 2:57.23 | |
41 | 257 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 2:57.31 | |
42 | 258 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 3:00.13 | |
43 | 34 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 3:00.63 | |
44 | 411 | Dahlmann Merle | 2007 | NÆSTVED | 0742AP | 25 m | 3:01.03 | |
45 | 432 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | 3:01.06 | |
46 | 263 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 3:01.66 | |
47 | 45 | Berg Nora | 2006 | ROSKILDE | 0634AT | 25 m | 3:02.38 | |
48 | 135 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 3:03.39 | |
49 | 354 | Jacobsen Sofia | 2006 | KTK | 0658AW | 25 m | 3:06.13 | |
50 | 457 | Graulund Viktoria Annabel | 2007 | KORSØR | 0774AK | 25 m | 3:08.12 | |
51 | 358 | Byrne Fiona Lei | 2007 | KTK | 0776AI | 25 m | 3:12.21 | |
52 | 299 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 25 m | 3:12.76 | |
53 | 298 | Hvidberg Caroline Fobian | 2008 | KALUNDBORG | 0882AL | 25 m | 3:15.72 | |
54 | 283 | Kaarde Cecilie | 2004 | ODSHERRED | 0478BC | 25 m | 3:15.98 | |
55 | 458 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 3:19.93 | |
56 | 115 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 3:20.33 | |
57 | 310 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 25 m | 3:24.22 | |
58 | 418 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 3:26.36 | |
59 | 29 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 25 m | 3:27.04 | |
60 | 38 | Nelkop Freja | 2009 | ROSKILDE | 0974AF | 25 m | 3:44.73 | |
61 | 40 | Schyth Sofie | 2008 | ROSKILDE | 0868AL | 25 m | 4:15.33 | |
62 | 4 | Bønnebæk Clara | 2007 | SLAGELSE | 0748AK | 25 m | ||
63 | 22 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 25 m | ||
64 | 36 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 25 m | ||
65 | 39 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 25 m | ||
66 | 44 | Eriksen Sarah Hjulgaard | 2008 | ROSKILDE | 0896AO | 25 m | ||
67 | 112 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | ||
68 | 132 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | ||
69 | 143 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | ||
70 | 281 | Hansen Camilla Drusdal | 2004 | ODSHERRED | 25 m | |||
71 | 288 | Sprenger Maria | 2005 | ODSHERRED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:32 |
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 409 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 2:05.95 | |
2 | 472 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 2:08.86 | |
3 | 199 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 2:09.67 | |
4 | 271 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 2:10.68 | |
5 | 448 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 2:15.89 | |
6 | 23 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 2:17.82 | |
7 | 433 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 2:18.84 | |
8 | 16 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 2:19.26 | |
9 | 229 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 2:22.31 | |
10 | 273 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 2:22.69 | |
11 | 206 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 2:22.73 | |
12 | 544 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 2:22.85 | |
13 | 456 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 2:28.08 | |
14 | 289 | Ahmad Mutasem | 2001 | KALUNDBORG | 0187AT | 25 m | 2:29.46 | |
15 | 349 | Hansen Matias Buus | 2003 | KTK | 0381AK | 25 m | 2:30.85 | |
16 | 462 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 2:34.58 | |
17 | 145 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 2:35.08 | |
18 | 316 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 2:45.20 | |
19 | 348 | Nielander Magnus | 2003 | KTK | 0393AT | 25 m | 2:45.84 | |
20 | 430 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 2:47.50 | |
21 | 3 | Plaetner Silas | 2003 | NYBORG | 0329AR | 25 m | 2:48.71 | |
22 | 221 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 2:48.98 | |
23 | 120 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 2:51.52 | |
24 | 317 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 2:55.74 | |
25 | 546 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 2:55.96 | |
26 | 383 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 25 m | 2:55.97 | |
27 | 228 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 2:56.96 | |
28 | 33 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 2:58.52 | |
29 | 384 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | 2:59.41 | |
30 | 352 | Winsløv Bertil Vinther | 2005 | KTK | 0561AQ | 25 m | 3:00.57 | |
31 | 353 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | KTK | 0623AA | 25 m | 3:02.70 | |
32 | 267 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 3:04.55 | |
33 | 8 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 3:05.08 | |
34 | 461 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | 3:11.01 | |
35 | 351 | Nielander Kasper | 2005 | KTK | 0551AQ | 25 m | 3:11.14 | |
36 | 554 | Rasmussen Mic Langhoff | 2005 | DRAGSHOLM | 0533AQ | 25 m | 3:11.24 | |
37 | 320 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 3:25.74 | |
38 | 133 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 3:27.94 | |
39 | 464 | Veise Jeppe | 2004 | KORSØR | 0423AF | 25 m | 3:32.13 | |
40 | 5 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 0825AH | 25 m | 3:42.85 | |
41 | 355 | Green Thomas | 2006 | KTK | 0677AP | 25 m | 3:52.07 | |
42 | 356 | Hansen Rasmus | 2007 | KTK | 0725AM | 25 m | 4:00.88 | |
43 | 32 | Kjørup Kristian | 2007 | ROSKILDE | 0763AM | 25 m | 4:13.34 | |
44 | 9 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | ||
45 | 12 | Nørregaard Halfdan | 2003 | ROSKILDE | 0305AT | 25 m | ||
46 | 28 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | ||
47 | 369 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | ||
48 | 371 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:32 |
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 319 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:17.86 | |
2 | 426 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:24.83 | |
3 | 251 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 1:25.47 | |
4 | 295 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 25 m | 1:25.82 | |
5 | 540 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 1:26.41 | |
6 | 237 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 1:27.89 | |
7 | 198 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:28.03 | |
8 | 248 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:28.06 | |
9 | 480 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:29.19 | |
10 | 539 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:29.34 | |
11 | 253 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 1:29.79 | |
12 | 282 | Jensen Isabella Flyvholm | 2004 | ODSHERRED | 0474BA | 25 m | 1:31.06 | |
13 | 434 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:31.88 | |
14 | 222 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:31.98 | |
15 | 381 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 25 m | 1:34.87 | |
16 | 389 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 25 m | 1:37.97 | EFT |
17 | 18 | Grange Fanny | 2006 | ROSKILDE | 0618AV | 25 m | 1:38.83 | |
18 | 438 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:40.38 | |
19 | 207 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 1:40.54 | |
20 | 459 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSØR | 0638AP | 25 m | 1:40.72 | |
21 | 551 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 25 m | 1:42.06 | |
22 | 375 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 1:43.30 | |
23 | 447 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 1:44.04 | |
24 | 435 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:44.52 | |
25 | 410 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:45.12 | |
26 | 139 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:45.79 | |
27 | 232 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 1:46.08 | |
28 | 394 | Knudsen Mathilde | 2006 | KORSØR | 0646AU | 25 m | 1:51.69 | |
29 | 136 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 1:52.21 | |
30 | 423 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 1:52.95 | |
31 | 382 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 1:55.23 | |
32 | 116 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 1:58.27 | |
33 | 380 | Tygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 25 m | 2:00.88 | |
34 | 427 | Kragsskjold Milla | 2010 | NÆSTVED | 25 m | 2:05.95 | ||
35 | 450 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 2:06.77 | |
36 | 424 | Holmgaard Silke | 2007 | NÆSTVED | 0766AS | 25 m | 2:09.09 | |
37 | 415 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 2:18.61 | |
38 | 7 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 2:39.10 | |
39 | 202 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 2:39.45 | |
40 | 118 | Boberg Clara | 2007 | HERLUFSHOL | 0764AV | 25 m | ||
41 | 281 | Hansen Camilla Drusdal | 2004 | ODSHERRED | 25 m | |||
42 | 311 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | ||
43 | 392 | Greisdal Lydia | 2007 | KORSØR | 0746AQ | 25 m | ||
44 | 393 | Jensen-Mattebjerg Astrid | 2008 | KORSØR | 0882AJ | 25 m | ||
45 | 395 | Knudsen Tascha S. | 2007 | KORSØR | 0736AQ | 25 m | ||
46 | 396 | Larse Signe Weirgang Kjær | 2008 | KORSØR | 0838AO | 25 m | ||
47 | 399 | Uhl Bianca | 2009 | KORSØR | 0996AH | 25 m | ||
48 | 548 | Ingleby Anne Louise | 2003 | DRAGSHOLM | 0338BE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:32 |
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 17 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:08.80 | |
2 | 446 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:13.15 | |
3 | 475 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 1:13.37 | |
4 | 542 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 1:13.78 | |
5 | 481 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 1:16.43 | |
6 | 272 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 1:17.71 | |
7 | 414 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:18.20 | |
8 | 208 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:18.66 | |
9 | 479 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 1:19.34 | |
10 | 20 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:20.38 | |
11 | 138 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:21.32 | |
12 | 477 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 1:21.49 | |
13 | 433 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 1:21.75 | |
14 | 365 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 1:24.13 | |
15 | 313 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 1:24.28 | |
16 | 25 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 1:25.72 | |
17 | 266 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 1:26.46 | |
18 | 225 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:28.15 | |
19 | 280 | Danielsen Marius | 2005 | ODSHERRED | 0569AP | 25 m | 1:28.64 | |
20 | 127 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:28.90 | |
21 | 550 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 25 m | 1:31.49 | |
22 | 286 | Obsen Mikkel | 2005 | ODSHERRED | 0575AN | 25 m | 1:32.26 | |
23 | 294 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 1:32.31 | |
24 | 478 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | 1:33.56 | |
25 | 464 | Veise Jeppe | 2004 | KORSØR | 0423AF | 25 m | 1:34.29 | |
26 | 439 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 1:38.16 | |
27 | 541 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 1:39.44 | |
28 | 422 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 1:39.58 | |
29 | 30 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:41.88 | |
30 | 149 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 1:54.42 | |
31 | 553 | Pedersen Luca Scharling | 2007 | DRAGSHOLM | 0739AM | 25 m | 1:55.81 | |
32 | 449 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 2:02.01 | |
33 | 269 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 2:10.00 | |
34 | 42 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | ||
35 | 148 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | ||
36 | 296 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | ||
37 | 307 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | ||
38 | 314 | Pedersen Sigurd Poulin | 2009 | KALUNDBORG | 0909AE | 25 m | ||
39 | 370 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 25 m | ||
40 | 391 | Augustesen Mikkel | 2008 | KORSØR | 0883AF | 25 m | ||
41 | 398 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | KORSØR | 0931AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:32 |
Løb 5, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 318 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 26.88 | |
2 | 252 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 27.61 | |
3 | 300 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 28.14 | |
4 | 306 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 28.46 | |
5 | 428 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 28.48 | |
6 | 297 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 28.67 | |
7 | 11 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 28.70 | |
8 | 246 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 28.80 | |
9 | 146 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 28.84 | |
10 | 129 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 28.93 | |
11 | 413 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 28.99 | |
12 | 21 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 29.74 | |
13 | 538 | Neess Camille Konge | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 30.01 | |
14 | 147 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 30.03 | |
15 | 203 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 30.04 | |
16 | 254 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 30.16 | |
17 | 15 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 30.24 | |
18 | 543 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 30.37 | |
19 | 374 | Madsen Anna Maria | 2004 | VATCPH-STT | 0444AJ | 25 m | 30.38 | |
20 | 480 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 30.44 | |
21 | 122 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 30.51 | |
22 | 241 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 30.56 | |
23 | 247 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 30.73 | |
24 | 238 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 30.78 | |
25 | 26 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 30.80 | |
26 | 545 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 30.97 | |
27 | 227 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 31.00 | |
28 | 209 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 31.05 | |
29 | 248 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 31.10 | |
30 | 420 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 31.18 | |
31 | 549 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 31.18 | |
32 | 231 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 31.39 | |
33 | 312 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 31.47 | |
34 | 476 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 31.47 | |
35 | 226 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 31.49 | |
36 | 126 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 31.55 | |
37 | 534 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 31.56 | |
38 | 243 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 31.66 | |
39 | 237 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 31.95 | |
40 | 19 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 31.99 | |
41 | 533 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 32.04 | |
42 | 539 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 32.20 | |
43 | 43 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 32.25 | |
