Program för Arena Sprint Meet 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
Arena Sprint Meet |
|
Utskriftsdatum |
01 februari 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Arlöv |
|
Utskriftstid |
21:16 |
|
|
Arrangör |
SK Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
02 februari 2019 |
|
|
|
|
Gren 9, 100m Fjärilsim Damer |
Försök (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
2 |
Linnea Ranvert |
2005 |
AC4605 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:30.91 |
115 |
3 |
Ellie Petersson |
2005 |
BF1405 |
KSLS |
|
25m |
1:29.04 |
116 |
4 |
Isabella Wahlund |
2006 |
AT9406 |
KSLS |
|
25m |
1:25.40 |
402 |
5 |
Lina Plantin |
2005 |
AJ7605 |
SK TRITON |
|
25m |
1:28.31 |
158 |
6 |
Isabelle Persson-Giribaldi |
2005 |
BL1205 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:29.24 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
372 |
1 |
Maja Kiceec |
2006 |
AL9806 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:22.33 |
234 |
2 |
Teodora Petric |
2005 |
AP5205 |
MKK |
|
50m |
1:18.14 |
443 |
3 |
Towe Andersson |
2005 |
AC8605 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:17.46 |
151 |
4 |
My Pettersson |
2006 |
AF2206 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:16.44 |
407 |
5 |
Amanda Pålsson |
2005 |
AV6805 |
SK TRITON |
|
25m |
1:17.21 |
472 |
6 |
Tea Stark Friis |
2006 |
AE6406 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:17.48 |
357 |
7 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:20.93 |
110 |
8 |
Emma Widerfors |
2005 |
AQ2205 |
KSLS |
|
25m |
1:24.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
446 |
1 |
Elin Cronqvist |
2005 |
AI1405 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:15.25 |
419 |
2 |
Elin Svensson |
2002 |
AW3802 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:14.09 |
139 |
3 |
Emma Hassling |
2004 |
AD5404 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:12.78 |
48 |
4 |
Karla Stjepanetic |
2003 |
AT2803 |
HS |
|
25m |
1:12.15 |
55 |
5 |
Cajsa Wöhl |
2004 |
AP3204 |
HS |
|
25m |
1:12.49 |
157 |
6 |
Maja Jensen |
2006 |
BA4606 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:13.38 |
457 |
7 |
Sara Melgar |
2002 |
AA8602 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:14.82 |
152 |
8 |
Moa Ekberg |
2006 |
AF4406 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:15.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
188 |
1 |
Tove Lennartsson |
2000 |
AM1800 |
MKK |
|
25m |
1:11.33 |
226 |
2 |
Julia Osterman |
2004 |
AS5804 |
MKK |
|
25m |
1:10.82 |
34 |
3 |
Sara Kjellnäs |
2002 |
AO6602 |
HS |
|
25m |
1:10.15 |
172 |
4 |
Isabel Smideberg |
2004 |
AJ7804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:10.13 |
413 |
5 |
Klara Rödin |
2003 |
AE2603 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:10.15 |
92 |
6 |
Jennie Johansson |
2001 |
AX0401 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:10.76 |
269 |
7 |
Vanessa Johansson |
2006 |
AA4606 |
POSEIDON |
|
25m |
1:11.29 |
427 |
8 |
Maya Wallström |
2004 |
AT4804 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:11.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
392 |
1 |
Mica Nolén |
2004 |
AG1204 |
SK TRITON |
|
25m |
1:09.62 |
412 |
2 |
Ida Larsson |
2002 |
AL8202 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:09.51 |
449 |
3 |
Alva Wardrum |
2003 |
AQ1805 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:09.38 |
38 |
4 |
Alice Persson |
2003 |
AN5803 |
HS |
|
25m |
1:08.77 |
62 |
5 |
Alva Landälv |
2005 |
AO4605 |
HS |
|
25m |
1:09.10 |
136 |
6 |
Linnéa Lindh |
2003 |
AI3803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:09.43 |
289 |
7 |
Frida Jansson |
2006 |
AE7206 |
POSEIDON |
|
25m |
1:09.52 |
64 |
8 |
Hildur Andersson |
2005 |
AO7605 |
HS |
|
25m |
1:10.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
489 |
1 |
Erma Duratovic |
2005 |
AP2205 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:08.39 |
4 |
2 |
Emma Ragnarsson |
2004 |
AI4203 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:07.03 |
216 |
3 |
Tea Winblad |
2004 |
AH7404 |
MKK |
|
25m |
1:05.69 |
330 |
4 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
25m |
1:03.10 |
448 |
5 |
Liv Elgaard Fonnesbech |
2004 |
BC2604 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:05.14 |
309 |
6 |
Isabella Revstedt |
2001 |
AN2801 |
SK RAN |
|
25m |
1:06.04 |
494 |
7 |
Julia Olsson |
2004 |
AL0804 |
KIVIKS SK |
|
25m |
1:07.55 |
483 |
8 |
Vilma Andersson |
2004 |
AE5604 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:08.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
35 |
1 |
Alicia Johansson |
2003 |
AI2603 |
HS |
|
25m |
1:07.75 |
29 |
2 |
Kajsa Gustavsson |
2001 |
AW2401 |
HS |
|
25m |
1:06.85 |
73 |
3 |
Liv Bexell |
2005 |
BD2205 |
HS |
|
25m |
1:05.44 |
355 |
4 |
Ebba Rosenquist |
1989 |
AI6489 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:01.09 |
225 |
5 |
Kristina Orban |
2004 |
AS9804 |
MKK |
|
25m |
1:04.16 |
26 |
6 |
Nelly Rasmusson |
2001 |
AO7201 |
HS |
|
25m |
1:05.91 |
135 |
7 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:07.50 |
128 |
8 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:08.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
195 |
1 |
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
MKK |
|
25m |
1:07.74 |
56 |
2 |
Elsa Andersson |
2004 |
AO3804 |
HS |
|
25m |
1:06.77 |
199 |
3 |
Johanna Andersson |
2002 |
AK8202 |
MKK |
|
25m |
1:05.26 |
379 |
4 |
Magdalena Kuras |
1988 |
AR9288 |
SK TRITON |
|
25m |
1:00.13 |
260 |
5 |
Mary Lagoguez |
2001 |
BD9801 |
POSEIDON |
|
25m |
1:03.88 |
493 |
6 |
Olivia Hansson |
2003 |
AP5403 |
KIVIKS SK |
|
25m |
1:05.73 |
261 |
7 |
Ditte Oredsson |
2003 |
AM9403 |
POSEIDON |
|
25m |
1:07.15 |
46 |
8 |
Tyra Littorin |
2004 |
AG8404 |
HS |
|
25m |
1:08.39 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
01 februari 2019 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
21:16 |
|