Program for Sydkystens Børne- og Årgangs Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Løb 14
|
Stævne navn |
Sydkystens Børne-ogÅrgangs Cup |
|
Udskriftsdato |
02 marts 2019 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
08:27 |
|
|
Arrangør |
GTI Swim |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
02 marts 2019 |
|
|
|
|
Løb 14, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (15) |
Vejledende starttid 14:53 |
Heat 1 (15) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
80 |
3 |
Sofie Pedersen |
2008 |
|
KVIK |
|
25m |
|
279 |
4 |
Frida Aagaard Christensen |
2010 |
1078AA |
GLADSAXE |
|
25m |
|
305 |
5 |
Thea Joost |
2010 |
1012AC |
GLADSAXE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
317 |
1 |
Kristina Dragieva |
2010 |
1004AB |
GLADSAXE |
|
25m |
|
287 |
2 |
Caroline Asta Meierhans |
2010 |
1044AB |
GLADSAXE |
|
25m |
|
458 |
3 |
Ronja B Hansen |
2010 |
1044ad |
GTI |
|
25m |
|
75 |
4 |
Lucca Lundemoes |
2009 |
|
KVIK |
|
25m |
|
217 |
5 |
Andrea Toubroe Jørgensen |
2008 |
0862AR |
HOLBÆK |
|
25m |
|
90 |
6 |
Emma Metasch Rueløkke |
2009 |
|
KVIK |
|
25m |
|
258 |
7 |
Agnete E. T. Ernstsen |
2010 |
1012AD |
GLADSAXE |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
475 |
1 |
Matilde Wendelboe Træde |
2008 |
0862Ao |
GTI |
|
25m |
|
103 |
2 |
Julia Højer Øster |
2009 |
0982AH |
KVIK |
|
25m |
2:21.92 |
47 |
3 |
Linea Skriver Fabricius |
2009 |
0968AG |
KVIK |
|
25m |
2:12.94 |
286 |
4 |
Frida Rasmussen Høegh |
2009 |
0968AA |
GLADSAXE |
|
25m |
2:07.43 |
466 |
5 |
Josephine Madsen |
2009 |
0928ag |
GTI |
|
25m |
2:10.06 |
76 |
6 |
Katinka Als Makne |
2009 |
0922AH |
KVIK |
|
25m |
2:19.73 |
282 |
7 |
Vigga Rasmussen |
2010 |
1032AD |
GLADSAXE |
|
25m |
2:28.95 |
72 |
8 |
Lina Louardi |
2009 |
0956AI |
KVIK |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
474 |
1 |
Kira Weiss |
2009 |
0948AH |
GTI |
|
25m |
2:02.44 |
288 |
2 |
Mathilde Fallenkamp |
2009 |
0926AA |
GLADSAXE |
|
25m |
2:00.00 |
467 |
3 |
Mie Neergaard |
2010 |
1084AD |
GTI |
|
25m |
1:56.58 |
460 |
4 |
Caroline Engsbro |
2010 |
1054AD |
GTI |
|
25m |
1:53.81 |
177 |
5 |
Liv Maria Febres Andersen |
2008 |
0808AH |
RINGSTED |
|
25m |
1:55.83 |
69 |
6 |
Ida Larsen |
2009 |
0946AI |
KVIK |
|
25m |
1:57.38 |
180 |
7 |
Anna Bæch |
2009 |
0922AA |
RINGSTED |
|
25m |
2:02.34 |
304 |
8 |
Aleksandra Dragieva |
2010 |
1014AB |
GLADSAXE |
|
25m |
2:03.49 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
208 |
1 |
Mathilde Maria Grydholt |
2009 |
0942AI |
HOLBÆK |
|
25m |
1:52.27 |
468 |
2 |
Sarah Budolph Olsen |
2009 |
0918ag |
GTI |
|
25m |
1:49.92 |
477 |
3 |
Mathilde Dithmar |
2009 |
0902AC |
GTI |
|
25m |
1:49.42 |
129 |
4 |
Ida Hansen |
2010 |
1096AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:48.02 |
214 |
5 |
Sofie Pedersen |
2009 |
0944AI |
HOLBÆK |
|
25m |
1:48.09 |
450 |
6 |
Julie Bruun |
2008 |
0802AF |
GTI |
|
25m |
1:49.48 |
87 |
7 |
Thilde Jølver Rasmussen |
2008 |
0878AH |
KVIK |
|
25m |
1:51.17 |
123 |
8 |
Luna Blanka A. Bløcher |
2009 |
0992AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:53.33 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
182 |
1 |
Ellen Juul-Andersen |
2010 |
1028AC |
RINGSTED |
|
25m |
1:46.29 |
277 |
2 |
Emma Mcpherran |
2009 |
0986AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:43.96 |
146 |
3 |
Elisabeth Thastum |
2010 |
1084AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:42.88 |
463 |
4 |
Frida Kirkegaard |
2010 |
1064AD |
GTI |
|
25m |
1:42.63 |
459 |
5 |
Anna Eirfeldt |
