Ohjelma Malmsten Swim Open Stockholm 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Monday 15 April 2019 09:30
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Malmsten Swim Open Stockholm 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Eriksdalsbadet |
Swedish Swimming Federation |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 12, 2019 to Apr 15, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
50m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
Malmsten |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WR |
20.91 |
|
|
Cesar Cielo Filho |
1987 |
Brazil |
BRA |
Sao Paulo |
BRA |
2009-12-20 |
|
|
ER |
20.94 |
|
|
Frederick Bousqet |
1981 |
France |
FRA |
Montpellier |
FRA |
2009-04-26 |
|
|
NR |
21.45 |
|
|
Stefan Nystrand |
1981 |
Sweden |
SWE |
Rome |
ITA |
2009-07-31 |
|
|
SR |
21.45 |
|
|
Stefan Nystrand |
1981 |
SK Neptun |
SWE |
Rome |
ITA |
2009-07-31 |
|
|
SJ |
22.27 |
|
|
Björn Seeliger |
2000 |
Södertälje SS |
SWE |
Stockholm |
SWE |
2018-07-08 |
|
|
MR |
22.25 |
|
|
Pieter Timmers |
1988 |
|
BEL |
Stockholm |
SWE |
2018-04-08 |
|
|
LW |
22.25 |
|
|
Pieter Timmers |
1988 |
|
BEL |
Stockholm |
SWE |
2018-04-08 |
|
|
VM |
22.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
UG |
22.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1007 |
|
Pawel Juraszek |
MKS Dziewiatka Dzierzoniow |
1994 |
|
50m |
21.45 |
|
|
|
|
|
|
2 |
937 |
|
Ari-Pekka Liukkonen |
Finland |
1989 |
89A286 |
50m |
21.88 |
|
|
|
|
|
3 |
1051 |
|
Damian Wierling |
Germany |
1996 |
111012 |
50m |
22.12 |
|
|
|
|
|
4 |
68 |
|
Jan Holub |
Poland |
1996 |
1031037 00072 |
50m |
22.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1063 |
|
Meiron Amir Cheruti |
Israel |
1997 |
|
50m |
22.20 |
|
|
|
|
|
|
6 |
688 |
|
Björn Seeliger |
Södertälje Simsällskap |
2000 |
BA7300 |
50m |
22.27 |
|
|
|
|
|
7 |
233 |
|
Niksja Stojkovski |
Bærumsvømmerne |
1994 |
1019599 4 |
50m |
22.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
1011 |
|
Christoph Fildebrandt |
Germany |
1989 |
107847 |
50m |
22.51 |
|
|
|
|
|
9 |
104 |
|
Pieter Timmers |
Flanders |
1988 |
BRABO/1 0964/88 |
50m |
22.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
1025 |
|
Ramon Klenz |
Germany |
1998 |
176354 |
50m |
22.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
624 |
|
Isak Eliasson |
Spårvägen Simförening |
1996 |
AJ5596 |
50m |
22.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
933 |
|
Anton Herrala |
Finland |
1993 |
93A340 |
50m |
22.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
77 |
|
Karol Ostrowski |
Poland |
1999 |
1001167 00928 |
50m |
22.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
74 |
|
Kacper Majchrzak |
Poland |
|
|
50m |
22.69 |
|
|
|
1992 |
1001157 00395 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
351 |
|
Robin Hanson |
Järfälla Simsällskap |
2001 |
AA2701 |
50m |
22.76 |
|
|
|
|
|
16 |
308 |
|
Christoffer Carlsen |
Helsingborgs Simsällskap |
