Startliste for Sydkystens Børne- og Årgangs Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 324 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 2:20.19 | |
2 | 388 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 2:21.84 | |
3 | 161 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 2:28.02 | |
4 | 381 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 2:29.77 | |
5 | 390 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 2:29.78 | |
6 | 383 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 2:30.44 | |
7 | 356 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 2:32.86 | |
8 | 163 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 2:32.96 | |
9 | 402 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 2:33.70 | |
10 | 3 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 2:38.87 | |
11 | 209 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 2:39.71 | |
12 | 293 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 2:41.28 | |
13 | 167 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 2:42.31 | |
14 | 173 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 2:45.56 | |
15 | 201 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 2:47.39 | |
16 | 253 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 2:47.66 | |
17 | 229 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 2:48.76 | |
18 | 166 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 2:49.86 | |
19 | 97 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 2:50.53 | |
20 | 46 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 2:54.04 | |
21 | 215 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 2:54.60 | |
22 | 425 | Holm Frederik William | 2007 | GTI | 0727AE | 25 m | 2:55.65 | |
23 | 108 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 2:56.12 | |
24 | 420 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 2:56.59 | |
25 | 453 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI | 0791AD | 25 m | 2:57.67 | |
26 | 5 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 2:57.75 | |
27 | 4 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 2:58.60 | |
28 | 171 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 2:58.86 | |
29 | 427 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI | 0729AD | 25 m | 3:01.40 | |
30 | 430 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI | 0627AF | 25 m | 3:04.26 | |
31 | 39 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 3:04.29 | |
32 | 216 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 3:04.39 | |
33 | 372 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 3:04.65 | |
34 | 257 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 3:04.91 | |
35 | 102 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 3:05.36 | |
36 | 368 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 3:05.96 | |
37 | 8 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 3:06.32 | |
38 | 421 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI | 0637AI | 25 m | 3:08.66 | |
39 | 375 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 3:08.71 | |
40 | 377 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 3:08.80 | |
41 | 175 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 3:11.96 | |
42 | 252 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 3:12.63 | |
43 | 149 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 3:14.07 | |
44 | 83 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 3:15.14 | |
45 | 150 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 3:15.42 | |
46 | 109 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 3:15.76 | |
47 | 261 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 3:16.71 | |
48 | 106 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 3:16.80 | |
49 | 158 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 3:17.02 | |
50 | 155 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 3:18.38 | |
51 | 126 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 3:19.16 | |
52 | 359 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 3:19.69 | |
53 | 422 | Dimon Mark | 2006 | GTI | 0667AJ | 25 m | 3:25.04 | |
54 | 426 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI | 0763AC | 25 m | 3:28.40 | |
55 | 367 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 3:30.00 | |
56 | 200 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 3:31.62 | |
57 | 432 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | GTI | 0699AG | 25 m | 3:33.46 | |
58 | 256 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 3:35.59 | |
59 | 429 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI | 0689AF | 25 m | 3:38.30 | |
60 | 431 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | GTI | 0741AH | 25 m | 3:43.99 | |
61 | 67 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 3:49.92 | |
62 | 434 | Rasmussen William Zuk | 2008 | GTI | 0801AE | 25 m | 4:01.34 | |
63 | 285 | Ogstrup Oliver | 2009 | GLADSAXE | 0927AB | 25 m | 4:05.22 | |
64 | 81 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | ||
65 | 98 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | ||
66 | 211 | Heuser Noah | 2007 | HOLBÆK | 0785AD | 25 m | ||
67 | 259 | Appel Hektor Wind | 2008 | GLADSAXE | 0853AE | 25 m | ||
68 | 269 | Valgreen Albert | 2009 | GLADSAXE | 0945AB | 25 m | ||
69 | 273 | Jonasen Liam | 2009 | GLADSAXE | 0975AB | 25 m | ||
70 | 464 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | GTI | 0721AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 2, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 386 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 2:33.55 | |
2 | 404 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 2:38.52 | |
3 | 165 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:39.53 | |
4 | 41 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 2:41.47 | |
5 | 407 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 2:44.22 | |
6 | 330 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 2:45.74 | |
7 | 197 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 2:46.52 | |
8 | 320 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 2:48.34 | |
9 | 50 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 2:48.94 | |
10 | 437 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI | 0766AI | 25 m | 2:49.65 | |
11 | 321 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 2:52.63 | |
12 | 436 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 0754AG | 25 m | 2:52.83 | |
13 | 405 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 2:52.98 | |
14 | 389 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 2:56.01 | |
15 | 12 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 2:56.32 | |
16 | 82 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 2:58.60 | |
17 | 210 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 3:00.95 | |
18 | 159 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 3:02.52 | |
19 | 416 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 3:02.54 | |
20 | 380 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 3:03.46 | |
21 | 174 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 3:04.14 | |
22 | 114 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 3:07.22 | |
23 | 111 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 3:07.54 | |
24 | 364 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 3:07.92 | |
25 | 63 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 3:09.37 | |
26 | 13 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 3:09.91 | |
27 | 19 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 3:10.23 | |
28 | 170 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 3:10.91 | |
29 | 439 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI | 0704AI | 25 m | 3:11.75 | |
30 | 417 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 3:12.21 | |
31 | 112 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 3:14.40 | |
32 | 71 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 3:14.98 | |
33 | 443 | Naaby Signe C. H. | 2007 | GTI | 0712AI | 25 m | 3:15.81 | |
34 | 113 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 3:17.33 | |
35 | 99 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 3:17.77 | |
36 | 17 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 3:18.57 | |
37 | 440 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI | 0758AJ | 25 m | 3:19.13 | |
38 | 24 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 3:21.51 | |
39 | 18 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 3:22.49 | |
40 | 454 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GTI | 0688AN | 25 m | 3:23.35 | |
41 | 53 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 3:24.50 | |
42 | 244 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 3:25.06 | |
43 | 228 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 3:25.90 | |
44 | 49 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 3:26.55 | |
45 | 14 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 3:26.70 | |
46 | 238 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 3:26.72 | |
47 | 153 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 3:28.32 | |
48 | 59 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 3:28.96 | |
49 | 92 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 3:30.57 | |
50 | 447 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI | 0866AC | 25 m | 3:30.67 | |
51 | 154 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 3:34.38 | |
52 | 236 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 3:35.14 | |
53 | 446 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GTI | 0842AH | 25 m | 3:39.77 | |
54 | 116 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 25 m | 3:41.99 | |
55 | 240 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 3:43.04 | |
56 | 249 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 25 m | 3:44.12 | |
57 | 450 | Bruun Julie | 2008 | GTI | 0802AF | 25 m | 3:56.03 | |
58 | 119 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 3:56.12 | |
59 | 278 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 4:17.65 | |
60 | 235 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 4:35.93 | |
61 | 15 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | ||
62 | 156 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | ||
63 | 206 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | ||
64 | 231 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | ||
65 | 286 | Høegh Frida Rasmussen | 2009 | GLADSAXE | 0968AA | 25 m | ||
66 | 444 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GTI | 0774AH | 25 m | ||
67 | 459 | Eirfeldt Anna | 2009 | GTI | 0952AF | 25 m | ||
68 | 470 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | GTI | 0942AC | 25 m | ||
69 | 475 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | GTI | 0862Ao | 25 m | ||
70 | 477 | Dithmar Mathilde | 2009 | GTI | 0902AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 3, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 388 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 26.84 | |
2 | 387 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 28.42 | |
3 | 291 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 28.48 | |
4 | 408 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 29.19 | |
5 | 329 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 30.06 | |
6 | 316 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 30.32 | |
7 | 409 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 30.52 | |
8 | 383 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 30.68 | |
9 | 358 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 30.78 | |
10 | 298 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 31.45 | |
11 | 55 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 31.72 | |
12 | 323 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 32.06 | |
13 | 299 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 32.29 | |
14 | 94 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 32.85 | |
15 | 385 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 32.90 | |
16 | 253 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 32.97 | |
17 | 293 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 33.10 | |
18 | 169 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 33.14 | |
19 | 229 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 33.44 | |
20 | 357 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 33.53 | |
21 | 3 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 34.31 | |
22 | 95 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 34.40 | |
23 | 359 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 35.08 | |
24 | 255 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 35.12 | |
25 | 243 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 35.14 | |
26 | 368 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 35.18 | |
27 | 234 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 35.24 | |
28 | 104 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 35.37 | |
29 | 411 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 35.49 | |
30 | 96 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 35.77 | |
31 | 415 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 36.40 | |
32 | 168 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 36.44 | |
33 | 372 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 36.83 | |
34 | 215 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 36.93 | |
35 | 4 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 37.04 | |
36 | 241 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 37.14 | |
37 | 56 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 37.18 | |
38 | 102 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 37.50 | |
39 | 295 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 37.87 | |
40 | 289 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 37.98 | |
41 | 8 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 38.05 | |
42 | 242 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 38.14 | |
43 | 120 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 38.28 | |
44 | 5 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 38.32 | |
45 | 265 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | 39.96 | |
46 | 70 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 40.42 | |
47 | 426 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI | 0763AC | 25 m | 40.47 | |
48 | 264 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 41.18 | |
49 | 68 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 41.50 | |
50 | 81 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 42.65 | |
51 | 376 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 44.48 | |
52 | 138 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 44.49 | |
53 | 64 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 45.45 | |
54 | 256 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 46.41 | |
55 | 432 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | GTI | 0699AG | 25 m | 47.36 | |
56 | 152 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 47.49 | |
57 | 285 | Ogstrup Oliver | 2009 | GLADSAXE | 0927AB | 25 m | 48.12 | |
58 | 130 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 50.00 | |
59 | 134 | Larsen Leif E. Haunstrup | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AA | 25 m | 50.00 | |
60 | 139 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 50.00 | |
61 | 140 | Nøddekær Arthur | 2009 | HOVEDSTAD | 0917AA | 25 m | 50.00 | |
62 | 67 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 50.08 | |
63 | 366 | Oliver Nikolaj | 2008 | VI39 | 0837AF | 25 m | 51.24 | |
64 | 122 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 51.61 | |
65 | 52 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 52.02 | |
66 | 315 | Pedersen Nikolaj Skak | 2008 | GLADSAXE | 0827AC | 25 m | 52.87 | |
67 | 93 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 25 m | 53.54 | |
68 | 143 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 53.94 | |
69 | 260 | Meierhans Sebastian Brice | 2008 | GLADSAXE | 0883AB | 25 m | 54.11 | |
70 | 132 | Johannsson Julius Karl | 2009 | HOVEDSTAD | 0939AA | 25 m | 55.00 | |
71 | 141 | Pesci Manlio | 2009 | HOVEDSTAD | 0947AE | 25 m | 55.00 | |
72 | 148 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 55.00 | |
73 | 9 | Hjalholdt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 56.73 | |
74 | 151 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 57.49 | |
75 | 273 | Jonasen Liam | 2009 | GLADSAXE | 0975AB | 25 m | 59.20 | |
76 | 135 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 25 m | 1:00.00 | |
77 | 144 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 1:00.00 | |
78 | 10 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | VATCPH-STT | 0703AM | 25 m | 1:01.43 | |
79 | 262 | Jørgensen William Bank | 2008 | GLADSAXE | 0843AE | 25 m | 1:02.39 | |
80 | 178 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 1:03.22 | |
81 | 369 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 1:08.43 | |
82 | 7 | Hitlev Lukas | 2007 | VATCPH-STT | 0707AL | 25 m | ||
83 | 26 | Gregersen Asger | 2008 | VATCPH-STT | 0859AI | 25 m | ||
84 | 27 | Hansen Jakob | 2009 | VATCPH-STT | 0987AE | 25 m | ||
85 | 42 | Egerod Kasper | 2008 | KVIK | 0839AI | 25 m | ||
86 | 57 | Høpfner Malte Bøgelund | 2008 | KVIK | 0879AI | 25 m | ||
87 | 61 | Jakobsen Christian V. F. | 2008 | KVIK | 0869AI | 25 m | ||
88 | 74 | Lund Marcus Bilberg | 2008 | KVIK | 0889AI | 25 m | ||
89 | 101 | Warner Lucas Lund | 2008 | KVIK | 25 m | |||
90 | 160 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 0593AO | 25 m | ||
91 | 198 | Nielsen Alexander Agerbæk | 2007 | HOLBÆK | 0729AM | 25 m | ||
92 | 203 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 0847AJ | 25 m | ||
93 | 207 | Andersen Marius | 2004 | HOLBÆK | 0435AS | 25 m | ||
94 | 212 | Eriksen Oscar | 2009 | HOLBÆK | 0915AF | 25 m | ||
95 | 213 | Galberg-Lund Otto | 2010 | HOLBÆK | 1073AB | 25 m | ||
96 | 218 | Jensen Christian | 2009 | HOLBÆK | 0903AH | 25 m | ||
97 | 276 | Schultz Felix Cordova | 2010 | GLADSAXE | 1035AA | 25 m | ||
98 | 378 | Sundstrup Rasmus | 2008 | VI39 | 0857AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 4, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 319 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 29.55 | |
2 | 410 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 29.93 | |
3 | 54 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 30.78 | |
4 | 363 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 31.80 | |
5 | 300 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 32.38 | |
6 | 165 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 32.52 | |
7 | 233 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 33.10 | |
8 | 414 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | 33.22 | |
9 | 382 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 33.36 | |
10 | 290 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 33.55 | |
11 | 162 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 33.56 | |
12 | 418 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 34.37 | |
13 | 386 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 34.38 | |
14 | 250 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 34.65 | |
15 | 413 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 34.88 | |
16 | 322 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 35.14 | |
17 | 199 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 35.75 | |
18 | 296 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 35.85 | |
19 | 318 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 36.30 | |
20 | 321 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 37.42 | |
21 | 89 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 37.58 | |
22 | 15 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 37.75 | |
23 | 364 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 38.10 | |
24 | 301 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 38.17 | |
25 | 100 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 38.57 | |
26 | 379 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 39.35 | |
27 | 246 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 40.15 | |
28 | 142 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 40.28 | |
29 | 147 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 41.32 | |
30 | 231 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 42.10 | |
31 | 362 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 43.38 | |
32 | 18 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 43.69 | |
33 | 86 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 44.67 | |
34 | 24 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 45.66 | |
35 | 249 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 25 m | 45.94 | |
36 | 127 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 47.00 | |
37 | 403 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 47.44 | |
38 | 236 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 47.63 | |
39 | 133 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 48.93 | |
40 | 136 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 50.00 | |
41 | 146 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 50.00 | |
42 | 60 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | 50.97 | |
43 | 43 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 51.76 | |
44 | 78 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 51.85 | |
45 | 240 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 52.16 | |
46 | 48 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 53.05 | |
47 | 254 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 53.31 | |
48 | 125 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 53.60 | |
49 | 121 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 55.00 | |
50 | 23 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 55.61 | |
51 | 87 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 55.90 | |
52 | 278 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 56.43 | |
53 | 129 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 1096AA | 25 m | 1:00.00 | |
54 | 123 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 1:02.91 | |
55 | 235 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 1:05.89 | |
56 | 288 | Fallenkamp Mathilde | 2009 | GLADSAXE | 0926AA | 25 m | 1:07.10 | |
57 | 459 | Eirfeldt Anna | 2009 | GTI | 0952AF | 25 m | 1:08.65 | |
58 | 317 | Dragieva Kristina | 2010 | GLADSAXE | 1004AB | 25 m | 1:10.94 | |
59 | 281 | Dyhre Veronica | 2009 | GLADSAXE | 0946AA | 25 m | 1:13.62 | |
60 | 287 | Meierhans Caroline Asta | 2010 | GLADSAXE | 1044AB | 25 m | 1:58.37 | |
61 | 25 | Kamper Maja F. E. | 2008 | VATCPH-STT | 25 m | |||
62 | 69 | Larsen Ida | 2009 | KVIK | 0946AI | 25 m | ||
63 | 72 | Louardi Lina | 2009 | KVIK | 0956AI | 25 m | ||
64 | 80 | Pedersen Sofie | 2008 | KVIK | 25 m | |||
65 | 88 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 25 m | ||
66 | 90 | Rueløkke Emma Metasch | 2009 | KVIK | 25 m | |||
67 | 103 | Øster Julia Højer | 2009 | KVIK | 0982AH | 25 m | ||
68 | 177 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | ||
69 | 205 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 0746AV | 25 m | ||
70 | 208 | Grydholt Mathilde Maria | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | ||
71 | 214 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 0944AI | 25 m | ||
72 | 217 | Jørgensen Andrea Toubroe | 2008 | HOLBÆK | 0862AR | 25 m | ||
73 | 258 | Ernstsen Agnete E. T. | 2010 | GLADSAXE | 1012AD | 25 m | ||
74 | 277 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | ||
75 | 282 | Rasmussen Vigga | 2010 | GLADSAXE | 1032AD | 25 m | ||
76 | 374 | Josty Clara | 2009 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 5, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 384 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 16:53.65 | |
2 | 172 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 19:40.76 | |
3 | 329 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 20:32.47 | |
4 | 325 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 20:33.26 | |
5 | 202 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 6, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 165 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 4:53.89 | |
2 | 410 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 4:58.67 | |
3 | 414 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | 5:02.98 | |
4 | 162 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 5:03.90 | |
5 | 197 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 5:09.36 | |
6 | 164 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 5:11.22 | |
7 | 401 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 5:12.69 | |
8 | 407 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 5:13.67 | |
9 | 290 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 5:14.01 | |
10 | 379 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 5:15.42 | |
11 | 418 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 5:29.86 | |
12 | 12 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 6:08.61 | |
13 | 17 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 6:13.84 | |
14 | 13 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 6:14.55 | |
15 | 157 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 6:36.99 | |
16 | 174 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 7:24.81 | |
17 | 14 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | ||
18 | 19 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | ||
19 | 170 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | ||
20 | 210 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 7, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 388 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 30.77 | |
2 | 390 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 30.96 | |
3 | 163 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 31.47 | |
4 | 293 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 31.76 | |
5 | 298 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 31.92 | |
6 | 316 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 32.25 | |
7 | 324 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 32.63 | |
8 | 291 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 32.67 | |
9 | 169 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 33.51 | |
10 | 381 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 33.61 | |
11 | 229 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 34.12 | |
12 | 294 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 34.41 | |
13 | 34 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 34.90 | |
14 | 255 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 35.02 | |
15 | 55 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 35.05 | |
16 | 167 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 35.24 | |
17 | 171 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 35.24 | |
18 | 326 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 35.55 | |
19 | 252 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 36.08 | |
20 | 77 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 36.14 | |
21 | 415 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 36.28 | |
22 | 234 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 36.70 | |
23 | 161 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 36.74 | |
24 | 79 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 36.89 | |
25 | 95 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 37.31 | |
26 | 65 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 37.65 | |
27 | 357 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 37.67 | |
28 | 412 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 37.91 | |
29 | 265 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | 38.01 | |
30 | 257 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 38.03 | |
31 | 375 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 38.06 | |
32 | 241 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 38.26 | |
33 | 232 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 38.38 | |
34 | 166 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 39.05 | |
35 | 120 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 39.21 | |
36 | 35 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 39.55 | |
37 | 39 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 40.35 | |
38 | 376 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 40.56 | |
39 | 56 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 40.71 | |
40 | 373 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 40.95 | |
41 | 173 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 41.11 | |
42 | 83 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 41.67 | |
43 | 66 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 42.02 | |
44 | 422 | Dimon Mark | 2006 | GTI | 0667AJ | 25 m | 42.31 | |
45 | 8 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 42.60 | |
46 | 38 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 42.69 | |
47 | 427 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI | 0729AD | 25 m | 42.75 | |
48 | 52 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 42.83 | |
49 | 367 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 42.83 | |
50 | 96 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 42.95 | |
51 | 4 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 43.21 | |
52 | 377 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 44.04 | |
53 | 70 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 44.11 | |
54 | 264 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 44.47 | |
55 | 152 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 44.65 | |
56 | 158 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 44.71 | |
57 | 263 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 44.71 | |
58 | 138 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 46.03 | |
59 | 140 | Nøddekær Arthur | 2009 | HOVEDSTAD | 0917AA | 25 m | 46.51 | |
60 | 122 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 47.29 | |
61 | 98 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 47.43 | |
62 | 64 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 47.72 | |
63 | 160 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 0593AO | 25 m | 48.14 | |
64 | 61 | Jakobsen Christian V. F. | 2008 | KVIK | 0869AI | 25 m | 49.01 | |
65 | 130 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 49.35 | |
66 | 198 | Nielsen Alexander Agerbæk | 2007 | HOLBÆK | 0729AM | 25 m | 49.87 | |
67 | 9 | Hjalholdt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 50.01 | |
68 | 134 | Larsen Leif E. Haunstrup | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AA | 25 m | 50.09 | |
69 | 139 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 50.44 | |
70 | 175 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 51.74 | |
71 | 211 | Heuser Noah | 2007 | HOLBÆK | 0785AD | 25 m | 51.82 | |
72 | 74 | Lund Marcus Bilberg | 2008 | KVIK | 0889AI | 25 m | 51.83 | |
73 | 143 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 52.21 | |
74 | 270 | Pedas Alfred J. R. | 2009 | GLADSAXE | 0915AE | 25 m | 52.27 | |
75 | 267 | Bartels Johan Damkjær | 2009 | GLADSAXE | 0995AB | 25 m | 52.45 | |
76 | 36 | Blaasvær William R. | 2008 | KVIK | 0829AI | 25 m | 52.50 | |
77 | 135 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 25 m | 52.62 | |
78 | 151 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 53.41 | |
79 | 144 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 53.42 | |
80 | 148 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 53.47 | |
81 | 469 | Pedersen Mathias Ankjær | 2009 | GTI | 0963AB | 25 m | 53.52 | |
82 | 178 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 54.12 | |
83 | 331 | Kjærulff Frederik | 2009 | GLADSAXE | 0985AB | 25 m | 54.15 | |
84 | 480 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | GTI | 0821AE | 25 m | 54.34 | |
85 | 132 | Johannsson Julius Karl | 2009 | HOVEDSTAD | 0939AA | 25 m | 54.86 | |
86 | 369 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 55.15 | |
87 | 141 | Pesci Manlio | 2009 | HOVEDSTAD | 0947AE | 25 m | 55.62 | |
88 | 269 | Valgreen Albert | 2009 | GLADSAXE | 0945AB | 25 m | 55.66 | |
89 | 268 | Torkamani Dominic | 2009 | GLADSAXE | 0907AB | 25 m | 56.26 | |
90 | 7 | Hitlev Lukas | 2007 | VATCPH-STT | 0707AL | 25 m | 57.14 | |
91 | 461 | Helmark Rasmus | 2008 | GTI | 0857AI | 25 m | 57.52 | |
92 | 465 | Larsen Mads Ulrik | 2009 | GTI | 0985ae | 25 m | 57.60 | |
93 | 272 | Jungersen Kian | 2009 | GLADSAXE | 0911AC | 25 m | 58.27 | |
94 | 213 | Galberg-Lund Otto | 2010 | HOLBÆK | 1073AB | 25 m | 59.48 | |
95 | 27 | Hansen Jakob | 2009 | VATCPH-STT | 0987AE | 25 m | 1:00.34 | |
96 | 203 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 0847AJ | 25 m | 1:00.48 | |
97 | 276 | Schultz Felix Cordova | 2010 | GLADSAXE | 1035AA | 25 m | 1:01.05 | |
98 | 274 | Gorm Tobias | 2009 | GLADSAXE | 0993AE | 25 m | 1:01.55 | |
99 | 478 | Olsen Mikkel | 2009 | GTI | 0993AD | 25 m | 1:01.78 | |
100 | 212 | Eriksen Oscar | 2009 | HOLBÆK | 0915AF | 25 m | 1:01.95 | |
101 | 332 | Neiiendam Magnus | 2009 | GLADSAXE | 0905AE | 25 m | 1:03.17 | |
102 | 462 | Karaibrahim Semih Güven | 2009 | GTI | 0935AD | 25 m | 1:05.65 | |
103 | 37 | Brandt Micas Victor Løth | 2008 | KVIK | 0849AJ | 25 m | 1:05.82 | |
104 | 73 | Lourenco Samuel | 2007 | KVIK | 0761AM | 25 m | 1:06.21 | |
105 | 275 | Bred Samuel | 2009 | GLADSAXE | 0983AE | 25 m | 1:08.09 | |
106 | 179 | Høgild Nicolas F. | 2009 | RINGSTED | 0969AD | 25 m | 1:08.22 | |
107 | 10 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | VATCPH-STT | 0703AM | 25 m | ||
108 | 26 | Gregersen Asger | 2008 | VATCPH-STT | 0859AI | 25 m | ||
109 | 42 | Egerod Kasper | 2008 | KVIK | 0839AI | 25 m | ||
110 | 44 | Engell Jonathan | 2008 | KVIK | 0889AJ | 25 m | ||
111 | 58 | Hørsving Mathias | 2008 | KVIK | 0899AJ | 25 m | ||
112 | 101 | Warner Lucas Lund | 2008 | KVIK | 25 m | |||
113 | 207 | Andersen Marius | 2004 | HOLBÆK | 0435AS | 25 m | ||
114 | 218 | Jensen Christian | 2009 | HOLBÆK | 0903AH | 25 m | ||
115 | 292 | Truelsen Carl Rygaard | 2008 | GLADSAXE | 0863AE | 25 m | ||
116 | 464 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | GTI | 0721AM | 25 m | ||
117 | 472 | Schrøder Clint | 2008 | GTI | 0897AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 8, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 319 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 31.88 | |
2 | 54 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 33.35 | |
3 | 41 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 33.55 | |
4 | 89 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 34.41 | |
5 | 361 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 34.43 | |
6 | 404 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 34.46 | |
7 | 165 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 34.71 | |
8 | 233 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 35.00 | |
9 | 407 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 35.28 | |
10 | 389 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 35.37 | |
11 | 296 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 35.48 | |
12 | 12 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 36.20 | |
13 | 330 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 37.12 | |
14 | 250 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 37.73 | |
15 | 82 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 39.06 | |
16 | 239 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 39.19 | |
17 | 382 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 40.06 | |
18 | 17 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 40.07 | |
19 | 417 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 40.09 | |
20 | 439 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI | 0704AI | 25 m | 40.25 | |
21 | 437 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI | 0766AI | 25 m | 40.26 | |
22 | 45 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 40.66 | |
23 | 403 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 40.85 | |
24 | 228 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 41.58 | |
25 | 13 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 41.88 | |
26 | 14 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 42.44 | |
27 | 246 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 42.85 | |
28 | 236 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 42.98 | |
29 | 15 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 43.01 | |
30 | 227 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 43.20 | |
31 | 254 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 43.69 | |
32 | 19 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 44.17 | |
33 | 142 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 45.15 | |
34 | 147 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 45.31 | |
35 | 476 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | GTI | 0998AB | 25 m | 45.87 | |
36 | 471 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | GTI | 0972AC | 25 m | 46.91 | |
37 | 176 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 48.45 | |
38 | 133 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 48.57 | |
39 | 206 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | 48.60 | |
40 | 127 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 48.63 | |
41 | 277 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 48.99 | |
42 | 125 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 49.30 | |
43 | 123 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 50.57 | |
44 | 146 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 50.73 | |
45 | 205 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 0746AV | 25 m | 51.61 | |
46 | 136 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 51.91 | |
47 | 374 | Josty Clara | 2009 | VI39 | 25 m | 53.00 | ||
48 | 305 | Joost Thea | 2010 | GLADSAXE | 1012AC | 25 m | 53.26 | |
49 | 129 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 1096AA | 25 m | 53.28 | |
50 | 470 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | GTI | 0942AC | 25 m | 54.48 | |
51 | 459 | Eirfeldt Anna | 2009 | GTI | 0952AF | 25 m | 54.88 | |
52 | 121 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 55.08 | |
53 | 182 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 55.24 | |
54 | 23 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 55.79 | |
55 | 230 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 55.84 | |
56 | 467 | Neergaard Mie | 2010 | GTI | 1084AD | 25 m | 56.21 | |
57 | 249 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 25 m | 56.65 | |
58 | 304 | Dragieva Aleksandra | 2010 | GLADSAXE | 1014AB | 25 m | 58.21 | |
59 | 457 | Andersen Caroline Damhøj | 2008 | GTI | 0824AG | 25 m | 58.46 | |
60 | 180 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 58.57 | |
61 | 477 | Dithmar Mathilde | 2009 | GTI | 0902AC | 25 m | 59.34 | |
62 | 235 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 59.64 | |
63 | 214 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 0944AI | 25 m | 1:04.28 | |
64 | 279 | Christensen Frida Aagaard | 2010 | GLADSAXE | 1078AA | 25 m | 1:05.82 | |
65 | 474 | Weiss Kira | 2009 | GTI | 0948AH | 25 m | 1:07.41 | |
66 | 47 | Fabricius Linea Skriver | 2009 | KVIK | 0968AG | 25 m | 1:10.21 | |
67 | 282 | Rasmussen Vigga | 2010 | GLADSAXE | 1032AD | 25 m | 1:12.18 | |
68 | 287 | Meierhans Caroline Asta | 2010 | GLADSAXE | 1044AB | 25 m | 1:18.58 | |
69 | 25 | Kamper Maja F. E. | 2008 | VATCPH-STT | 25 m | |||
70 | 72 | Louardi Lina | 2009 | KVIK | 0956AI | 25 m | ||
71 | 75 | Lundemoes Lucca | 2009 | KVIK | 25 m | |||
72 | 76 | Makne Katinka Als | 2009 | KVIK | 0922AH | 25 m | ||
73 | 80 | Pedersen Sofie | 2008 | KVIK | 25 m | |||
74 | 90 | Rueløkke Emma Metasch | 2009 | KVIK | 25 m | |||
75 | 208 | Grydholt Mathilde Maria | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | ||
76 | 217 | Jørgensen Andrea Toubroe | 2008 | HOLBÆK | 0862AR | 25 m | ||
77 | 283 | Andersen Mathilde Skriver | 2010 | GLADSAXE | 1022AD | 25 m | ||
78 | 458 | Hansen Ronja B | 2010 | GTI | 1044ad | 25 m | ||
79 | 475 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | GTI | 0862Ao | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 9, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 381 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 1:11.72 | |
2 | 408 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 1:15.85 | |
