Program för UGP 2 2018-2019, Karlstad
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 13
|
Tävling |
UGP 2 2018-2019 Karlstad |
|
Utskriftsdatum |
26 januari 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Karlstad |
|
Utskriftstid |
15:06 |
|
|
Arrangör |
Karlstads Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 januari 2019 |
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
Finaler (4) |
Sponsor: Yamaha Center |
|
Beräknad start 17:14 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
143 |
3 |
Hayk Hakobyan |
2006 |
AT5306 |
ÅMÅLS SS |
|
25m |
1:41.58 |
53 |
4 |
Mio Gullbrand |
2006 |
AT4506 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:25.35 |
9 |
5 |
Melwin Pihlgren |
2006 |
AV2106 |
ARVIKA SS |
|
25m |
1:32.38 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
87 |
2 |
Erik Bjurenhed |
2006 |
AI2506 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:16.15 |
77 |
3 |
Erik Pellfolk |
2005 |
AG7305 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:10.21 |
147 |
4 |
Gabriel Raicu |
2003 |
AW8103 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:08.92 |
3 |
5 |
William Lindblom |
2004 |
AE3104 |
ARVIKA SS |
|
25m |
1:09.43 |
19 |
6 |
Noel Spelling |
2006 |
AJ4106 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:14.02 |
129 |
7 |
Casper Larsson |
2006 |
AG7906 |
SOLSTA |
|
25m |
1:20.96 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
141 |
1 |
Måns Rydergren |
2003 |
AP8703 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:07.01 |
110 |
2 |
Amadeus Ahlman |
2003 |
AW4703 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:06.42 |
128 |
3 |
Albin Svensson |
2004 |
AW5504 |
ÅMÅLS SS |
|
25m |
1:05.37 |
123 |
4 |
Hugo Koivumäki |
2004 |
AT2904 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:02.89 |
75 |
5 |
Filip Hedin |
2003 |
AS1503 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:03.03 |
26 |
6 |
Emil Axelsson |
2004 |
AD4704 |
GRUMS SS |
|
25m |
1:06.14 |
27 |
7 |
Edvin Axelsson |
2004 |
AD5704 |
GRUMS SS |
|
25m |
1:06.63 |
70 |
8 |
Lazar Jovancic |
2004 |
AK2104 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:08.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
69 |
1 |
Elias Sjölander |
2003 |
AO3903 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:00.63 |
64 |
2 |
Marcus Bülund |
2004 |
AE4304 |
KARLSTAD |
|
25m |
57.76 |
115 |
3 |
Daniel Lithner |
2001 |
AJ9701 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
56.52 |
105 |
4 |
Kevin Grahn |
2003 |
AH9103 |
KATRINEHOL |
|
25m |
54.77 |
58 |
5 |
David Albringer |
2001 |
AF2101 |
KARLSTAD |
|
25m |
56.51 |
60 |
6 |
Ludvig Mathisen |
2003 |
AD7903 |
KARLSTAD |
|
25m |
57.67 |
108 |
7 |
Olle Pettersson |
2004 |
AJ1304 |
KATRINEHOL |
|
25m |
59.68 |
117 |
8 |
Erik Mulikov |
2005 |
AA5105 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:00.65 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
26 januari 2019 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund |
Utskriftstid |
15:06 |
|