2024-06-18   20:24:45
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Region Syd 1

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

5_S
Lb 5, 50m Rygsvmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
123  Broch Victoria  2004  BRDSTRUP  0404AI  25 m  34.65   
110  Nrgaard Mathilde Linnet  2005  DELTA  0542AQ  25 m  34.89   
129  Rasmussen Annemone  2006  BRDSTRUP  0674AC  25 m  36.38   
125  Harpth Stella  2006  BRDSTRUP  0656AH  25 m  38.29   
106  Lindeblad Mille  2005  DELTA  0512AU  50 m  38.48   
28  Vangsgaard Anna Lykke  2005  ERRITS  0526AV  25 m  40.10   
42  Foldager Frida Hj  2006  VEJLE  0618AH  25 m  41.22   
70  Mller Julie Guldmann  2007  VEJLE  0782AI  25 m  42.28   
133  Zachariassen Ane K.  2005  BRDSTRUP  0588AB  25 m  42.45   
10  55  Jensen Isabel Qvist  2009  VEJLE  0996AC  25 m  43.47   
11  40  Ehrenreich-Birn Alma  2008  VEJLE  0818AC  25 m  44.63   
12  107  Lindeblad Tilde  2006  DELTA  0656AT  25 m  44.80   
13  62  Knudsen Alberte  2009  VEJLE  0944AB  25 m  46.30   
14  53  Hjbjerg Andrea  2007  VEJLE  0784AE  25 m  46.85   
15  Dam Katharina Primdal  2006  KOLDING  0658AT  25 m  46.92   
16  112  Se Mathilde  2008  DELTA  0864AL  25 m  47.12   
17  98  Hyen Ida Hermann  2004  DELTA  0414AZ  25 m  48.37   
18  25  Povlsen Nanna W  2005  ERRITS  0582BA  25 m  49.39   
19  Mller Signe Magelund  2006  KOLDING  0618AS  25 m  49.68   
20  44  Gregersen Idun Kjeldsmark  2009  VEJLE  0924AB  25 m  50.83   
21  Boulund Emilie  2006  KOLDING  0606AU  25 m  51.86   
22  127  Knudsen Kirstine  2007  BRDSTRUP  0732AQ  25 m  52.15   
23  72  Nordstrm Ida Kjr  2008  VEJLE  0894AC  25 m  52.54   
24  22  Nielsen Emilie  2006  ERRITS  0684AP  25 m  54.36   
25  52  Holmberg Olivia  2009  VEJLE  0986AC  25 m  55.33   
26  103  Knudsen Lrke r  2006  DELTA  0684AV  25 m  56.92   
27  13  Raunskov Alberte  2009  KOLDING  0914AD  25 m  57.13   
28  187  Poulsen Katharina  2007  HSK    25 m  1:00.00   
29  67  Madsen Lisbeth Seidler  2007  VEJLE  0712AU  25 m  1:04.27   
30  85  Windfeld Ann-Maria Malou  2009  VEJLE  0976AC  25 m  1:08.35   
31  43  Freltoft Sille  2008  VEJLE  0886AL  25 m     
32  54  Jger Karla  2008  VEJLE  0828AH  25 m     
33  65  Madsen Helene Seidler  2009  VEJLE  0962AG  25 m     
34  68  Maslobojeva Alista  2007  VEJLE  0712AS  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  09 december 2018 
Licens til Nyborg Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  09:54 
 

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner