Program for Malmsten Swim Open Stockholm 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Malmsten Swim Open Stockholm 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Eriksdalsbadet |
Swedish Swimming Federation |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 12, 2019 to Apr 15, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50m Butterfly Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
CashBuddy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WR |
22.43 |
|
|
Rafael Munoz |
1988 |
Spain |
ESP |
Malaga |
ESP |
2009-04-05 |
|
|
ER |
22.43 |
|
|
Rafael Munoz |
1988 |
Spain |
ESP |
Malaga |
ESP |
2009-04-05 |
|
|
NR |
22.93 |
|
|
Jakob Andkjaer |
1985 |
Denmark |
DEN |
Rome |
ITA |
2009-07-27 |
|
|
SR |
23.56 |
|
|
Lars Frölander |
1974 |
LASS |
SWE |
Norrköping |
SWE |
2008-07-18 |
|
|
SJ |
24.17 |
|
|
Robin Hanson |
2001 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
Eriksdalsbadet |
SWE |
2019-04-12 |
|
|
MR |
23.59 |
|
|
Yahor Dodaleu |
1993 |
Belsrus |
BLR |
Stockholm |
SWE |
2017-04-08 |
|
|
LW |
23.62 |
|
|
Konrad Czerniak |
1989 |
Poland |
POL |
Stockholm |
SWE |
2018-04-05 |
|
|
VM |
23.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
UG |
24.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1051 |
|
Damian Wierling |
Germany |
1996 |
111012 |
50m |
23.21 |
|
|
|
|
|
2 |
63 |
|
Konrad Czerniak |
Poland |
1989 |
1031037 00020 |
50m |
23.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
227 |
|
Tomoe Zenimoto Hvas |
Bærumsvømmerne |
2000 |
1017033 5 |
50m |
23.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1063 |
|
Meiron Amir Cheruti |
Israel |
1997 |
|
50m |
23.60 |
|
|
|
|
|
|
5 |
941 |
|
Riku Pöytäkivi |
Finland |
1993 |
93A973 |
50m |
23.62 |
|
|
|
|
|
6 |
62 |
|
Michal Chudy |
Poland |
1997 |
1001157 00495 |
50m |
23.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
1061 |
|
Tomer Frankel |
Israel |
2000 |
|
50m |
23.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
942 |
|
Niko Mäkelä |
Finland |
1998 |
98A679 |
50m |
23.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
164 |
|
Deividas Margevicius |
Lithuania |
1995 |
|
50m |
23.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
165 |
|
Tadas Duskinas |
Lithuania |
1994 |
|
50m |
23.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
933 |
|
Anton Herrala |
Finland |
1993 |
93A340 |
50m |
23.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
937 |
|
Ari-Pekka Liukkonen |
Finland |
1989 |
89A286 |
50m |
24.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
233 |
|
Niksja Stojkovski |
Bærumsvømmerne |
1994 |
1019599 4 |
50m |
24.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
308 |
|
Christoffer Carlsen |
Helsingborgs Simsällskap |
|
|
50m |
24.24 |
|
|
|
1992 |
AM1192 |
|
|
|
|
15 |
961 |
|
Sergey Kuznetsov |
Cetus Espoo |
|
|
50m |
24.30 |
|
|
|
2000 |
00A199 |
|
|
|
|
16 |
1003 |
|
Daniel Pinneker |
Neckarsulmer Sport Union |
|
|
50m |
24.30 |
|
|
|
1999 |
|
|
|
|
|
17 |
426 |
|
Nils Liess |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
50m |
24.37 |
|
|
|
1996 |
AZ5596 |
|
|
|
|
18 |
100 |
|
Sebastien De Meulemeester |
Flanders |
|
|
50m |
24.40 |
|
|
|
1998 |
|
|
|
|
|
19 |
1004 |
|
Fabian Schwingenschlögl |
Neckarsulmer Sport Union |
|
|
50m |
24.43 |
|
|
|
1991 |
|
|
|
|
|
20 |
104 |
|
Pieter Timmers |
Flanders |
|
|
50m |
24.43 |
|
|
|
1988 |
BRABO/1 0964/88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
373 |
|
Albin Lövgren |
Jönköpings Simsällskap |
1999 |
AC0199 |
50m |
24.44 |
|
|
|
|
|
22 |
244 |
|
Tobias B. Bjerg |
Denmark |
1998 |
9807AC |
50m |
24.47 |
|
|
|
|
|
23 |
75 |
|
Jakub Majerski |
Poland |
2000 |
1036067 00160 |
50m |
24.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
1096 |
|
Peter Stevens |
Slovenia |
1995 |
|
50m |
24.50 |
|
|
|
|
|
|
25 |
1013 |
|
Eric Friese |
Germany |
1999 |
257654 |
50m |
24.50 |
|
|
|
|
|
26 |
200 |
|
Adam Halas |
Slovakia |
1998 |
SVK1168 1 |
50m |
24.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
351 |
|
Robin Hanson |
Järfälla Simsällskap |
2001 |
AA2701 |
50m |
24.56 |
|
|
|
|
|
28 |
1045 |
|
Josha Salchow |
Germany |
1999 |
242629 |
50m |
24.58 |
|
|
|
|
|
29 |
691 |
|
Jesper Jonsson |
Södertörns Simsällskap |
1993 |
AS9393 |
50m |
24.60 |
|
|
|
|
|
30 |
1011 |
|
Christoph Fildebrandt |
Germany |
1989 |
107847 |
50m |
24.60 |
|
|
|
|
|
31 |
1025 |
|
Ramon Klenz |
Germany |
1998 |
176354 |
50m |
24.63 |
|
|
|
|
|
32 |
1077 |
|
Markus Lie |
Bergensvømmerne |
2000 |
|
50m |
24.65 |
|
|
|
|
|
|
33 |
99 |
|
Louis Croenen |
Flanders |
1994 |
|
50m |
24.71 |
|
|
|
|
|
|
34 |
3 |
|
Stefan Pilhatsch |
AT Graz |
2000 |
|
50m |
24.75 |
|
|
|
|
|
|
35 |
517 |
|
Pontus Flodqvist |
Simklubben Neptun |
1988 |
AB5388 |
50m |
24.78 |
|
|
|
|
|
36 |
142 |
|
Ole-Mikal Fløgstad |
Lambertseter Svømmeklubb |
1997 |
|
50m |
24.80 |
|
|
|
|
|
|
37 |
1041 |
|
Fleming Redemann |
Germany |
2000 |
256508 |
50m |
24.82 |
|
|
|
|
|
38 |
74 |
|
Kacper Majchrzak |
Poland |
1992 |
1001157 00395 |
50m |
24.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
989 |
|
Eemil Varho |
Uinti Tampere |
1997 |
97A537 |
50m |
24.83 |
|
|
|
|
|
40 |
133 |
|
Sigurd Holten Bøen |
OI Svømming |
1997 |
|
50m |
24.85 |
|
|
|
|
|
|
41 |
77 |
|
Karol Ostrowski |
Poland |
1999 |
1001167 00928 |
50m |
24.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
983 |
|
Janne Markus Markkanen |
Swimming Jyväskylä |
1994 |
94A792 |
50m |
24.88 |
|
|
|
|
|
43 |
872 |
|
Jonathan Kling |
Örebro Simallians |
1993 |
AF1193 |
50m |
24.91 |
|
|
|
|
|
44 |
309 |
|
Jesper Björk |
Helsingborgs Simsällskap |
1993 |
AU5793 |
50m |
24.91 |
|
|
|
|
|
45 |
430 |
|
Anton Arvidsson |
Kungälvs Simsällskap |
1994 |
AF1594 |
50m |
24.96 |
|
|
|
|
|
46 |
228 |
|
Nicholas Lia |
Bærumsvømmerne |
2001 |
1019763 7 |
50m |
25.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
431 |
|
Oskar Hoff |
Landskrona Simsällskap |
1998 |
AH0198 |
50m |
25.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
733 |
|
Sebastian Holmberg |
Täby Sim |
1991 |
AG9391 |
50m |
25.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
1021 |
|
Maurice Ingenrieth |
Germany |
2000 |
235663 |
50m |
25.08 |
|
|
50 |
1102 |
|
Jaouad Syoud |
Iron Swim Budapest |
|
|
50m |
25.12 |
|
|
|
1999 |
|
|
51 |
555 |
|
William Myrlander |
Nässjö SLS |
|
|
50m |
25.20 |
|
|
|
1997 |
AA1197 |
|
52 |
1005 |
|
Max Ziemann |
Neckarsulmer Sport Union |
|
|
50m |
25.28 |
|
|
|
1994 |
|
|
53 |
131 |
|
Alexander Litke |
Berliner TSC |
|
|
50m |
25.29 |
|
|
|
1998 |
234663 |
|
54 |
73 |
|
Jakub Kraska |
Poland |
|
|
50m |
25.39 |
|
|
|
2000 |
1023057 00061 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
57 |
|
Martin Hammer |
Kongstensvømmerne |
1993 |
M170393 MAR04 |
50m |
25.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
912 |
|
Jacob Danielsson |
Stockholmspolisens IF SF |
1998 |
AB9798 |
50m |
25.41 |
|
|
|
|
|
57 |
665 |
|
Jens Christiansen |
Simklubben Sydsim |
2001 |
AJ7901 |
50m |
25.42 |
|
|
|
|
|
58 |
322 |
|
Johan Rydahl |
Helsingborgs Simsällskap |
2001 |
AF4901 |
50m |
25.48 |
|
|
|
|
|
59 |
688 |
|
Björn Seeliger |
Södertälje Simsällskap |
2000 |
BA7300 |
50m |
25.49 |
|
|
|
|
|
60 |
136 |
|
Brian Benzing |
OI Svømming |
2001 |
|
50m |
25.55 |
|
|
|
|
|
|
61 |
405 |
|
Erik Gissén |
Karlstads Simsällskap |
1992 |
AL0992 |
50m |
25.57 |
|
|
|
|
|
62 |
375 |
|
Anton Steindl |
Jönköpings Simsällskap |
2000 |
AB2900 |
50m |
25.59 |
|
|
|
|
|
63 |
1023 |
|
Björn Kammann |
Germany |
2001 |
270258 |
50m |
25.62 |
|
|
|
|
|
64 |
121 |
|
Gard Øvergaard |
Sjøstjerna SLK |
1996 |
|
50m |
25.68 |
|
|
|
|
|
|
65 |
500 |
|
Elias Persson |
Malmö Kappsimningsklubb |
2002 |
AI7902 |
50m |
25.71 |
|
|
|
|
|
66 |
128 |
|
Oliver Jacobsen |
Hvidovre Svømmeklub |
1997 |
9781AQ |
50m |
25.71 |
|
|
|
|
|
67 |
628 |
|
Jonas Malmring |
Spårvägen Simförening |
2001 |
AO1701 |
50m |
25.78 |
|
|
|
|
|
68 |
214 |
|
Mats Fjogstad Tobiassen |
Bryne SK |
2002 |
1020206 1 |
50m |
25.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
199 |
|
Matej Dusa |
Slovakia |
2000 |
SVK1243 0 |
50m |
25.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
776 |
|
Jonatan Carlsson |
Föreningen Varberg Sim |
2001 |
AJ6301 |
50m |
25.82 |
|
|
|
|
|
71 |
562 |
|
Isak Larsson |
Simklubben Poseidon |
2000 |
AF4900 |
50m |
25.87 |
|
|
|
|
|
72 |
802 |
|
Gustav Frödeberg |
Väsby Simsällskap |
1997 |
AA5197 |
50m |
25.89 |
|
|
|
|
|
73 |
762 |
|
Felix Bengs-Stattin |
Umeå Simsällskap |
2002 |
AD4702 |
50m |
25.90 |
|
|
|
|
|
74 |
980 |
|
Veeti Ruohtula |
Finland |
2001 |
01A193 |
50m |
25.92 |
|
|
|
|
|
75 |
509 |
|
Robin Andréasson |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
1988 |
AN7788 |
50m |
26.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
503 |
|
Anders Ludvigsson |
Malmö Kappsimningsklubb |
2000 |
AV8500 |
50m |
26.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
1072 |
|
Sindre Pleym Olsen |
Bergensvømmerne |
2000 |
|
50m |
26.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
327 |
|
Malte Lundgren |
Helsingborgs Simsällskap |
2002 |
AC5302 |
50m |
26.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
805 |
|
Karl Frylmark |
Väsby Simsällskap |
1999 |
AK6599 |
50m |
26.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
151 |
|
Jens Petter Turøy |
Stavanger Svømmeklubb |
1999 |
|
50m |
26.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
626 |
|
Adam Karlsson |
Spårvägen Simförening |
2000 |
AK5900 |
50m |
