Program för Arena Sprint Meet 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 20
|
Tävling |
Arena Sprint Meet |
|
Utskriftsdatum |
03 februari 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Arlöv |
|
Utskriftstid |
13:11 |
|
|
Arrangör |
SK Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
02 februari 2019 |
|
|
|
|
Gren 20, 100m Bröstsim Herrar |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
322 |
1 |
Yaser Sultan |
2005 |
AK5105 |
SK RAN |
|
50m |
1:25.47 |
111 |
2 |
Jacob Olsson |
2006 |
AE8506 |
KSLS |
|
50m |
1:19.43 |
434 |
3 |
Stefan Bondzic-Rasic |
2005 |
AL2105 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:18.29 |
69 |
4 |
Niklas Andersson |
2005 |
AF9905 |
HS |
|
50m |
1:16.80 |
75 |
5 |
Malte Svensson |
2005 |
AN2305 |
HS |
|
50m |
1:18.18 |
164 |
6 |
Levente Nagy |
2005 |
AD1105 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
1:19.21 |
52 |
7 |
Felix Tjärnberg |
2005 |
AB5305 |
HS |
|
50m |
1:19.84 |
490 |
8 |
Jonathan Ravn Rehnström |
2005 |
AG1505 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:26.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
143 |
1 |
Filip Cederholm |
2003 |
AI0303 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:15.24 |
467 |
2 |
Aron Persson |
2004 |
AM4504 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:14.64 |
411 |
3 |
Jonatan Holmquist |
2003 |
AA6503 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:13.67 |
420 |
4 |
Hugo Stenskepp |
2003 |
AI6303 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:12.75 |
87 |
5 |
Simon Persson |
2003 |
AA1703 |
KK KARPEN |
|
50m |
1:13.63 |
37 |
6 |
Vlad Lupu |
2003 |
AF8703 |
HS |
|
50m |
1:14.09 |
54 |
7 |
Alan Jovic |
2004 |
AG5904 |
HS |
|
50m |
1:14.85 |
53 |
8 |
Adam Juliusson |
2004 |
AG4904 |
HS |
|
50m |
1:17.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
190 |
1 |
Axel Andrén |
2001 |
AD6301 |
MKK |
|
50m |
1:12.77 |
129 |
2 |
Lucas Lindblom |
2000 |
AG8500 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:10.55 |
210 |
3 |
Gustav Englund |
2001 |
AO6701 |
MKK |
|
50m |
1:09.35 |
131 |
4 |
Linus Kahl |
2001 |
AE1501 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:08.38 |
127 |
5 |
Emil Hassling |
2000 |
AC1900 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:09.25 |
460 |
6 |
Gustaf Persson |
2001 |
AJ4301 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:09.52 |
253 |
7 |
Victor Bergstrand |
2000 |
AI8100 |
POSEIDON |
|
50m |
1:11.74 |
262 |
8 |
Linus Ljunghusen |
2000 |
AT6900 |
POSEIDON |
|
50m |
1:14.18 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
03 februari 2019 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
13:11 |
|