2009 |
0952AF |
GTI |
|
25m |
1:42.83 |
121 |
6 |
Marie Ditlev Bihlet |
2010 |
1064AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:43.02 |
133 |
7 |
Andrea Lage |
2009 |
0934AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:44.56 |
457 |
8 |
Caroline Damhøj Andersen |
2008 |
0824AG |
GTI |
|
25m |
1:46.73 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
470 |
1 |
Sofia Linnea B. Pedersen |
2009 |
0942AC |
GTI |
|
25m |
1:42.30 |
156 |
2 |
Maja Burø Redke |
2007 |
0718AO |
RINGSTED |
|
25m |
1:40.75 |
119 |
3 |
Thilde Gammelvind |
2008 |
0804AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:38.98 |
127 |
4 |
Esther Lærke Lund Cliff |
2009 |
0912AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:38.47 |
471 |
5 |
Luna Madrid Poulsen |
2009 |
0972AC |
GTI |
|
25m |
1:38.56 |
23 |
6 |
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
0716AS |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:39.45 |
125 |
7 |
Josephine S. Christensen |
2009 |
0932AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:41.34 |
147 |
8 |
Aimée Overby Traberg |
2009 |
0962AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:42.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
78 |
1 |
Josephine Michelsen |
2007 |
0704AJ |
KVIK |
|
25m |
1:37.87 |
444 |
2 |
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
0774AH |
GTI |
|
25m |
1:34.73 |
248 |
3 |
Rosa Rank Solhart |
2007 |
0762AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:33.25 |
60 |
4 |
Alberte K. Jakobsen |
2008 |
0822AF |
KVIK |
|
25m |
1:32.45 |
48 |
5 |
Ida Fam |
2008 |
0802AD |
KVIK |
|
25m |
1:32.45 |
205 |
6 |
Kaja Pedersen |
2007 |
0746AV |
HOLBÆK |
|
25m |
1:34.73 |
230 |
7 |
Ella Boisen Tvermoes |
2008 |
0812AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:36.91 |
176 |
8 |
Emilie Nørregaard |
2007 |
0748AF |
RINGSTED |
|
25m |
1:38.11 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
476 |
1 |
Jasmin A. Didriksen |
2009 |
0998AB |
GTI |
|
25m |
1:32.15 |
206 |
2 |
Liva Vang Palsbøll |
2007 |
0784AT |
HOLBÆK |
|
25m |
1:31.17 |
43 |
3 |
Ingrid Stokholm Ellehøj |
2007 |
0752AJ |
KVIK |
|
25m |
1:28.56 |
92 |
4 |
Vigga Skou |
2008 |
0812AF |
KVIK |
|
25m |
1:26.83 |
238 |
5 |
Laura Klug Christensen |
2008 |
0836AN |
GLADSAXE |
|
25m |
1:27.32 |
49 |
6 |
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
0762AJ |
KVIK |
|
25m |
1:28.87 |
154 |
7 |
Chili Fløe Jensen |
2006 |
0632AT |
RINGSTED |
|
25m |
1:31.67 |
136 |
8 |
Asta Lukowski |
2010 |
1034AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:32.41 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
59 |
1 |
Freja Fyller Jacobsen |
2007 |
0774AJ |
KVIK |
|
25m |
1:26.02 |
231 |
2 |
Freya Valentin |
2008 |
0888AG |
GLADSAXE |
|
25m |
1:25.11 |
443 |
3 |
Signe C. H. Naaby |
2007 |
0712AI |
GTI |
|
25m |
1:23.38 |
112 |
4 |
Betty Bibeyron-Wara |
2008 |
0888AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:22.52 |
24 |
5 |
Maja Hansen |
2006 |
0652AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:23.24 |
227 |
6 |
Anna Dicte Bøgeskov |
2007 |
0748AC |
GLADSAXE |
|
25m |
1:23.75 |
142 |
7 |
Christiane Dreyer Riis |
2009 |
0902AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:25.95 |
18 |
8 |
Amalie Møller |
2007 |
0762AK |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:26.60 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
71 |
1 |
Mollie Kaustrup Lindemose |
2007 |
0798AI |
KVIK |
|
25m |
1:20.13 |
362 |
2 |
Lara Ghizzaui |
2007 |
0702AF |
VI39 |
|
25m |
1:20.06 |
19 |
3 |