26.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
696 |
|
Anton Mylläri |
Södertörns Simsällskap |
2001 |
AB9501 |
50m |
26.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
530 |
|
Oskar Iwarsson |
Simklubben Neptun |
2000 |
AI0300 |
50m |
26.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
783 |
|
Hugo Stenskepp |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2003 |
AI6303 |
50m |
26.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
558 |
|
Sebastian Bergenzaun |
Simklubben Poseidon |
1991 |
AP5391 |
50m |
26.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
220 |
|
Johannes Hope |
SK Team Sør |
1999 |
|
50m |
26.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
371 |
|
Markus Malm |
Jönköpings Simsällskap |
1997 |
AE7397 |
50m |
26.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
561 |
|
Jesper Olsson |
Simklubben Poseidon |
1998 |
AJ2798 |
50m |
26.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
416 |
|
Anton Johansson |
Kungsbacka Simsällskap |
1996 |
AJ5996 |
50m |
26.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
348 |
|
Petter Norén Vosveld |
Härnösands Simsällskap |
1999 |
AH9599 |
50m |
26.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
736 |
|
Niklas Nyblom |
Täby Sim |
1999 |
AK2999 |
50m |
26.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
297 |
|
Marcus Ålenius |
Gävle Simsällskap |
2001 |
AQ6901 |
50m |
26.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
704 |
|
Klaudius Schreck |
Södertörns Simsällskap |
2001 |
AN2701 |
50m |
26.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
549 |
|
Victor Lovinge |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
2000 |
AD6300 |
50m |
26.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
647 |
|
Carl Wennerholm |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2002 |
AH3902 |
50m |
26.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
563 |
|
Gustav Östlund |
Simklubben Poseidon |
2000 |
AH1100 |
50m |
26.50 |
|
|
|
|
|
97 |
794 |
|
Erik Stensson |
Värnamo Simsällskap |
2002 |
AC2902 |
50m |
26.55 |
|
|
|
|
|
98 |
156 |
|
Alexander Kopland Borshei |
Glitre Svømmeklubb |
1999 |
|
50m |
26.55 |
|
|
|
|
|
|
99 |
469 |
|
Petter Cyrén |
Linköpings Allmänna SS |
1996 |
AU8796 |
50m |
26.59 |
|
|
|
|
|
100 |
501 |
|
Primus Olsson |
Malmö Kappsimningsklubb |
2000 |
AV7100 |
50m |
26.61 |
|
|
|
|
|
101 |
29 |
|
Steinbråten Ole |
Glitre Svømmeklubb |
2001 |
|
50m |
26.66 |
|
|
|
|
|
|
102 |
287 |
|
Elias Persson |
Falu Simsällskap |
2002 |
AA7502 |
50m |
26.66 |
|
|
|
|
|
103 |
556 |
|
Jonathan Myrlander |
Nässjö SLS |
2000 |
AA7300 |
50m |
26.68 |
|
|
|
|
|
104 |
700 |
|
Christopher Andrén |
Södertörns Simsällskap |
2000 |
AK0100 |
50m |
26.70 |
|
|
|
|
|
105 |
793 |
|
Robin Pettersson |
Värnamo Simsällskap |
2000 |
AD2500 |
50m |
26.72 |
|
|
|
|
|
106 |
886 |
|
Kalle Voigt |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2001 |
AK8901 |
50m |
26.75 |
|
|
|
|
|
107 |
1055 |
|
Thomas A Fardal |
Egersund Svømmeklubb |
1997 |
|
50m |
26.78 |
|
|
|
|
|
|
108 |
977 |
|
Oscar Skjäl |
Cetus Espoo |
2002 |
02A684 |
50m |
26.84 |
|
|
|
|
|
109 |
316 |
|
Gustaf Hansson |
Helsingborgs Simsällskap |