3 | 291 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:16.43 | |
4 | 390 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 1:18.55 | |
5 | 209 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:19.15 | |
6 | 3 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:21.61 | |
7 | 94 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:21.84 | |
8 | 167 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:22.21 | |
9 | 411 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 1:22.24 | |
10 | 357 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:24.94 | |
11 | 412 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 1:25.19 | |
12 | 34 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:26.67 | |
13 | 97 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:28.25 | |
14 | 68 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:29.64 | |
15 | 65 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:30.05 | |
16 | 46 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:30.27 | |
17 | 255 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 1:30.31 | |
18 | 168 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:30.33 | |
19 | 104 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 1:31.56 | |
20 | 243 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 1:33.75 | |
21 | 215 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 1:34.02 | |
22 | 247 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 1:34.43 | |
23 | 35 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 1:36.30 | |
24 | 106 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 1:36.78 | |
25 | 150 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 1:36.93 | |
26 | 242 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 1:37.97 | |
27 | 289 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:38.27 | |
28 | 120 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 1:39.70 | |
29 | 325 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 1:40.80 | |
30 | 175 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 1:41.47 | |
31 | 420 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 1:41.50 | |
32 | 5 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 1:42.06 | |
33 | 421 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI | 0637AI | 25 m | 1:42.39 | |
34 | 430 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI | 0627AF | 25 m | 1:44.55 | |
35 | 155 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 1:45.22 | |
36 | 453 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI | 0791AD | 25 m | 1:47.48 | |
37 | 64 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 1:47.66 | |
38 | 373 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:49.89 | |
39 | 126 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 1:50.69 | |
40 | 138 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 1:54.27 | |
41 | 200 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:54.60 | |
42 | 261 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 1:54.96 | |
43 | 429 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI | 0689AF | 25 m | 1:55.31 | |
44 | 140 | Nøddekær Arthur | 2009 | HOVEDSTAD | 0917AA | 25 m | 1:57.98 | |
45 | 152 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 1:57.98 | |
46 | 259 | Appel Hektor Wind | 2008 | GLADSAXE | 0853AE | 25 m | 1:58.51 | |
47 | 434 | Rasmussen William Zuk | 2008 | GTI | 0801AE | 25 m | 1:59.69 | |
48 | 295 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 1:59.72 | |
49 | 130 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 2:00.00 | |
50 | 134 | Larsen Leif E. Haunstrup | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AA | 25 m | 2:00.00 | |
51 | 267 | Bartels Johan Damkjær | 2009 | GLADSAXE | 0995AB | 25 m | 2:01.66 | |
52 | 122 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 2:02.33 | |
53 | 315 | Pedersen Nikolaj Skak | 2008 | GLADSAXE | 0827AC | 25 m | 2:02.84 | |
54 | 260 | Meierhans Sebastian Brice | 2008 | GLADSAXE | 0883AB | 25 m | 2:04.69 | |
55 | 151 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 2:06.84 | |
56 | 478 | Olsen Mikkel | 2009 | GTI | 0993AD | 25 m | 2:07.72 | |
57 | 27 | Hansen Jakob | 2009 | VATCPH-STT | 0987AE | 25 m | 2:08.32 | |
58 | 378 | Sundstrup Rasmus | 2008 | VI39 | 0857AF | 25 m | 2:09.71 | |
59 | 132 | Johannsson Julius Karl | 2009 | HOVEDSTAD | 0939AA | 25 m | 2:10.00 | |
60 | 139 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 2:10.00 | |
61 | 141 | Pesci Manlio | 2009 | HOVEDSTAD | 0947AE | 25 m | 2:10.00 | |
62 | 143 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 2:10.00 | |
63 | 262 | Jørgensen William Bank | 2008 | GLADSAXE | 0843AE | 25 m | 2:11.08 | |
64 | 480 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | GTI | 0821AE | 25 m | 2:11.80 | |
65 | 292 | Truelsen Carl Rygaard | 2008 | GLADSAXE | 0863AE | 25 m | 2:14.96 | |
66 | 148 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 2:18.37 | |
67 | 469 | Pedersen Mathias Ankjær | 2009 | GTI | 0963AB | 25 m | 2:19.37 | |
68 | 135 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 25 m | 2:20.00 | |
69 | 144 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 2:20.00 | |
70 | 274 | Gorm Tobias | 2009 | GLADSAXE | 0993AE | 25 m | 2:33.65 | |
71 | 268 | Torkamani Dominic | 2009 | GLADSAXE | 0907AB | 25 m | 2:36.87 | |
72 | 269 | Valgreen Albert | 2009 | GLADSAXE | 0945AB | 25 m | 2:37.07 | |
73 | 273 | Jonasen Liam | 2009 | GLADSAXE | 0975AB | 25 m | 2:46.21 | |
74 | 7 | Hitlev Lukas | 2007 | VATCPH-STT | 0707AL | 25 m | ||
75 | 9 | Hjalholdt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | ||
76 | 10 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | VATCPH-STT | 0703AM | 25 m | ||
77 | 26 | Gregersen Asger | 2008 | VATCPH-STT | 0859AI | 25 m | ||
78 | 36 | Blaasvær William R. | 2008 | KVIK | 0829AI | 25 m | ||
79 | 37 | Brandt Micas Victor Løth | 2008 | KVIK | 0849AJ | 25 m | ||
80 | 44 | Engell Jonathan | 2008 | KVIK | 0889AJ | 25 m | ||
81 | 57 | Høpfner Malte Bøgelund | 2008 | KVIK | 0879AI | 25 m | ||
82 | 58 | Hørsving Mathias | 2008 | KVIK | 0899AJ | 25 m | ||
83 | 61 | Jakobsen Christian V. F. | 2008 | KVIK | 0869AI | 25 m | ||
84 | 73 | Lourenco Samuel | 2007 | KVIK | 0761AM | 25 m | ||
85 | 93 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 25 m | ||
86 | 179 | Høgild Nicolas F. | 2009 | RINGSTED | 0969AD | 25 m | ||
87 | 181 | Andersen Adam Hardt | 2008 | RINGSTED | 0809AJ | 25 m | ||
88 | 270 | Pedas Alfred J. R. | 2009 | GLADSAXE | 0915AE | 25 m | ||
89 | 366 | Oliver Nikolaj | 2008 | VI39 | 0837AF | 25 m | ||
90 | 431 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | GTI | 0741AH | 25 m | ||
91 | 464 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | GTI | 0721AM | 25 m | ||
92 | 472 | Schrøder Clint | 2008 | GTI | 0897AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 10, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 199 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:22.86 | |
2 | 361 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:23.48 | |
3 | 413 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 1:23.72 | |
4 | 321 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:25.56 | |
5 | 100 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 1:25.82 | |
6 | 300 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:26.97 | |
7 | 380 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 1:27.71 | |
8 | 403 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 1:27.92 | |
9 | 164 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:28.63 | |
10 | 50 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:28.82 | |
11 | 318 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:29.16 | |
12 | 362 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:29.16 | |
13 | 405 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 1:31.71 | |
14 | 165 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:31.95 | |
15 | 301 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:31.96 | |
16 | 436 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 0754AG | 25 m | 1:32.61 | |
17 | 13 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:33.12 | |
18 | 159 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 1:34.91 | |
19 | 71 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 1:36.43 | |
20 | 14 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:36.95 | |
21 | 210 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:37.01 | |
22 | 63 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:38.33 | |
23 | 416 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 1:38.86 | |
24 | 53 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 1:40.37 | |
25 | 59 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 1:41.17 | |
26 | 238 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 1:41.71 | |
27 | 142 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 1:44.12 | |
28 | 454 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GTI | 0688AN | 25 m | 1:44.52 | |
29 | 228 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 1:44.77 | |
30 | 364 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:45.37 | |
31 | 443 | Naaby Signe C. H. | 2007 | GTI | 0712AI | 25 m | 1:46.99 | |
32 | 99 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:47.09 | |
33 | 153 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 1:47.48 | |
34 | 125 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 1:47.63 | |
35 | 23 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 1:48.32 | |
36 | 440 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI | 0758AJ | 25 m | 1:48.89 | |
37 | 240 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 1:49.57 | |
38 | 49 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 1:49.69 | |
39 | 24 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:50.32 | |
40 | 18 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 1:51.93 | |
41 | 127 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 1:52.32 | |
42 | 156 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 1:53.36 | |
43 | 230 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 1:53.64 | |
44 | 154 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 1:53.91 | |
45 | 446 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GTI | 0842AH | 25 m | 1:54.03 | |
46 | 92 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 1:54.34 | |
47 | 254 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 1:54.51 | |
48 | 248 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 25 m | 1:56.76 | |
49 | 147 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 1:57.00 | |
50 | 78 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 1:57.27 | |
51 | 116 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 25 m | 1:59.76 | |
52 | 129 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 1096AA | 25 m | 2:00.00 | |
53 | 48 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 2:00.65 | |
54 | 136 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 2:05.00 | |
55 | 278 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 2:07.93 | |
56 | 476 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | GTI | 0998AB | 25 m | 2:08.19 | |
57 | 447 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI | 0866AC | 25 m | 2:09.02 | |
58 | 477 | Dithmar Mathilde | 2009 | GTI | 0902AC | 25 m | 2:09.30 | |
59 | 182 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 2:09.80 | |
60 | 177 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 2:10.61 | |
61 | 460 | Engsbro Caroline | 2010 | GTI | 1054AD | 25 m | 2:10.65 | |
62 | 176 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 2:10.96 | |
63 | 466 | Madsen Josephine | 2009 | GTI | 0928ag | 25 m | 2:14.56 | |
64 | 121 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 2:15.00 | |
65 | 123 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 2:15.39 | |
66 | 471 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | GTI | 0972AC | 25 m | 2:16.81 | |
67 | 146 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 2:18.79 | |
68 | 457 | Andersen Caroline Damhøj | 2008 | GTI | 0824AG | 25 m | 2:21.24 | |
69 | 87 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 2:22.16 | |
70 | 288 | Fallenkamp Mathilde | 2009 | GLADSAXE | 0926AA | 25 m | 2:23.84 | |
71 | 286 | Høegh Frida Rasmussen | 2009 | GLADSAXE | 0968AA | 25 m | 2:29.57 | |
72 | 133 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 2:44.35 | |
73 | 281 | Dyhre Veronica | 2009 | GLADSAXE | 0946AA | 25 m | 2:50.62 | |
74 | 47 | Fabricius Linea Skriver | 2009 | KVIK | 0968AG | 25 m | ||
75 | 69 | Larsen Ida | 2009 | KVIK | 0946AI | 25 m | ||
76 | 75 | Lundemoes Lucca | 2009 | KVIK | 25 m | |||
77 | 76 | Makne Katinka Als | 2009 | KVIK | 0922AH | 25 m | ||
78 | 103 | Øster Julia Højer | 2009 | KVIK | 0982AH | 25 m | ||
79 | 258 | Ernstsen Agnete E. T. | 2010 | GLADSAXE | 1012AD | 25 m | ||
80 | 305 | Joost Thea | 2010 | GLADSAXE | 1012AC | 25 m | ||
81 | 463 | Kirkegaard Frida | 2010 | GTI | 1064AD | 25 m | ||
82 | 468 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GTI | 0918ag | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 11, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 384 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 2:16.00 | |
2 | 402 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 2:26.75 | |
3 | 356 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 2:31.03 | |
4 | 161 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 2:31.31 | |
5 | 358 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 2:36.64 | |
6 | 171 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 2:39.77 | |
7 | 385 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 2:42.34 | |
8 | 298 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 2:43.18 | |
9 | 201 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 3:07.93 | |
10 | 257 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 3:13.74 | |
11 | 108 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 3:20.00 | |
12 | 295 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 3:22.37 | |
13 | 253 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 3:34.76 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 12, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 165 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:36.80 | |
2 | 401 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 2:43.27 | |
3 | 414 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | 2:54.91 | |
4 | 404 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 2:55.01 | |
5 | 363 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 3:00.00 | |
6 | 418 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 3:05.57 | |
7 | 436 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 0754AG | 25 m | 3:08.47 | |
8 | 437 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI | 0766AI | 25 m | 3:11.83 | |
9 | 113 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 3:35.00 | |
10 | 244 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 3:53.03 | |
11 | 45 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 13, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 356 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 57.09 | |
2 | 324 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 57.30 | |
3 | 383 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 58.32 | |
4 | 163 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:00.77 | |
5 | 329 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:00.89 | |
6 | 408 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 1:02.64 | |
7 | 299 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:02.69 | |
8 | 294 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 1:03.52 | |
9 | 358 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:03.75 | |
10 | 409 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 1:04.48 | |
11 | 323 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:04.49 | |
12 | 202 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:05.72 | |
13 | 173 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:07.37 | |
14 | 39 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 1:07.42 | |
15 | 97 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:07.56 | |
16 | 55 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:07.66 | |
17 | 234 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 1:07.94 | |
18 | 172 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 1:08.22 | |
19 | 94 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:08.32 | |
20 | 77 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:08.98 | |
21 | 168 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:09.01 | |
22 | 216 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 1:09.67 | |
23 | 359 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:10.00 | |
24 | 79 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:10.51 | |
25 | 209 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:10.55 | |
26 | 420 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 1:10.62 | |
27 | 415 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 1:10.66 | |
28 | 65 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:10.82 | |
29 | 102 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 1:11.14 | |
30 | 95 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:11.56 | |
31 | 289 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:11.91 | |
32 | 243 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 1:12.06 | |
33 | 66 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 1:12.60 | |
34 | 120 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 1:12.87 | |
35 | 377 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:13.08 | |
36 | 104 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 1:13.60 | |
37 | 241 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 1:14.11 | |
38 | 4 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 1:14.25 | |
39 | 252 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:14.44 | |
40 | 372 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:14.69 | |
41 | 376 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:15.01 | |
42 | 421 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI | 0637AI | 25 m | 1:15.26 | |
43 | 8 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:15.72 | |
44 | 375 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:16.04 | |
45 | 368 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:16.07 | |
46 | 96 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 1:16.25 | |
47 | 175 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 1:16.54 | |
48 | 373 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:16.86 | |
49 | 38 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 1:17.66 | |
50 | 109 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 1:17.67 | |
51 | 426 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI | 0763AC | 25 m | 1:17.83 | |
52 | 149 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 1:18.01 | |
53 | 429 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI | 0689AF | 25 m | 1:18.14 | |
54 | 247 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 1:18.91 | |
55 | 367 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 1:19.10 | |
56 | 265 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | 1:19.23 | |
57 | 83 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 1:19.55 | |
58 | 200 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:19.72 | |
59 | 261 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 1:20.15 | |
60 | 68 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:20.28 | |
61 | 425 | Holm Frederik William | 2007 | GTI | 0727AE | 25 m | 1:21.00 | |
62 | 158 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:21.39 | |
63 | 256 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 1:23.07 | |
64 | 155 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 1:23.12 | |
65 | 93 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 25 m | 1:23.38 | |
66 | 52 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 1:25.24 | |
67 | 140 | Nøddekær Arthur | 2009 | HOVEDSTAD | 0917AA | 25 m | 1:25.42 | |
68 | 67 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 1:26.09 | |