1992 |
AM1192 |
50m |
22.82 |
|
|
|
|
|
17 |
246 |
|
Kevin Witt Christensen |
Farum Svømmeklub |
1995 |
9595AF |
50m |
22.85 |
|
|
|
|
|
18 |
872 |
|
Jonathan Kling |
Örebro Simallians |
1993 |
AF1193 |
50m |
22.96 |
|
|
|
|
|
19 |
57 |
|
Martin Hammer |
Kongstensvømmerne |
1993 |
M170393 MAR04 |
50m |
23.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
164 |
|
Deividas Margevicius |
Lithuania |
1995 |
|
50m |
23.03 |
|
|
|
|
|
|
21 |
100 |
|
Sebastien De Meulemeester |
Flanders |
1998 |
|
50m |
23.10 |
|
|
|
|
|
|
22 |
165 |
|
Tadas Duskinas |
Lithuania |
1994 |
|
50m |
23.11 |
|
|
|
|
|
|
23 |
131 |
|
Alexander Litke |
Berliner TSC |
1998 |
234663 |
50m |
23.17 |
|
|
|
|
|
24 |
674 |
|
Erik Brandt |
Södertälje Simsällskap |
1999 |
AD5999 |
50m |
23.18 |
|
|
|
|
|
25 |
103 |
|
Thomas Thijs |
Flanders |
1997 |
|
50m |
23.19 |
|
|
|
|
|
|
26 |
240 |
|
Mathias Zander Rysgaard |
Denmark |
1998 |
9833AA |
50m |
23.24 |
|
|
|
|
|
27 |
53 |
|
Tim Thorben Suck |
Potsdamer SV |
1994 |
168024 |
50m |
23.25 |
|
|
|
|
|
28 |
199 |
|
Matej Dusa |
Slovakia |
2000 |
SVK1243 0 |
50m |
23.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
997 |
|
Aleksi Schmid |
Neckarsulmer Sport Union |
1996 |
|
50m |
23.30 |
|
|
|
|
|
|
30 |
526 |
|
Gustav Hökfelt |
Simklubben Neptun |
1994 |
AS1594 |
50m |
23.31 |
|
|
|
|
|
31 |
228 |
|
Nicholas Lia |
Bærumsvømmerne |
2001 |
1019763 7 |
50m |
23.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
1077 |
|
Markus Lie |
Bergensvømmerne |
2000 |
|
50m |
23.33 |
|
|
|
|
|
|
33 |
1036 |
|
Rafael Miroslaw |
Germany |
2001 |
149760 |
50m |
23.35 |
|
|
|
|
|
34 |
73 |
|
Jakub Kraska |
Poland |
2000 |
1023057 00061 |
50m |
23.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
509 |
|
Robin Andréasson |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
1988 |
AN7788 |
50m |
23.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
691 |
|
Jesper Jonsson |
Södertörns Simsällskap |
|
|
50m |
23.38 |
|
|
|
1993 |
AS9393 |
|
37 |
102 |
|
Alexandre Marcourt |
Flanders |
|
|
50m |
23.40 |
|
|
|
1999 |
|
|
|
|
|
38 |
185 |
|
Frederik Rindshøj |
Sigma Swim Allerød |
|
|
50m |
23.42 |
|
|
|
1999 |
9955AN |
|
|
|
|
39 |
728 |
|
Olle Sköld |
Tyresö Simsällskap |
|
|
50m |
23.42 |
|
|
|
1999 |
AK4599 |
|
|
|
|
40 |
733 |
|
Sebastian Holmberg |
Täby Sim |
|
|
50m |
23.42 |
|
|
|
1991 |
AG9391 |
|
|
|
|
41 |
1022 |
|
Timo Jahn |
Germany |
|
|
50m |
23.46 |
|
|
|
2000 |
254490 |
|
|
|
|
42 |
62 |
|
Michal Chudy |
Poland |
|
|
50m |
23.47 |
|
|
|
1997 |
1001157 00495 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
1053 |
|
Poul Zellmann |
Germany |
1995 |
163724 |
50m |
23.49 |
|
|
|
|
|
44 |
942 |
|
Niko Mäkelä |
Finland |
1998 |
98A679 |
50m |
23.50 |
|
|
|
|
|
45 |
249 |
|
Girts Feldbergs |
Latvia |
1993 |
|
50m |
23.57 |
|
|
|
|
|
|
46 |
500 |
|
Elias Persson |
Malmö Kappsimningsklubb |
2002 |
AI7902 |
50m |
23.57 |
|
|
|
|
|
47 |
961 |
|
