2024-06-18   19:35:25
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Region Syd 1

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

8_S
Lb 8, 50m Frisvmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
126  Jensen Rasmus D.  1998  BRDSTRUP  9897AN  25 m  27.07   
113  Thomsen Christian Damborg  2005  DELTA  0503AG  25 m  28.64   
173  Christiansen Kasper  2003  HSK  0347AR  25 m  30.75   
45  Hansen Anders Bank  2006  VEJLE  0657AG  25 m  33.18   
14  Baun-Nielsen Magnus M.  2005  ERRITS  0595AK  25 m  33.62   
95  Falk Jonatan Lyck  2006  DELTA  0661AO  50 m  35.19   
154  Madsen Mathias Gramstrup  2006  NYBORG  0601AI  25 m  35.46   
180  Horns Daniel  2004  HSK  0493AS  25 m  35.46   
11  Myrvig Simon  2005  KOLDING  0513AN  25 m  35.51   
10  15  Beck Frederik Billes  2008  ERRITS  0815AA  25 m  35.79   
11  109  Nielsen Dany Valiu  2008  DELTA  0851AE  25 m  35.92   
12  128  Fevre Malthe Le  2008  BRDSTRUP  0869AE  25 m  35.94   
13  73  Pedersen Toke stergaard  2007  VEJLE  0731AL  25 m  35.99   
14  64  Lassen Andreas Lang  2007  VEJLE  0779AB  25 m  36.17   
15  61  Klinkowsky Terkel  2007  VEJLE  0749AG  25 m  36.31   
16  151  Kobbernagel Nikolaj  2007  NYBORG  0799AB  25 m  37.19   
17  Stilling Magnus  2007  KOLDING  0713AI  25 m  37.47   
18  78  Sundstrm Gustav  2006  VEJLE  0675AM  25 m  39.82   
19  120  Andersen Magne  2007  BRDSTRUP  0787AD  25 m  40.54   
20  12  Poulsen Kasper Nrby  2007  KOLDING  0717AJ  25 m  41.02   
21  37  Christensen Simon  2009  VEJLE  0901AB  25 m  41.08   
22  181  Jessen Johannes Due  2008  HSK  0847AI  25 m  41.10   
23  143  Christiansen Lukas Skov  2005  NYBORG  0539AM  50 m  41.24   
24  80  Srensen Benjamin Kolding  2008  VEJLE  0857AE  25 m  43.47   
25  32  Berg Theodor van Den  2008  VEJLE  0881AG  25 m  44.33   
26  23  Pedersen Sebastian N  2007  ERRITS  0785AM  25 m  44.60   
27  33  Bjerre Hektor  2008  VEJLE  0887AE  25 m  44.62   
28  186  Milther Otto  2007  HSK    25 m  45.00   
29  148  Jensen Bertram Poser  2008  NYBORG  0867AB  25 m  45.71   
30  97  Hirup Tobias  2007  DELTA  0793AK  25 m  50.64   
31  83  Vangsgaard Gustav  2007  VEJLE  0705AH  25 m  56.03   
32  57  Juel Asger  2009  VEJLE  0939AB  25 m  1:00.00   
33  Hansen Rasmus Warming  2005  KOLDING    25 m     
34  101  Jensen Rasmus Hage  2004  DELTA    25 m     
35  114  Thomsen Phillip  2007  DELTA    25 m     
36  152  Langholm Anders  2007  NYBORG  0773AI  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  09 december 2018 
Licens til Nyborg Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  09:54 
 

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner