Program for Sum-Sim Region 2019, Sjöbo
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Söndag 10 november 2019 kl. 09:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Skåne södra
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sjöbo Simanläggning |
Arrangör: |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
100m frisim flickor 15-16 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Ekelunds Byggservice HB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
317 |
|
Kristina Orban |
Malmö Kappsimningsklubb |
2004 |
AS9804 |
25m |
57.70 |
|
|
|
|
|
2 |
672 |
|
Olivia Hansson |
Kiviks Simklubb |
2003 |
AP5403 |
25m |
58.00 |
|
|
|
|
|
3 |
535 |
|
Maja Blomliden |
SK Triton |
2004 |
AW1804 |
25m |
58.40 |
|
|
|
|
|
4 |
307 |
|
Mollie Morfelt |
Malmö Kappsimningsklubb |
2003 |
AG8803 |
25m |
59.21 |
|
|
|
|
|
5 |
674 |
|
Thea Brünjes |
Kiviks Simklubb |
2004 |
BF3604 |
25m |
59.30 |
|
|
|
|
|
6 |
318 |
|
Julia Osterman |
Malmö Kappsimningsklubb |
2004 |
AS5804 |
25m |
1:00.17 |
|
|
|
|
|
7 |
310 |
|
Tea Winblad |
Malmö Kappsimningsklubb |
2004 |
AH7404 |
25m |
1:00.61 |
EFT |
|
8 |
526 |
|
Mica Nolén |
SK Triton |
2004 |
AG1204 |
25m |
1:00.68 |
|
|
|
|
|
9 |
657 |
|
Vilma Andersson |
Föreningen Trelleborg Sim |
2004 |
AE5604 |
25m |
1:00.83 |
|
|
|
|
|
10 |
12 |
|
Ella Gutenwik |
Simklubben Hajen |
2004 |
AQ1804 |
25m |
1:00.89 |
|
|
|
|
|
11 |
577 |
|
Alice Skoglund |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2003 |
BO5603 |
25m |
1:01.15 |
|
|
|
|
|
12 |
304 |
|
Ester Eilertsson |
Malmö Kappsimningsklubb |
2003 |
AE0203 |
25m |
1:01.30 |
|
|
|
|
|
13 |
571 |
|
Kajsa Söderholm |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2004 |
AN2404 |
25m |
1:01.45 |
|
|
|
|
|
14 |
532 |
|
Siri Bokander |
SK Triton |
2003 |
BF8403 |
25m |
1:01.89 |
|
|
|
|
|
15 |
673 |
|
Julia Olsson |
Kiviks Simklubb |
2004 |
AL0804 |
25m |
1:02.22 |
|
|
|
|
|
16 |
598 |
|
Irma Nilsson |
Ystads Simsällskap |
2004 |
AD5204 |
25m |
1:02.32 |
|
|
|
|
|
17 |
495 |
|
Emy Ek |
Sjöbo Simsällskap |
2003 |
BK3403 |
25m |
1:02.43 |
|
|
|
|
|
18 |
568 |
|
Antonia Sandblom |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2003 |
AG4603 |
25m |
1:02.55 |
|
|
|
|
|
19 |
4 |
|
Freja Werker |
Simklubben Hajen |
2003 |
AH3203 |
25m |
1:02.58 |
|
|
|
|
|
20 |
407 |
|
Sofia Lund |
Simklubben Poseidon |
2003 |
BP4803 |
25m |
1:02.91 |
|
|
|
|
|
21 |
506 |
|
Gabriella Wivsätter |
Simklubben Sydsim |
2003 |
AE4603 |
25m |
1:03.13 |
|
|
|
|
|
22 |
522 |
|
Isabel Persson |
SK Triton |
2004 |
AB3804 |
25m |
1:03.85 |
|
|
|
|
|
23 |
539 |
|
Tyra Öhlin |
SK Triton |
2004 |
AX5204 |
25m |
1:04.02 |
|
|
|
|
|
24 |
567 |
|
Klara Rödin |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2003 |
AE2603 |
25m |
1:04.06 |
|
|
|
|
|
25 |
508 |
|
Johanna Melin |
Simklubben Sydsim |
2003 |
AL7403 |
25m |
1:04.22 |
|
|
|
|
|
26 |
607 |
|
Linn Martinsson |
Ystads Simsällskap |
2004 |
BB8604 |
25m |
1:04.37 |
|
|
|
|
|
27 |
658 |
|
Tova Kjellberg |
Föreningen Trelleborg Sim |
2004 |
AF5204 |
25m |
1:04.48 |
|
|
|
|
|
28 |
303 |
|
Linnea Liljenfors |
Malmö Kappsimningsklubb |
2004 |
AA0804 |
25m |
1:04.53 |
|
|
|
|
|
29 |
3 |
|
Isabell Tretinjak |
Simklubben Hajen |
2003 |
AH1203 |
25m |
1:05.38 |
|
|
|
|
|
30 |
335 |
|
Emily Li |
Malmö Kappsimningsklubb |
2004 |
BO5804 |
25m |
1:05.46 |
|
|
|
|
|
31 |
597 |
|
Elin Kjellberg |
Ystads Simsällskap |
2003 |
AJ7803 |
25m |
1:05.87 |
|
|
|
|
|
32 |
517 |
|
Lovisa Yngvesson |
Simklubben Sydsim |
2004 |
BK5204 |
25m |
1:06.05 |
|
|
|
|
|
33 |
579 |
|
Alice Devinder |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2004 |
BG8604 |
25m |
1:06.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-09 08:22:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|