44 | 197 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 32.29 | |
45 | 438 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 32.36 | |
46 | 239 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 32.53 | |
47 | 375 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 32.86 | |
48 | 417 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 33.20 | |
49 | 2 | Nissen Mathilde | 2004 | NYBORG | 0438AZ | 25 m | 33.40 | |
50 | 350 | Jacobsen Emma | 2004 | KTK | 0492BD | 25 m | 33.47 | |
51 | 463 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 0682AJ | 25 m | 33.49 | |
52 | 445 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 33.51 | |
53 | 285 | Kurps Amalie | 2004 | ODSHERRED | 0472BC | 25 m | 33.91 | |
54 | 552 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 0534AZ | 25 m | 33.93 | |
55 | 1 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 34.01 | |
56 | 223 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 34.21 | |
57 | 242 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 25 m | 34.49 | |
58 | 460 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | KORSØR | 0794AK | 25 m | 35.01 | |
59 | 204 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 35.67 | |
60 | 459 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSØR | 0638AP | 25 m | 35.67 | |
61 | 389 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 25 m | 35.71 | EFT |
62 | 22 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 25 m | 35.74 | |
63 | 394 | Knudsen Mathilde | 2006 | KORSØR | 0646AU | 25 m | 35.81 | |
64 | 112 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 35.95 | |
65 | 201 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 36.17 | |
66 | 410 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 36.22 | |
67 | 354 | Jacobsen Sofia | 2006 | KTK | 0658AW | 25 m | 36.23 | |
68 | 432 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | 36.48 | |
69 | 288 | Sprenger Maria | 2005 | ODSHERRED | 25 m | 36.49 | ||
70 | 46 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 25 m | 36.71 | |
71 | 135 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 36.78 | |
72 | 358 | Byrne Fiona Lei | 2007 | KTK | 0776AI | 25 m | 36.89 | |
73 | 411 | Dahlmann Merle | 2007 | NÆSTVED | 0742AP | 25 m | 37.28 | |
74 | 128 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 37.34 | |
75 | 45 | Berg Nora | 2006 | ROSKILDE | 0634AT | 25 m | 37.66 | |
76 | 281 | Hansen Camilla Drusdal | 2004 | ODSHERRED | 25 m | 37.90 | ||
77 | 447 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 37.91 | |
78 | 392 | Greisdal Lydia | 2007 | KORSØR | 0746AQ | 25 m | 37.95 | |
79 | 124 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 38.24 | |
80 | 283 | Kaarde Cecilie | 2004 | ODSHERRED | 0478BC | 25 m | 38.43 | |
81 | 457 | Graulund Viktoria Annabel | 2007 | KORSØR | 0774AK | 25 m | 38.61 | |
82 | 115 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 39.55 | |
83 | 310 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 25 m | 39.83 | |
84 | 380 | Tygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 25 m | 39.85 | |
85 | 299 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 25 m | 40.15 | |
86 | 29 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 25 m | 40.73 | |
87 | 429 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 41.72 | |
88 | 38 | Nelkop Freja | 2009 | ROSKILDE | 0974AF | 25 m | 43.46 | |
89 | 395 | Knudsen Tascha S. | 2007 | KORSØR | 0736AQ | 25 m | 43.59 | |
90 | 10 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | 43.91 | |
91 | 125 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 46.35 | |
92 | 311 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 46.73 | |
93 | 264 | Jylov Mille | 2004 | VORDINGB | 0454BD | 25 m | 47.15 | |
94 | 4 | Bønnebæk Clara | 2007 | SLAGELSE | 0748AK | 25 m | 47.66 | |
95 | 452 | Toft Nanna | 2007 | NÆSTVED | 0758AR | 25 m | 48.21 | |
96 | 40 | Schyth Sofie | 2008 | ROSKILDE | 0868AL | 25 m | 48.50 | |
97 | 39 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 25 m | 49.28 | |
98 | 36 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 25 m | 49.79 | |
99 | 44 | Eriksen Sarah Hjulgaard | 2008 | ROSKILDE | 0896AO | 25 m | 50.09 | |
100 | 279 | Wesselhoff Josephine | 2010 | VORDINGB | 1014AA | 25 m | 50.30 | |
101 | 396 | Larse Signe Weirgang Kjær | 2008 | KORSØR | 0838AO | 25 m | 51.73 | |
102 | 134 | Birgisdottir Selma | 2009 | HERLUFSHOL | 0998AH | 25 m | 59.10 | |
103 | 34 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | ||
104 | 47 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | ||
105 | 140 | Würfel Filippa | 2010 | HERLUFSHOL | 1026AF | 25 m | ||
106 | 144 | Jakobsen Emilie | 2010 | HERLUFSHOL | 1024AF | 25 m | ||
107 | 284 | Kaarde Yasmin | 2004 | ODSHERRED | 25 m | |||
108 | 362 | Wester Laura | 2008 | HERLUFSHOL | 0894AQ | 25 m | EFT | |
109 | 427 | Kragsskjold Milla | 2010 | NÆSTVED | 25 m | |||
110 | 437 | Mayland Alba | 2010 | NÆSTVED | 1090AF | 25 m | ||
111 | 454 | Nielsen Josefine Jaakkonen | 2009 | NÆSTVED | 0924AK | 25 m | ||
112 | 556 | Kjærulf Liva Heitmann | 2009 | DRAGSHOLM | 0910AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:32 |
Løb 6, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 531 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 25.03 | |
2 | 309 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 25.20 | |
3 | 308 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 25.33 | |
4 | 436 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 25.39 | |
5 | 416 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 25.68 | |
6 | 446 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 25.88 | |
7 | 529 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 26.12 | |
8 | 17 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 26.26 | |
9 | 271 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 26.28 | |
10 | 536 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 26.46 | |
11 | 409 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 26.64 | |
12 | 537 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 26.94 | |
13 | 532 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 27.01 | |
14 | 367 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 25 m | 27.03 | |
15 | 24 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 27.25 | |
16 | 199 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 27.27 | |
17 | 364 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | 27.28 | |
18 | 473 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 27.44 | |
19 | 208 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 28.06 | |
20 | 479 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 28.14 | |
21 | 421 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 28.22 | |
22 | 23 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 28.30 | |
23 | 273 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 28.41 | |
24 | 474 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 28.43 | |
25 | 472 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 28.49 | |
26 | 535 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 29.15 | |
27 | 349 | Hansen Matias Buus | 2003 | KTK | 0381AK | 25 m | 29.24 | |
28 | 365 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 29.26 | |
29 | 366 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 25 m | 29.33 | |
30 | 372 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | 29.52 | |
31 | 13 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 29.67 | |
32 | 313 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 29.69 | |
33 | 348 | Nielander Magnus | 2003 | KTK | 0393AT | 25 m | 29.95 | |
34 | 200 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 29.96 | |
35 | 544 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 30.30 | |
36 | 16 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 30.34 | |
37 | 289 | Ahmad Mutasem | 2001 | KALUNDBORG | 0187AT | 25 m | 30.55 | |
38 | 371 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 30.76 | |
39 | 229 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 30.82 | |
40 | 451 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 31.00 | |
41 | 369 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 31.02 | |
42 | 370 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 25 m | 31.04 | |
43 | 547 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 31.16 | |
44 | 294 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 31.64 | |
45 | 245 | Skinne Thor Bjørn | 2003 | SOLRØD | 0363AQ | 25 m | 31.76 | |
46 | 316 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 32.07 | |
47 | 317 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 33.07 | |
48 | 430 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 33.44 | |
49 | 462 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 33.48 | |
50 | 113 | Jørgensen Aksel Bryde | 2005 | HERLUFSHOL | 0569AJ | 25 m | 33.73 | |
51 | 221 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 34.28 | |
52 | 286 | Obsen Mikkel | 2005 | ODSHERRED | 0575AN | 25 m | 34.45 | |
53 | 384 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | 34.86 | |
54 | 352 | Winsløv Bertil Vinther | 2005 | KTK | 0561AQ | 25 m | 34.96 | |
55 | 41 | Møller-Munkøe Tobias | 2008 | ROSKILDE | 0895AB | 25 m | 35.30 | |
56 | 120 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 35.53 | |
57 | 383 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 25 m | 35.60 | |
58 | 307 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 35.96 | |
59 | 353 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | KTK | 0623AA | 25 m | 36.02 | |
60 | 554 | Rasmussen Mic Langhoff | 2005 | DRAGSHOLM | 0533AQ | 25 m | 36.03 | |
61 | 443 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 36.17 | |
62 | 33 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 36.20 | |
63 | 553 | Pedersen Luca Scharling | 2007 | DRAGSHOLM | 0739AM | 25 m | 36.31 | |
64 | 351 | Nielander Kasper | 2005 | KTK | 0551AQ | 25 m | 36.43 | |
65 | 228 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 37.34 | |
66 | 449 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 37.65 | |
67 | 131 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 37.96 | |
68 | 287 | Sprenger Mads | 2005 | ODSHERRED | 25 m | 38.09 | ||
69 | 461 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | 38.72 | |
70 | 123 | Strate Frederik | 2003 | HERLUFSHOL | 0345AS | 25 m | 40.47 | |
71 | 268 | Hansen Lukas | 2008 | VORDINGB | 0863AJ | 25 m | 41.35 | |
72 | 320 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 41.37 | |
73 | 440 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 41.59 | |
74 | 355 | Green Thomas | 2006 | KTK | 0677AP | 25 m | 43.30 | |
75 | 397 | Løgstrup Jonas | 2008 | KORSØR | 0897AB | 25 m | 43.99 | |
76 | 555 | Thyrrestrup Julius | 2008 | DRAGSHOLM | 0829AL | 25 m | 44.75 | |
77 | 356 | Hansen Rasmus | 2007 | KTK | 0725AM | 25 m | 45.60 | |
78 | 296 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | 47.79 | |
79 | 32 | Kjørup Kristian | 2007 | ROSKILDE | 0763AM | 25 m | 47.92 | |
80 | 148 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | 49.78 | |
81 | 314 | Pedersen Sigurd Poulin | 2009 | KALUNDBORG | 0909AE | 25 m | 51.04 | |
82 | 391 | Augustesen Mikkel | 2008 | KORSØR | 0883AF | 25 m | 57.07 | |
83 | 6 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | ||
84 | 141 | Petersen Oliver | 2008 | HERLUFSHOL | 0899AA | 25 m | ||
85 | 142 | Meisner Teodor Wichmann | 2009 | HERLUFSHOL | 0903AG | 25 m | ||
86 | 361 | Andersen Linus | 2009 | HERLUFSHOL | 0905AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:33 |
Løb 7, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 297 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 34.00 | |
2 | 244 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 36.93 | |
3 | 431 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 37.53 | |
4 | 426 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 38.01 | |
5 | 243 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 38.60 | |
6 | 482 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 38.94 | |
7 | 143 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 40.16 | |
8 | 540 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 40.56 | |
9 | 198 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 41.57 | |
10 | 207 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 41.77 | |
11 | 121 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 42.47 | |
12 | 295 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 25 m | 42.49 | |
13 | 445 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 42.58 | |
14 | 389 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 25 m | 43.75 | EFT |
15 | 534 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 43.76 | |
16 | 381 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 25 m | 43.77 | |
17 | 262 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 44.42 | |
18 | 114 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 44.46 | |
19 | 18 | Grange Fanny | 2006 | ROSKILDE | 0618AV | 25 m | 44.51 | |
20 | 548 | Ingleby Anne Louise | 2003 | DRAGSHOLM | 0338BE | 25 m | 45.02 | |
21 | 435 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 45.25 | |
22 | 258 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 45.42 | |
23 | 230 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 45.44 | |
24 | 291 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 45.92 | |
25 | 552 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 0534AZ | 25 m | 46.12 | |
26 | 139 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 46.32 | |
27 | 257 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 46.47 | |
28 | 197 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 46.55 | |
29 | 551 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 25 m | 46.82 | |
30 | 281 | Hansen Camilla Drusdal | 2004 | ODSHERRED | 25 m | 47.83 | ||
31 | 137 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 48.70 | |
32 | 423 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 49.98 | |
33 | 458 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 50.63 | |
34 | 232 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 51.12 | |
35 | 419 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 51.21 | |
36 | 393 | Jensen-Mattebjerg Astrid | 2008 | KORSØR | 0882AJ | 25 m | 51.82 | |
37 | 263 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 52.72 | |
38 | 382 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 53.15 | |
39 | 298 | Hvidberg Caroline Fobian | 2008 | KALUNDBORG | 0882AL | 25 m | 54.71 | |
40 | 118 | Boberg Clara | 2007 | HERLUFSHOL | 0764AV | 25 m | 54.92 | |
41 | 259 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 25 m | 55.07 | |
42 | 452 | Toft Nanna | 2007 | NÆSTVED | 0758AR | 25 m | 56.34 | |
43 | 429 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 56.49 | |
44 | 418 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 59.75 | |
45 | 380 | Tygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 25 m | 1:00.81 | |
46 | 424 | Holmgaard Silke | 2007 | NÆSTVED | 0766AS | 25 m | 1:03.40 | |
47 | 399 | Uhl Bianca | 2009 | KORSØR | 0996AH | 25 m | 1:04.99 | |
48 | 7 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 1:05.71 | |
49 | 415 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 1:12.07 | |
50 | 125 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 1:12.48 | |
51 | 134 | Birgisdottir Selma | 2009 | HERLUFSHOL | 0998AH | 25 m | 1:16.05 | |
52 | 10 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | ||
53 | 140 | Würfel Filippa | 2010 | HERLUFSHOL | 1026AF | 25 m | ||
54 | 144 | Jakobsen Emilie | 2010 | HERLUFSHOL | 1024AF | 25 m | ||
55 | 284 | Kaarde Yasmin | 2004 | ODSHERRED | 25 m | |||
56 | 362 | Wester Laura | 2008 | HERLUFSHOL | 0894AQ | 25 m | EFT | |
57 | 437 | Mayland Alba | 2010 | NÆSTVED | 1090AF | 25 m | ||
58 | 556 | Kjærulf Liva Heitmann | 2009 | DRAGSHOLM | 0910AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:33 |