Sergey Kuznetsov |
Cetus Espoo |
2000 |
00A199 |
50m |
23.66 |
|
|
|
|
|
48 |
1013 |
|
Eric Friese |
Germany |
1999 |
257654 |
50m |
23.70 |
|
|
|
|
|
49 |
1038 |
|
Anton Willy Müller |
Germany |
2000 |
218190 |
50m |
23.80 |
|
|
|
|
|
50 |
261 |
|
Anes Cavka |
Simklubben Elfsborg |
1999 |
AG9799 |
50m |
23.83 |
|
|
|
|
|
51 |
106 |
|
Lorenz Weiremans |
Flanders |
1996 |
|
50m |
23.84 |
|
|
|
|
|
|
52 |
128 |
|
Oliver Jacobsen |
Hvidovre Svømmeklub |
1997 |
9781AQ |
50m |
23.84 |
|
|
|
|
|
53 |
941 |
|
Riku Pöytäkivi |
Finland |
1993 |
93A973 |
50m |
23.86 |
|
|
|
|
|
54 |
40 |
|
Sebastian Ovesen |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
1994 |
9429AB |
50m |
23.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
983 |
|
Janne Markus Markkanen |
Swimming Jyväskylä |
1994 |
94A792 |
50m |
23.99 |
|
|
|
|
|
56 |
1041 |
|
Fleming Redemann |
Germany |
2000 |
256508 |
50m |
24.02 |
|
|
|
|
|
57 |
133 |
|
Sigurd Holten Bøen |
OI Svømming |
1997 |
|
50m |
24.03 |
|
|
|
|
|
|
58 |
762 |
|
Felix Bengs-Stattin |
Umeå Simsällskap |
2002 |
AD4702 |
50m |
24.06 |
|
|
|
|
|
59 |
517 |
|
Pontus Flodqvist |
Simklubben Neptun |
1988 |
AB5388 |
50m |
24.08 |
|
|
|
|
|
60 |
563 |
|
Gustav Östlund |
Simklubben Poseidon |
2000 |
AH1100 |
50m |
24.11 |
|
|
|
|
|
61 |
555 |
|
William Myrlander |
Nässjö SLS |
1997 |
AA1197 |
50m |
24.13 |
|
|
|
|
|
62 |
373 |
|
Albin Lövgren |
Jönköpings Simsällskap |
1999 |
AC0199 |
50m |
24.16 |
|
|
|
|
|
63 |
405 |
|
Erik Gissén |
Karlstads Simsällskap |
1992 |
AL0992 |
50m |
24.19 |
|
|
|
|
|
64 |
830 |
|
Gustaf Dahlman |
Västerås Simsällskap |
1997 |
AJ1597 |
50m |
24.22 |
|
|
|
|
|
65 |
1045 |
|
Josha Salchow |
Germany |
1999 |
242629 |
50m |
24.23 |
|
|
|
|
|
66 |
912 |
|
Jacob Danielsson |
Stockholmspolisens IF SF |
1998 |
AB9798 |
50m |
24.24 |
|
|
|
|
|
67 |
965 |
|
Eetu Alitalo |
Cetus Espoo |
1999 |
99A732 |
50m |
24.25 |
|
|
|
|
|
68 |
44 |
|
Ole Braunschweig |
SG Neukölln e.V. Berlin |
1997 |
172854 |
50m |
24.25 |
|
|
|
|
|
69 |
273 |
|
William Brand |
Eskilstuna Simklubb |
1998 |
AN2198 |
50m |
24.38 |
|
|
|
|
|
70 |
121 |
|
Gard Øvergaard |
Sjøstjerna SLK |
1996 |
|
50m |
24.42 |
|
|
|
|
|
|
71 |
429 |
|
Ossian Arvidsson |
Kungälvs Simsällskap |
1992 |
AK3592 |
50m |
24.44 |
|
|
|
|
|
72 |
430 |
|
Anton Arvidsson |
Kungälvs Simsällskap |
1994 |
AF1594 |
50m |
24.45 |
|
|
|
|
|
73 |
1076 |
|
Trym Døssland Bjerkvik |
Bergensvømmerne |
2000 |
|
50m |
24.46 |
|
|
|
|
|
|
74 |
1075 |
|
Petter Strand Kolaas |
Bergensvømmerne |
1999 |
|
50m |
24.48 |
|
|
|
|
|
|
75 |
963 |
|
Roni Kallström |
Cetus Espoo |
2001 |
01A092 |
50m |
24.49 |
|
|
|
|
|
76 |
320 |
|
John Brolin |
Helsingborgs Simsällskap |
2002 |
AB6302 |
50m |
24.49 |
|
|
|
|
|
77 |
665 |
|
Jens Christiansen |
Simklubben Sydsim |
2001 |
AJ7901 |
50m |
24.53 |
|
|
|
|
|
78 |
33 |
|
Mattis Grindalen Svendsen |
Kongstensvømmerne |
2000 |
|
50m |
24.56 |
|
|
|
|
|
|
79 |
802 |
|
Gustav Frödeberg |