69 | 434 | Rasmussen William Zuk | 2008 | GTI | 0801AE | 25 m | 1:26.57 | |
70 | 81 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 1:26.63 | |
71 | 130 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 1:27.65 | |
72 | 211 | Heuser Noah | 2007 | HOLBÆK | 0785AD | 25 m | 1:27.74 | |
73 | 366 | Oliver Nikolaj | 2008 | VI39 | 0837AF | 25 m | 1:27.91 | |
74 | 151 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 1:28.71 | |
75 | 264 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 1:28.78 | |
76 | 148 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 1:30.98 | |
77 | 152 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 1:31.22 | |
78 | 315 | Pedersen Nikolaj Skak | 2008 | GLADSAXE | 0827AC | 25 m | 1:31.53 | |
79 | 98 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 1:32.07 | |
80 | 138 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 1:33.07 | |
81 | 74 | Lund Marcus Bilberg | 2008 | KVIK | 0889AI | 25 m | 1:33.93 | |
82 | 292 | Truelsen Carl Rygaard | 2008 | GLADSAXE | 0863AE | 25 m | 1:34.25 | |
83 | 139 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 1:34.50 | |
84 | 369 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 1:34.60 | |
85 | 143 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 1:35.45 | |
86 | 198 | Nielsen Alexander Agerbæk | 2007 | HOLBÆK | 0729AM | 25 m | 1:35.59 | |
87 | 263 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 1:35.93 | |
88 | 9 | Hjalholdt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 1:38.41 | |
89 | 378 | Sundstrup Rasmus | 2008 | VI39 | 0857AF | 25 m | 1:38.49 | |
90 | 465 | Larsen Mads Ulrik | 2009 | GTI | 0985ae | 25 m | 1:39.06 | |
91 | 285 | Ogstrup Oliver | 2009 | GLADSAXE | 0927AB | 25 m | 1:41.33 | |
92 | 469 | Pedersen Mathias Ankjær | 2009 | GTI | 0963AB | 25 m | 1:41.43 | |
93 | 276 | Schultz Felix Cordova | 2010 | GLADSAXE | 1035AA | 25 m | 1:41.74 | |
94 | 134 | Larsen Leif E. Haunstrup | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AA | 25 m | 1:42.09 | |
95 | 461 | Helmark Rasmus | 2008 | GTI | 0857AI | 25 m | 1:43.40 | |
96 | 178 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 1:44.10 | |
97 | 122 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 1:44.29 | |
98 | 260 | Meierhans Sebastian Brice | 2008 | GLADSAXE | 0883AB | 25 m | 1:45.29 | |
99 | 7 | Hitlev Lukas | 2007 | VATCPH-STT | 0707AL | 25 m | 1:45.81 | |
100 | 259 | Appel Hektor Wind | 2008 | GLADSAXE | 0853AE | 25 m | 1:46.53 | |
101 | 480 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | GTI | 0821AE | 25 m | 1:47.06 | |
102 | 144 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 1:47.40 | |
103 | 132 | Johannsson Julius Karl | 2009 | HOVEDSTAD | 0939AA | 25 m | 1:48.46 | |
104 | 267 | Bartels Johan Damkjær | 2009 | GLADSAXE | 0995AB | 25 m | 1:49.13 | |
105 | 268 | Torkamani Dominic | 2009 | GLADSAXE | 0907AB | 25 m | 1:49.22 | |
106 | 181 | Andersen Adam Hardt | 2008 | RINGSTED | 0809AJ | 25 m | 1:52.70 | |
107 | 135 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 25 m | 1:53.75 | |
108 | 271 | Benian Albert | 2009 | GLADSAXE | 0955AB | 25 m | 1:54.21 | |
109 | 213 | Galberg-Lund Otto | 2010 | HOLBÆK | 1073AB | 25 m | 1:54.52 | |
110 | 73 | Lourenco Samuel | 2007 | KVIK | 0761AM | 25 m | 1:55.02 | |
111 | 141 | Pesci Manlio | 2009 | HOVEDSTAD | 0947AE | 25 m | 1:55.16 | |
112 | 203 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 0847AJ | 25 m | 1:56.55 | |
113 | 37 | Brandt Micas Victor Løth | 2008 | KVIK | 0849AJ | 25 m | 2:00.35 | |
114 | 212 | Eriksen Oscar | 2009 | HOLBÆK | 0915AF | 25 m | 2:03.51 | |
115 | 331 | Kjærulff Frederik | 2009 | GLADSAXE | 0985AB | 25 m | 2:04.76 | |
116 | 179 | Høgild Nicolas F. | 2009 | RINGSTED | 0969AD | 25 m | 2:05.33 | |
117 | 332 | Neiiendam Magnus | 2009 | GLADSAXE | 0905AE | 25 m | 2:06.17 | |
118 | 262 | Jørgensen William Bank | 2008 | GLADSAXE | 0843AE | 25 m | 2:27.96 | |
119 | 10 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | VATCPH-STT | 0703AM | 25 m | ||
120 | 26 | Gregersen Asger | 2008 | VATCPH-STT | 0859AI | 25 m | ||
121 | 27 | Hansen Jakob | 2009 | VATCPH-STT | 0987AE | 25 m | ||
122 | 36 | Blaasvær William R. | 2008 | KVIK | 0829AI | 25 m | ||
123 | 42 | Egerod Kasper | 2008 | KVIK | 0839AI | 25 m | ||
124 | 44 | Engell Jonathan | 2008 | KVIK | 0889AJ | 25 m | ||
125 | 57 | Høpfner Malte Bøgelund | 2008 | KVIK | 0879AI | 25 m | ||
126 | 58 | Hørsving Mathias | 2008 | KVIK | 0899AJ | 25 m | ||
127 | 101 | Warner Lucas Lund | 2008 | KVIK | 25 m | |||
128 | 207 | Andersen Marius | 2004 | HOLBÆK | 0435AS | 25 m | ||
129 | 218 | Jensen Christian | 2009 | HOLBÆK | 0903AH | 25 m | ||
130 | 272 | Jungersen Kian | 2009 | GLADSAXE | 0911AC | 25 m | ||
131 | 275 | Bred Samuel | 2009 | GLADSAXE | 0983AE | 25 m | ||
132 | 462 | Karaibrahim Semih Güven | 2009 | GTI | 0935AD | 25 m | ||
133 | 464 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | GTI | 0721AM | 25 m | ||
134 | 472 | Schrøder Clint | 2008 | GTI | 0897AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 14, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 410 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 1:01.18 | |
2 | 290 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:04.30 | |
3 | 363 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:04.39 | |
4 | 386 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 1:04.76 | |
5 | 54 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:05.13 | |
6 | 165 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:05.40 | |
7 | 197 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:05.74 | |
8 | 41 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:06.15 | |
9 | 164 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:06.40 | |
10 | 300 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:07.73 | |
11 | 162 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:07.76 | |
12 | 50 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:08.46 | |
13 | 330 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:08.64 | |
14 | 296 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:08.65 | |
15 | 89 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:08.74 | |
16 | 382 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 1:09.27 | |
17 | 233 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:09.37 | |
18 | 322 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:09.38 | |
19 | 250 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 1:09.91 | |
20 | 239 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:10.75 | |
21 | 12 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:10.92 | |
22 | 114 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 1:11.47 | |
23 | 417 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 1:11.60 | |
24 | 174 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:12.41 | |
25 | 380 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 1:12.84 | |
26 | 100 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 1:13.23 | |
27 | 82 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:13.39 | |
28 | 159 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 1:13.52 | |
29 | 210 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:14.61 | |
30 | 416 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 1:14.78 | |
31 | 15 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 1:15.01 | |
32 | 17 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:15.70 | |
33 | 111 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 1:15.86 | |
34 | 153 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 1:17.84 | |
35 | 19 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:18.74 | |
36 | 246 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 1:19.14 | |
37 | 362 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:20.06 | |
38 | 86 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 1:20.11 | |
39 | 71 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 1:20.13 | |
40 | 53 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 1:21.80 | |
41 | 112 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 1:22.52 | |
42 | 24 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:23.24 | |
43 | 443 | Naaby Signe C. H. | 2007 | GTI | 0712AI | 25 m | 1:23.38 | |
44 | 227 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 1:23.75 | |
45 | 231 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 1:25.11 | |
46 | 142 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 1:25.95 | |
47 | 59 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 1:26.02 | |
48 | 18 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 1:26.60 | |
49 | 92 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 1:26.83 | |
50 | 238 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 1:27.32 | |
51 | 43 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 1:28.56 | |
52 | 49 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 1:28.87 | |
53 | 206 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | 1:31.17 | |
54 | 154 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 1:31.67 | |
55 | 476 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | GTI | 0998AB | 25 m | 1:32.15 | |
56 | 136 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 1:32.41 | |
57 | 48 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 1:32.45 | |
58 | 60 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | 1:32.45 | |
59 | 248 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 25 m | 1:33.25 | |
60 | 205 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 0746AV | 25 m | 1:34.73 | |
61 | 444 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GTI | 0774AH | 25 m | 1:34.73 | |
62 | 230 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 1:36.91 | |
63 | 78 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 1:37.87 | |
64 | 176 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 1:38.11 | |
65 | 127 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 1:38.47 | |
66 | 471 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | GTI | 0972AC | 25 m | 1:38.56 | |
67 | 119 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 1:38.98 | |
68 | 23 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 1:39.45 | |
69 | 156 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 1:40.75 | |
70 | 125 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 1:41.34 | |
71 | 470 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | GTI | 0942AC | 25 m | 1:42.30 | |
72 | 147 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 1:42.61 | |
73 | 463 | Kirkegaard Frida | 2010 | GTI | 1064AD | 25 m | 1:42.63 | |
74 | 459 | Eirfeldt Anna | 2009 | GTI | 0952AF | 25 m | 1:42.83 | |
75 | 146 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 1:42.88 | |
76 | 121 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 1:43.02 | |
77 | 277 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 1:43.96 | |
78 | 133 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 1:44.56 | |
79 | 182 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 1:46.29 | |
80 | 457 | Andersen Caroline Damhøj | 2008 | GTI | 0824AG | 25 m | 1:46.73 | |
81 | 129 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 1096AA | 25 m | 1:48.02 | |
82 | 214 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 0944AI | 25 m | 1:48.09 | |
83 | 477 | Dithmar Mathilde | 2009 | GTI | 0902AC | 25 m | 1:49.42 | |
84 | 450 | Bruun Julie | 2008 | GTI | 0802AF | 25 m | 1:49.48 | |
85 | 468 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GTI | 0918ag | 25 m | 1:49.92 | |
86 | 87 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 1:51.17 | |
87 | 208 | Grydholt Mathilde Maria | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | 1:52.27 | |
88 | 123 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 1:53.33 | |
89 | 460 | Engsbro Caroline | 2010 | GTI | 1054AD | 25 m | 1:53.81 | |
90 | 177 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 1:55.83 | |
91 | 467 | Neergaard Mie | 2010 | GTI | 1084AD | 25 m | 1:56.58 | |
92 | 69 | Larsen Ida | 2009 | KVIK | 0946AI | 25 m | 1:57.38 | |
93 | 288 | Fallenkamp Mathilde | 2009 | GLADSAXE | 0926AA | 25 m | 2:00.00 | |
94 | 180 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 2:02.34 | |
95 | 474 | Weiss Kira | 2009 | GTI | 0948AH | 25 m | 2:02.44 | |
96 | 304 | Dragieva Aleksandra | 2010 | GLADSAXE | 1014AB | 25 m | 2:03.49 | |
97 | 286 | Høegh Frida Rasmussen | 2009 | GLADSAXE | 0968AA | 25 m | 2:07.43 | |
98 | 466 | Madsen Josephine | 2009 | GTI | 0928ag | 25 m | 2:10.06 | |
99 | 47 | Fabricius Linea Skriver | 2009 | KVIK | 0968AG | 25 m | 2:12.94 | |
100 | 76 | Makne Katinka Als | 2009 | KVIK | 0922AH | 25 m | 2:19.73 | |
101 | 103 | Øster Julia Højer | 2009 | KVIK | 0982AH | 25 m | 2:21.92 | |
102 | 282 | Rasmussen Vigga | 2010 | GLADSAXE | 1032AD | 25 m | 2:28.95 | |
103 | 72 | Louardi Lina | 2009 | KVIK | 0956AI | 25 m | ||
104 | 75 | Lundemoes Lucca | 2009 | KVIK | 25 m | |||
105 | 80 | Pedersen Sofie | 2008 | KVIK | 25 m | |||
106 | 90 | Rueløkke Emma Metasch | 2009 | KVIK | 25 m | |||
107 | 217 | Jørgensen Andrea Toubroe | 2008 | HOLBÆK | 0862AR | 25 m | ||
108 | 258 | Ernstsen Agnete E. T. | 2010 | GLADSAXE | 1012AD | 25 m | ||
109 | 279 | Christensen Frida Aagaard | 2010 | GLADSAXE | 1078AA | 25 m | ||
110 | 287 | Meierhans Caroline Asta | 2010 | GLADSAXE | 1044AB | 25 m | ||
111 | 305 | Joost Thea | 2010 | GLADSAXE | 1012AC | 25 m | ||
112 | 317 | Dragieva Kristina | 2010 | GLADSAXE | 1004AB | 25 m | ||
113 | 458 | Hansen Ronja B | 2010 | GTI | 1044ad | 25 m | ||
114 | 475 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | GTI | 0862Ao | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 15, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 384 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 2:21.93 | |
2 | 316 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 2:28.04 | |
3 | 387 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 2:33.33 | |
4 | 402 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 2:33.72 | |
5 | 34 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 2:38.57 | |
6 | 167 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 2:40.70 | |
7 | 409 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 2:41.72 | |
8 | 169 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 2:42.57 | |
9 | 79 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 2:43.09 | |
10 | 385 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 2:46.00 | |
11 | 46 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 2:48.72 | |
12 | 242 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 2:48.97 | |
13 | 77 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 2:50.71 | |
14 | 412 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 2:50.82 | |
15 | 411 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 2:51.82 | |
16 | 66 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 2:56.07 | |
17 | 216 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 2:56.30 | |
18 | 108 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 2:57.94 | |
19 | 3 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 3:04.72 | |
20 | 56 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 3:12.65 | |
21 | 126 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 3:15.00 | |
22 | 150 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 3:17.67 | |
23 | 109 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 3:20.45 | |
24 | 106 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 3:27.83 | |
25 | 38 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 3:39.11 | |
26 | 430 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI | 0627AF | 25 m | 3:41.54 | |
27 | 149 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 3:50.97 | |
28 | 5 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | ||
29 | 35 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | ||
30 | 70 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | ||
31 | 160 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 0593AO | 25 m | ||
32 | 201 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | ||
33 | 215 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | ||
34 | 263 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | ||
35 | 271 | Benian Albert | 2009 | GLADSAXE | 0955AB | 25 m | ||
36 | 331 | Kjærulff Frederik | 2009 | GLADSAXE | 0985AB | 25 m | ||
37 | 422 | Dimon Mark | 2006 | GTI | 0667AJ | 25 m | ||
38 | 425 | Holm Frederik William | 2007 | GTI | 0727AE | 25 m | ||
39 | 427 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI | 0729AD | 25 m | ||
40 | 431 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | GTI | 0741AH | 25 m | ||
41 | 432 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | GTI | 0699AG | 25 m | ||
42 | 453 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI | 0791AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 16, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 361 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 2:39.64 | |
2 | 165 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:41.24 | |
3 | 379 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 2:42.93 | |
4 | 320 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 2:48.28 | |
5 | 389 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 2:48.49 | |
6 | 401 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 2:48.78 | |
7 | 199 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 2:50.45 | |
8 | 301 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 2:57.62 | |
9 | 405 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 2:59.81 | |
10 | 413 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 3:00.81 | |
11 | 244 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 3:12.26 | |
12 | 111 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 3:12.51 | |
13 | 170 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 3:16.52 | |
14 | 63 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 3:16.97 | |
15 | 444 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GTI | 0774AH | 25 m | 3:26.27 | |
16 | 112 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 3:26.82 | |
17 | 113 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 3:27.76 | |
18 | 114 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 3:29.16 | |
19 | 99 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 3:29.94 | |
20 | 60 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | 3:32.88 | |
21 | 43 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 3:35.28 | |
22 | 116 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 25 m | 3:35.96 | |
23 | 86 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 3:39.69 | |
24 | 157 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 3:56.84 | |
25 | 119 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 4:06.93 | |
26 | 281 | Dyhre Veronica | 2009 | GLADSAXE | 0946AA | 25 m | 5:14.68 | |
27 | 88 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 25 m | ||
28 | 180 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | ||
29 | 439 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI | 0704AI | 25 m | ||
30 | 440 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI | 0758AJ | 25 m | ||
31 | 446 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GTI | 0842AH | 25 m | ||
32 | 447 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI | 0866AC | 25 m | ||
33 | 450 | Bruun Julie | 2008 | GTI | 0802AF | 25 m | ||
34 | 454 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GTI | 0688AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 17, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 392 | Gti1 Drenge | 2004 | GTI | 25 m | 1:54.75 | ||
2 | 346 | Gsc 2. Hold Drenge 1 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:02.31 | ||
3 | 347 | Gsc 2. Hold Drenge 2 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:05.10 | ||
4 | 398 | Gtis Troldmænd | 2005 | GTI | 25 m | 2:06.59 | ||
5 | 188 | Gorilladrengene 1 | 2004 | RINGSTED | 25 m | 2:06.92 | ||
6 | 355 | Gun Boats | 2006 | VI39 | 25 m | 2:13.00 | ||
7 | 1 | Mean Machine Boys 1 | 2006 | VATCPH-STT | 25 m | 2:15.00 | ||
8 | 29 | Kvik K3 Drenge | 2005 | KVIK | 25 m | 2:15.66 | ||
9 | 335 | Gsc 3. Hold Drenge 1 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:18.10 | ||
