Program för Arena Sprint Meet 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 18
|
Tävling |
Arena Sprint Meet |
|
Utskriftsdatum |
03 februari 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Arlöv |
|
Utskriftstid |
13:11 |
|
|
Arrangör |
SK Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
02 februari 2019 |
|
|
|
|
Gren 18, 50m Fjärilsim Herrar |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
490 |
1 |
Jonathan Ravn Rehnström |
2005 |
AG1505 |
TRELLEBORG |
|
50m |
33.13 |
154 |
2 |
Anton Liebenhagen |
2005 |
AK8505 |
LANDSKRONA |
|
50m |
32.04 |
278 |
3 |
Lucas Bontidean |
2005 |
AC0305 |
POSEIDON |
|
50m |
32.00 |
164 |
4 |
Levente Nagy |
2005 |
AD1105 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
29.88 |
393 |
5 |
Victor Borg |
2005 |
AB3105 |
SK TRITON |
|
50m |
31.92 |
245 |
6 |
Aram Kazarian |
2005 |
AQ1305 |
MKK |
|
50m |
32.04 |
486 |
7 |
Daniel Choinski Nielsen |
2005 |
AD8905 |
TRELLEBORG |
|
50m |
32.53 |
7 |
8 |
Karl Oredsson |
2006 |
AD9706 |
SS DELFIN |
|
50m |
33.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
227 |
1 |
Liam Bech |
2003 |
AQ2303 |
MKK |
|
50m |
29.20 |
50 |
2 |
Oliver Kock |
2003 |
AK1903 |
HS |
|
50m |
28.98 |
41 |
3 |
Henning Cederlund |
2003 |
AI1303 |
HS |
|
50m |
28.62 |
420 |
4 |
Hugo Stenskepp |
2003 |
AI6303 |
VELLINGE-N |
|
50m |
26.58 |
389 |
5 |
Jonathan Palminger |
2004 |
AB6504 |
SK TRITON |
|
50m |
28.52 |
87 |
6 |
Simon Persson |
2003 |
AA1703 |
KK KARPEN |
|
50m |
28.79 |
146 |
7 |
Markus Rydgren |
2003 |
AM3303 |
LANDSKRONA |
|
50m |
29.10 |
394 |
8 |
Arvid Nilsson |
2003 |
AK4303 |
SK TRITON |
|
50m |
29.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
21 |
1 |
John Brolin |
2002 |
AB6302 |
HS |
|
50m |
27.72 |
27 |
2 |
Malte Lundgren |
2002 |
AC5302 |
HS |
|
50m |
27.15 |
215 |
3 |
Primus Olsson |
2000 |
AV7100 |
MKK |
|
50m |
26.61 |
360 |
4 |
Jens Christiansen |
2001 |
AJ7901 |
SK SYDSIM |
|
50m |
25.75 |
15 |
5 |
Christoffer Carlsen |
1992 |
AM1192 |
HS |
|
50m |
26.26 |
217 |
6 |
Anders Ludvigsson |
2000 |
AV8500 |
MKK |
|
50m |
26.74 |
415 |
7 |
Johannes Strömberg |
2002 |
AI3102 |
VELLINGE-N |
|
50m |
27.34 |
3 |
8 |
Birkan Ates |
2002 |
AD8302 |
SS DELFIN |
|
50m |
28.44 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
03 februari 2019 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
13:11 |
|