Väsby Simsällskap |
1997 |
AA5197 |
50m |
24.57 |
|
|
|
|
|
80 |
980 |
|
Veeti Ruohtula |
Finland |
2001 |
01A193 |
50m |
24.62 |
|
|
|
|
|
81 |
1072 |
|
Sindre Pleym Olsen |
Bergensvømmerne |
2000 |
|
50m |
24.67 |
|
|
|
|
|
|
82 |
220 |
|
Johannes Hope |
SK Team Sør |
1999 |
|
50m |
24.68 |
|
|
|
|
|
|
83 |
417 |
|
Oskar Johansson |
Kungsbacka Simsällskap |
1993 |
AY7593 |
50m |
24.69 |
|
|
|
|
|
84 |
468 |
|
Filip Grimberg |
Linköpings Allmänna SS |
1998 |
AL0198 |
50m |
24.70 |
|
|
|
|
|
85 |
327 |
|
Malte Lundgren |
Helsingborgs Simsällskap |
2002 |
AC5302 |
50m |
24.72 |
|
|
|
|
|
86 |
136 |
|
Brian Benzing |
OI Svømming |
2001 |
|
50m |
24.73 |
|
|
|
|
|
|
87 |
793 |
|
Robin Pettersson |
Värnamo Simsällskap |
2000 |
AD2500 |
50m |
24.74 |
|
|
|
|
|
88 |
378 |
|
Marcus Holmquist |
Jönköpings Simsällskap |
2000 |
AK2500 |
50m |
24.79 |
|
|
|
|
|
89 |
323 |
|
Daniel Fischer |
Helsingborgs Simsällskap |
2002 |
AC0302 |
50m |
24.83 |
|
|
|
|
|
90 |
387 |
|
Peter Jivanov |
Jönköpings Simsällskap |
2002 |
AV8902 |
50m |
24.84 |
|
|
|
|
|
91 |
492 |
|
William Lindblom |
Malmö Kappsimningsklubb |
1998 |
AN7798 |
50m |
24.87 |
|
|
|
|
|
92 |
428 |
|
Johan Hildesson |
Kungälvs Simsällskap |
1992 |
AK2592 |
50m |
24.87 |
|
|
|
|
|
93 |
416 |
|
Anton Johansson |
Kungsbacka Simsällskap |
1996 |
AJ5996 |
50m |
24.88 |
|
|
|
|
|
94 |
776 |
|
Jonatan Carlsson |
Föreningen Varberg Sim |
2001 |
AJ6301 |
50m |
24.89 |
|
|
|
|
|
95 |
696 |
|
Anton Mylläri |
Södertörns Simsällskap |
2001 |
AB9501 |
50m |
24.89 |
|
|
|
|
|
96 |
1021 |
|
Maurice Ingenrieth |
Germany |
2000 |
235663 |
50m |
24.90 |
|
|
|
|
|
97 |
588 |
|
Jonathan Douib |
Sala Simsällskap |
2000 |
AS8100 |
50m |
24.91 |
|
|
|
|
|
98 |
704 |
|
Klaudius Schreck |
Södertörns Simsällskap |
2001 |
AN2701 |
50m |
24.94 |
|
|
|
|
|
99 |
700 |
|
Christopher Andrén |
Södertörns Simsällskap |
2000 |
AK0100 |
50m |
24.95 |
|
|
|
|
|
100 |
867 |
|
Alexander Trudov |
Ängelholms Simsällskap |
1999 |
AT5399 |
50m |
24.99 |
|
|
|
|
|
101 |
7 |
|
Niklas Hölbling |
ATUS Graz |
2002 |
|
50m |
25.01 |
|
|
|
|
|
|
102 |
503 |
|
Anders Ludvigsson |
Malmö Kappsimningsklubb |
2000 |
AV8500 |
50m |
25.08 |
|
|
|
|
|
103 |
562 |
|
Isak Larsson |
Simklubben Poseidon |
2000 |
AF4900 |
50m |
25.11 |
|
|
|
|
|
104 |
807 |
|
Simon Brandt |
Väsby Simsällskap |
2000 |
AJ4700 |
50m |
25.13 |
|
|
|
|
|
105 |
970 |
|
Eemil Kylmä |
Cetus Espoo |
2001 |
01A631 |
50m |
25.14 |
|
|
|
|
|
106 |
556 |
|
Jonathan Myrlander |
Nässjö SLS |
2000 |
AA7300 |
50m |
25.20 |
|
|
|
|
|
107 |
626 |
|
Adam Karlsson |
Spårvägen Simförening |
2000 |
AK5900 |
50m |
25.24 |
|
|
|
|
|
108 |
958 |
|
Miika Pentti |
Cetus Espoo |
1997 |
97A163 |
50m |
25.24 |
|
|
|
|
|
109 |
462 |
|
Oskar Gannholm-Johansson |
Linköpings Allmänna SS |
1996 |
AC3196 |
50m |
25.31 |
|
|
|
|
|
110 |
257 |
|
Samuel Rudqvist |
Simklubben Elfsborg |
1999 |
AA7799 |
50m |
25.38 |
|
|
|
|
|
111 |
977 |