10 | 348 | Gsc 2. Hold Drenge 3 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:21.66 | ||
11 | 219 | Holbæk Drenge | 2004 | HOLBÆK | 25 m | 2:22.00 | ||
12 | 419 | Gti3 Drenge 1 | 2006 | GTI | 25 m | 2:24.12 | ||
13 | 336 | Gsc 3. Hold Drenge 2 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:25.08 | ||
14 | 105 | Hovedstadens Drenge 1 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:27.58 | ||
15 | 190 | Gorilladrengene 2 | 2005 | RINGSTED | 25 m | 2:37.96 | ||
16 | 423 | Gti3 Drenge 2 | 2007 | GTI | 25 m | 2:39.82 | ||
17 | 220 | Holbæk Drenge 2 | 2007 | HOLBÆK | 25 m | 2:40.00 | ||
18 | 342 | Gsc 4. Hold Drenge 1 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 2:45.63 | ||
19 | 428 | Gti3 Drenge 3 | 2006 | GTI | 25 m | 2:47.62 | ||
20 | 433 | Gti3 Drenge 4 | 2004 | GTI | 25 m | 2:47.88 | ||
21 | 365 | Små Men Rå | 2008 | VI39 | 25 m | 2:52.00 | ||
22 | 343 | Gsc 4. Hold Drenge 2 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 3:11.09 | ||
23 | 344 | Gsc 4. Hold Drenge 3 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 3:49.66 | ||
24 | 455 | Gti Talent 1 | 2007 | GTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 18, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 349 | Gsc 2. Hold Piger 1 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:13.10 | ||
2 | 394 | Gtis Bubbi-Bjørne | 2006 | GTI | 25 m | 2:15.37 | ||
3 | 396 | Gtis Mumitrolde | 2006 | GTI | 25 m | 2:15.63 | ||
4 | 351 | Gsc 2. Hold Piger 2 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:15.94 | ||
5 | 32 | Kvik K3 Piger | 2006 | KVIK | 25 m | 2:17.33 | ||
6 | 391 | Gti1 Piger | 2005 | GTI | 25 m | 2:18.50 | ||
7 | 11 | Mean Machine Girls 1 | 2006 | VATCPH-STT | 25 m | 2:20.00 | ||
8 | 185 | Ringsteds Bavianer 1 | 2005 | RINGSTED | 25 m | 2:22.22 | ||
9 | 333 | Gsc 3. Hold Piger 1 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:25.74 | ||
10 | 226 | Holbæk Piger | 2005 | HOLBÆK | 25 m | 2:26.00 | ||
11 | 360 | Sildeben | 2007 | VI39 | 25 m | 2:29.00 | ||
12 | 451 | Gti3 Piger 1 | 2007 | GTI | 25 m | 2:30.77 | ||
13 | 16 | Mean Machine Girls 2 | 2006 | VATCPH-STT | 25 m | 2:32.50 | ||
14 | 110 | Hovedstadens Piger 1 | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:35.71 | ||
15 | 397 | Gtis Skovnisser | 2006 | GTI | 25 m | 2:37.09 | ||
16 | 186 | Ringsteds Bavianer 2 | 2006 | RINGSTED | 25 m | 2:43.31 | ||
17 | 334 | Gsc 3. Hold Piger 2 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:43.64 | ||
18 | 338 | Gsc 3. Hold Piger 3 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:50.98 | ||
19 | 452 | Gti3 Piger 2 | 2008 | GTI | 25 m | 3:06.86 | ||
20 | 115 | Hovedstadens Piger 2 | 2008 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:09.56 | ||
21 | 187 | Ringsteds Bavianer 3 | 2007 | RINGSTED | 25 m | 3:12.17 | ||
22 | 339 | Gsc 4. Hold Piger 1 | 2009 | GLADSAXE | 25 m | 3:45.16 | ||
23 | 455 | Gti Talent 1 | 2007 | GTI | 25 m | |||
24 | 456 | Gti Talent 2 | 2007 | GTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 19, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 329 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:05.25 | |
2 | 408 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 1:05.99 | |
3 | 324 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:06.20 | |
4 | 387 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 1:07.08 | |
5 | 316 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:08.97 | |
6 | 390 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 1:09.13 | |
7 | 161 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:10.03 | |
8 | 358 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:10.26 | |
9 | 299 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:10.29 | |
10 | 323 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:10.72 | |
11 | 325 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 1:12.20 | |
12 | 298 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:12.29 | |
13 | 94 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:14.28 | |
14 | 169 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:14.79 | |
15 | 167 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:14.88 | |
16 | 411 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 1:15.45 | |
17 | 293 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:15.64 | |
18 | 234 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 1:15.93 | |
19 | 3 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:16.23 | |
20 | 97 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:16.25 | |
21 | 34 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:16.62 | |
22 | 253 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 1:16.78 | |
23 | 55 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:16.83 | |
24 | 173 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:17.39 | |
25 | 166 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:18.30 | |
26 | 46 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:18.81 | |
27 | 168 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:19.33 | |
28 | 79 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:19.53 | |
29 | 108 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 1:20.65 | |
30 | 242 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 1:20.74 | |
31 | 65 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:20.91 | |
32 | 415 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 1:21.01 | |
33 | 95 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:21.27 | |
34 | 77 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:21.43 | |
35 | 232 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 1:21.50 | |
36 | 215 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 1:21.54 | |
37 | 257 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 1:21.58 | |
38 | 375 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:23.02 | |
39 | 372 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:23.10 | |
40 | 368 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:23.49 | |
41 | 241 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 1:23.72 | |
42 | 66 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 1:23.84 | |
43 | 359 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:24.05 | |
44 | 68 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:24.09 | |
45 | 421 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI | 0637AI | 25 m | 1:24.38 | |
46 | 39 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 1:24.72 | |
47 | 430 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI | 0627AF | 25 m | 1:24.98 | |
48 | 150 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 1:25.45 | |
49 | 289 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:25.46 | |
50 | 216 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 1:25.64 | |
51 | 252 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:25.85 | |
52 | 4 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 1:25.87 | |
53 | 126 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 1:26.25 | |
54 | 120 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 1:27.10 | |
55 | 96 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 1:27.26 | |
56 | 422 | Dimon Mark | 2006 | GTI | 0667AJ | 25 m | 1:27.38 | |
57 | 109 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 1:27.90 | |
58 | 106 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 1:28.40 | |
59 | 35 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 1:28.60 | |
60 | 8 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:28.86 | |
61 | 256 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 1:28.90 | |
62 | 426 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI | 0763AC | 25 m | 1:29.05 | |
63 | 373 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:29.29 | |
64 | 376 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:29.45 | |
65 | 429 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI | 0689AF | 25 m | 1:30.14 | |
66 | 377 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:30.75 | |
67 | 149 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 1:31.36 | |
68 | 175 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 1:31.78 | |
69 | 70 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 1:32.44 | |
70 | 247 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 1:32.83 | |
71 | 140 | Nøddekær Arthur | 2009 | HOVEDSTAD | 0917AA | 25 m | 1:33.28 | |
72 | 158 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:33.52 | |
73 | 155 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 1:33.81 | |
74 | 200 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:34.68 | |
75 | 432 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | GTI | 0699AG | 25 m | 1:35.11 | |
76 | 64 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 1:35.49 | |
77 | 367 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 1:36.23 | |
78 | 52 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 1:36.52 | |
79 | 38 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 1:36.88 | |
80 | 315 | Pedersen Nikolaj Skak | 2008 | GLADSAXE | 0827AC | 25 m | 1:36.97 | |
81 | 81 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 1:39.78 | |
82 | 152 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 1:40.36 | |
83 | 434 | Rasmussen William Zuk | 2008 | GTI | 0801AE | 25 m | 1:40.61 | |
84 | 98 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 1:43.05 | |
85 | 260 | Meierhans Sebastian Brice | 2008 | GLADSAXE | 0883AB | 25 m | 1:44.99 | |
86 | 259 | Appel Hektor Wind | 2008 | GLADSAXE | 0853AE | 25 m | 1:45.27 | |
87 | 130 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 1:45.38 | |
88 | 160 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 0593AO | 25 m | 1:45.46 | |
89 | 67 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 1:45.62 | |
90 | 431 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | GTI | 0741AH | 25 m | 1:46.52 | |
91 | 369 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 1:46.58 | |
92 | 93 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 25 m | 1:46.88 | |
93 | 211 | Heuser Noah | 2007 | HOLBÆK | 0785AD | 25 m | 1:47.00 | |
94 | 264 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 1:48.24 | |
95 | 151 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 1:49.88 | |
96 | 138 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 1:51.69 | |
97 | 292 | Truelsen Carl Rygaard | 2008 | GLADSAXE | 0863AE | 25 m | 1:52.51 | |
98 | 469 | Pedersen Mathias Ankjær | 2009 | GTI | 0963AB | 25 m | 1:52.72 | |
99 | 122 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 1:52.94 | |
100 | 148 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 1:55.36 | |
101 | 134 | Larsen Leif E. Haunstrup | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AA | 25 m | 1:56.84 | |
102 | 143 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 1:56.87 | |
103 | 263 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 1:58.43 | |
104 | 141 | Pesci Manlio | 2009 | HOVEDSTAD | 0947AE | 25 m | 2:00.00 | |
105 | 144 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 2:00.00 | |
106 | 9 | Hjalholdt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 2:00.97 | |
107 | 480 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | GTI | 0821AE | 25 m | 2:01.36 | |
108 | 7 | Hitlev Lukas | 2007 | VATCPH-STT | 0707AL | 25 m | 2:01.74 | |
109 | 276 | Schultz Felix Cordova | 2010 | GLADSAXE | 1035AA | 25 m | 2:04.90 | |
110 | 124 | Bojsen Silas Falktoft | 2009 | HOVEDSTAD | 0967AE | 25 m | 2:05.00 | |
111 | 135 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 25 m | 2:05.00 | |
112 | 132 | Johannsson Julius Karl | 2009 | HOVEDSTAD | 0939AA | 25 m | 2:05.18 | |
113 | 139 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 2:07.01 | |
114 | 478 | Olsen Mikkel | 2009 | GTI | 0993AD | 25 m | 2:10.33 | |
115 | 267 | Bartels Johan Damkjær | 2009 | GLADSAXE | 0995AB | 25 m | 2:12.94 | |
116 | 145 | Svane William | 2009 | HOVEDSTAD | 0941AF | 25 m | 2:15.00 | |
117 | 273 | Jonasen Liam | 2009 | GLADSAXE | 0975AB | 25 m | 2:17.43 | |
118 | 10 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | VATCPH-STT | 0703AM | 25 m | ||
119 | 26 | Gregersen Asger | 2008 | VATCPH-STT | 0859AI | 25 m | ||
120 | 28 | Usiewicz Filip | 2008 | VATCPH-STT | 0831AI | 25 m | ||
121 | 178 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | ||
122 | 461 | Helmark Rasmus | 2008 | GTI | 0857AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 20, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 410 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 1:09.76 | |
2 | 319 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:10.15 | |
3 | 54 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:12.90 | |
4 | 290 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:12.92 | |
5 | 361 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:13.15 | |
6 | 330 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:15.67 | |
7 | 41 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:15.88 | |
8 | 164 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:16.68 | |
9 | 165 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:17.23 | |
10 | 50 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:17.35 | |
11 | 233 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:17.51 | |
12 | 407 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 1:17.90 | |
13 | 250 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 1:18.90 | |
14 | 89 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:19.28 | |
15 | 321 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:20.42 | |
16 | 418 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 1:20.75 | |
17 | 382 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 1:20.77 | |
18 | 320 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:20.92 | |
19 | 12 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:21.29 | |
20 | 318 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:22.08 | |
21 | 380 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 1:22.15 | |
22 | 82 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:22.22 | |
23 | 301 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:22.24 | |
24 | 100 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 1:22.40 | |
25 | 405 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 1:23.51 | |
26 | 114 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 1:24.04 | |
27 | 174 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:24.46 | |
28 | 111 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 1:24.88 | |
29 | 159 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 1:24.99 | |
30 | 239 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:25.56 | |
31 | 14 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:25.97 | |
32 | 45 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 1:26.38 | |
33 | 364 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:26.38 | |
34 | 170 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:27.01 | |
35 | 19 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:27.27 | |
36 | 443 | Naaby Signe C. H. | 2007 | GTI | 0712AI | 25 m | 1:27.40 | |
37 | 13 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:27.83 | |
38 | 71 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 1:27.92 | |
39 | 63 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:28.04 | |
40 | 362 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:28.30 | |
41 | 53 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 1:28.50 | |
42 | 417 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 1:28.67 | |
43 | 15 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 1:30.71 | |
44 | 113 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 1:30.78 | |
45 | 112 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 1:31.00 | |
46 | 99 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:31.07 | |
47 | 246 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 1:31.23 | |
48 | 447 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI | 0866AC | 25 m | 1:31.77 | |
49 | 228 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 1:32.12 | |
50 | 17 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:32.26 | |
51 | 18 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 1:32.43 | |
52 | 86 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 1:32.52 | |
53 | 454 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GTI | 0688AN | 25 m | 1:33.82 | |
54 | 153 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 1:33.88 | |
55 | 227 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 1:34.24 | |
56 | 236 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 1:35.82 | |
57 | 59 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 1:35.93 | |
58 | 244 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 1:35.94 | |
59 | 49 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 1:36.24 | |
60 | 142 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 1:36.30 | |
61 | 238 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 1:36.96 | |
62 | 231 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 1:37.26 | |
63 | 444 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GTI | 0774AH | 25 m | 1:38.28 | |
64 | 92 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 1:38.50 | |
65 | 446 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GTI | 0842AH | 25 m | 1:39.59 | |
66 | 206 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | 1:41.75 | |
67 | 147 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 1:41.96 | |
68 | 78 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 1:43.12 | |
69 | 249 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 25 m | 1:43.19 | |
70 | 43 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 1:43.98 | |
71 | 116 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 25 m | 1:44.16 | |
72 | 248 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 25 m | 1:44.93 | |
73 | 240 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 1:45.44 | |
74 | 254 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 1:45.47 | |
75 | 127 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 1:46.00 | |
76 | 48 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 1:46.26 | |
77 | 230 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 1:46.59 | |
78 | 450 | Bruun Julie | 2008 | GTI | 0802AF | 25 m | 1:46.73 | |
79 | 476 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | GTI | 0998AB | 25 m | 1:46.80 | |
80 | 156 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 1:46.88 | |
81 | 157 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 1:47.94 | |
82 | 23 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 1:50.18 | |
83 | 176 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 1:50.43 | |
84 | 471 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | GTI | 0972AC | 25 m | 1:50.55 | |
85 | 125 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 1:50.94 | |
86 | 133 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 1:52.68 | |
87 | 277 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 1:54.22 | |
88 | 459 | Eirfeldt Anna | 2009 | GTI | 0952AF | 25 m | 1:54.48 | |
89 | 136 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 1:58.39 | |
90 | 119 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 1:58.64 | |
91 | 146 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 1:59.63 | |
92 | 121 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 2:00.48 | |
93 | 87 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 2:04.20 | |
94 | 177 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 2:06.15 | |
95 | 235 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 2:07.64 | |
96 | 457 | Andersen Caroline Damhøj | 2008 | GTI | 0824AG | 25 m | 2:08.35 | |
97 | 288 | Fallenkamp Mathilde | 2009 | GLADSAXE | 0926AA | 25 m | 2:08.70 | |
98 | 123 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 2:10.13 | |
99 | 281 | Dyhre Veronica | 2009 | GLADSAXE | 0946AA | 25 m | 2:13.14 | |
100 | 286 | Høegh Frida Rasmussen | 2009 | GLADSAXE | 0968AA | 25 m | 2:21.04 | |
101 | 129 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 1096AA | 25 m | 2:22.13 | |
102 | 258 | Ernstsen Agnete E. T. | 2010 | GLADSAXE | 1012AD | 25 m | 2:31.64 | |
103 | 287 | Meierhans Caroline Asta | 2010 | GLADSAXE | 1044AB | 25 m | 3:29.65 | |