Løb 8, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 17 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 30.91 | |
2 | 531 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 33.34 | |
3 | 475 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 33.46 | |
4 | 236 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 33.57 | |
5 | 542 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 34.66 | |
6 | 308 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 34.96 | |
7 | 272 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 35.17 | |
8 | 145 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 35.44 | |
9 | 20 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 35.67 | |
10 | 414 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 35.98 | |
11 | 313 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 36.21 | |
12 | 479 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 36.78 | |
13 | 367 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 25 m | 37.42 | |
14 | 25 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 38.06 | |
15 | 13 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 39.81 | |
16 | 439 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 40.70 | |
17 | 366 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 25 m | 40.89 | |
18 | 280 | Danielsen Marius | 2005 | ODSHERRED | 0569AP | 25 m | 42.32 | |
19 | 550 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 25 m | 42.46 | |
20 | 286 | Obsen Mikkel | 2005 | ODSHERRED | 0575AN | 25 m | 42.55 | |
21 | 422 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 45.34 | |
22 | 541 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 47.10 | |
23 | 133 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 47.38 | |
24 | 8 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 48.10 | |
25 | 443 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 50.31 | |
26 | 554 | Rasmussen Mic Langhoff | 2005 | DRAGSHOLM | 0533AQ | 25 m | 51.67 | |
27 | 149 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 52.95 | |
28 | 412 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 53.41 | |
29 | 320 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 56.02 | |
30 | 131 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 57.14 | |
31 | 397 | Løgstrup Jonas | 2008 | KORSØR | 0897AB | 25 m | 58.46 | |
32 | 269 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 58.50 | |
33 | 398 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | KORSØR | 0931AF | 25 m | 59.19 | |
34 | 42 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | 1:00.62 | |
35 | 5 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 0825AH | 25 m | 1:07.37 | |
36 | 141 | Petersen Oliver | 2008 | HERLUFSHOL | 0899AA | 25 m | ||
37 | 148 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | ||
38 | 205 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | ||
39 | 314 | Pedersen Sigurd Poulin | 2009 | KALUNDBORG | 0909AE | 25 m | ||
40 | 440 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | ||
41 | 555 | Thyrrestrup Julius | 2008 | DRAGSHOLM | 0829AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:33 |
Løb 9, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 319 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:03.81 | |
2 | 318 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:05.43 | |
3 | 246 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 1:06.66 | |
4 | 253 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 1:09.71 | |
5 | 254 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:09.85 | |
6 | 26 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:10.73 | |
7 | 11 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:11.77 | |
8 | 14 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:13.02 | |
9 | 238 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:14.21 | |
10 | 538 | Neess Camille Konge | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:14.30 | |
11 | 480 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:16.46 | |
12 | 224 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:17.30 | |
13 | 129 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:18.71 | |
14 | 282 | Jensen Isabella Flyvholm | 2004 | ODSHERRED | 0474BA | 25 m | 1:19.30 | |
15 | 239 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:19.57 | |
16 | 251 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 1:20.46 | |
17 | 256 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 1:22.88 | |
18 | 312 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:23.01 | |
19 | 420 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:23.48 | |
20 | 122 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:23.83 | |
21 | 549 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 1:25.70 | |
22 | 202 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:25.79 | |
23 | 545 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:25.98 | |
24 | 222 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:29.78 | |
25 | 241 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 1:32.09 | |
26 | 242 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 25 m | 1:35.43 | |
27 | 130 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:37.97 | |
28 | 434 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:59.35 | |
29 | 116 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:33 |
Løb 10, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 532 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:00.79 | |
2 | 436 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:02.87 | |
3 | 537 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:03.68 | |
4 | 24 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:05.50 | |
5 | 23 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:07.15 | |
6 | 453 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:08.17 | |
7 | 529 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:08.37 | |
8 | 473 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 1:08.61 | |
9 | 421 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 1:11.26 | |
10 | 535 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:12.06 | |
11 | 416 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:12.68 | |
12 | 448 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 1:13.75 | |
13 | 478 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | 1:13.81 | |
14 | 206 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:14.03 | |
15 | 364 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | 1:15.26 | |
16 | 236 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 1:18.04 | |
17 | 127 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:19.46 | |
18 | 481 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 1:19.95 | |
19 | 280 | Danielsen Marius | 2005 | ODSHERRED | 0569AP | 25 m | 1:20.57 | |
20 | 3 | Plaetner Silas | 2003 | NYBORG | 0329AR | 25 m | 1:22.53 | |
21 | 477 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 1:23.04 | |
22 | 221 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 1:23.48 | |
23 | 372 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | 1:24.28 | |
24 | 30 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:27.26 | |
25 | 9 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:27.90 | |
26 | 28 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:30.75 | |
27 | 225 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:30.80 | |
28 | 456 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 1:35.04 | |
29 | 267 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 1:55.51 | |
30 | 41 | Møller-Munkøe Tobias | 2008 | ROSKILDE | 0895AB | 25 m | 1:57.08 | |
31 | 547 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:33 |
Løb 11, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 15 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 4:55.09 | |
2 | 482 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 5:00.51 | |
3 | 297 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 5:02.43 | |
4 | 147 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 5:07.03 | |
5 | 476 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 5:09.62 | |
6 | 227 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 5:30.98 | |
7 | 425 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 5:31.08 | |
8 | 230 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 5:38.95 | |
9 | 43 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 5:49.90 | |
10 | 226 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 5:50.36 | |
11 | 261 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 5:53.52 | |
12 | 285 | Kurps Amalie | 2004 | ODSHERRED | 0472BC | 25 m | 6:15.39 | |
13 | 262 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 6:20.00 | |
14 | 350 | Jacobsen Emma | 2004 | KTK | 0492BD | 25 m | 6:20.81 | |
15 | 2 | Nissen Mathilde | 2004 | NYBORG | 0438AZ | 25 m | 6:28.14 | |
16 | 354 | Jacobsen Sofia | 2006 | KTK | 0658AW | 25 m | 6:43.48 | |
17 | 441 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 6:48.59 | |
18 | 358 | Byrne Fiona Lei | 2007 | KTK | 0776AI | 25 m | 7:00.00 | |
19 | 22 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 25 m | ||
20 | 34 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | ||
21 | 121 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | ||
22 | 136 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:33 |
Løb 12, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 309 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 4:21.76 | |
2 | 409 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 4:32.57 | |
3 | 536 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 4:39.59 | |
4 | 472 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 4:43.38 | |
5 | 205 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 4:44.66 | |
6 | 474 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 4:48.49 | |
7 | 200 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 5:00.79 | |
8 | 12 | Nørregaard Halfdan | 2003 | ROSKILDE | 0305AT | 25 m | 5:19.37 | |
9 | 349 | Hansen Matias Buus | 2003 | KTK | 0381AK | 25 m | 5:31.33 | |
10 | 272 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 5:36.80 | |
11 | 266 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 5:45.00 | |
12 | 348 | Nielander Magnus | 2003 | KTK | 0393AT | 25 m | 6:19.30 | |
13 | 353 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | KTK | 0623AA | 25 m | 6:22.71 | |
14 | 352 | Winsløv Bertil Vinther | 2005 | KTK | 0561AQ | 25 m | 6:33.67 | |
15 | 351 | Nielander Kasper | 2005 | KTK | 0551AQ | 25 m | 6:34.58 | |
16 | 356 | Hansen Rasmus | 2007 | KTK | 0725AM | 25 m | 7:47.73 | |
17 | 355 | Green Thomas | 2006 | KTK | 0677AP | 25 m | 8:00.00 | |
18 | 138 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | ||
19 | 412 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:33 |
Løb 13, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 319 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:08.63 | |
2 | 254 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:09.44 | |
3 | 431 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:10.40 | |
4 | 252 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:10.50 | |
5 | 306 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:11.55 | |
6 | 146 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 1:12.61 | |
7 | 11 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:14.10 | |
8 | 300 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 1:14.35 | |
9 | 122 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:14.76 | |
10 | 244 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:14.90 | |
11 | 238 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:15.97 | |
12 | 248 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:16.76 | |
13 | 247 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 1:17.20 | |
14 | 538 | Neess Camille Konge | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:17.34 | |
15 | 426 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:17.35 | |
16 | 425 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 1:17.40 | |
17 | 295 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 25 m | 1:17.51 | |
18 | 114 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:17.76 | |
19 | 209 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:18.07 | |
20 | 231 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:18.10 | |
21 | 126 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:18.37 | |
22 | 549 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 1:18.80 | |
23 | 143 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:18.91 | |
24 | 239 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:19.00 | |
25 | 198 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:19.28 | |
26 | 543 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 1:19.93 | |
27 | 47 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 1:20.14 | |
28 | 539 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:20.26 | |
29 | 237 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 1:20.35 | |
30 | 445 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:20.44 | |
31 | 197 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:20.55 | |
32 | 256 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 1:20.95 | |
33 | 438 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:20.95 | |
34 | 540 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 1:21.77 | |
35 | 533 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 1:22.33 | |
36 | 434 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:23.83 | |
37 | 442 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:23.90 | |
38 | 202 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:24.05 | |
39 | 435 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:24.29 | |
40 | 463 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 0682AJ | 25 m | 1:24.66 | |
41 | 207 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 1:24.97 | |
42 | 291 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 1:25.39 | |
43 | 201 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 1:25.43 | |
44 | 417 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:25.67 | |
45 | 375 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 1:27.08 | |
46 | 130 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:27.23 | |
47 | 257 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 1:27.28 | |
48 | 258 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 1:27.34 | |
49 | 460 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | KORSØR | 0794AK | 25 m | 1:27.64 | |
50 | 112 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:27.99 | |
51 | 19 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 1:28.36 | |
52 | 139 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:28.37 | |
53 | 204 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 1:28.49 | |
54 | 18 | Grange Fanny | 2006 | ROSKILDE | 0618AV | 25 m | 1:29.60 | |
55 | 551 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 25 m | 1:30.34 | |
56 | 381 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 25 m | 1:30.91 | |
57 | 459 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSØR | 0638AP | 25 m | 1:31.08 | |
58 | 242 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 25 m | 1:32.89 | |
59 | 419 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:33.46 | |
60 | 124 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 1:33.70 | |
61 | 447 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 1:34.37 | |
62 | 137 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 1:34.53 | |
63 | 432 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | 1:34.57 | |
64 | 458 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 1:35.10 | |
65 | 135 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 1:35.91 | |
66 | 410 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:36.25 | |
67 | 441 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:36.58 | |