|
Oscar Skjäl |
Cetus Espoo |
2002 |
02A684 |
50m |
25.39 |
|
|
|
|
|
112 |
799 |
|
Robert Palosaari |
Väsby Simsällskap |
1992 |
AC1392 |
50m |
25.42 |
|
|
|
|
|
113 |
646 |
|
Tor Selander |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2002 |
AH4902 |
50m |
25.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
75 |
|
Jakub Majerski |
Poland |
|
|
50m |
25.47 |
|
|
|
2000 |
1036067 00160 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
792 |
|
Noah Svensson |
Värnamo Simsällskap |
1999 |
AA7199 |
50m |
25.48 |
|
|
|
|
|
116 |
156 |
|
Alexander Kopland Borshei |
Glitre Svømmeklubb |
1999 |
|
50m |
25.51 |
|
|
|
|
|
117 |
952 |
|
Veeti Haikonen |
Helsingfors Simsällskap |
2001 |
01A104 |
50m |
25.53 |
|
|
|
|
|
118 |
572 |
|
David Falk |
Simklubben Poseidon |
2003 |
AD3103 |
50m |
25.55 |
|
|
|
|
|
119 |
371 |
|
Markus Malm |
Jönköpings Simsällskap |
1997 |
AE7397 |
50m |
25.55 |
|
|
|
|
|
120 |
565 |
|
Victor Bergstrand |
Simklubben Poseidon |
2000 |
AI8100 |
50m |
25.57 |
|
|
|
|
|
121 |
214 |
|
Mats Fjogstad Tobiassen |
Bryne SK |
2002 |
1020206 1 |
50m |
25.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
512 |
|
Felix Jedbratt |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2003 |
AJ7703 |
50m |
25.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
341 |
|
Henning Cederlund |
Helsingborgs Simsällskap |
2003 |
AI1303 |
50m |
25.61 |
|
|
|
|
|
124 |
432 |
|
Hampus Svensson |
Landskrona Simsällskap |
1999 |
AE5199 |
50m |
25.68 |
|
|
|
|
|
125 |
29 |
|
Steinbråten Ole |
Glitre Svømmeklubb |
2001 |
|
50m |
25.68 |
|
|
|
|
|
|
126 |
794 |
|
Erik Stensson |
Värnamo Simsällskap |
2002 |
AC2902 |
50m |
25.68 |
|
|
|
|
|
127 |
151 |
|
Jens Petter Turøy |
Stavanger Svømmeklubb |
1999 |
|
50m |
25.69 |
|
|
|
|
|
|
128 |
702 |
|
Mattias Kvist |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
AB5503 |
50m |
25.69 |
|
|
|
|
|
129 |
561 |
|
Jesper Olsson |
Simklubben Poseidon |
1998 |
AJ2798 |
50m |
25.70 |
|
|
|
|
|
130 |
782 |
|
Lucas Örmon |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2003 |
AF7303 |
50m |
25.71 |
|
|
|
|
|
131 |
951 |
|
Oskari Aalto |
Helsingfors Simsällskap |
2002 |
02A016 |
50m |
25.75 |
|
|
|
|
|
132 |
95 |
|
Bartal E. Eidesgaard |
Havnar Svimjifelag |
2003 |
|
50m |
25.84 |
|
|
|
|
|
|
133 |
876 |
|
Oscar Wilhelmsson |
Örebro Simallians |
2002 |
AM3902 |
50m |
25.86 |
|
|
|
|
|
134 |
904 |
|
Victor Lloyd |
Föreningen Trelleborg Sim |
1996 |
AH8796 |
50m |
25.87 |
|
|
|
|
|
135 |
558 |
|
Sebastian Bergenzaun |
Simklubben Poseidon |
1991 |
AP5391 |
50m |
25.89 |
|
|
|
|
|
136 |
476 |
|
Anton Campalto |
Ludvika Simsällskap |
1998 |
AI5398 |
50m |
25.98 |
|
|
|
|
|
137 |
573 |
|
Joar Modigh |
Simklubben Poseidon |
2001 |
AO1101 |
50m |
25.99 |
|
|
|
|
|
138 |
631 |
|
Andreas Wallén |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AP9302 |
50m |
25.99 |
|
|
|
|
|
139 |
681 |
|
Erik Lööw |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AH1303 |