104 | 22 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | VATCPH-STT | 0884AL | 25 m | ||
105 | 88 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 25 m | ||
106 | 460 | Engsbro Caroline | 2010 | GTI | 1054AD | 25 m | ||
107 | 475 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | GTI | 0862Ao | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 21, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 171 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 6:20.28 | |
2 | 201 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | ||
3 | 202 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | ||
4 | 209 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 22, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 404 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 5:32.55 | |
2 | 165 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 5:38.00 | |
3 | 379 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 5:47.56 | |
4 | 413 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 5:54.81 | |
5 | 416 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 6:39.47 | |
6 | 197 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | ||
7 | 199 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 23, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 356 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 26.34 | |
2 | 324 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 26.62 | |
3 | 381 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 26.78 | |
4 | 383 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 26.99 | |
5 | 329 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 27.43 | |
6 | 163 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 27.59 | |
7 | 402 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 28.18 | |
8 | 298 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 28.54 | |
9 | 325 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 28.85 | |
10 | 169 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 29.39 | |
11 | 323 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 29.48 | |
12 | 409 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 29.52 | |
13 | 55 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 29.86 | |
14 | 39 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 30.06 | |
15 | 94 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 30.07 | |
16 | 293 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 30.15 | |
17 | 326 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 30.15 | |
18 | 173 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 30.31 | |
19 | 167 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 30.56 | |
20 | 255 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 30.59 | |
21 | 359 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 30.63 | |
22 | 3 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 30.83 | |
23 | 232 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 31.11 | |
24 | 216 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 31.54 | |
25 | 97 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 31.67 | |
26 | 65 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 31.96 | |
27 | 34 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 32.05 | |
28 | 241 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 32.10 | |
29 | 172 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 32.32 | |
30 | 243 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 32.39 | |
31 | 412 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 32.62 | |
32 | 265 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | 32.67 | |
33 | 289 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 33.21 | |
34 | 257 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 33.28 | |
35 | 252 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 33.39 | |
36 | 372 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 33.51 | |
37 | 66 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 33.58 | |
38 | 120 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 33.64 | |
39 | 83 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 33.71 | |
40 | 8 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 33.89 | |
41 | 261 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 34.07 | |
42 | 295 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 34.57 | |
43 | 4 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 34.61 | |
44 | 375 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 35.01 | |
45 | 175 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 35.02 | |
46 | 373 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 36.01 | |
47 | 38 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 36.18 | |
48 | 367 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 36.26 | |
49 | 256 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 36.34 | |
50 | 56 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 36.51 | |
51 | 81 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 38.21 | |
52 | 315 | Pedersen Nikolaj Skak | 2008 | GLADSAXE | 0827AC | 25 m | 38.27 | |
53 | 140 | Nøddekær Arthur | 2009 | HOVEDSTAD | 0917AA | 25 m | 38.68 | |
54 | 67 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 38.73 | |
55 | 130 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 38.83 | |
56 | 152 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 38.86 | |
57 | 138 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 39.16 | |
58 | 366 | Oliver Nikolaj | 2008 | VI39 | 0837AF | 25 m | 40.03 | |
59 | 211 | Heuser Noah | 2007 | HOLBÆK | 0785AD | 25 m | 40.24 | |
60 | 263 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 40.44 | |
61 | 151 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 40.74 | |
62 | 292 | Truelsen Carl Rygaard | 2008 | GLADSAXE | 0863AE | 25 m | 41.32 | |
63 | 148 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 41.53 | |
64 | 260 | Meierhans Sebastian Brice | 2008 | GLADSAXE | 0883AB | 25 m | 41.58 | |
65 | 98 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 41.97 | |
66 | 7 | Hitlev Lukas | 2007 | VATCPH-STT | 0707AL | 25 m | 42.10 | |
67 | 369 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 42.24 | |
68 | 122 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 42.52 | |
69 | 9 | Hjalholdt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 42.80 | |
70 | 198 | Nielsen Alexander Agerbæk | 2007 | HOLBÆK | 0729AM | 25 m | 42.86 | |
71 | 134 | Larsen Leif E. Haunstrup | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AA | 25 m | 42.88 | |
72 | 465 | Larsen Mads Ulrik | 2009 | GTI | 0985ae | 25 m | 43.34 | |
73 | 139 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 43.40 | |
74 | 143 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 43.83 | |
75 | 276 | Schultz Felix Cordova | 2010 | GLADSAXE | 1035AA | 25 m | 45.41 | |
76 | 26 | Gregersen Asger | 2008 | VATCPH-STT | 0859AI | 25 m | 45.61 | |
77 | 271 | Benian Albert | 2009 | GLADSAXE | 0955AB | 25 m | 45.75 | |
78 | 207 | Andersen Marius | 2004 | HOLBÆK | 0435AS | 25 m | 46.85 | |
79 | 135 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 25 m | 46.98 | |
80 | 144 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 47.16 | |
81 | 269 | Valgreen Albert | 2009 | GLADSAXE | 0945AB | 25 m | 47.18 | |
82 | 469 | Pedersen Mathias Ankjær | 2009 | GTI | 0963AB | 25 m | 47.46 | |
83 | 132 | Johannsson Julius Karl | 2009 | HOVEDSTAD | 0939AA | 25 m | 47.48 | |
84 | 268 | Torkamani Dominic | 2009 | GLADSAXE | 0907AB | 25 m | 47.86 | |
85 | 462 | Karaibrahim Semih Güven | 2009 | GTI | 0935AD | 25 m | 47.90 | |
86 | 270 | Pedas Alfred J. R. | 2009 | GLADSAXE | 0915AE | 25 m | 49.13 | |
87 | 124 | Bojsen Silas Falktoft | 2009 | HOVEDSTAD | 0967AE | 25 m | 49.37 | |
88 | 267 | Bartels Johan Damkjær | 2009 | GLADSAXE | 0995AB | 25 m | 49.99 | |
89 | 262 | Jørgensen William Bank | 2008 | GLADSAXE | 0843AE | 25 m | 50.17 | |
90 | 203 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 0847AJ | 25 m | 50.67 | |
91 | 275 | Bred Samuel | 2009 | GLADSAXE | 0983AE | 25 m | 51.34 | |
92 | 478 | Olsen Mikkel | 2009 | GTI | 0993AD | 25 m | 51.47 | |
93 | 213 | Galberg-Lund Otto | 2010 | HOLBÆK | 1073AB | 25 m | 53.32 | |
94 | 274 | Gorm Tobias | 2009 | GLADSAXE | 0993AE | 25 m | 54.11 | |
95 | 145 | Svane William | 2009 | HOVEDSTAD | 0941AF | 25 m | 55.06 | |
96 | 141 | Pesci Manlio | 2009 | HOVEDSTAD | 0947AE | 25 m | 55.50 | |
97 | 28 | Usiewicz Filip | 2008 | VATCPH-STT | 0831AI | 25 m | 1:09.12 | |
98 | 10 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | VATCPH-STT | 0703AM | 25 m | ||
99 | 266 | Stubbæk Alexander Heyde | 2008 | GLADSAXE | 0851AL | 25 m | ||
100 | 464 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | GTI | 0721AM | 25 m | ||
101 | 473 | Thomsen Kasper Granlund | 2009 | GTI | 0927AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 24, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 410 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 28.13 | |
2 | 319 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 28.57 | |
3 | 290 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 29.85 | |
4 | 197 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 30.22 | |
5 | 165 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 30.25 | |
6 | 414 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | 30.31 | |
7 | 386 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 30.43 | |
8 | 233 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 30.45 | |
9 | 164 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 30.46 | |
10 | 322 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 30.78 | |
11 | 404 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 30.84 | |
12 | 382 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 30.94 | |
13 | 300 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 31.01 | |
14 | 162 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 31.22 | |
15 | 296 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 31.45 | |
16 | 89 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 31.60 | |
17 | 301 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 32.12 | |
18 | 12 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 32.28 | |
19 | 250 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 32.49 | |
20 | 239 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 33.01 | |
21 | 15 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 33.09 | |
22 | 14 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 33.12 | |
23 | 405 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 33.13 | |
24 | 318 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 33.17 | |
25 | 320 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 33.45 | |
26 | 321 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 33.70 | |
27 | 246 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 34.93 | |
28 | 71 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 35.18 | |
29 | 13 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 35.22 | |
30 | 19 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 35.27 | |
31 | 86 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 35.43 | |
32 | 244 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 35.64 | |
33 | 227 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 35.76 | |
34 | 362 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 35.91 | |
35 | 17 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 36.01 | |
36 | 63 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 37.02 | |
37 | 231 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 37.32 | |
38 | 18 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 37.53 | |
39 | 142 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 37.53 | |
40 | 59 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 38.11 | |
41 | 238 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 38.29 | |
42 | 147 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 38.38 | |
43 | 254 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 38.96 | |
44 | 236 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 39.15 | |
45 | 206 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | 39.47 | |
46 | 78 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 39.89 | |
47 | 127 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 40.20 | |
48 | 471 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | GTI | 0972AC | 25 m | 40.21 | |
49 | 249 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 25 m | 40.72 | |
50 | 48 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 40.95 | |
51 | 277 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 41.37 | |
52 | 205 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 0746AV | 25 m | 41.76 | |
53 | 133 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 42.71 | |
54 | 240 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 42.75 | |
55 | 125 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 43.73 | |
56 | 136 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 44.10 | |
57 | 121 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 44.62 | |
58 | 123 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 44.77 | |
59 | 463 | Kirkegaard Frida | 2010 | GTI | 1064AD | 25 m | 46.93 | |
60 | 88 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 25 m | 47.01 | |
61 | 129 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 1096AA | 25 m | 47.05 | |
62 | 457 | Andersen Caroline Damhøj | 2008 | GTI | 0824AG | 25 m | 47.11 | |
63 | 459 | Eirfeldt Anna | 2009 | GTI | 0952AF | 25 m | 47.11 | |
64 | 23 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 47.13 | |
65 | 288 | Fallenkamp Mathilde | 2009 | GLADSAXE | 0926AA | 25 m | 47.13 | |
66 | 146 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 47.28 | |
67 | 468 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GTI | 0918ag | 25 m | 47.61 | |
68 | 182 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 47.94 | |
69 | 214 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 0944AI | 25 m | 48.27 | |
70 | 235 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 48.45 | |
71 | 22 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | VATCPH-STT | 0884AL | 25 m | 49.09 | |
72 | 180 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 49.75 | |
73 | 304 | Dragieva Aleksandra | 2010 | GLADSAXE | 1014AB | 25 m | 50.09 | |
74 | 305 | Joost Thea | 2010 | GLADSAXE | 1012AC | 25 m | 50.78 | |
75 | 230 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 50.88 | |
76 | 208 | Grydholt Mathilde Maria | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | 51.03 | |
77 | 467 | Neergaard Mie | 2010 | GTI | 1084AD | 25 m | 51.58 | |
78 | 281 | Dyhre Veronica | 2009 | GLADSAXE | 0946AA | 25 m | 51.96 | |
79 | 460 | Engsbro Caroline | 2010 | GTI | 1054AD | 25 m | 52.15 | |
80 | 317 | Dragieva Kristina | 2010 | GLADSAXE | 1004AB | 25 m | 52.46 | |
81 | 258 | Ernstsen Agnete E. T. | 2010 | GLADSAXE | 1012AD | 25 m | 53.33 | |
82 | 474 | Weiss Kira | 2009 | GTI | 0948AH | 25 m | 55.37 | |
83 | 282 | Rasmussen Vigga | 2010 | GLADSAXE | 1032AD | 25 m | 1:06.58 | |
84 | 287 | Meierhans Caroline Asta | 2010 | GLADSAXE | 1044AB | 25 m | 1:09.51 | |
85 | 25 | Kamper Maja F. E. | 2008 | VATCPH-STT | 25 m | |||
86 | 217 | Jørgensen Andrea Toubroe | 2008 | HOLBÆK | 0862AR | 25 m | ||
87 | 284 | Stubbæk Julie Heyde | 2010 | GLADSAXE | 1076AF | 25 m | ||
88 | 458 | Hansen Ronja B | 2010 | GTI | 1044ad | 25 m | ||
89 | 466 | Madsen Josephine | 2009 | GTI | 0928ag | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 25, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 384 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 1:02.05 | |
2 | 291 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:02.75 | |
3 | 387 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 1:03.00 | |
4 | 161 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:05.37 | |
5 | 402 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 1:05.93 | |
6 | 358 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:08.33 | |
7 | 383 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 1:09.53 | |
8 | 381 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 1:11.23 | |
9 | 316 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:11.27 | |
10 | 201 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 1:14.35 | |
11 | 94 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:14.52 | |
12 | 202 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:16.14 | |
13 | 171 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:19.57 | |
14 | 95 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:20.46 | |
15 | 215 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 1:21.22 | |
16 | 453 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI | 0791AD | 25 m | 1:21.54 | |
17 | 357 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:21.72 | |
18 | 430 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI | 0627AF | 25 m | 1:21.93 | |
19 | 412 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 1:22.26 | |
20 | 79 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:22.73 | |
21 | 372 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:24.08 | |
22 | 368 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:24.40 | |
23 | 46 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:24.53 | |
24 | 415 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 1:24.77 | |
25 | 425 | Holm Frederik William | 2007 | GTI | 0727AE | 25 m | 1:25.49 | |
26 | 427 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI | 0729AD | 25 m | 1:27.41 | |
27 | 96 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 1:27.75 | |
28 | 77 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:28.34 | |
29 | 56 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:29.52 | |
30 | 3 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:31.66 | |
31 | 295 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 1:32.69 | |
32 | 175 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 1:34.58 | |
33 | 155 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 1:43.02 | |
34 | 81 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 1:43.32 | |
35 | 149 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 1:43.53 | |
36 | 422 | Dimon Mark | 2006 | GTI | 0667AJ | 25 m | 1:47.05 | |
37 | 104 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 1:47.72 | |
38 | 126 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 1:48.69 | |
39 | 70 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | ||
40 | 200 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | ||
41 | 264 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | ||
42 | 421 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI | 0637AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 26, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 165 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:09.45 | |
2 | 401 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 1:11.32 | |
3 | 54 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:13.30 | |
4 | 382 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 1:15.69 | |
5 | 418 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 1:16.57 | |
6 | 41 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:16.84 | |
7 | 12 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:19.13 | |
8 | 437 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI | 0766AI | 25 m | 1:20.85 | |
9 | 174 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:21.13 | |
10 | 413 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 1:23.15 | |
11 | 436 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 0754AG | 25 m | 1:23.44 | |
12 | 389 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 1:23.95 | |
13 | 19 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:25.86 | |
14 | 440 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI | 0758AJ | 25 m | 1:26.29 | |
15 | 454 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GTI | 0688AN | 25 m | 1:34.47 | |
16 | 443 | Naaby Signe C. H. | 2007 | GTI | 0712AI | 25 m | 1:40.89 | |
17 | 403 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 1:41.36 | |
18 | 45 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 1:41.49 | |