68 | 423 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 1:36.75 | |
69 | 45 | Berg Nora | 2006 | ROSKILDE | 0634AT | 25 m | 1:37.88 | |
70 | 46 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 25 m | 1:38.10 | |
71 | 128 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 1:42.67 | |
72 | 310 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 25 m | 1:43.38 | |
73 | 132 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 1:43.78 | |
74 | 382 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 1:44.05 | |
75 | 299 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 25 m | 1:45.17 | |
76 | 418 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 1:46.17 | |
77 | 116 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 1:46.28 | |
78 | 415 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 1:47.74 | |
79 | 298 | Hvidberg Caroline Fobian | 2008 | KALUNDBORG | 0882AL | 25 m | 1:48.01 | |
80 | 115 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 1:50.68 | |
81 | 450 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 1:54.27 | |
82 | 424 | Holmgaard Silke | 2007 | NÆSTVED | 0766AS | 25 m | 1:55.80 | |
83 | 29 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 25 m | 1:56.92 | |
84 | 4 | Bønnebæk Clara | 2007 | SLAGELSE | 0748AK | 25 m | 1:58.27 | |
85 | 452 | Toft Nanna | 2007 | NÆSTVED | 0758AR | 25 m | 2:09.91 | |
86 | 125 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 2:10.86 | |
87 | 311 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 2:30.59 | |
88 | 279 | Wesselhoff Josephine | 2010 | VORDINGB | 1014AA | 25 m | 2:36.47 | |
89 | 10 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | ||
90 | 36 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 25 m | ||
91 | 38 | Nelkop Freja | 2009 | ROSKILDE | 0974AF | 25 m | ||
92 | 40 | Schyth Sofie | 2008 | ROSKILDE | 0868AL | 25 m | ||
93 | 284 | Kaarde Yasmin | 2004 | ODSHERRED | 25 m | |||
94 | 392 | Greisdal Lydia | 2007 | KORSØR | 0746AQ | 25 m | ||
95 | 393 | Jensen-Mattebjerg Astrid | 2008 | KORSØR | 0882AJ | 25 m | ||
96 | 394 | Knudsen Mathilde | 2006 | KORSØR | 0646AU | 25 m | ||
97 | 395 | Knudsen Tascha S. | 2007 | KORSØR | 0736AQ | 25 m | ||
98 | 396 | Larse Signe Weirgang Kjær | 2008 | KORSØR | 0838AO | 25 m | ||
99 | 399 | Uhl Bianca | 2009 | KORSØR | 0996AH | 25 m | ||
100 | 429 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | ||
101 | 454 | Nielsen Josefine Jaakkonen | 2009 | NÆSTVED | 0924AK | 25 m | ||
102 | 457 | Graulund Viktoria Annabel | 2007 | KORSØR | 0774AK | 25 m | ||
103 | 548 | Ingleby Anne Louise | 2003 | DRAGSHOLM | 0338BE | 25 m | ||
104 | 552 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 0534AZ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:33 |
Løb 14, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 309 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:02.76 | |
2 | 436 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:02.76 | |
3 | 531 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 1:03.30 | |
4 | 308 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 1:03.35 | |
5 | 17 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:03.74 | |
6 | 446 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:06.26 | |
7 | 208 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:07.42 | |
8 | 416 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:07.84 | |
9 | 537 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:08.49 | |
10 | 271 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 1:08.54 | |
11 | 542 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 1:08.75 | |
12 | 199 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:09.17 | |
13 | 453 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:09.26 | |
14 | 23 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:09.51 | |
15 | 414 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:10.71 | |
16 | 481 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 1:10.93 | |
17 | 367 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 25 m | 1:10.98 | |
18 | 24 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:11.26 | |
19 | 475 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 1:11.42 | |
20 | 364 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | 1:12.05 | |
21 | 365 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 1:12.16 | |
22 | 272 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 1:12.38 | |
23 | 421 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 1:12.89 | |
24 | 145 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:13.10 | |
25 | 473 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 1:13.35 | |
26 | 13 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:13.51 | |
27 | 16 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:13.88 | |
28 | 273 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:14.20 | |
29 | 535 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:14.21 | |
30 | 20 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:15.28 | |
31 | 366 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 25 m | 1:15.39 | |
32 | 433 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 1:15.48 | |
33 | 206 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:16.11 | |
34 | 456 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 1:16.12 | |
35 | 127 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:16.62 | |
36 | 547 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 1:17.13 | |
37 | 439 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 1:17.37 | |
38 | 229 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:17.53 | |
39 | 451 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 1:18.79 | |
40 | 478 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | 1:19.34 | |
41 | 369 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 1:20.10 | |
42 | 371 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 1:20.34 | |
43 | 316 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:20.50 | |
44 | 3 | Plaetner Silas | 2003 | NYBORG | 0329AR | 25 m | 1:21.45 | |
45 | 25 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 1:21.67 | |
46 | 28 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:22.84 | |
47 | 544 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 1:22.92 | |
48 | 123 | Strate Frederik | 2003 | HERLUFSHOL | 0345AS | 25 m | 1:23.26 | |
49 | 245 | Skinne Thor Bjørn | 2003 | SOLRØD | 0363AQ | 25 m | 1:23.62 | |
50 | 462 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 1:24.32 | |
51 | 294 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 1:24.93 | |
52 | 370 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 25 m | 1:25.40 | |
53 | 430 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 1:26.74 | |
54 | 113 | Jørgensen Aksel Bryde | 2005 | HERLUFSHOL | 0569AJ | 25 m | 1:26.79 | |
55 | 133 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:27.62 | |
56 | 266 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 1:27.85 | |
57 | 372 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | 1:28.38 | |
58 | 221 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 1:28.54 | |
59 | 384 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | 1:29.81 | |
60 | 120 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 1:30.52 | |
61 | 267 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 1:31.24 | |
62 | 383 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 25 m | 1:33.38 | |
63 | 541 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 1:33.40 | |
64 | 307 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 1:34.84 | |
65 | 461 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | 1:36.82 | |
66 | 41 | Møller-Munkøe Tobias | 2008 | ROSKILDE | 0895AB | 25 m | 1:36.87 | |
67 | 228 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 1:37.35 | |
68 | 443 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 1:37.97 | |
69 | 546 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 1:38.39 | |
70 | 422 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 1:39.36 | |
71 | 131 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 1:40.43 | |
72 | 464 | Veise Jeppe | 2004 | KORSØR | 0423AF | 25 m | 1:41.22 | |
73 | 440 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 1:58.84 | |
74 | 320 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 2:07.44 | |
75 | 5 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 0825AH | 25 m | ||
76 | 6 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | ||
77 | 149 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | ||
78 | 287 | Sprenger Mads | 2005 | ODSHERRED | 25 m | |||
79 | 296 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | ||
80 | 391 | Augustesen Mikkel | 2008 | KORSØR | 0883AF | 25 m | ||
81 | 397 | Løgstrup Jonas | 2008 | KORSØR | 0897AB | 25 m | ||
82 | 398 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | KORSØR | 0931AF | 25 m | ||
83 | 449 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | ||
84 | 550 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 25 m | ||
85 | 553 | Pedersen Luca Scharling | 2007 | DRAGSHOLM | 0739AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:33 |
Løb 15, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 246 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 2:25.37 | |
2 | 413 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 2:34.11 | |
3 | 21 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:34.47 | |
4 | 545 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 2:35.09 | |
5 | 253 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 2:37.62 | |
6 | 420 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 2:37.67 | |
7 | 14 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:40.47 | |
8 | 26 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 2:40.49 | |
9 | 241 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 2:41.43 | |
10 | 243 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 2:43.46 | |
11 | 425 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 2:44.69 | |
12 | 224 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 2:45.54 | |
13 | 442 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 2:45.89 | |
14 | 247 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 2:46.09 | |
15 | 534 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 2:50.01 | |
16 | 1 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 2:50.43 | |
17 | 203 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 2:51.61 | |
18 | 476 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 2:53.80 | |
19 | 222 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 2:54.86 | |
20 | 223 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 3:00.34 | |
21 | 261 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 3:05.55 | |
22 | 259 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 25 m | 3:21.63 | |
23 | 419 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 3:24.27 | |
24 | 263 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 3:25.00 | |
25 | 441 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 3:41.71 | |
26 | 232 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 3:46.32 | |
27 | 264 | Jylov Mille | 2004 | VORDINGB | 0454BD | 25 m | 4:10.00 | |
28 | 7 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | ||
29 | 39 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 25 m | ||
30 | 44 | Eriksen Sarah Hjulgaard | 2008 | ROSKILDE | 0896AO | 25 m | ||
31 | 450 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:33 |
Løb 16, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 529 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 2:15.37 | |
2 | 448 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 2:26.80 | |
3 | 474 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 2:37.98 | |
4 | 236 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 2:43.91 | |
5 | 225 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 2:44.84 | |
6 | 451 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 2:49.44 | |
7 | 123 | Strate Frederik | 2003 | HERLUFSHOL | 0345AS | 25 m | 2:50.18 | |
8 | 9 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 3:00.25 | |
9 | 317 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 3:03.63 | |
10 | 546 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 3:34.34 | |
11 | 268 | Hansen Lukas | 2008 | VORDINGB | 0863AJ | 25 m | 3:40.00 | |
12 | 8 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | ||
13 | 30 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | ||
14 | 32 | Kjørup Kristian | 2007 | ROSKILDE | 0763AM | 25 m | ||
15 | 33 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | ||
16 | 42 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | ||
17 | 142 | Meisner Teodor Wichmann | 2009 | HERLUFSHOL | 0903AG | 25 m | ||
18 | 477 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | ||
19 | 532 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:33 |
Løb 17, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 304 | Piger 1 Kalundborg | 2002 | KALUNDBORG | 25 m | 1:50.00 | ||
2 | 250 | 4½ Tunfisk Vsk | 2000 | VORDINGB | 25 m | 1:56.00 | ||
3 | 48 | Skjoldmøer 1 | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 1:59.00 | ||
4 | 404 | Nif Girls 1 | 2002 | NÆSTVED | 25 m | 1:59.31 | ||
5 | 240 | Sunswim Junior Girls | 2002 | SOLRØD | 25 m | 1:59.98 | ||
6 | 214 | Triton Talenter | 2002 | TRITON B | 25 m | 2:03.60 | ||
7 | 249 | Sunswim Årgang Piger | 2006 | SOLRØD | 25 m | 2:03.89 | ||
8 | 469 | Korsør Piger 1 | 2002 | KORSØR | 25 m | 2:04.00 | ||
9 | 212 | Triton Tonserne | 2006 | TRITON B | 25 m | 2:05.18 | ||
10 | 234 | Værløse Piger 1 | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | 2:05.43 | ||
11 | 150 | Hg Piger | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:08.02 | ||
12 | 405 | Nif Girls 2 | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 2:08.34 | ||
13 | 235 | Værløse Piger 2 | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | 2:08.64 | ||
14 | 255 | Team Tonser Vsk | 2005 | VORDINGB | 25 m | 2:10.00 | ||
15 | 49 | Skjoldmøer 2 | 2006 | ROSKILDE | 25 m | 2:11.14 | ||
16 | 406 | Nif Girls 3 | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 2:14.13 | ||
17 | 379 | Stt-Piger | 2001 | VATCPH-STT | 25 m | 2:20.00 | ||
18 | 305 | Piger 2 Kalundborg | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | 2:25.00 | ||
19 | 470 | Korsør Piger 2 | 2006 | KORSØR | 25 m | 2:25.00 | ||
20 | 151 | Hg Piger 1 | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:26.85 | ||
21 | 407 | Nif Girls 4 | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 2:30.34 | ||
22 | 152 | Hg Piger 2 | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:34.65 | ||
23 | 260 | Team Torpedo Vsk | 2005 | VORDINGB | 25 m | 2:35.00 | ||
24 | 408 | Nif Girls 5 | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 2:53.06 | ||
25 | 50 | Skjoldmøer 3 | 2008 | ROSKILDE | 25 m | 3:03.38 | ||
26 | 154 | Hg Piger 3 | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | 3:08.95 | ||
27 | 471 | Korsør Piger 3 | 2006 | KORSØR | 25 m | |||
28 | 559 | Dragsholm Piger 1 | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:33 |
Løb 18, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 400 | Nif Boys 1 | 2001 | NÆSTVED | 25 m | 1:38.95 | ||
2 | 292 | Kalundborg Drenge 1 | 2001 | KALUNDBORG | 25 m | 1:47.00 | ||
3 | 557 | Dragsholm Drenge 1 | 2001 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:47.08 | ||
4 | 401 | Nif Boys 2 | 2001 | NÆSTVED | 25 m | 1:48.37 | ||
5 | 270 | Vsk Glatte Gutter | 1995 | VORDINGB | 25 m | 1:49.00 | ||
6 | 210 | Team Tøz | 2003 | TRITON B | 25 m | 1:50.22 | ||
7 | 483 | Korsør Drenge 1 | 2001 | KORSØR | 25 m | 1:52.00 | ||
8 | 51 | Vikinger 1 | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 1:52.42 | ||
9 | 402 | Nif Boys 3 | 2005 | NÆSTVED | 25 m | 1:52.52 | ||
10 | 363 | Stt-Drenge 1 | 2001 | VATCPH-STT | 25 m | 1:55.00 | ||
11 | 468 | Korsør Drenge 2 | 2001 | KORSØR | 25 m | 2:04.00 | ||
