Program för UGP 2 2018-2019, Södertörn
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Stockholms Simförbund/Södertörn |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 26 jan 2019 till den 27 jan 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Herrar
|
Final 1 (16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
1 |
|
Gabriel Lekander |
2005 |
SKURU IK |
1:45.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
357 |
2 |
|
Hampus Glanshed |
2006 |
SÖDERTÖRN |
1:35.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
3 |
|
Mikael Lanestrand |
2005 |
SKURU IK |
1:26.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
616 |
4 |
|
Ludvig Timen |
2005 |
SPIF SF |
1:25.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
307 |
5 |
|
Sixten Selander |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
1:25.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
614 |
6 |
|
Arvid Elfwing |
2006 |
SPIF SF |
1:30.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
633 |
7 |
|
Viggo Wierup |
2005 |
SK NEPTUN |
1:39.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
8 |
|
Xander Nolte |
2006 |
SKURU IK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
Final 2 (16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
620 |
1 |
|
Sam Asaad |
2006 |
SPIF SF |
1:23.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
401 |
2 |
|
Maximus Brandt |
2005 |
TYRESÖ SS |
1:21.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
572 |
3 |
|
Jakob Fridsell |
2005 |
SS04 |
1:19.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
4 |
|
Eskil Bränström |
2006 |
SKURU IK |
1:19.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
277 |
5 |
|
Hugo Patrikson |
2006 |
SKK |
1:19.49 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
6 |
|
Leo Brehmer |
2005 |
SKURU IK |
1:21.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
267 |
7 |
|
Simon Alveskär Lundfeldt |
2005 |
SKK |
1:23.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
8 |
|
Jonathan Fridliand |
2005 |
SK NEPTUN |
1:25.20 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
Final 3 (16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
1 |
|
Ludvig Löfström |
2006 |
SK NEPTUN |
1:16.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
273 |
2 |
|
Casper Drozdz |
2006 |
SKK |
1:15.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
3 |
|
Tee Thern |
2006 |
SK NEPTUN |
1:14.33 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
4 |
|
Emil Alsered Fällman |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
1:13.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
600 |
5 |
|
Rasmus Bäckman |
2006 |
SPIF SF |
1:14.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
6 |
|
Christos Theodosiadis |
2006 |
SK NEPTUN |
1:14.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
576 |
7 |
|
Gustav Aglert |
2004 |
SS04 |
1:15.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
546 |
8 |
|
Neo Carlberg |
2005 |
SS04 |
1:17.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
Final 4 (16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
236 |
1 |
|
Oliver Geaney |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
1:13.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
2 |
|
Georgios Theodosiadis |
2005 |
SK NEPTUN |
1:13.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
306 |
3 |
|
Joakim Johansson |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
1:13.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
283 |
4 |
|
Felix Norlin |
2005 |
SKK |
1:12.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
360 |
5 |
|
Malcolm Honkanen |
2005 |
SÖDERTÖRN |
1:13.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
6 |
|
Arvin Parsa |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
1:13.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
363 |
7 |
|
Noa Sigfelt |
2003 |
SÖDERTÖRN |
1:13.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
406 |
8 |
|
William Edenberg |
2003 |
TYRESÖ SS |
1:13.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
Final 5 (16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
262 |
1 |
|
Oscar Flores |
2005 |
SKK |
1:12.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
2 |
|
Måns Gunnarson |
2006 |
SK NEPTUN |
1:11.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
195 |
3 |
|
Gabriel Klinge |
2006 |
SKURU IK |
1:11.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
558 |
4 |
|
Alexander Youssef |
2004 |
SS04 |
1:10.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
312 |
5 |
|
Arvid Engqvist |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
1:10.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
6 |
|
John Ström |
2004 |
SPÅRVÄGEN |
1:11.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
7 |
|
Axel Skott Storheden |
2006 |
SK NEPTUN |
1:12.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
8 |
|
Manfred Bränström |
2005 |
SKURU IK |
1:12.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
Final 6 (16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
299 |
1 |
|
Ludvig Johansson |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
1:09.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