50m |
26.00 |
|
|
|
|
|
140 |
630 |
|
Gustav Henriksen |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AM1702 |
50m |
26.04 |
|
|
|
|
|
141 |
886 |
|
Kalle Voigt |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2001 |
AK8901 |
50m |
26.04 |
|
|
|
|
|
142 |
667 |
|
Daniel Lithner |
Säffle Simsällskap |
2001 |
AJ9701 |
50m |
26.15 |
|
|
|
|
|
143 |
158 |
|
Theodor Myklebusthaug |
Glitre Svømmeklubb |
2001 |
|
50m |
26.16 |
|
|
|
|
|
|
144 |
664 |
|
Dennie Halilovic |
Simklubben Sydsim |
2002 |
AC0702 |
50m |
26.17 |
|
|
|
|
|
145 |
540 |
|
Johan Björklund |
Njurunda Simsällskap |
1999 |
AE7199 |
50m |
26.26 |
|
|
|
|
|
146 |
437 |
|
Christoffer Dellhede |
Landskrona Simsällskap |
2001 |
AD0501 |
50m |
26.32 |
|
|
|
|
|
147 |
513 |
|
Alvin Välkki |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2004 |
AE3504 |
50m |
26.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
814 |
|
Theodor Sköld |
Väsby Simsällskap |
2001 |
AJ1701 |
50m |
26.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
480 |
|
Ji An Wang |
Luleå Simsällskap |
2003 |
AA2303 |
50m |
26.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
392 |
|
Carl Lingström |
Kalmar Simsällskap |
2002 |
AN7902 |
50m |
26.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
482 |
|
Albin Eriksson |
Luleå Simsällskap |
2003 |
AF3503 |
50m |
26.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
610 |
|
Arvid Hallenborg |
Skuru Idrottsklubb |
2002 |
AM1902 |
50m |
26.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
586 |
|
Elias Nordgren |
Sala Simsällskap |
2001 |
AE2101 |
50m |
26.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
839 |
|
Gellert Szabo |
Västerås Simsällskap |
2001 |
AM6901 |
50m |
26.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
920 |
|
Erik Falk |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AL0103 |
50m |
26.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
356 |
|
Rasmus Hanson |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AB1303 |
50m |
26.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
885 |
|
Philip Bentzer |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2001 |
AH6701 |
50m |
26.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
888 |
|
Leo Jakobsson |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2002 |
AG4302 |
50m |
26.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
821 |
|
Christopher Lindholm |
Väsby Simsällskap |
2002 |
AQ1702 |
50m |
26.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
207 |
|
Brage Ree Bakken |
Bryne SK |
2003 |
1023997 1 |
50m |
26.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
287 |
|
Elias Persson |
Falu Simsällskap |
|
|
50m |
26.78 |
|
|
|
2002 |
AA7502 |
|
|
|
|
162 |
787 |
|
Eskil Ramäng |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
50m |
26.81 |
|
|
|
2004 |
AM6104 |
|
|
|
|
163 |
660 |
|
Joel Berglund |
Sundsvalls Simsällskap |
|
|
50m |