2001 |
AD5101 |
50m |
26.85 |
|
|
|
|
|
110 |
610 |
|
Arvid Hallenborg |
Skuru Idrottsklubb |
2002 |
AM1902 |
50m |
26.85 |
|
|
|
|
|
111 |
323 |
|
Daniel Fischer |
Helsingborgs Simsällskap |
2002 |
AC0302 |
50m |
26.86 |
|
|
|
|
|
112 |
402 |
|
Axel Auer |
Karlskrona Simsällskap |
2003 |
AB8103 |
50m |
26.87 |
|
|
|
|
|
113 |
567 |
|
Ian Hangård |
Simklubben Poseidon |
2002 |
AB5302 |
50m |
26.91 |
|
|
|
|
|
114 |
324 |
|
Dante Vollmer |
Helsingborgs Simsällskap |
2001 |
AH3501 |
50m |
26.93 |
|
|
|
|
|
115 |
799 |
|
Robert Palosaari |
Väsby Simsällskap |
1992 |
AC1392 |
50m |
26.93 |
|
|
|
|
|
116 |
631 |
|
Andreas Wallén |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AP9302 |
50m |
26.95 |
|
|
|
|
|
117 |
970 |
|
Eemil Kylmä |
Cetus Espoo |
2001 |
01A631 |
50m |
26.97 |
|
|
|
|
|
118 |
257 |
|
Samuel Rudqvist |
Simklubben Elfsborg |
1999 |
AA7799 |
50m |
26.99 |
|
|
|
|
|
119 |
310 |
|
William Kerman |
Helsingborgs Simsällskap |
2001 |
AA6501 |
50m |
26.99 |
|
|
|
|
|
120 |
387 |
|
Peter Jivanov |
Jönköpings Simsällskap |
2002 |
AV8902 |
50m |
27.03 |
|
|
|
|
|
121 |
867 |
|
Alexander Trudov |
Ängelholms Simsällskap |
1999 |
AT5399 |
50m |
27.07 |
|
|
|
|
|
122 |
470 |
|
Mattias Grynning |
Linköpings Allmänna SS |
1999 |
AJ0599 |
50m |
27.07 |
|
|
|
|
|
123 |
792 |
|
Noah Svensson |
Värnamo Simsällskap |
1999 |
AA7199 |
50m |
27.11 |
|
|
|
|
|
124 |
512 |
|
Felix Jedbratt |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2003 |
AJ7703 |
50m |
27.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
904 |
|
Victor Lloyd |
Föreningen Trelleborg Sim |
1996 |
AH8796 |
50m |
27.22 |
|
|
|
|
|
126 |
513 |
|
Alvin Välkki |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2004 |
AE3504 |
50m |
27.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
542 |
|
Robin Björklund |
Njurunda Simsällskap |
|
|
50m |
27.27 |
|
|
|
2002 |
AA9502 |
|
|
|
|
128 |
1069 |
|
Sander Hallaråker |
Bergensvømmerne |
|
|
50m |
27.30 |
|
|
|
1999 |
|
|
|
|
|
129 |
573 |
|
Joar Modigh |
Simklubben Poseidon |
|
|
50m |
27.33 |
|
|
|
2001 |
AO1101 |
|
|
|
|
130 |
56 |
|
Emil Sander Danielsen |
Kongstensvømmerne |
|
|
50m |
27.35 |
|
|
|
2002 |
M050502 EMI04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
429 |
|
Ossian Arvidsson |
Kungälvs Simsällskap |
1992 |
AK3592 |
50m |
27.36 |
|
|
|
|
|
132 |
487 |
|
Nils Wergeland |
Simklubben Lödde |
2002 |
AE4902 |
50m |
27.54 |
|
|
|
|
|
133 |
839 |
|
Gellert Szabo |
Västerås Simsällskap |
2001 |
AM6901 |
50m |
27.57 |
|
|
|
|
|
134 |
664 |
|
Dennie Halilovic |
Simklubben Sydsim |
2002 |
AC0702 |
50m |
27.61 |
|
|
|
|
|
135 |
887 |
|
Johan Hennert |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2001 |
AL6901 |
50m |
27.67 |
|
|
|
|
|
136 |
681 |
|
Erik Lööw |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AH1303 |
50m |
27.72 |
|
|
|
|
|
137 |
821 |
|
Christopher Lindholm |
Väsby Simsällskap |
2002 |
AQ1702 |
50m |
27.74 |
|
|
|
|
|
138 |
150 |
|
Simon Slettevold |
Stavanger Svømmeklubb |
2002 |
|
50m |
27.75 |
|
|
|
|
|
|
139 |
973 |
|
Luukas Vainio |
Cetus Espoo |
2003 |
03A099 |
50m |
27.82 |
|
|
|
|
|
140 |
353 |
|
Elias Fröde |