2 |
|
Anton Lind |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
1:09.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
405 |
3 |
|
Albin Wullt |
2005 |
TYRESÖ SS |
1:08.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
4 |
|
Melvin Rinaldo |
2005 |
GUSTAVSBER |
1:08.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
311 |
5 |
|
Elton Söderberg |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
1:08.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
264 |
6 |
|
Gustav Åsbrink |
2005 |
SKK |
1:09.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
7 |
|
Jonathan Hörberg |
2004 |
SK NEPTUN |
1:09.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
8 |
|
Simon Söderberg |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
1:10.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
Final 7 (16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
290 |
1 |
|
Emil Berg |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
1:08.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
2 |
|
Marcus Lundgren |
2006 |
SK NEPTUN |
1:08.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
235 |
3 |
|
Ludvig Alverfors |
2004 |
SPÅRVÄGEN |
1:07.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
4 |
|
Marcus Hansson |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
1:07.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
364 |
5 |
|
Bulut Chalashkan |
2006 |
SÖDERTÖRN |
1:07.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
6 |
|
Anton Jöngren |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
1:07.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
302 |
7 |
|
Lennon Köndell |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
1:08.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
243 |
8 |
|
Oscar Gustafson |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
1:08.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
Final 8 (16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
1 |
|
Isak Monka |
2003 |
SK NEPTUN |
1:06.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
310 |
2 |
|
Mattias Moreno |
2002 |
SÖDERTÄLJE |
1:05.93 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
3 |
|
Philip Palmqvist |
2005 |
SK NEPTUN |
1:05.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
622 |
4 |
|
Gevork Sarkisyants |
2004 |
SPIF SF |
1:05.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
359 |
5 |
|
Isak Ekman |
2004 |
SÖDERTÖRN |
1:05.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
348 |
6 |
|
Gustav Storell |
2006 |
SÖDERTÖRN |
1:05.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
7 |
|
Elijas Eriksson |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
1:06.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
404 |
8 |
|
Anton Kanth |
2004 |
TYRESÖ SS |
1:06.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
Final 9 (16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
280 |
1 |
|
William Hamilton |
2006 |
SKK |
1:05.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
353 |
2 |
|
Michael Andrée |
2004 |
SÖDERTÖRN |
1:05.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
3 |
|
Uno Härmark |
2005 |
SK NEPTUN |
1:04.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
597 |
4 |
|
Jakob Gnalin |
2003 |
SPIF SF |
1:04.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
296 |
5 |
|
Jacob Lange |
2002 |
SÖDERTÄLJE |
1:04.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
6 |
|
Gustav Annas |
2003 |
SPÅRVÄGEN |
1:04.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
7 |
|
Aksel Hillerström Vagli |
2006 |
SK NEPTUN |
1:05.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
596 |
8 |
|
Daniel Gnalin |
2003 |
SPIF SF |
1:05.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
Final 10 (16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
610 |
1 |
|
Jan Salentin |
2004 |
SPIF SF |
1:03.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
2 |
|
Ludvig Rasmuson |
2001 |
SK NEPTUN |
1:03.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
300 |
3 |
|
Malte Söderberg |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
1:02.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
4 |
|
Jonatan Eriksson |
2006 |
SK NEPTUN |
1:02.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
5 |
|
Aron Alexanderson |
2003 |
SPÅRVÄGEN |
1:02.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
6 |
|
Oliver Harper |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
1:02.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
7 |
|
Alexander Jansson |
2002 |
SK NEPTUN |
1:03.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
286 |
8 |
|
Casper Runfjäll |
2002 |
SÖDERTÄLJE |
1:04.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
Final 11 (16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
1 |
|
Ludwig Skantz |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
1:02.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
315 |
2 |
|
Spencer Huerta |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
1:01.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
269 |
3 |
|
Anton Graner |
2005 |
SKK |
1:01.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
