Program för Falu SkinsGames 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag kl. 14.45 (Insim kl. 13.30-14,30)
Gren 26, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 203 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 1:03.99 | |
2 | 1 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 25 m | 1:05.45 | |
3 | 149 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 1:05.69 | |
4 | 200 | Antlöv Filip | 1998 | SÖDERTÖRN | AE5998 | 25 m | 1:05.94 | |
5 | 84 | Ålenius Marcus | 2001 | GÄVLE SS | AQ6901 | 25 m | 1:07.17 | |
6 | 82 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 25 m | 1:07.77 | |
7 | 139 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 1:07.95 | |
8 | 90 | Rosengren Melker | 2003 | GÄVLE SS | AR1903 | 25 m | 1:09.13 | |
9 | 80 | Carlsson Adam | 2001 | GÄVLE SS | AK1901 | 25 m | 1:09.76 | |
10 | 158 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 1:11.74 | |
11 | 216 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 1:13.35 | |
12 | 214 | Khabarov Peter | 2002 | VÄSTERÅS | AM6302 | 25 m | 1:13.58 | |
13 | 209 | Walldén Gustaf | 2003 | VÄSTERÅS | AE8503 | 25 m | 1:14.10 | |
14 | 165 | Wiell Botvid | 2005 | SALA SS | AB3305 | 25 m | 1:14.99 | |
15 | 85 | Swanson Hugo | 2006 | GÄVLE SS | AA6106 | 25 m | 1:15.04 | |
16 | 167 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 1:15.99 | |
17 | 166 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 25 m | 1:18.73 | |
18 | 3 | Lind Arvid | 2005 | BOLLNÄS SS | AL4105 | 25 m | 1:19.97 | |
19 | 152 | Bröms Quintin | 2003 | SS MORA | AZ5703 | 25 m | 1:21.28 | |
20 | 122 | Evaldsson Nicklas | 2001 | HEDEMORA | AE4301 | 25 m | 1:22.08 | |
21 | 73 | Landeman Charlie | 2003 | FILIPSTAD | AY6303 | 25 m | 1:24.90 | |
22 | 240 | Halvarsson Olle | 2006 | VÄSTERÅS | AH7106 | 25 m | 1:27.65 | |
23 | 212 | Gecer Sebastian | 2002 | VÄSTERÅS | AK1902 | 25 m | 1:29.35 | |
24 | 72 | Spelling Noel | 2006 | FILIPSTAD | AJ4106 | 25 m | 1:32.59 | |
25 | 123 | Flykt Tobias | 2004 | HEDEMORA | AI6104 | 25 m | 1:32.67 | |
26 | 239 | Mörtstrand Isac | 2007 | VÄSTERÅS | AC4107 | 25 m | 1:33.19 | |
27 | 110 | Glaas Albin | 2006 | HARNÄS SKU | AN4706 | 25 m | 1:34.59 | |
28 | 54 | Iminov Izmail | 2004 | FALUN | AV7904 | 25 m | 1:35.41 | |
29 | 8 | Ku-Ringström Leo | 2008 | BOLLNÄS SS | AF2508 | 25 m | 1:36.11 | |
30 | 274 | Fägerblad Arvid | 2004 | VÄSTERÅS | AT1304 | 25 m | 1:37.18 | EFT |
31 | 242 | Rådman Algot | 2006 | VÄSTERÅS | AO5506 | 25 m | 1:41.84 | |
32 | 29 | Redlund Viggo | 2005 | SK ENA | AV2305 | 25 m | 1:42.12 | |
33 | 238 | Assadi Viam | 2005 | VÄSTERÅS | AM4305 | 25 m | 1:44.37 | |
34 | 112 | Ekman Elliot | 2007 | HARNÄS SKU | AG6907 | 25 m | 1:46.38 | |
35 | 171 | Andersson Alex | 2005 | SALA SS | AL9705 | 25 m | 1:46.58 | |
36 | 118 | Edberg Nils | 2008 | HARNÄS SKU | AI0508 | 25 m | 1:47.97 | |
37 | 13 | Tibbling Simon | 2006 | BOLLNÄS SS | AW0306 | 25 m | 1:48.32 | |
38 | 12 | Ku-Ringström Tim | 2010 | BOLLNÄS SS | AA6910 | 25 m | 1:51.07 | |
39 | 175 | Hörnstedt Eric | 2008 | SALA SS | AH7508 | 50 m | 1:52.34 | |
40 | 9 | Pázsit Csongor | 2007 | BOLLNÄS SS | AL6507 | 25 m | 1:52.50 | |
41 | 144 | Vestbro Elias | 2007 | LUDVIKA SS | AD3307 | 25 m | 1:55.69 | |
42 | 275 | Bengtsson Edvin | 2010 | BOLLNÄS SS | AA6510 | 25 m | 2:00.70 | EFT |
43 | 143 | Nilsson Eskil | 2008 | LUDVIKA SS | AB6108 | 50 m | 2:10.05 | |
44 | 154 | Fjellborg Leo | 2006 | SS MORA | AW1106 | 25 m | 2:13.93 | |
45 | 62 | Viker Eric | 2008 | FALUN | AG7308 | 25 m | ||
46 | 67 | Bäcke Linus | 2006 | FALUN | AW0906 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 23 februari 2019 |
Licensierad till: Falu Simsällskap | Utskriftstid | 08:27 |