12 | 465 | Karls Drenge - | 2003 | KTK | 25 m | 2:05.00 | ||
13 | 53 | Vikinger 2 | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 2:06.23 | ||
14 | 368 | Stt-Drenge 2 | 2003 | VATCPH-STT | 25 m | 2:07.00 | ||
15 | 558 | Dragsholm Drenge 2 | 2005 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:07.45 | ||
16 | 293 | Kalundborg Drenge 2 | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 2:10.00 | ||
17 | 233 | Værløse Drenge | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | 2:14.98 | ||
18 | 153 | Hg Dreng 1 | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:15.84 | ||
19 | 403 | Nif Boys 4 | 2005 | NÆSTVED | 25 m | 2:21.96 | ||
20 | 54 | Vikinger 3 | 2007 | ROSKILDE | 25 m | 2:24.15 | ||
21 | 265 | Vsk Glade Gutter | 2006 | VORDINGB | 25 m | 2:30.00 | ||
22 | 484 | Korsør Drenge 3 | 2006 | KORSØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:33 |
Løb 19, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 431 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:42.21 | |
2 | 14 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:45.56 | |
3 | 122 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 2:54.20 | |
4 | 530 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 2:58.98 | |
5 | 238 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 2:59.29 | |
6 | 426 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 3:01.04 | |
7 | 540 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 3:01.31 | |
8 | 143 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 3:06.46 | |
9 | 198 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 3:10.18 | |
10 | 248 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 3:11.08 | |
11 | 463 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 0682AJ | 25 m | 3:13.01 | |
12 | 539 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 3:13.03 | |
13 | 476 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 3:16.41 | |
14 | 434 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 3:21.64 | |
15 | 223 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 3:23.34 | |
16 | 114 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 3:23.75 | |
17 | 389 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 25 m | 3:26.08 | EFT |
18 | 262 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 3:28.81 | |
19 | 112 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 3:30.71 | |
20 | 92 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 3:30.77 | |
21 | 256 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 3:33.40 | |
22 | 139 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 3:33.75 | |
23 | 480 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 3:35.33 | |
24 | 102 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 3:41.63 | |
25 | 291 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 3:47.31 | |
26 | 281 | Hansen Camilla Drusdal | 2004 | ODSHERRED | 25 m | 3:50.17 | ||
27 | 257 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 3:53.00 | |
28 | 224 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 3:53.66 | |
29 | 106 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 3:55.50 | |
30 | 419 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 3:57.64 | |
31 | 452 | Toft Nanna | 2007 | NÆSTVED | 0758AR | 25 m | 4:13.05 | |
32 | 18 | Grange Fanny | 2006 | ROSKILDE | 0618AV | 25 m | ||
33 | 227 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | ||
34 | 450 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:33 |
Løb 20, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 542 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 2:39.70 | |
2 | 475 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 2:41.24 | |
3 | 409 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 2:44.70 | |
4 | 414 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:50.25 | |
5 | 272 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 2:50.50 | |
6 | 200 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 2:50.96 | |
7 | 433 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 2:51.77 | |
8 | 20 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 2:55.34 | |
9 | 101 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 3:00.16 | |
10 | 477 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 3:00.76 | |
11 | 225 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 3:04.04 | |
12 | 25 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 3:04.13 | |
13 | 479 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 3:07.13 | |
14 | 286 | Obsen Mikkel | 2005 | ODSHERRED | 0575AN | 25 m | 3:17.71 | |
15 | 366 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 25 m | 3:18.77 | |
16 | 550 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 25 m | 3:20.95 | |
17 | 99 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 3:25.05 | |
18 | 3 | Plaetner Silas | 2003 | NYBORG | 0329AR | 25 m | 3:30.33 | |
19 | 384 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | 3:32.72 | |
20 | 541 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 3:33.21 | |
21 | 105 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 3:34.99 | |
22 | 422 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 3:36.92 | |
23 | 464 | Veise Jeppe | 2004 | KORSØR | 0423AF | 25 m | 3:40.29 | |
24 | 430 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 3:41.38 | |
25 | 443 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 4:08.89 | |
26 | 89 | Larsen David | 2007 | KØGE | 0753AE | 25 m | ||
27 | 90 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | ||
28 | 138 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:33 |
Løb 21, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 318 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 58.26 | |
2 | 297 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:01.79 | |
3 | 306 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:01.97 | |
4 | 300 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 1:02.15 | |
5 | 413 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:02.55 | |
6 | 319 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:02.81 | |
7 | 530 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 1:03.14 | |
8 | 11 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:03.57 | |
9 | 482 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:04.32 | |
10 | 15 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:04.46 | |
11 | 21 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:04.95 | |
12 | 47 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 1:04.98 | |
13 | 26 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:05.15 | |
14 | 244 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:05.47 | |
15 | 254 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:05.97 | |
16 | 203 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:06.57 | |
17 | 549 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 1:06.97 | |
18 | 241 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 1:07.03 | |
19 | 209 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:07.08 | |
20 | 121 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:07.14 | |
21 | 247 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 1:07.30 | |
22 | 129 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:07.64 | |
23 | 231 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:08.26 | |
24 | 442 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:08.51 | |
25 | 295 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 25 m | 1:08.70 | |
26 | 425 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 1:08.72 | |
27 | 43 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 1:08.80 | |
28 | 243 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:09.14 | |
29 | 111 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:09.25 | |
30 | 312 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:09.34 | |
31 | 237 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 1:09.85 | |
32 | 239 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:09.86 | |
33 | 420 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:10.62 | |
34 | 130 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:10.71 | |
35 | 533 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 1:10.72 | |
36 | 126 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:10.78 | |
37 | 438 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:10.81 | |
38 | 290 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:10.85 | |
39 | 445 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:11.65 | |
40 | 230 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 1:11.85 | |
41 | 85 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:11.92 | |
42 | 226 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 1:12.54 | |
43 | 197 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:12.82 | |
44 | 19 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 1:12.92 | |
45 | 417 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:13.51 | |
46 | 222 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:13.76 | |
47 | 242 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 25 m | 1:14.34 | |
48 | 1 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 1:14.63 | |
49 | 2 | Nissen Mathilde | 2004 | NYBORG | 0438AZ | 25 m | 1:14.63 | |
50 | 375 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 1:14.92 | |
51 | 259 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 25 m | 1:15.09 | |
52 | 207 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 1:15.46 | |
53 | 282 | Jensen Isabella Flyvholm | 2004 | ODSHERRED | 0474BA | 25 m | 1:15.70 | |
54 | 435 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:16.03 | |
55 | 457 | Graulund Viktoria Annabel | 2007 | KORSØR | 0774AK | 25 m | 1:16.29 | |
56 | 201 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 1:16.40 | |
57 | 285 | Kurps Amalie | 2004 | ODSHERRED | 0472BC | 25 m | 1:16.46 | |
58 | 551 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 25 m | 1:16.62 | |
59 | 377 | Mohammadi Sofia | 2005 | VATCPH-STT | 0552AW | 25 m | 1:16.95 | |
60 | 460 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | KORSØR | 0794AK | 25 m | 1:17.24 | |
61 | 258 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 1:18.13 | |
62 | 261 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 1:18.47 | |
63 | 204 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 1:18.72 | |
64 | 95 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:19.18 | |
65 | 459 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSØR | 0638AP | 25 m | 1:20.09 | |
66 | 410 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:20.68 | |
67 | 34 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:21.00 | |
68 | 88 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 1:21.26 | |
69 | 447 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 1:21.58 | |
70 | 263 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 1:21.60 | |
71 | 46 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 25 m | 1:21.91 | |
72 | 124 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 1:22.55 | |
73 | 298 | Hvidberg Caroline Fobian | 2008 | KALUNDBORG | 0882AL | 25 m | 1:23.06 | |
74 | 378 | Erdal Camilla | 2002 | VATCPH-STT | 0226AJ | 25 m | 1:23.64 | |
75 | 288 | Sprenger Maria | 2005 | ODSHERRED | 25 m | 1:23.72 | ||
76 | 458 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 1:24.07 | |
77 | 441 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:24.42 | |
78 | 283 | Kaarde Cecilie | 2004 | ODSHERRED | 0478BC | 25 m | 1:24.88 | |
79 | 394 | Knudsen Mathilde | 2006 | KORSØR | 0646AU | 25 m | 1:25.31 | |
80 | 389 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 25 m | 1:25.46 | EFT |
81 | 135 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 1:26.07 | |
82 | 27 | Kjeldsen Sofja | 2006 | ROSKILDE | 0694AS | 25 m | 1:26.38 | |
83 | 281 | Hansen Camilla Drusdal | 2004 | ODSHERRED | 25 m | 1:26.49 | ||
84 | 232 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 1:27.13 | |
85 | 45 | Berg Nora | 2006 | ROSKILDE | 0634AT | 25 m | 1:28.03 | |
86 | 91 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 1:28.41 | |
87 | 415 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 1:30.89 | |
88 | 37 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 1:30.95 | |
89 | 86 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:31.55 | |
90 | 382 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 1:31.83 | |
91 | 418 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 1:32.75 | |
92 | 310 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 25 m | 1:33.16 | |
93 | 31 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 1:34.53 | |
94 | 392 | Greisdal Lydia | 2007 | KORSØR | 0746AQ | 25 m | 1:37.08 | |
95 | 395 | Knudsen Tascha S. | 2007 | KORSØR | 0736AQ | 25 m | 1:41.38 | |
96 | 264 | Jylov Mille | 2004 | VORDINGB | 0454BD | 25 m | 1:42.61 | |
97 | 450 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 1:43.01 | |
98 | 380 | Tygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 25 m | 1:44.54 | |
99 | 452 | Toft Nanna | 2007 | NÆSTVED | 0758AR | 25 m | 1:47.69 | |
100 | 4 | Bønnebæk Clara | 2007 | SLAGELSE | 0748AK | 25 m | 1:48.56 | |
101 | 311 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 1:48.95 | |
102 | 125 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 1:49.38 | |
103 | 393 | Jensen-Mattebjerg Astrid | 2008 | KORSØR | 0882AJ | 25 m | 1:49.55 | |
104 | 444 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 1:49.66 | |
105 | 10 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | 1:50.66 | |
106 | 396 | Larse Signe Weirgang Kjær | 2008 | KORSØR | 0838AO | 25 m | 1:53.27 | |
107 | 7 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 1:57.23 | |
108 | 22 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 25 m | ||
109 | 44 | Eriksen Sarah Hjulgaard | 2008 | ROSKILDE | 0896AO | 25 m | ||
110 | 119 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | ||
111 | 144 | Jakobsen Emilie | 2010 | HERLUFSHOL | 1024AF | 25 m | ||
112 | 284 | Kaarde Yasmin | 2004 | ODSHERRED | 25 m | |||
113 | 454 | Nielsen Josefine Jaakkonen | 2009 | NÆSTVED | 0924AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:33 |
Løb 22, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 436 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 55.15 | |
2 | 308 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 55.25 | |
3 | 531 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 55.60 | |
4 | 17 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 56.84 | |
5 | 446 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 56.93 | |
6 | 532 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 57.42 | |
7 | 529 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 57.46 | |
8 | 271 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 57.50 | |
9 | 409 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 57.95 | |
10 | 416 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 58.03 | |
11 | 208 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 58.44 | |
12 | 536 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 58.46 | |
13 | 199 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 59.32 | |
14 | 24 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 59.81 | |
15 | 367 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 25 m | 59.83 | |
16 | 472 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 59.94 | |
17 | 473 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 1:00.50 | |
18 | 364 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | 1:00.55 | |
19 | 236 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 1:00.57 | |
20 | 23 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:00.86 | |
21 | 481 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 1:01.75 | |
22 | 421 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 1:02.15 | |
23 | 535 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:02.18 | |
24 | 13 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:03.03 | |