4 |
|
Malte Norberg |
2003 |
SK NEPTUN |
1:01.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
5 |
|
Tim Rogersson |
2005 |
SK NEPTUN |
1:01.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
6 |
|
Morris Martin |
2004 |
SK NEPTUN |
1:01.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
309 |
7 |
|
Valentino Vrbanus |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
1:01.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
8 |
|
Adrian Ekström |
2004 |
GUSTAVSBER |
1:02.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
Final 12 (16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
335 |
1 |
|
Emil Gunnarsson |
2004 |
SÖDERTÖRN |
1:00.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
2 |
|
Alan Eriksson |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
1:00.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
3 |
|
Nils Backlund |
2002 |
SPÅRVÄGEN |
1:00.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
592 |
4 |
|
Axel Lewander |
2004 |
SPIF SF |
1:00.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
5 |
|
Ted Wiker |
2004 |
GUSTAVSBER |
1:00.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
205 |
6 |
|
Jannis Siotis |
2003 |
SPÅRVÄGEN |
1:00.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
7 |
|
Victor Bäckström |
2003 |
SKURU IK |
1:00.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
8 |
|
Morten Brattgård |
2004 |
GUSTAVSBER |
1:01.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
Final 13 (16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
1 |
|
John Zetterqvist |
2004 |
JÄRFÄLLA S |
59.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
625 |
2 |
|
Pijus Guvenius |
2003 |
ÄLVSJÖ SF |
59.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
395 |
3 |
|
Simon Brunn |
2004 |
TYRESÖ SS |
59.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
624 |
4 |
|
Nicolas Jernberg |
2001 |
ÄLVSJÖ SF |
59.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
5 |
|
Arvid Nilsson |
2003 |
GUSTAVSBER |
59.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
555 |
6 |
|
Oskar Fridsell |
2003 |
SS04 |
59.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
7 |
|
Arvid Styrman |
2002 |
SPÅRVÄGEN |
59.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
8 |
|
Henry Israelsson |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
1:00.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
Final 14 (16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
543 |
1 |
|
Daniel Karlsson |
2001 |
SS04 |
58.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
263 |
2 |
|
Vincent Flores |
2005 |
SKK |
58.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
3 |
|
Sid Lundgren |
2003 |
JÄRFÄLLA S |
58.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
599 |
4 |
|
Hugo Seemann |
2003 |
SPIF SF |
57.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
5 |
|
Markus Sandh |
2002 |
JÄRFÄLLA S |
58.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
285 |
6 |
|
Erik Bergstrand |
2002 |
SÖDERTÄLJE |
58.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
7 |
|
Marcus Nykvist |
2004 |
JÄRFÄLLA S |
58.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
545 |
8 |
|
Douglas Reuterskiöld |
2002 |
SS04 |
59.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
Final 15 (16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
542 |
1 |
|
Isac Böschen |
2002 |
SS04 |
57.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
2 |
|
Jakob Rasmuson |
2003 |
SK NEPTUN |
56.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
294 |
3 |
|
Juan Esbjörnsson |
2002 |
SÖDERTÄLJE |
56.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
4 |
|
Nils Malmberg |
2004 |
JÄRFÄLLA S |
56.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
5 |
|
Herman Nilsson |
2002 |
SPÅRVÄGEN |
56.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
544 |
6 |
|
Leo Jakobsson |
2002 |
SS04 |
56.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
7 |
|
Isak Wallström-Blomgren |
2003 |
SK NEPTUN |
57.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
295 |
8 |
|
Oscar Fällman |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
57.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
Final 16 (16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
1 |
|
Malte Haargaard |
2003 |
SK NEPTUN |
56.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
254 |
2 |
|
Gabriel Henkel |
2001 |
SKK |
55.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
343 |
3 |
|
Jakub Majta |
2003 |
SÖDERTÖRN |
55.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
4 |
|
Oliver Erneholm |
2003 |
SPÅRVÄGEN |
54.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
589 |
5 |
|
Erik Falk |
2003 |
SPIF SF |
54.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
619 |
6 |
|
David MacLeod |
2001 |
SPIF SF |
55.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
7 |
|
Karl Palmqvist |
2002 |
SK NEPTUN |
55.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
8 |
|
Rasmus Hanson |
2003 |
JÄRFÄLLA S |
56.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-01-26 14:40:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Södertörns Simsällskap |
|
|
|
|