19 | 153 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 1:41.85 | |
20 | 417 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 1:43.36 | |
21 | 49 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 1:46.18 | |
22 | 416 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 1:46.36 | |
23 | 439 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI | 0704AI | 25 m | 1:54.98 | |
24 | 249 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 25 m | 2:04.48 | |
25 | 99 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | ||
26 | 444 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GTI | 0774AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 27, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 387 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 34.14 | |
2 | 356 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 34.32 | |
3 | 294 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 35.24 | |
4 | 163 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 36.08 | |
5 | 411 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 37.09 | |
6 | 299 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 37.96 | |
7 | 357 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 38.12 | |
8 | 167 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 38.29 | |
9 | 104 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 39.63 | |
10 | 234 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 40.02 | |
11 | 65 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 40.72 | |
12 | 255 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 41.01 | |
13 | 166 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 41.66 | |
14 | 253 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 41.83 | |
15 | 97 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 42.14 | |
16 | 368 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 42.41 | |
17 | 35 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 42.50 | |
18 | 68 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 42.76 | |
19 | 326 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 43.60 | |
20 | 242 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 44.08 | |
21 | 243 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 44.39 | |
22 | 247 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 44.45 | |
23 | 375 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 44.69 | |
24 | 8 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 45.45 | |
25 | 83 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 45.97 | |
26 | 120 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 46.07 | |
27 | 261 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 46.28 | |
28 | 140 | Nøddekær Arthur | 2009 | HOVEDSTAD | 0917AA | 25 m | 46.98 | |
29 | 64 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 47.09 | |
30 | 70 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 47.47 | |
31 | 4 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 47.48 | |
32 | 293 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 48.28 | |
33 | 96 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 48.61 | |
34 | 52 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 50.29 | |
35 | 429 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI | 0689AF | 25 m | 51.24 | |
36 | 138 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 51.39 | |
37 | 152 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 52.74 | |
38 | 160 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 0593AO | 25 m | 52.83 | |
39 | 151 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 54.36 | |
40 | 130 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 54.42 | |
41 | 158 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 54.77 | |
42 | 122 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 55.81 | |
43 | 366 | Oliver Nikolaj | 2008 | VI39 | 0837AF | 25 m | 55.90 | |
44 | 134 | Larsen Leif E. Haunstrup | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AA | 25 m | 56.65 | |
45 | 478 | Olsen Mikkel | 2009 | GTI | 0993AD | 25 m | 57.72 | |
46 | 377 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 57.82 | |
47 | 143 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 58.66 | |
48 | 369 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 59.31 | |
49 | 268 | Torkamani Dominic | 2009 | GLADSAXE | 0907AB | 25 m | 59.55 | |
50 | 141 | Pesci Manlio | 2009 | HOVEDSTAD | 0947AE | 25 m | 1:00.00 | |
51 | 480 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | GTI | 0821AE | 25 m | 1:00.50 | |
52 | 139 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 1:00.66 | |
53 | 181 | Andersen Adam Hardt | 2008 | RINGSTED | 0809AJ | 25 m | 1:01.15 | |
54 | 273 | Jonasen Liam | 2009 | GLADSAXE | 0975AB | 25 m | 1:01.23 | |
55 | 148 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 1:02.50 | |
56 | 132 | Johannsson Julius Karl | 2009 | HOVEDSTAD | 0939AA | 25 m | 1:02.54 | |
57 | 81 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 1:03.06 | |
58 | 135 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 25 m | 1:04.31 | |
59 | 262 | Jørgensen William Bank | 2008 | GLADSAXE | 0843AE | 25 m | 1:05.31 | |
60 | 203 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 0847AJ | 25 m | 1:05.98 | |
61 | 275 | Bred Samuel | 2009 | GLADSAXE | 0983AE | 25 m | 1:06.56 | |
62 | 274 | Gorm Tobias | 2009 | GLADSAXE | 0993AE | 25 m | 1:07.04 | |
63 | 28 | Usiewicz Filip | 2008 | VATCPH-STT | 0831AI | 25 m | 1:07.26 | |
64 | 178 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 1:07.32 | |
65 | 269 | Valgreen Albert | 2009 | GLADSAXE | 0945AB | 25 m | 1:09.71 | |
66 | 144 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 1:09.88 | |
67 | 124 | Bojsen Silas Falktoft | 2009 | HOVEDSTAD | 0967AE | 25 m | 1:10.00 | |
68 | 145 | Svane William | 2009 | HOVEDSTAD | 0941AF | 25 m | 1:10.00 | |
69 | 9 | Hjalholdt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 1:11.49 | |
70 | 26 | Gregersen Asger | 2008 | VATCPH-STT | 0859AI | 25 m | 1:13.06 | |
71 | 271 | Benian Albert | 2009 | GLADSAXE | 0955AB | 25 m | 1:21.36 | |
72 | 7 | Hitlev Lukas | 2007 | VATCPH-STT | 0707AL | 25 m | ||
73 | 10 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | VATCPH-STT | 0703AM | 25 m | ||
74 | 198 | Nielsen Alexander Agerbæk | 2007 | HOLBÆK | 0729AM | 25 m | ||
75 | 207 | Andersen Marius | 2004 | HOLBÆK | 0435AS | 25 m | ||
76 | 213 | Galberg-Lund Otto | 2010 | HOLBÆK | 1073AB | 25 m | ||
77 | 265 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | ||
78 | 465 | Larsen Mads Ulrik | 2009 | GTI | 0985ae | 25 m | ||
79 | 472 | Schrøder Clint | 2008 | GTI | 0897AL | 25 m | ||
80 | 473 | Thomsen Kasper Granlund | 2009 | GTI | 0927AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 28, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 330 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 37.39 | |
2 | 363 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 37.98 | |
3 | 100 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 38.80 | |
4 | 50 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 39.27 | |
5 | 407 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 39.63 | |
6 | 322 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 39.66 | |
7 | 380 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 40.39 | |
8 | 403 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 41.17 | |
9 | 13 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 42.12 | |
10 | 405 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 43.18 | |
11 | 162 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 43.25 | |
12 | 165 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 43.88 | |
13 | 159 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 43.97 | |
14 | 14 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 44.62 | |
15 | 82 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 44.96 | |
16 | 254 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 46.27 | |
17 | 142 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 46.98 | |
18 | 53 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 46.99 | |
19 | 228 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 47.48 | |
20 | 18 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 49.03 | |
21 | 125 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 49.71 | |
22 | 236 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 49.99 | |
23 | 92 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 50.51 | |
24 | 17 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 50.55 | |
25 | 231 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 50.88 | |
26 | 364 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 51.14 | |
27 | 127 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 51.37 | |
28 | 23 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 51.67 | |
29 | 156 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 52.39 | |
30 | 170 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 52.97 | |
31 | 230 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 53.15 | |
32 | 129 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 1096AA | 25 m | 54.11 | |
33 | 248 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 25 m | 54.70 | |
34 | 147 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 56.31 | |
35 | 43 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 57.33 | |
36 | 146 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 57.49 | |
37 | 244 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 58.21 | |
38 | 477 | Dithmar Mathilde | 2009 | GTI | 0902AC | 25 m | 58.57 | |
39 | 136 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 59.35 | |
40 | 476 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | GTI | 0998AB | 25 m | 1:00.02 | |
41 | 277 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 1:00.64 | |
42 | 133 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 1:00.70 | |
43 | 182 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 1:00.80 | |
44 | 176 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 1:01.09 | |
45 | 87 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 1:01.39 | |
46 | 205 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 0746AV | 25 m | 1:01.90 | |
47 | 180 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 1:04.02 | |
48 | 466 | Madsen Josephine | 2009 | GTI | 0928ag | 25 m | 1:04.38 | |
49 | 288 | Fallenkamp Mathilde | 2009 | GLADSAXE | 0926AA | 25 m | 1:04.80 | |
50 | 121 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 1:06.95 | |
51 | 305 | Joost Thea | 2010 | GLADSAXE | 1012AC | 25 m | 1:07.68 | |
52 | 123 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 1:07.94 | |
53 | 470 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | GTI | 0942AC | 25 m | 1:13.52 | |
54 | 157 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 1:14.51 | |
55 | 304 | Dragieva Aleksandra | 2010 | GLADSAXE | 1014AB | 25 m | 1:18.03 | |
56 | 317 | Dragieva Kristina | 2010 | GLADSAXE | 1004AB | 25 m | 1:18.45 | |
57 | 283 | Andersen Mathilde Skriver | 2010 | GLADSAXE | 1022AD | 25 m | 1:26.15 | |
58 | 282 | Rasmussen Vigga | 2010 | GLADSAXE | 1032AD | 25 m | 1:26.86 | |
59 | 287 | Meierhans Caroline Asta | 2010 | GLADSAXE | 1044AB | 25 m | 1:28.74 | |
60 | 15 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | ||
61 | 22 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | VATCPH-STT | 0884AL | 25 m | ||
62 | 25 | Kamper Maja F. E. | 2008 | VATCPH-STT | 25 m | |||
63 | 206 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | ||
64 | 208 | Grydholt Mathilde Maria | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | ||
65 | 214 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 0944AI | 25 m | ||
66 | 217 | Jørgensen Andrea Toubroe | 2008 | HOLBÆK | 0862AR | 25 m | ||
67 | 258 | Ernstsen Agnete E. T. | 2010 | GLADSAXE | 1012AD | 25 m | ||
68 | 458 | Hansen Ronja B | 2010 | GTI | 1044ad | 25 m | ||
69 | 463 | Kirkegaard Frida | 2010 | GTI | 1064AD | 25 m | ||
70 | 467 | Neergaard Mie | 2010 | GTI | 1084AD | 25 m | ||
71 | 468 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GTI | 0918ag | 25 m | ||
72 | 475 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | GTI | 0862Ao | 25 m | ||
73 | 437 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI | 0766AI | 25 m | 42.93 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 29, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 384 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 4:12.69 | |
2 | 161 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 4:40.20 | |
3 | 329 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 4:45.19 | |
4 | 325 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 4:46.36 | |
5 | 408 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 4:51.67 | |
6 | 172 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 4:57.92 | |
7 | 173 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 4:58.41 | |
8 | 409 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 5:11.97 | |
9 | 168 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 5:38.22 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 30, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 414 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | 10:44.65 | |
2 | 165 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 10:50.45 | |
3 | 379 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 10:54.64 | |
4 | 296 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 12:05.07 | |
5 | 418 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 12:48.94 | |
6 | 162 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 31, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 291 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 2:41.97 | |
2 | 408 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 2:45.89 | |
3 | 294 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 2:46.02 | |
4 | 209 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 2:54.13 | |
5 | 167 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 2:56.85 | |
6 | 357 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 2:59.08 | |
7 | 34 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 3:01.28 | |
8 | 3 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 3:07.44 | |
9 | 68 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 3:10.20 | |
10 | 104 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 3:17.66 | |
11 | 215 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 3:27.90 | |
12 | 150 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 3:39.15 | |
13 | 109 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 3:41.31 | |
14 | 247 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 3:48.17 | |
15 | 261 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 3:49.78 | |
16 | 106 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 3:51.80 | |
17 | 421 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI | 0637AI | 25 m | 3:52.83 | |
18 | 149 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 3:52.95 | |
19 | 425 | Holm Frederik William | 2007 | GTI | 0727AE | 25 m | 3:55.14 | |
20 | 108 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 4:09.50 | |
21 | 126 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 4:13.93 | |
22 | 429 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI | 0689AF | 25 m | 4:19.03 | |
23 | 35 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | ||
24 | 66 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | ||
25 | 83 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | ||
26 | 175 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | ||
27 | 256 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | ||
28 | 259 | Appel Hektor Wind | 2008 | GLADSAXE | 0853AE | 25 m | ||
29 | 262 | Jørgensen William Bank | 2008 | GLADSAXE | 0843AE | 25 m | ||
30 | 376 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | ||
31 | 431 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | GTI | 0741AH | 25 m | ||
32 | 434 | Rasmussen William Zuk | 2008 | GTI | 0801AE | 25 m | ||
33 | 453 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI | 0791AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 32, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 199 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 2:57.96 | |
2 | 321 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 2:58.69 | |
3 | 320 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 2:59.58 | |
4 | 413 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 3:02.28 | |
5 | 404 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 3:03.31 | |
6 | 100 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 3:03.38 | |
7 | 290 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 3:03.66 | |
8 | 386 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 3:06.00 | |
9 | 403 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 3:07.88 | |
10 | 233 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 3:09.51 | |
11 | 362 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 3:09.69 | |
12 | 318 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 3:10.29 | |
13 | 361 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 3:12.92 | |
14 | 363 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 3:14.04 | |
15 | 165 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 3:16.42 | |
16 | 159 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 3:17.51 | |
17 | 436 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 0754AG | 25 m | 3:19.19 | |
18 | 82 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 3:23.14 | |
19 | 416 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 3:25.63 | |
20 | 114 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 3:28.19 | |
21 | 417 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 3:28.89 | |
22 | 111 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 3:35.85 | |
23 | 59 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 3:38.08 | |
24 | 113 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 3:40.00 | |
25 | 119 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 3:45.00 | |
26 | 63 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 3:48.95 | |
27 | 112 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 3:52.87 | |
28 | 78 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 4:03.29 | |
29 | 240 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 4:07.98 | |
30 | 116 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 25 m | 4:22.09 | |
31 | 182 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 4:29.69 | |
32 | 177 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 4:38.66 | |
33 | 48 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | ||
34 | 92 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | ||
35 | 238 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | ||
36 | 440 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI | 0758AJ | 25 m | ||
37 | 443 | Naaby Signe C. H. | 2007 | GTI | 0712AI | 25 m | ||
38 | 444 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GTI | 0774AH | 25 m | ||
39 | 447 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI | 0866AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 33, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 390 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 1:06.66 | |
2 | 324 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:07.58 | |
3 | 163 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:07.90 | |
4 | 316 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:08.18 | |
5 | 55 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:13.45 | |
6 | 402 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 1:13.90 | |
7 | 234 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 1:15.00 | |
8 | 169 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:15.60 | |
9 | 326 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 1:16.17 | |
10 | 79 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:16.73 | |
11 | 411 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 1:16.82 | |
12 | 255 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 1:16.83 | |
13 | 415 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 1:17.45 | |
14 | 252 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:18.50 | |
15 | 95 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:18.78 | |