26.81 |
|
|
|
2002 |
AG9702 |
|
|
|
|
164 |
711 |
|
Jonathan Sandqvist |
Södertörns Simsällskap |
|
|
50m |
26.84 |
|
|
|
2003 |
AO3703 |
|
|
|
|
165 |
721 |
|
Ludvig Holfve |
Turebergs Simklubb |
|
|
50m |
26.87 |
|
|
|
2003 |
AG5503 |
|
|
|
|
166 |
394 |
|
Philip Turkowitch |
Kalmar Simsällskap |
|
|
50m |
26.90 |
|
|
|
2003 |
AY0703 |
|
|
|
|
167 |
924 |
|
Hugo Seemann |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
50m |
26.92 |
|
|
|
2003 |
AT0703 |
|
|
|
|
168 |
424 |
|
Hektor Kvarnlöf |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
50m |
26.93 |
|
|
|
2004 |
AT0504 |
|
|
|
|
169 |
277 |
|
Alex Ly |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
50m |
26.95 |
|
|
|
2003 |
AE6103 |
|
|
|
|
170 |
297 |
|
Marcus Ålenius |
Gävle Simsällskap |
|
|
50m |
26.98 |
|
|
|
2001 |
AQ6901 |
|
|
|
|
171 |
857 |
|
Alvin Eriksson |
Växjö Simsällskap |
|
|
50m |
27.02 |
|
|
|
2003 |
AQ3703 |
|
|
|
|
172 |
120 |
|
Linus Klepp Vik |
Sandnes SLK |
|
|
50m |
27.05 |
|
|
|
2001 |
M141201 LIN04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
684 |
|
Oscar Fällman |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AM5103 |
50m |
27.16 |
|
|
|
|
|
174 |
926 |
|
David MacLeod |
Stockholmspolisens IF SF |
2001 |
BA1701 |
50m |
27.21 |
|
|
|
|
|
175 |
790 |
|
Jesper Granath |
Wisby Simsällskap |
2002 |
AM5902 |
50m |
27.27 |
|
|
|
|
|
176 |
868 |
|
Hugo Vaide |
Ängelholms Simsällskap |
2003 |
AD8903 |
50m |
27.34 |
|
|
|
|
|
177 |
447 |
|
Markus Rydgren |
Landskrona Simsällskap |
2003 |
AM3303 |
50m |
27.36 |
|
|
|
|
|
178 |
927 |
|
Oscar Nordström |
Kiviks Simklubb |
2003 |
AH4303 |
50m |
27.53 |
|
|
|
|
|
179 |
343 |
|
William Lundblad |
Helsingborgs Simsällskap |
2004 |
AC9904 |
50m |
27.55 |
|
|
|
|
|
180 |
812 |
|
Eric Hansson |
Väsby Simsällskap |
2002 |
AD0302 |
50m |
27.57 |
|
|
|
|
|
181 |
795 |
|
Anton Bäckman |
Värnamo Simsällskap |
2003 |
AD7103 |
50m |
27.62 |
|
|
|
|
|
182 |
685 |
|
Johan Thormé Rova |
Södertälje Simsällskap |
2004 |
AK7504 |
50m |
27.66 |
|
|
|
|
|
183 |
403 |
|
Hannes Wrenne |
Karlskrona Simsällskap |
2004 |
AC4304 |
50m |
27.74 |
|
|
|
|
|
184 |
61 |
|
Niklas Andersson |
Föreningen Göteborg Sim |
1988 |
AQ1788 |
50m |
32.15 |
S7 |
|
185 |
316 |
|
Gustaf Hansson |
Helsingborgs Simsällskap |
2001 |
AD5101 |
25m |
24.70 |
|
|
|
|
|
186 |
884 |
|
Jakob Wassberg |
Simklubben Ägir |
2003 |
AR7103 |
50m |
27.77 |
RES |
|
187 |
303 |
|
Gabriel Agardh |
Simklubben Hajen |
2003 |
AG8103 |
50m |
27.80 |
RES |
|
188 |
114 |
|
Fredrik Holm |
Sandnes SLK |
2003 |
M241003 FRE03 |
50m |
27.89 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
363 |
|
Sid Lundgren |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AF2303 |
50m |
27.92 |
RES |
|
190 |
870 |
|
Stig Greiner |
Ängelholms Simsällskap |
2003 |
AM0703 |
50m |
27.94 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-14 09:14:42 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|