Program för Arena Sprint Meet 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
Arena Sprint Meet |
|
Utskriftsdatum |
02 februari 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Arlöv |
|
Utskriftstid |
12:48 |
|
|
Arrangör |
SK Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
02 februari 2019 |
|
|
|
|
Gren 10, 100m Fjärilsim Herrar |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
313 |
1 |
Gabriel Hachem |
2005 |
AE0105 |
SK RAN |
|
50m |
1:14.82 |
278 |
2 |
Lucas Bontidean |
2005 |
AC0305 |
POSEIDON |
|
50m |
1:11.27 |
69 |
3 |
Niklas Andersson |
2005 |
AF9905 |
HS |
|
50m |
1:07.10 |
52 |
4 |
Felix Tjärnberg |
2005 |
AB5305 |
HS |
|
50m |
1:05.63 |
236 |
5 |
Bill Beckman |
2005 |
AJ6305 |
MKK |
|
50m |
1:06.41 |
164 |
6 |
Levente Nagy |
2005 |
AD1105 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
1:09.89 |
393 |
7 |
Victor Borg |
2005 |
AB3105 |
SK TRITON |
|
50m |
1:13.46 |
147 |
8 |
Ludvig Hoff |
2005 |
AB8705 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:17.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
146 |
1 |
Markus Rydgren |
2003 |
AM3303 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:06.10 |
54 |
2 |
Alan Jovic |
2004 |
AG5904 |
HS |
|
50m |
1:04.44 |
42 |
3 |
William Lundblad |
2004 |
AC9904 |
HS |
|
50m |
1:01.64 |
420 |
4 |
Hugo Stenskepp |
2003 |
AI6303 |
VELLINGE-N |
|
50m |
59.22 |
32 |
5 |
Jacob Söderberg |
2003 |
AD2103 |
HS |
|
50m |
1:00.00 |
389 |
6 |
Jonathan Palminger |
2004 |
AB6504 |
SK TRITON |
|
50m |
1:03.89 |
50 |
7 |
Oliver Kock |
2003 |
AK1903 |
HS |
|
50m |
1:05.17 |
425 |
8 |
Noel Ahlbin |
2004 |
AI8304 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:06.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
20 |
1 |
Gustav Persson |
2000 |
AJ4500 |
HS |
|
50m |
1:01.39 |
21 |
2 |
John Brolin |
2002 |
AB6302 |
HS |
|
50m |
1:00.89 |
127 |
3 |
Emil Hassling |
2000 |
AC1900 |
LANDSKRONA |
|
50m |
58.78 |
131 |
4 |
Linus Kahl |
2001 |
AE1501 |
LANDSKRONA |
|
50m |
58.03 |
215 |
5 |
Primus Olsson |
2000 |
AV7100 |
MKK |
|
50m |
58.54 |
360 |
6 |
Jens Christiansen |
2001 |
AJ7901 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:00.45 |
458 |
7 |
Max Persson |
2001 |
AE9501 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:01.10 |
340 |
8 |
Isak Larsson |
2000 |
AF4900 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:01.98 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
02 februari 2019 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
12:48 |
|