Järfälla Simsällskap |
2001 |
AE9901 |
50m |
27.85 |
|
|
|
|
|
141 |
660 |
|
Joel Berglund |
Sundsvalls Simsällskap |
2002 |
AG9702 |
50m |
27.97 |
|
|
|
|
|
142 |
658 |
|
Albin Hedlund |
Sundsvalls Simsällskap |
2003 |
AA0903 |
50m |
27.98 |
|
|
|
|
|
143 |
620 |
|
Dennis Partanen |
Skövde Simsällskap |
2003 |
AI5703 |
50m |
28.07 |
|
|
|
|
|
144 |
711 |
|
Jonathan Sandqvist |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
AO3703 |
50m |
28.07 |
|
|
|
|
|
145 |
113 |
|
Dennis Gjesdal Hillesund |
Sandnes SLK |
2004 |
M180604 DEN03 |
50m |
28.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
814 |
|
Theodor Sköld |
Väsby Simsällskap |
2001 |
AJ1701 |
50m |
28.17 |
|
|
|
|
|
147 |
35 |
|
Ramil Valizade |
Azerbaijan |
2004 |
|
50m |
28.22 |
|
|
|
|
|
|
148 |
114 |
|
Fredrik Holm |
Sandnes SLK |
2003 |
M241003 FRE03 |
50m |
28.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
394 |
|
Philip Turkowitch |
Kalmar Simsällskap |
2003 |
AY0703 |
50m |
28.37 |
|
|
|
|
|
150 |
207 |
|
Brage Ree Bakken |
Bryne SK |
2003 |
1023997 1 |
50m |
28.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
855 |
|
Oskar Axandersson |
Växjö Simsällskap |
2002 |
AN7502 |
50m |
28.60 |
|
|
|
|
|
152 |
870 |
|
Stig Greiner |
Ängelholms Simsällskap |
2003 |
AM0703 |
50m |
28.62 |
|
|
|
|
|
153 |
770 |
|
Adi Ramovic |
Upsala Simsällskap |
2004 |
AG9304 |
50m |
28.64 |
|
|
|
|
|
154 |
853 |
|
Anton Strand |
Växjö Simsällskap |
2003 |
AH8903 |
50m |
28.74 |
|
|
|
|
|
155 |
482 |
|
Albin Eriksson |
Luleå Simsällskap |
2003 |
AF3503 |
50m |
28.74 |
|
|
|
|
|
156 |
343 |
|
William Lundblad |
Helsingborgs Simsällskap |
2004 |
AC9904 |
50m |
29.05 |
|
|
|
|
|
157 |
608 |
|
Lukas Malmström |
Skuru Idrottsklubb |
2003 |
AF5303 |
50m |
29.20 |
|
|
|
|
|
158 |
917 |
|
Oliver Rasool |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AI0103 |
50m |
29.21 |
|
|
|
|
|
159 |
646 |
|
Tor Selander |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2002 |
AH4902 |
25m |
26.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
298 |
|
Melker Rosengren |
Gävle Simsällskap |
2003 |
AR1903 |
25m |
27.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
356 |
|
Rasmus Hanson |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AB1303 |
25m |
27.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
504 |
|
Hugo Lennartsson |
Malmö Kappsimningsklubb |
2004 |
AE0904 |
25m |
27.69 |
|
|
163 |
860 |
|
Petter Hellzén |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
50m |
27.52 |
RES |
|
|
2000 |
AA6300 |
|
164 |
865 |
|
Erik Juliusson |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
50m |
27.72 |
RES |
|
|
1998 |
AQ2798 |
|
165 |
492 |
|
William Lindblom |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
50m |
27.90 |
RES |
|
|
1998 |
AN7798 |
|
166 |
888 |
|
Leo Jakobsson |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
50m |
27.92 |
RES |
|
|
2002 |
AG4302 |
|
167 |
648 |
|
Gabriel Henkel |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
50m |
27.92 |
RES |
|
|
2001 |
AS3301 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-14 09:14:47 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|