25 | 474 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 1:04.02 | |
26 | 98 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 1:04.46 | |
27 | 365 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 1:05.03 | |
28 | 433 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 1:05.07 | |
29 | 145 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:05.54 | |
30 | 544 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 1:06.26 | |
31 | 456 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 1:06.59 | |
32 | 451 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 1:07.07 | |
33 | 93 | Larsen Lucas Møller | 2005 | KØGE | 0523AQ | 25 m | 1:07.27 | |
34 | 127 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:07.33 | |
35 | 547 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 1:07.41 | |
36 | 229 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:07.55 | |
37 | 478 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | 1:07.75 | |
38 | 372 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | 1:08.45 | |
39 | 289 | Ahmad Mutasem | 2001 | KALUNDBORG | 0187AT | 25 m | 1:09.03 | |
40 | 294 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 1:09.86 | |
41 | 30 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:10.36 | |
42 | 245 | Skinne Thor Bjørn | 2003 | SOLRØD | 0363AQ | 25 m | 1:10.55 | |
43 | 370 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 25 m | 1:10.95 | |
44 | 462 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 1:11.13 | |
45 | 87 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 1:11.20 | |
46 | 3 | Plaetner Silas | 2003 | NYBORG | 0329AR | 25 m | 1:11.29 | |
47 | 28 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:12.30 | |
48 | 110 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 1:12.80 | |
49 | 266 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 1:13.54 | |
50 | 9 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:14.00 | |
51 | 109 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:14.24 | |
52 | 371 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 1:15.46 | |
53 | 103 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 1:16.28 | |
54 | 113 | Jørgensen Aksel Bryde | 2005 | HERLUFSHOL | 0569AJ | 25 m | 1:16.29 | |
55 | 280 | Danielsen Marius | 2005 | ODSHERRED | 0569AP | 25 m | 1:17.43 | |
56 | 120 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 1:17.99 | |
57 | 383 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 25 m | 1:18.15 | |
58 | 133 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:19.22 | |
59 | 384 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | 1:19.39 | |
60 | 117 | Bruus Christian | 2006 | HERLUFSHOL | 0631AN | 25 m | 1:20.23 | |
61 | 267 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 1:20.49 | |
62 | 307 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 1:20.59 | |
63 | 107 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 1:20.63 | |
64 | 8 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 1:20.64 | |
65 | 546 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 1:21.28 | |
66 | 553 | Pedersen Luca Scharling | 2007 | DRAGSHOLM | 0739AM | 25 m | 1:21.66 | |
67 | 554 | Rasmussen Mic Langhoff | 2005 | DRAGSHOLM | 0533AQ | 25 m | 1:22.69 | |
68 | 228 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 1:23.49 | |
69 | 461 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | 1:25.30 | |
70 | 149 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 1:26.10 | |
71 | 287 | Sprenger Mads | 2005 | ODSHERRED | 25 m | 1:26.53 | ||
72 | 104 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 1:27.84 | |
73 | 94 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 1:28.49 | |
74 | 315 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 25 m | 1:29.11 | |
75 | 269 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 1:32.04 | |
76 | 440 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 1:32.73 | |
77 | 397 | Løgstrup Jonas | 2008 | KORSØR | 0897AB | 25 m | 1:33.91 | |
78 | 108 | Rydberg Anton Dam | 2007 | KØGE | 0799AD | 25 m | 1:34.86 | |
79 | 89 | Larsen David | 2007 | KØGE | 0753AE | 25 m | 1:35.67 | |
80 | 5 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 0825AH | 25 m | 1:37.23 | |
81 | 555 | Thyrrestrup Julius | 2008 | DRAGSHOLM | 0829AL | 25 m | 1:38.99 | |
82 | 391 | Augustesen Mikkel | 2008 | KORSØR | 0883AF | 25 m | 1:43.73 | |
83 | 296 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | 1:47.90 | |
84 | 314 | Pedersen Sigurd Poulin | 2009 | KALUNDBORG | 0909AE | 25 m | 2:00.89 | |
85 | 398 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | KORSØR | 0931AF | 25 m | 2:09.51 | |
86 | 32 | Kjørup Kristian | 2007 | ROSKILDE | 0763AM | 25 m | 2:19.38 | |
87 | 35 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | ||
88 | 141 | Petersen Oliver | 2008 | HERLUFSHOL | 0899AA | 25 m | ||
89 | 148 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | ||
90 | 361 | Andersen Linus | 2009 | HERLUFSHOL | 0905AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:33 |
Løb 23, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 246 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 31.38 | |
2 | 300 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 33.09 | |
3 | 545 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 33.25 | |
4 | 252 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 33.48 | |
5 | 420 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 33.67 | |
6 | 413 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 33.92 | |
7 | 147 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 34.22 | |
8 | 480 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 34.22 | |
9 | 247 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 34.51 | |
10 | 241 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 34.61 | |
11 | 248 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 35.12 | |
12 | 227 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 35.38 | |
13 | 538 | Neess Camille Konge | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 35.88 | |
14 | 198 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 36.13 | |
15 | 122 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 36.15 | |
16 | 425 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 36.21 | |
17 | 442 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 36.38 | |
18 | 143 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 36.62 | |
19 | 434 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 36.96 | |
20 | 291 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 37.02 | |
21 | 202 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 37.03 | |
22 | 534 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 37.22 | |
23 | 533 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 37.35 | |
24 | 417 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 37.47 | |
25 | 290 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 37.76 | |
26 | 106 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 37.94 | |
27 | 1 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 38.44 | |
28 | 223 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 38.69 | |
29 | 476 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 39.00 | |
30 | 92 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 39.59 | |
31 | 540 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 40.21 | |
32 | 96 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 40.39 | |
33 | 85 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 41.52 | |
34 | 419 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 41.55 | |
35 | 2 | Nissen Mathilde | 2004 | NYBORG | 0438AZ | 25 m | 41.75 | |
36 | 139 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 41.93 | |
37 | 551 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 25 m | 42.55 | |
38 | 447 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 42.61 | |
39 | 27 | Kjeldsen Sofja | 2006 | ROSKILDE | 0694AS | 25 m | 42.74 | |
40 | 441 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 43.02 | |
41 | 115 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 43.42 | |
42 | 283 | Kaarde Cecilie | 2004 | ODSHERRED | 0478BC | 25 m | 43.80 | |
43 | 377 | Mohammadi Sofia | 2005 | VATCPH-STT | 0552AW | 25 m | 43.98 | |
44 | 392 | Greisdal Lydia | 2007 | KORSØR | 0746AQ | 25 m | 44.23 | |
45 | 288 | Sprenger Maria | 2005 | ODSHERRED | 25 m | 45.59 | ||
46 | 232 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 45.84 | |
47 | 86 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 46.35 | |
48 | 132 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 47.08 | |
49 | 415 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 47.19 | |
50 | 310 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 25 m | 47.23 | |
51 | 380 | Tygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 25 m | 47.44 | |
52 | 46 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 25 m | 47.70 | |
53 | 298 | Hvidberg Caroline Fobian | 2008 | KALUNDBORG | 0882AL | 25 m | 47.70 | |
54 | 91 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 48.31 | |
55 | 382 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 48.56 | |
56 | 44 | Eriksen Sarah Hjulgaard | 2008 | ROSKILDE | 0896AO | 25 m | 49.91 | |
57 | 45 | Berg Nora | 2006 | ROSKILDE | 0634AT | 25 m | 50.23 | |
58 | 395 | Knudsen Tascha S. | 2007 | KORSØR | 0736AQ | 25 m | 53.14 | |
59 | 31 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 54.78 | |
60 | 311 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 55.88 | |
61 | 444 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 56.85 | |
62 | 10 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | ||
63 | 18 | Grange Fanny | 2006 | ROSKILDE | 0618AV | 25 m | ||
64 | 118 | Boberg Clara | 2007 | HERLUFSHOL | 0764AV | 25 m | ||
65 | 144 | Jakobsen Emilie | 2010 | HERLUFSHOL | 1024AF | 25 m | ||
66 | 284 | Kaarde Yasmin | 2004 | ODSHERRED | 25 m | |||
67 | 393 | Jensen-Mattebjerg Astrid | 2008 | KORSØR | 0882AJ | 25 m | ||
68 | 396 | Larse Signe Weirgang Kjær | 2008 | KORSØR | 0838AO | 25 m | ||
69 | 399 | Uhl Bianca | 2009 | KORSØR | 0996AH | 25 m | ||
70 | 437 | Mayland Alba | 2010 | NÆSTVED | 1090AF | 25 m | ||
71 | 454 | Nielsen Josefine Jaakkonen | 2009 | NÆSTVED | 0924AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:33 |
Løb 24, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 531 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 28.42 | |
2 | 308 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 29.02 | |
3 | 309 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 29.61 | |
4 | 529 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 29.74 | |
5 | 205 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 31.66 | |
6 | 448 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 31.68 | |
7 | 479 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 32.29 | |
8 | 537 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 32.42 | |
9 | 414 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 32.73 | |
10 | 13 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 33.17 | |
11 | 16 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 33.33 | |
12 | 273 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 33.42 | |
13 | 477 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 34.00 | |
14 | 369 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 34.65 | |
15 | 481 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 34.85 | |
16 | 206 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 34.99 | |
17 | 316 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 35.60 | |
18 | 28 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 36.52 | |
19 | 145 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 36.88 | |
20 | 225 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 36.91 | |
21 | 544 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 37.09 | |
22 | 370 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 25 m | 37.43 | |
23 | 245 | Skinne Thor Bjørn | 2003 | SOLRØD | 0363AQ | 25 m | 37.48 | |
24 | 317 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 38.18 | |
25 | 372 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | 39.26 | |
26 | 97 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 41.21 | |
27 | 286 | Obsen Mikkel | 2005 | ODSHERRED | 0575AN | 25 m | 42.63 | |
28 | 464 | Veise Jeppe | 2004 | KORSØR | 0423AF | 25 m | 42.71 | |
29 | 109 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 45.27 | |
30 | 554 | Rasmussen Mic Langhoff | 2005 | DRAGSHOLM | 0533AQ | 25 m | 45.72 | |
31 | 149 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 46.19 | |
32 | 287 | Sprenger Mads | 2005 | ODSHERRED | 25 m | 46.61 | ||
33 | 443 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 46.78 | |
34 | 131 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 49.21 | |
35 | 315 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 25 m | 50.05 | |
36 | 422 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 50.65 | |
37 | 391 | Augustesen Mikkel | 2008 | KORSØR | 0883AF | 25 m | 54.77 | |
38 | 555 | Thyrrestrup Julius | 2008 | DRAGSHOLM | 0829AL | 25 m | 56.91 | |
39 | 296 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | 58.48 | |
40 | 6 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | ||
41 | 32 | Kjørup Kristian | 2007 | ROSKILDE | 0763AM | 25 m | ||
42 | 141 | Petersen Oliver | 2008 | HERLUFSHOL | 0899AA | 25 m | ||
43 | 142 | Meisner Teodor Wichmann | 2009 | HERLUFSHOL | 0903AG | 25 m | ||
44 | 314 | Pedersen Sigurd Poulin | 2009 | KALUNDBORG | 0909AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:33 |
Løb 25, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 318 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 28.88 | |
2 | 319 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 29.62 | |
3 | 482 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 31.33 | |
4 | 26 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 31.50 | |
5 | 11 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 31.74 | |
6 | 254 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 31.84 | |
7 | 538 | Neess Camille Konge | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 32.29 | |
8 | 431 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 32.54 | |
9 | 297 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 32.72 | |
10 | 114 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 32.76 | |
11 | 14 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 32.97 | |
12 | 47 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 33.57 | |
13 | 238 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 33.63 | |
14 | 209 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 33.76 | |
15 | 126 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 34.11 | |
16 | 282 | Jensen Isabella Flyvholm | 2004 | ODSHERRED | 0474BA | 25 m | 34.16 | |
17 | 549 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 34.36 | |
18 | 295 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 25 m | 34.51 | |
19 | 224 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 34.58 | |
20 | 96 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 35.01 | |
21 | 426 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 35.19 | |
22 | 197 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 35.33 | |
23 | 226 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 35.39 | |
24 | 312 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 35.43 | |
25 | 111 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 35.77 | |
26 | 239 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 35.97 | |
27 | 375 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 36.11 | |
28 | 445 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 36.11 | |
29 | 539 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 36.14 | |
30 | 15 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 36.22 | |
31 | 202 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 36.72 | |