16 | 412 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 1:19.38 | |
17 | 108 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 1:19.58 | |
18 | 243 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 1:19.89 | |
19 | 46 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:20.29 | |
20 | 171 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:21.42 | |
21 | 173 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:21.95 | |
22 | 166 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:23.84 | |
23 | 241 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 1:23.87 | |
24 | 265 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | 1:24.75 | |
25 | 257 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 1:24.79 | |
26 | 373 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:24.84 | |
27 | 120 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 1:25.69 | |
28 | 425 | Holm Frederik William | 2007 | GTI | 0727AE | 25 m | 1:25.89 | |
29 | 168 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:27.50 | |
30 | 295 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 1:27.74 | |
31 | 158 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:31.41 | |
32 | 38 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 1:31.60 | |
33 | 52 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 1:32.45 | |
34 | 427 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI | 0729AD | 25 m | 1:32.57 | |
35 | 430 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI | 0627AF | 25 m | 1:33.06 | |
36 | 422 | Dimon Mark | 2006 | GTI | 0667AJ | 25 m | 1:34.31 | |
37 | 426 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI | 0763AC | 25 m | 1:34.41 | |
38 | 200 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:34.89 | |
39 | 152 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 1:35.07 | |
40 | 432 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | GTI | 0699AG | 25 m | 1:35.18 | |
41 | 9 | Hjalholdt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 1:36.95 | |
42 | 366 | Oliver Nikolaj | 2008 | VI39 | 0837AF | 25 m | 1:38.59 | |
43 | 138 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 1:40.00 | |
44 | 140 | Nøddekær Arthur | 2009 | HOVEDSTAD | 0917AA | 25 m | 1:40.33 | |
45 | 160 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 0593AO | 25 m | 1:40.42 | |
46 | 260 | Meierhans Sebastian Brice | 2008 | GLADSAXE | 0883AB | 25 m | 1:41.65 | |
47 | 93 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 25 m | 1:43.29 | |
48 | 130 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 1:45.38 | |
49 | 211 | Heuser Noah | 2007 | HOLBÆK | 0785AD | 25 m | 1:47.44 | |
50 | 139 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 1:47.58 | |
51 | 259 | Appel Hektor Wind | 2008 | GLADSAXE | 0853AE | 25 m | 1:47.82 | |
52 | 132 | Johannsson Julius Karl | 2009 | HOVEDSTAD | 0939AA | 25 m | 1:49.89 | |
53 | 151 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 1:50.27 | |
54 | 134 | Larsen Leif E. Haunstrup | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AA | 25 m | 1:50.41 | |
55 | 469 | Pedersen Mathias Ankjær | 2009 | GTI | 0963AB | 25 m | 1:50.81 | |
56 | 148 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 1:52.44 | |
57 | 26 | Gregersen Asger | 2008 | VATCPH-STT | 0859AI | 25 m | 1:54.21 | |
58 | 122 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 1:54.75 | |
59 | 267 | Bartels Johan Damkjær | 2009 | GLADSAXE | 0995AB | 25 m | 1:55.57 | |
60 | 124 | Bojsen Silas Falktoft | 2009 | HOVEDSTAD | 0967AE | 25 m | 1:58.51 | |
61 | 135 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 25 m | 2:00.00 | |
62 | 144 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 2:00.00 | |
63 | 141 | Pesci Manlio | 2009 | HOVEDSTAD | 0947AE | 25 m | 2:01.21 | |
64 | 263 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 2:02.89 | |
65 | 145 | Svane William | 2009 | HOVEDSTAD | 0941AF | 25 m | 2:10.00 | |
66 | 7 | Hitlev Lukas | 2007 | VATCPH-STT | 0707AL | 25 m | 2:13.13 | |
67 | 478 | Olsen Mikkel | 2009 | GTI | 0993AD | 25 m | 2:17.77 | |
68 | 10 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | VATCPH-STT | 0703AM | 25 m | ||
69 | 28 | Usiewicz Filip | 2008 | VATCPH-STT | 0831AI | 25 m | ||
70 | 181 | Andersen Adam Hardt | 2008 | RINGSTED | 0809AJ | 25 m | ||
71 | 198 | Nielsen Alexander Agerbæk | 2007 | HOLBÆK | 0729AM | 25 m | ||
72 | 203 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 0847AJ | 25 m | ||
73 | 207 | Andersen Marius | 2004 | HOLBÆK | 0435AS | 25 m | ||
74 | 213 | Galberg-Lund Otto | 2010 | HOLBÆK | 1073AB | 25 m | ||
75 | 268 | Torkamani Dominic | 2009 | GLADSAXE | 0907AB | 25 m | ||
76 | 269 | Valgreen Albert | 2009 | GLADSAXE | 0945AB | 25 m | ||
77 | 270 | Pedas Alfred J. R. | 2009 | GLADSAXE | 0915AE | 25 m | ||
78 | 271 | Benian Albert | 2009 | GLADSAXE | 0955AB | 25 m | ||
79 | 275 | Bred Samuel | 2009 | GLADSAXE | 0983AE | 25 m | ||
80 | 276 | Schultz Felix Cordova | 2010 | GLADSAXE | 1035AA | 25 m | ||
81 | 292 | Truelsen Carl Rygaard | 2008 | GLADSAXE | 0863AE | 25 m | ||
82 | 315 | Pedersen Nikolaj Skak | 2008 | GLADSAXE | 0827AC | 25 m | ||
83 | 462 | Karaibrahim Semih Güven | 2009 | GTI | 0935AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 34, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 386 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 1:08.79 | |
2 | 410 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 1:12.10 | |
3 | 164 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:12.45 | |
4 | 41 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:13.19 | |
5 | 361 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:13.25 | |
6 | 89 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:13.86 | |
7 | 296 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:16.29 | |
8 | 407 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 1:16.43 | |
9 | 165 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:16.94 | |
10 | 389 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 1:17.47 | |
11 | 401 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 1:18.67 | |
12 | 414 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | 1:19.31 | |
13 | 162 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:19.34 | |
14 | 12 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:20.92 | |
15 | 174 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:25.09 | |
16 | 99 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:25.12 | |
17 | 13 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:25.70 | |
18 | 17 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:25.70 | |
19 | 170 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:26.38 | |
20 | 439 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI | 0704AI | 25 m | 1:27.29 | |
21 | 15 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 1:29.79 | |
22 | 14 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:30.02 | |
23 | 86 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 1:30.15 | |
24 | 45 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 1:30.23 | |
25 | 71 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 1:30.26 | |
26 | 19 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:30.45 | |
27 | 246 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 1:30.86 | |
28 | 113 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 1:32.61 | |
29 | 228 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 1:32.77 | |
30 | 18 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 1:33.40 | |
31 | 53 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 1:33.83 | |
32 | 446 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GTI | 0842AH | 25 m | 1:37.95 | |
33 | 49 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 1:38.14 | |
34 | 43 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 1:39.71 | |
35 | 116 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 25 m | 1:42.11 | |
36 | 248 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 25 m | 1:43.22 | |
37 | 147 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 1:43.65 | |
38 | 142 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 1:43.97 | |
39 | 136 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 1:44.88 | |
40 | 176 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 1:45.34 | |
41 | 463 | Kirkegaard Frida | 2010 | GTI | 1064AD | 25 m | 1:45.85 | |
42 | 156 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 1:46.30 | |
43 | 471 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | GTI | 0972AC | 25 m | 1:46.62 | |
44 | 119 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 1:46.93 | |
45 | 146 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 1:47.15 | |
46 | 468 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GTI | 0918ag | 25 m | 1:50.56 | |
47 | 121 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 1:51.46 | |
48 | 87 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 1:53.24 | |
49 | 125 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 1:54.24 | |
50 | 133 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 1:54.91 | |
51 | 127 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 1:56.62 | |
52 | 129 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 1096AA | 25 m | 1:56.81 | |
53 | 88 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 25 m | 1:57.62 | |
54 | 286 | Høegh Frida Rasmussen | 2009 | GLADSAXE | 0968AA | 25 m | 2:01.12 | |
55 | 467 | Neergaard Mie | 2010 | GTI | 1084AD | 25 m | 2:01.56 | |
56 | 457 | Andersen Caroline Damhøj | 2008 | GTI | 0824AG | 25 m | 2:01.82 | |
57 | 450 | Bruun Julie | 2008 | GTI | 0802AF | 25 m | 2:01.93 | |
58 | 180 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 2:02.81 | |
59 | 281 | Dyhre Veronica | 2009 | GLADSAXE | 0946AA | 25 m | 2:22.82 | |
60 | 474 | Weiss Kira | 2009 | GTI | 0948AH | 25 m | 2:26.63 | |
61 | 123 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 2:32.49 | |
62 | 22 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | VATCPH-STT | 0884AL | 25 m | ||
63 | 23 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | ||
64 | 205 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 0746AV | 25 m | ||
65 | 206 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | ||
66 | 208 | Grydholt Mathilde Maria | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | ||
67 | 214 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 0944AI | 25 m | ||
68 | 217 | Jørgensen Andrea Toubroe | 2008 | HOLBÆK | 0862AR | 25 m | ||
69 | 235 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | ||
70 | 283 | Andersen Mathilde Skriver | 2010 | GLADSAXE | 1022AD | 25 m | ||
71 | 458 | Hansen Ronja B | 2010 | GTI | 1044ad | 25 m | ||
72 | 466 | Madsen Josephine | 2009 | GTI | 0928ag | 25 m | ||
73 | 475 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | GTI | 0862Ao | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 35, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 384 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 2:00.51 | |
2 | 383 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 2:06.86 | |
3 | 356 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 2:10.46 | |
4 | 291 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 2:11.59 | |
5 | 387 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 2:13.34 | |
6 | 390 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 2:14.45 | |
7 | 381 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 2:14.86 | |
8 | 201 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 2:21.37 | |
9 | 409 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 2:21.72 | |
10 | 358 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 2:22.74 | |
11 | 202 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 2:24.39 | |
12 | 209 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 2:25.48 | |
13 | 172 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 2:26.29 | |
14 | 77 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 2:29.89 | |
15 | 216 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 2:32.41 | |
16 | 4 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 2:35.75 | |
17 | 377 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 2:36.63 | |
18 | 253 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 2:37.26 | |
19 | 289 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 2:38.38 | |
20 | 376 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 2:40.08 | |
21 | 427 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI | 0729AD | 25 m | 2:40.61 | |
22 | 39 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 2:41.80 | |
23 | 150 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 2:41.82 | |
24 | 175 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 2:48.25 | |
25 | 359 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 2:48.42 | |
26 | 109 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 2:50.88 | |
27 | 453 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI | 0791AD | 25 m | 2:51.29 | |
28 | 8 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 2:52.75 | |
29 | 106 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 2:53.30 | |
30 | 242 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 2:55.60 | |
31 | 155 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 2:55.66 | |
32 | 56 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 2:56.18 | |
33 | 93 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 25 m | 2:59.00 | |
34 | 367 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 3:00.00 | |
35 | 64 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 3:03.16 | |
36 | 264 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 3:12.48 | |
37 | 432 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | GTI | 0699AG | 25 m | 3:14.18 | |
38 | 98 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 3:15.09 | |
39 | 67 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 3:15.56 | |
40 | 434 | Rasmussen William Zuk | 2008 | GTI | 0801AE | 25 m | 3:17.20 | |
41 | 431 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | GTI | 0741AH | 25 m | 3:36.14 | |
42 | 480 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | GTI | 0821AE | 25 m | 3:48.47 | |
43 | 273 | Jonasen Liam | 2009 | GLADSAXE | 0975AB | 25 m | 3:51.99 | |
44 | 178 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 3:54.19 | |
45 | 270 | Pedas Alfred J. R. | 2009 | GLADSAXE | 0915AE | 25 m | ||
46 | 461 | Helmark Rasmus | 2008 | GTI | 0857AI | 25 m | ||
47 | 464 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | GTI | 0721AM | 25 m | ||
48 | 465 | Larsen Mads Ulrik | 2009 | GTI | 0985ae | 25 m | ||
49 | 473 | Thomsen Kasper Granlund | 2009 | GTI | 0927AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 36, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 165 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:19.54 | |
2 | 363 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 2:19.71 | |
3 | 197 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 2:22.64 | |
4 | 54 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 2:24.45 | |
5 | 164 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 2:26.00 | |
6 | 300 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 2:27.48 | |
7 | 379 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 2:29.32 | |
8 | 380 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 2:31.56 | |
9 | 330 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 2:31.78 | |
10 | 199 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 2:33.39 | |
11 | 401 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 2:33.74 | |
12 | 389 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 2:35.13 | |
13 | 301 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 2:35.27 | |
14 | 250 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 2:35.84 | |
15 | 50 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 2:37.77 | |
16 | 437 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI | 0766AI | 25 m | 2:39.58 | |
17 | 114 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 2:43.65 | |
18 | 364 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 2:47.34 | |
19 | 111 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 2:47.98 | |
20 | 440 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI | 0758AJ | 25 m | 2:50.52 | |
21 | 153 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 2:51.32 | |
22 | 447 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI | 0866AC | 25 m | 2:53.18 | |
23 | 159 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 2:55.50 | |
24 | 439 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI | 0704AI | 25 m | 2:56.14 | |
25 | 112 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 25 m | 2:58.28 | |
26 | 436 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 0754AG | 25 m | 3:03.48 | |
27 | 157 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 3:03.63 | |
28 | 454 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GTI | 0688AN | 25 m | 3:06.79 | |
29 | 446 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GTI | 0842AH | 25 m | 3:24.41 | |
30 | 476 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | GTI | 0998AB | 25 m | 3:31.17 | |
31 | 477 | Dithmar Mathilde | 2009 | GTI | 0902AC | 25 m | 3:51.38 | |
32 | 470 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | GTI | 0942AC | 25 m | 4:04.82 | |
33 | 286 | Høegh Frida Rasmussen | 2009 | GLADSAXE | 0968AA | 25 m | 4:24.50 | |
34 | 450 | Bruun Julie | 2008 | GTI | 0802AF | 25 m | ||
35 | 460 | Engsbro Caroline | 2010 | GTI | 1054AD | 25 m | ||
36 | 463 | Kirkegaard Frida | 2010 | GTI | 1064AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |
Løb 37, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 352 | Gsc 2. Hold Mix 1 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 1:51.78 | ||
2 | 393 | Gti1 Mix | 2004 | GTI | 25 m | 1:52.43 | ||
3 | 370 | Stjernemix | 2006 | VI39 | 25 m | 1:55.00 | ||
4 | 193 | Ringsteds Aber 1 | 2004 | RINGSTED | 25 m | 1:55.58 | ||
5 | 354 | Gsc 2. Hold Mix 3 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 1:57.45 | ||
6 | 399 | Gtis Warriors | 2005 | GTI | 25 m | 1:57.59 | ||
7 | 400 | Gtis Vikings | 2005 | GTI | 25 m | 1:57.79 | ||
8 | 30 | Kvik K3 Mix 1 | 2005 | KVIK | 25 m | 1:58.31 | ||
9 | 221 | Holbæk Mix 1 | 2004 | HOLBÆK | 25 m | 2:00.00 | ||
10 | 297 | Gsc 2. Hold Mix 4 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:00.78 | ||
11 | 353 | Gsc 2. Hold Mix 2 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:02.16 | ||
12 | 31 | Kvik K3 Mix 2 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:02.78 | ||
13 | 308 | Gsc 3. Hold Mix 1 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:03.12 | ||
14 | 194 | Ringsteds Aber 2 | 2005 | RINGSTED | 25 m | 2:04.12 | ||
15 | 195 | Ringsteds Aber 3 | 2005 | RINGSTED | 25 m | 2:07.58 | ||
16 | 435 | Gti3 Mix 1 | 2006 | GTI | 25 m | 2:08.13 | ||
17 | 309 | Gsc 3. Hold Mix 2 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:08.40 | ||
18 | 395 | Gtis Gladiators | 2005 | GTI | 25 m | 2:08.79 | ||
19 | 438 | Gti3 Mix 2 | 2006 | GTI | 25 m | 2:11.53 | ||
20 | 310 | Gsc 3. Hold Mix 3 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:13.78 | ||
21 | 442 | Gti3 Mix 4 | 2006 | GTI | 25 m | 2:14.76 | ||
22 | 311 | Gsc 3. Hold Mix 4 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:17.40 | ||
23 | 445 | Gti3 Mix 5 | 2007 | GTI | 25 m | 2:18.31 | ||
24 | 448 | Gti3 Mix 6 | 2007 | GTI | 25 m | 2:21.89 | ||
25 | 312 | Gsc 3. Hold Mix 5 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:23.11 | ||
26 | 196 | Ringsteds Aber 4 | 2006 | RINGSTED | 25 m | 2:29.29 | ||
27 | 302 | Gsc 4. Hold Mix 1 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 2:32.90 | ||
28 | 224 | Holbæk Mix 4 | 2007 | HOLBÆK | 25 m | 2:45.00 | ||
29 | 303 | Gsc 4. Hold Mix 2 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 2:58.94 | ||
30 | 225 | Holbæk Mix 5 | 2007 | HOLBÆK | 25 m | 3:00.00 | ||
31 | 306 | Gsc 4. Hold Mix 3 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 3:03.15 | ||
32 | 307 | Gsc 4. Hold Mix 4 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 3:41.42 | ||
33 | 455 | Gti Talent 1 | 2009 | GTI | 25 m | |||
34 | 456 | Gti Talent 2 | 2009 | GTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:03 |