Program för Sum-Sim Region 2019, Sjöbo
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 9 november 2019 kl. 09:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Skåne södra
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sjöbo Simanläggning |
Arrangör: |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100m ryggsim flickor 15-16
|
Direktfinal 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Sjöbo Gästgivaregård |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
457 |
1 |
|
Lina Malmgren |
2004 |
SK RAN |
1:21.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
309 |
2 |
|
Nicole Ahlbeck |
2003 |
MKK |
1:19.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
398 |
3 |
|
Emelie Stridh |
2004 |
POSEIDON |
1:18.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
335 |
4 |
|
Emily Li |
2004 |
MKK |
1:17.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
323 |
5 |
|
Hilma Sörum |
2004 |
MKK |
1:18.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
579 |
6 |
|
Alice Devinder |
2004 |
VELLINGE-N |
1:18.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
596 |
7 |
|
Elvira Eriksson |
2003 |
YSTADS SS |
1:20.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
8 |
|
Ellen Egard |
2003 |
SK HAJEN |
1:22.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100m ryggsim flickor 15-16 |
Direktfinal 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
455 |
1 |
|
Alva Larsson |
2004 |
SK RAN |
1:16.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
2 |
|
Isabell Tretinjak |
2003 |
SK HAJEN |
1:15.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
3 |
|
Olivia Pantzar |
2004 |
SK HAJEN |
1:14.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
4 |
|
Thea Dahlqvist |
2003 |
SK HAJEN |
1:13.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
495 |
5 |
|
Emy Ek |
2003 |
SJÖBO SS |
1:14.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
659 |
6 |
|
Sanna Westerberg |
2004 |
TRELLEBORG |
1:15.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
525 |
7 |
|
Ebba Ringström |
2004 |
SK TRITON |
1:16.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
607 |
8 |
|
Linn Martinsson |
2004 |
YSTADS SS |
1:17.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100m ryggsim flickor 15-16 |
Direktfinal 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
390 |
1 |
|
Julia Rieschel |
2003 |
POSEIDON |
1:13.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
517 |
2 |
|
Lovisa Yngvesson |
2004 |
SK SYDSIM |
1:13.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
536 |
3 |
|
Ida Jeppsson |
2004 |
SK TRITON |
1:11.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
539 |
4 |
|
Tyra Öhlin |
2004 |
SK TRITON |
1:10.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
507 |
5 |
|
Matilda Liljekvist |
2004 |
SK SYDSIM |
1:11.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
522 |
6 |
|
Isabel Persson |
2004 |
SK TRITON |
1:12.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
508 |
7 |
|
Johanna Melin |
2003 |
SK SYDSIM |
1:13.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
325 |
8 |
|
Emma Mattson |
2003 |
MKK |
1:13.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100m ryggsim flickor 15-16 |
Direktfinal 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
303 |
1 |
|
Linnea Liljenfors |
2004 |
MKK |
1:08.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
535 |
2 |
|
Maja Blomliden |
2004 |
SK TRITON |
1:07.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
532 |
3 |
|
Siri Bokander |
2003 |
SK TRITON |
1:05.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
307 |
4 |
|
Mollie Morfelt |
2003 |
MKK |
1:03.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
310 |
5 |
|
Tea Winblad |
2004 |
MKK |
1:05.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
577 |
6 |
|
Alice Skoglund |
2003 |
VELLINGE-N |
1:06.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
7 |
|
Elsa Bitzén |
2003 |
SK HAJEN |
1:07.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
304 |
8 |
|
Ester Eilertsson |
2003 |
MKK |
1:10.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-08 19:31:43 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|