32 | 243 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 36.75 | |
33 | 438 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 36.96 | |
34 | 256 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 37.52 | |
35 | 460 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | KORSØR | 0794AK | 25 m | 37.68 | |
36 | 102 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 37.78 | |
37 | 230 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 38.03 | |
38 | 19 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 38.15 | |
39 | 231 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 39.19 | |
40 | 106 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 39.24 | |
41 | 204 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 39.39 | |
42 | 377 | Mohammadi Sofia | 2005 | VATCPH-STT | 0552AW | 25 m | 39.63 | |
43 | 435 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 39.71 | |
44 | 207 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 39.87 | |
45 | 258 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 39.91 | |
46 | 242 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 25 m | 40.21 | |
47 | 259 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 25 m | 40.71 | |
48 | 130 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 40.85 | |
49 | 201 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 41.16 | |
50 | 112 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 41.95 | |
51 | 262 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 42.32 | |
52 | 119 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 42.67 | |
53 | 88 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 43.18 | |
54 | 410 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 43.80 | |
55 | 459 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSØR | 0638AP | 25 m | 44.02 | |
56 | 37 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 44.12 | |
57 | 463 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 0682AJ | 25 m | 44.18 | |
58 | 288 | Sprenger Maria | 2005 | ODSHERRED | 25 m | 44.64 | ||
59 | 124 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 44.68 | |
60 | 34 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 45.30 | |
61 | 137 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 45.30 | |
62 | 261 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 45.73 | |
63 | 285 | Kurps Amalie | 2004 | ODSHERRED | 0472BC | 25 m | 45.86 | |
64 | 458 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 46.76 | |
65 | 389 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 25 m | 47.13 | EFT |
66 | 22 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 25 m | 47.41 | |
67 | 135 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 47.70 | |
68 | 95 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 48.05 | |
69 | 263 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 48.68 | |
70 | 257 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 49.68 | |
71 | 283 | Kaarde Cecilie | 2004 | ODSHERRED | 0478BC | 25 m | 51.31 | |
72 | 418 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 52.64 | |
73 | 311 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 1:01.86 | |
74 | 46 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 25 m | ||
75 | 374 | Madsen Anna Maria | 2004 | VATCPH-STT | 0444AJ | 25 m | ||
76 | 378 | Erdal Camilla | 2002 | VATCPH-STT | 0226AJ | 25 m | ||
77 | 380 | Tygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 25 m | ||
78 | 392 | Greisdal Lydia | 2007 | KORSØR | 0746AQ | 25 m | ||
79 | 394 | Knudsen Mathilde | 2006 | KORSØR | 0646AU | 25 m | ||
80 | 396 | Larse Signe Weirgang Kjær | 2008 | KORSØR | 0838AO | 25 m | ||
81 | 457 | Graulund Viktoria Annabel | 2007 | KORSØR | 0774AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:33 |
Løb 26, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 17 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 26.97 | |
2 | 531 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 27.59 | |
3 | 532 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 28.05 | |
4 | 537 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 28.52 | |
5 | 367 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 25 m | 28.54 | |
6 | 271 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 28.71 | |
7 | 24 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 29.05 | |
8 | 416 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 29.12 | |
9 | 436 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 29.12 | |
10 | 208 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 29.59 | |
11 | 23 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 29.62 | |
12 | 479 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 29.67 | |
13 | 473 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 29.70 | |
14 | 366 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 25 m | 29.72 | |
15 | 199 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 29.79 | |
16 | 421 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 29.93 | |
17 | 364 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | 30.43 | |
18 | 446 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 30.52 | |
19 | 409 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 31.06 | |
20 | 206 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 31.23 | |
21 | 542 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 31.23 | |
22 | 365 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 31.28 | |
23 | 236 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 31.44 | |
24 | 536 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 31.47 | |
25 | 535 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 31.51 | |
26 | 272 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 32.35 | |
27 | 472 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 32.62 | |
28 | 475 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 32.67 | |
29 | 289 | Ahmad Mutasem | 2001 | KALUNDBORG | 0187AT | 25 m | 32.74 | |
30 | 100 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 32.90 | |
31 | 20 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 33.29 | |
32 | 478 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | 33.91 | |
33 | 448 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 33.95 | |
34 | 93 | Larsen Lucas Møller | 2005 | KØGE | 0523AQ | 25 m | 34.11 | |
35 | 369 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 34.17 | |
36 | 456 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 34.20 | |
37 | 371 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 34.34 | |
38 | 101 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 34.38 | |
39 | 229 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 34.53 | |
40 | 547 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 34.81 | |
41 | 316 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 34.92 | |
42 | 25 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 36.04 | |
43 | 462 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 36.84 | |
44 | 110 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 36.95 | |
45 | 280 | Danielsen Marius | 2005 | ODSHERRED | 0569AP | 25 m | 37.31 | |
46 | 97 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 37.64 | |
47 | 103 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 37.98 | |
48 | 90 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 38.86 | |
49 | 120 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 39.02 | |
50 | 430 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 39.19 | |
51 | 294 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 39.45 | |
52 | 286 | Obsen Mikkel | 2005 | ODSHERRED | 0575AN | 25 m | 39.80 | |
53 | 99 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 39.83 | |
54 | 267 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 39.85 | |
55 | 105 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 40.01 | |
56 | 107 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 40.95 | |
57 | 412 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 42.74 | |
58 | 370 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 25 m | 43.18 | |
59 | 266 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 43.69 | |
60 | 317 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 43.88 | |
61 | 541 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 43.93 | |
62 | 307 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 44.79 | |
63 | 443 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 45.04 | |
64 | 383 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 25 m | 46.43 | |
65 | 131 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 46.55 | |
66 | 104 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 47.71 | |
67 | 315 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 25 m | 48.60 | |
68 | 108 | Rydberg Anton Dam | 2007 | KØGE | 0799AD | 25 m | 50.54 | |
69 | 228 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 51.12 | |
70 | 89 | Larsen David | 2007 | KØGE | 0753AE | 25 m | 55.20 | |
71 | 94 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 55.58 | |
72 | 296 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | 1:15.62 | |
73 | 9 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | ||
74 | 35 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | ||
75 | 148 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | ||
76 | 397 | Løgstrup Jonas | 2008 | KORSØR | 0897AB | 25 m | ||
77 | 398 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | KORSØR | 0931AF | 25 m | ||
78 | 550 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 25 m | ||
79 | 553 | Pedersen Luca Scharling | 2007 | DRAGSHOLM | 0739AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:33 |
Løb 27, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 246 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 1:07.57 | |
2 | 21 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:11.10 | |
3 | 147 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 1:11.38 | |
4 | 413 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:11.77 | |
5 | 545 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:11.84 | |
6 | 300 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 1:12.10 | |
7 | 252 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:12.85 | |
8 | 203 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:13.26 | |
9 | 420 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:13.26 | |
10 | 241 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 1:14.33 | |
11 | 247 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 1:15.14 | |
12 | 244 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:15.92 | |
13 | 121 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:16.35 | |
14 | 306 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:17.22 | |
15 | 129 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:17.48 | |
16 | 425 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 1:18.10 | |
17 | 534 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 1:18.22 | |
18 | 438 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:18.65 | |
19 | 114 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:19.02 | |
20 | 476 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 1:20.88 | |
21 | 227 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 1:20.90 | |
22 | 417 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:21.04 | |
23 | 533 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 1:21.11 | |
24 | 426 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:21.15 | |
25 | 1 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 1:21.51 | |
26 | 434 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:22.90 | |
27 | 222 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:23.51 | |
28 | 223 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 1:24.06 | |
29 | 43 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 1:25.80 | |
30 | 92 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:25.82 | |
31 | 257 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 1:27.01 | |
32 | 261 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 1:27.93 | |
33 | 256 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 1:28.11 | |
34 | 259 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 25 m | 1:28.94 | |
35 | 2 | Nissen Mathilde | 2004 | NYBORG | 0438AZ | 25 m | 1:30.03 | |
36 | 226 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 1:31.24 | |
37 | 258 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 1:32.58 | |
38 | 263 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 1:34.04 | |
39 | 45 | Berg Nora | 2006 | ROSKILDE | 0634AT | 25 m | 1:37.74 | |
40 | 298 | Hvidberg Caroline Fobian | 2008 | KALUNDBORG | 0882AL | 25 m | 1:39.18 | |
41 | 232 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 1:39.30 | |
42 | 283 | Kaarde Cecilie | 2004 | ODSHERRED | 0478BC | 25 m | 1:39.42 | |
43 | 382 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 1:40.65 | |
44 | 310 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 25 m | 1:48.28 | |
45 | 27 | Kjeldsen Sofja | 2006 | ROSKILDE | 0694AS | 25 m | 1:48.33 | |
46 | 450 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 1:48.67 | |
47 | 31 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 1:49.63 | |
48 | 7 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 1:52.07 | |
49 | 264 | Jylov Mille | 2004 | VORDINGB | 0454BD | 25 m | 1:55.00 | |
50 | 125 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 2:00.92 | |
51 | 444 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 2:03.74 | |
52 | 10 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | 2:12.84 | |
53 | 4 | Bønnebæk Clara | 2007 | SLAGELSE | 0748AK | 25 m | ||
54 | 37 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | ||
55 | 44 | Eriksen Sarah Hjulgaard | 2008 | ROSKILDE | 0896AO | 25 m | ||
56 | 118 | Boberg Clara | 2007 | HERLUFSHOL | 0764AV | 25 m | ||
57 | 284 | Kaarde Yasmin | 2004 | ODSHERRED | 25 m | |||
58 | 375 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | ||
59 | 394 | Knudsen Mathilde | 2006 | KORSØR | 0646AU | 25 m | ||
60 | 395 | Knudsen Tascha S. | 2007 | KORSØR | 0736AQ | 25 m | ||
61 | 399 | Uhl Bianca | 2009 | KORSØR | 0996AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:33 |
Løb 28, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 309 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:01.24 | |
2 | 529 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:02.61 | |
3 | 308 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 1:02.76 | |
4 | 532 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:05.80 | |
5 | 414 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:12.22 | |
6 | 535 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:12.63 | |
7 | 472 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:12.74 | |
8 | 16 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:13.02 | |
9 | 13 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:13.09 | |
10 | 367 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 25 m | 1:13.15 | |
11 | 416 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:13.19 | |
12 | 369 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 1:15.67 | |
13 | 474 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 1:15.77 | |
14 | 127 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:15.84 | |
15 | 225 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:16.66 | |
16 | 451 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 1:16.67 | |
17 | 544 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 1:19.09 | |
18 | 30 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:19.96 | |
19 | 366 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 25 m | 1:20.17 | |
20 | 28 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:20.48 | |
21 | 245 | Skinne Thor Bjørn | 2003 | SOLRØD | 0363AQ | 25 m | 1:21.11 | |
22 | 317 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 1:23.22 | |
23 | 481 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 1:23.89 | |