Rosa Cornelia Barrisøe |
2006 |
0686AL |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:18.74 |
111 |
4 |
Ella Stensgaard |
2008 |
0816AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:15.86 |
153 |
5 |
Sascha Haste |
2007 |
0706AC |
RINGSTED |
|
25m |
1:17.84 |
246 |
6 |
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
0862AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:19.14 |
86 |
7 |
Ingeborg Fleron Qvant |
2007 |
0756AN |
KVIK |
|
25m |
1:20.11 |
53 |
8 |
Smilla Hauge |
2007 |
0798AM |
KVIK |
|
25m |
1:21.80 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
15 |
1 |
Olivia Møllgaard |
2008 |
0874AL |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:15.01 |
210 |
2 |
Nana Andersen |
2006 |
0634AA |
HOLBÆK |
|
25m |
1:14.61 |
82 |
3 |
Katja Poulsen |
2006 |
0624AJ |
KVIK |
|
25m |
1:13.39 |
380 |
4 |
Lærke Marie Clausen |
2005 |
0504AE |
GTI |
|
25m |
1:12.84 |
100 |
5 |
Filippa Walløe |
2005 |
0502AC |
KVIK |
|
25m |
1:13.23 |
159 |
6 |
Astrid Kruuse |
2005 |
0554AQ |
RINGSTED |
|
25m |
1:13.52 |
416 |
7 |
Sophie Amalie Rasmussen |
2006 |
0692AJ |
GTI |
|
25m |
1:14.78 |
17 |
8 |
Hanna Rørbech |
2006 |
0672AG |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:15.70 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
417 |
1 |
Marie Skole Sørensen |
2006 |
0636AI |
GTI |
|
25m |
1:11.60 |
12 |
2 |
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
0628AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:10.92 |
250 |
3 |
Silje Nygaard Engedal |
2007 |
0768AE |
GLADSAXE |
|
25m |
1:09.91 |
233 |
4 |
Ida Villemoes Poulsen |
2007 |
0758AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:09.37 |
322 |
5 |
Josefine Staudt |
2005 |
0538AE |
GLADSAXE |
|
25m |
1:09.38 |
239 |
6 |
Lise H. V. Waarst |
2007 |
0732AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:10.75 |
114 |
7 |
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
0804AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:11.47 |
174 |
8 |
Lara W. S. Olsen |
2006 |
0696AA |
RINGSTED |
|
25m |
1:12.41 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
89 |
1 |
Siv Reimer |
2006 |
0688AI |
KVIK |
|
25m |
1:08.74 |
330 |
2 |
Monika Dragieva |
2006 |
0688AH |
GLADSAXE |
|
25m |
1:08.64 |
162 |
3 |
Malene Reynolds |
2005 |
0558AN |
RINGSTED |
|
25m |
1:07.76 |
164 |
4 |
Emmeline S. Bertelsen |
2005 |
0582AG |
RINGSTED |
|
25m |
1:06.40 |
300 |
5 |
Kamma Rasmussen |
2006 |
0686AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:07.73 |
50 |
6 |
Emma Hansen |
2007 |
0742AB |
KVIK |
|
25m |
1:08.46 |
296 |
7 |
Jasmine Løkkegaard |
2006 |
0604AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:08.65 |
382 |
8 |
Emilia Gotfredsen |
2005 |
0562AE |
GTI |
|
25m |
1:09.27 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
197 |
1 |
Alberte Pedersen |
2006 |
0618AB |
HOLBÆK |
|
25m |
1:05.74 |
54 |
2 |
Sofie Ravn Herche |
2007 |
0766AE |
KVIK |
|
25m |
1:05.13 |
363 |
3 |
Anna Andersen |
2007 |
0732AK |
VI39 |
|
25m |
1:04.39 |
410 |
4 |
Julie Liv Madsen |
2006 |
0682AB |
GTI |
|
25m |
1:01.18 |
290 |
5 |
Ellen Marie Ulrich-Jørgen |
2005 |
0544AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:04.30 |
386 |
6 |
Annika Britt Larsen |
2005 |
0586AD |
GTI |
|
25m |
1:04.76 |
165 |
7 |
Emilie Hostrup Sahlberg |
2005 |
0582AD |
RINGSTED |
|
25m |
1:05.40 |
41 |
8 |
Martine Damborg |
2007 |
0742AF |
KVIK |
|
25m |
1:06.15 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
02 marts 2019 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
08:27 |
|