24 | 133 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:24.39 | |
25 | 87 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 1:24.96 | |
26 | 294 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 1:27.31 | |
27 | 3 | Plaetner Silas | 2003 | NYBORG | 0329AR | 25 m | 1:28.40 | |
28 | 412 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 1:33.93 | |
29 | 8 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 1:34.71 | |
30 | 461 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | 1:35.18 | |
31 | 104 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 1:36.09 | |
32 | 149 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 1:36.13 | |
33 | 546 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 1:36.46 | |
34 | 109 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:36.82 | |
35 | 371 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 1:38.63 | |
36 | 94 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 1:42.72 | |
37 | 440 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 1:42.74 | |
38 | 307 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 1:44.35 | |
39 | 315 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 25 m | 1:49.77 | |
40 | 267 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 1:50.09 | |
41 | 266 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 1:50.46 | |
42 | 5 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 0825AH | 25 m | 1:53.58 | |
43 | 269 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 2:05.00 | |
44 | 32 | Kjørup Kristian | 2007 | ROSKILDE | 0763AM | 25 m | 2:09.12 | |
45 | 6 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | ||
46 | 35 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | ||
47 | 93 | Larsen Lucas Møller | 2005 | KØGE | 0523AQ | 25 m | ||
48 | 142 | Meisner Teodor Wichmann | 2009 | HERLUFSHOL | 0903AG | 25 m | ||
49 | 314 | Pedersen Sigurd Poulin | 2009 | KALUNDBORG | 0909AE | 25 m | ||
50 | 391 | Augustesen Mikkel | 2008 | KORSØR | 0883AF | 25 m | ||
51 | 397 | Løgstrup Jonas | 2008 | KORSØR | 0897AB | 25 m | ||
52 | 422 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | ||
53 | 553 | Pedersen Luca Scharling | 2007 | DRAGSHOLM | 0739AM | 25 m | ||
54 | 554 | Rasmussen Mic Langhoff | 2005 | DRAGSHOLM | 0533AQ | 25 m | ||
55 | 555 | Thyrrestrup Julius | 2008 | DRAGSHOLM | 0829AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:33 |
Løb 29, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 319 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:26.81 | |
2 | 431 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:30.14 | |
3 | 254 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 2:30.92 | |
4 | 14 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:34.59 | |
5 | 297 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 2:35.92 | |
6 | 530 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 2:38.51 | |
7 | 21 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:40.34 | |
8 | 122 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 2:40.39 | |
9 | 238 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 2:40.79 | |
10 | 244 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 2:41.07 | |
11 | 209 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 2:41.87 | |
12 | 11 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 2:42.26 | |
13 | 482 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 2:42.60 | |
14 | 248 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 2:43.69 | |
15 | 295 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 25 m | 2:47.16 | |
16 | 480 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 2:48.76 | |
17 | 243 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 2:48.99 | |
18 | 545 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 2:49.37 | |
19 | 143 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 2:49.44 | |
20 | 231 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 2:50.32 | |
21 | 539 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 2:50.33 | |
22 | 312 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 2:50.98 | |
23 | 445 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 2:51.00 | |
24 | 198 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 2:51.80 | |
25 | 239 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 2:52.83 | |
26 | 290 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 2:54.24 | |
27 | 549 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 2:55.32 | |
28 | 306 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 2:55.41 | |
29 | 15 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 2:55.91 | |
30 | 237 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 2:56.13 | |
31 | 534 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 2:57.16 | |
32 | 102 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 2:58.19 | |
33 | 442 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 2:58.53 | |
34 | 197 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 2:59.41 | |
35 | 230 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 2:59.54 | |
36 | 126 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 3:00.64 | |
37 | 463 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 0682AJ | 25 m | 3:01.76 | |
38 | 47 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 3:02.39 | |
39 | 224 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 3:03.53 | |
40 | 291 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 3:04.35 | |
41 | 111 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 3:04.82 | |
42 | 202 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 3:04.83 | |
43 | 242 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 25 m | 3:06.30 | |
44 | 435 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 3:07.49 | |
45 | 96 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 3:08.98 | |
46 | 85 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 3:09.94 | |
47 | 262 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 3:10.11 | |
48 | 204 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 3:10.49 | |
49 | 130 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 3:11.57 | |
50 | 207 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 3:13.38 | |
51 | 222 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 3:15.15 | |
52 | 459 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSØR | 0638AP | 25 m | 3:15.15 | |
53 | 460 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | KORSØR | 0794AK | 25 m | 3:15.89 | |
54 | 18 | Grange Fanny | 2006 | ROSKILDE | 0618AV | 25 m | 3:18.54 | |
55 | 124 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 3:23.68 | |
56 | 135 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 3:25.22 | |
57 | 458 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 3:25.27 | |
58 | 139 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 3:27.93 | |
59 | 34 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 3:28.05 | |
60 | 410 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 3:28.19 | |
61 | 112 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 3:29.57 | |
62 | 447 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 3:31.69 | |
63 | 441 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 3:33.15 | |
64 | 419 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 3:33.34 | |
65 | 86 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 3:41.88 | |
66 | 115 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 3:53.23 | |
67 | 415 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 3:58.36 | |
68 | 19 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | ||
69 | 22 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 25 m | ||
70 | 88 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | ||
71 | 91 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | ||
72 | 95 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | ||
73 | 119 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | ||
74 | 132 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | ||
75 | 418 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | ||
76 | 457 | Graulund Viktoria Annabel | 2007 | KORSØR | 0774AK | 25 m | ||
77 | 540 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | ||
78 | 551 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:33 |
Løb 30, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 436 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 2:13.55 | |
2 | 17 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 2:18.52 | |
3 | 446 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:26.14 | |
4 | 23 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 2:30.10 | |
5 | 200 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 2:35.40 | |
6 | 236 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 2:35.59 | |
7 | 101 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 2:37.02 | |
8 | 205 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 2:38.09 | |
9 | 448 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 2:38.16 | |
10 | 433 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 2:39.34 | |
11 | 145 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 2:39.91 | |
12 | 138 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 2:41.04 | |
13 | 272 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 2:41.72 | |
14 | 473 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 2:42.46 | |
15 | 474 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 2:42.90 | |
16 | 364 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | 2:43.22 | |
17 | 477 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 2:43.83 | |
18 | 542 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 2:44.23 | |
19 | 547 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 2:45.14 | |
20 | 478 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | 2:45.39 | |
21 | 273 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 2:47.45 | |
22 | 100 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 2:48.48 | |
23 | 316 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 2:51.15 | |
24 | 456 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 2:51.41 | |
25 | 25 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 2:52.01 | |
26 | 20 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 2:54.07 | |
27 | 451 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 2:59.11 | |
28 | 430 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 3:03.81 | |
29 | 462 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 3:03.85 | |
30 | 98 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 3:04.96 | |
31 | 99 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 3:08.39 | |
32 | 87 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 3:09.59 | |
33 | 90 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 3:10.92 | |
34 | 133 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 3:11.38 | |
35 | 113 | Jørgensen Aksel Bryde | 2005 | HERLUFSHOL | 0569AJ | 25 m | 3:13.95 | |
36 | 120 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 3:16.18 | |
37 | 372 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | 3:16.58 | |
38 | 97 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 3:16.79 | |
39 | 541 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 3:17.51 | |
40 | 105 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 3:17.62 | |
41 | 384 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | 3:21.16 | |
42 | 461 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | 3:28.74 | |
43 | 383 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 25 m | 3:29.67 | |
44 | 546 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 3:32.22 | |
45 | 117 | Bruus Christian | 2006 | HERLUFSHOL | 0631AN | 25 m | 3:51.70 | |
46 | 103 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | ||
47 | 107 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | ||
48 | 108 | Rydberg Anton Dam | 2007 | KØGE | 0799AD | 25 m | ||
49 | 131 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | ||
50 | 228 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | ||
51 | 280 | Danielsen Marius | 2005 | ODSHERRED | 0569AP | 25 m | ||
52 | 365 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | ||
53 | 464 | Veise Jeppe | 2004 | KORSØR | 0423AF | 25 m | ||
54 | 550 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 22 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 16:00 |
Løb 31, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 246 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 2:27.66 | |
2 | 26 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 2:42.98 | |
3 | 282 | Jensen Isabella Flyvholm | 2004 | ODSHERRED | 0474BA | 25 m | 3:12.53 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:33 |
Løb 32, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 537 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 2:26.23 | |
2 | 24 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 2:33.68 | |
3 | 271 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 2:35.75 | |
4 | 206 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 2:43.05 | |
5 | 475 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 2:43.78 | |
6 | 100 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 2:54.56 | |
7 | 110 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 3:19.11 | |
8 | 30 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 3:40.69 | |
9 | 9 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | ||
10 | 98 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | ||
11 | 229 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:33 |
Løb 33, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 522 | Nif Mix 1 | 2001 | NÆSTVED | 25 m | 1:54.62 | ||
2 | 301 | Mix 1 Kalundborg | 2001 | KALUNDBORG | 25 m | 1:56.00 | ||
3 | 275 | Vsk Labre Larver | 1995 | VORDINGB | 25 m | 1:59.99 | ||
4 | 55 | Eagles 1 | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 2:02.43 | ||
5 | 485 | Korsør Mix 1 | 2002 | KORSØR | 25 m | 2:06.00 | ||
6 | 523 | Nif Mix 2 | 2005 | NÆSTVED | 25 m | 2:06.55 | ||
7 | 216 | Mix 1 | 2003 | TRITON B | 50 m | 2:09.62 | ||
8 | 56 | Eagles 2 | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 2:10.15 | ||
9 | 486 | Korsør Mix 2 | 2002 | KORSØR | 25 m | 2:11.00 | ||
10 | 373 | Stt-Mix 1 | 2001 | VATCPH-STT | 25 m | 2:12.00 | ||
11 | 240 | Sunswim Junior Girls | 2002 | SOLRØD | 25 m | 2:12.09 | ||
12 | 276 | Vsk Matador Mix | 2004 | VORDINGB | 25 m | 2:17.00 | ||
13 | 249 | Sunswim Årgang Piger | 2006 | SOLRØD | 25 m | 2:17.56 | ||
14 | 524 | Nif Mix 3 | 2002 | NÆSTVED | 25 m | 2:19.03 | ||
15 | 302 | Mix 2 Kalundborg | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 2:25.00 | ||
16 | 376 | Stt-Mix 2 | 2002 | VATCPH-STT | 25 m | 2:25.00 | ||
17 | 219 | Mix 2 | 2005 | TRITON B | 50 m | 2:26.65 | ||
18 | 525 | Nif Mix 4 | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 2:27.67 | ||
19 | 360 | Køge Mix 1 | 1900 | KØGE | 25 m | 2:30.00 | ||
20 | 487 | Korsør Mix 3 | 2002 | KORSØR | 25 m | 2:30.00 | ||
21 | 277 | Vsk Stjerne Mix | 2004 | VORDINGB | 25 m | 2:40.00 | ||
22 | 303 | Mix 3 Kalundborg | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 2:40.00 | ||
23 | 386 | Køge Mix 2 | 1900 | KØGE | 25 m | 2:40.00 | ||
24 | 57 | Eagles 3 | 2007 | ROSKILDE | 25 m | 2:41.03 | ||
25 | 526 | Nif Mix 5 | 2005 | NÆSTVED | 25 m | 2:47.22 | ||
26 | 387 | Køge Mix 3 | 1900 | KØGE | 25 m | 2:50.00 | ||
27 | 488 | Korsør Mix 4 | 2001 | KORSØR | 25 m | 2:50.00 | ||
28 | 278 | Vsk Top Star Mix | 2006 | VORDINGB | 25 m | 3:00.00 | ||
29 | 388 | Køge Mix 4 | 1900 | KØGE | 25 m | 3:00.00 | ||
30 | 527 | Nif Mix 6 | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 3:01.62 | ||
31 | 489 | Korsør Mix 5 | 2001 | KORSØR | 25 m | |||
32 | 490 | Korsør Mix 6 | 2001 | KORSØR | 25 m | |||
33 | 528 | Nif Mix 7 | 1900 | NÆSTVED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 20 februar 2019 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 18:33 |