Program för Ullbergstrofén 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Försök fredag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Valhallabadet |
Arrangör: |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 26 apr 2019 till den 28 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Fjärilsim Damer
|
Försök 1 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
492 |
1 |
|
Sigrid Carlsson |
2006 |
MASS |
1:27.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
2 |
|
Elin Ha |
2006 |
GÖTEBORG |
1:26.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
671 |
3 |
|
Kajsa Burman |
2007 |
SUNDSVALL |
1:25.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
882 |
4 |
|
Anna Larsson |
2006 |
ÄNGELHOLM |
1:24.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
5 |
|
Kerstin Cederlund |
2006 |
HS |
1:23.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
369 |
6 |
|
Agnes Carlsson-Djerf |
2006 |
LIDKÖPING |
1:23.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
758 |
7 |
|
Juni Stenbacka |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:25.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
503 |
8 |
|
Elin Ryman |
2006 |
MASS |
1:25.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
9 |
|
Elin Nilsson |
2007 |
HS |
1:26.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
546 |
10 |
|
Filippa Andersson-Lundin |
2007 |
NKK |
1:28.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Fjärilsim Damer |
Försök 2 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
1 |
|
Izabelle Agrell |
2006 |
HS |
1:22.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
665 |
2 |
|
Anna Öberg |
2006 |
SUNDSVALL |
1:20.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
701 |
3 |
|
Saga Andersson |
2006 |
SÖDERHAMN |
1:19.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
735 |
4 |
|
Julia Ottosson |
2006 |
SÖDERTÖRN |
1:18.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
741 |
5 |
|
Ella Gunnarsson |
2006 |
SÖDERTÖRN |
1:17.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
6 |
|
Ella Berg |
2006 |
HS |
1:17.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
504 |
7 |
|
Lovisa Stokke Eriksson |
2006 |
MASS |
1:18.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
929 |
8 |
|
Matilda Wassblad |
2006 |
UDDEVALLA |
1:20.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
325 |
9 |
|
Emma Maric |
2007 |
LANDSKRONA |
1:21.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
673 |
10 |
|
Nike Norlander |
2007 |
SUNDSVALL |
1:22.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Fjärilsim Damer |
Försök 3 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
976 |
1 |
|
Isabella Hua |
2007 |
RINGSJÖ SK |
1:17.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
925 |
2 |
|
Emma Hejdengård |
2006 |
UDDEVALLA |
1:16.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
415 |
3 |
|
Althaea Süsskind |
2007 |
LASS |
1:15.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
4 |
|
Ella Sjöbom |
2005 |
GRUMS SS |
1:14.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
871 |
5 |
|
Elsa Kanth |
2004 |
ÄNGELHOLM |
1:14.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
736 |
6 |
|
Maja Frejd |
2004 |
SÖDERTÖRN |
1:14.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
7 |
|
Polina Zhirkova |
2004 |
GÖTEBORG |
1:14.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
746 |
8 |
|
Filippa Hanikat |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:16.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
196 |
9 |
|
Emma Jönsson |
2006 |
HS |
1:17.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
404 |
10 |
|
Frida Erlandsson |
2006 |
LASS |
1:17.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Fjärilsim Damer |
Försök 4 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
598 |
1 |
|
Amanda Cederqvist |
2005 |
S 02 |
1:14.33 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
2 |
|
Ebba Jönsson |
2005 |
HS |
1:14.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
884 |
3 |
|
Erica Persson |
2005 |
ÄNGELHOLM |
1:13.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
318 |
4 |
|
Maja Jensen |
2006 |
LANDSKRONA |
1:13.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
313 |
5 |
|
My Pettersson |
2006 |
LANDSKRONA |
1:12.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
910 |
6 |
|
Lina Nielsen |
2005 |
UDDEVALLA |
1:13.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
314 |
7 |
|
Moa Ekberg |
2006 |
LANDSKRONA |
1:13.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
473 |
8 |
|
Matilda Lundberg |
2005 |
MASS |
1:13.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
588 |
9 |
|
Lia Bromander |
2004 |
S 02 |
1:14.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
954 |
10 |
|
Ida Lindström |
2004 |
SPIF SF |
1:14.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Fjärilsim Damer |
Försök 5 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
266 |
1 |
|
Klara Martinez Jonsson |
2004 |
KUNGSBACKA |
1:12.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
2 |
|
Karla Stjepanetic |
2003 |
HS |
1:12.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
405 |
3 |
|
Märta Högfeldt |
2005 |
LASS |
1:12.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
4 |
|
Pil Sylvander |
2003 |
HELSINGØR |
1:11.79 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
380 |
5 |
|
Martina Karlsson |
2003 |
LASS |
1:11.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
462 |
6 |
|
Astrid Virén |
2004 |
MASS |
1:11.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
7 |
|
Saga Johannesson |
2005 |
GÖTEBORG |
1:11.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
788 |
8 |
|
Ronja Berggren |
2003 |
VARBERG |
1:12.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
9 |
|
Line Dybvig Andersen |
2002 |
Ski SK |
1:12.46 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
10 |
|
Cajsa Wöhl |
2004 |
HS |
1:12.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Fjärilsim Damer |
Försök 6 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
1 |
|
Johanna Edgren |
2004 |
GÖTEBORG |
1:11.57 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
2 |
|
Ulrikke Juul Søeborg |
2003 |
HELSINGØR |
1:11.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
3 |
|
Ella Simonsson |
2002 |
GÖTEBORG |
1:11.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
4 |
|
Linnea Edgren |
2002 |
GÖTEBORG |
1:11.15 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
5 |
|
Ebba Egnell |
2005 |
GÖTEBORG |
1:10.79 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
6 |
|
Nina Podric |
2004 |
HS |
1:10.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
398 |
7 |
|
Alva Högberg |
2002 |
LASS |
1:11.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
342 |
8 |
|
Elsa Wahlbeck |
2002 |
SK LAXEN |
1:11.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
9 |
|
Thea Amalie Aksmo Svendsb |
2003 |
Haldens SK |
1:11.56 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
630 |
10 |
|
Ella Westerlund |
2004 |
SK 1970 |
1:11.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Fjärilsim Damer |
Försök 7 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
794 |
1 |
|
Nikki Berggren |
2005 |
VARBERG |
1:10.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
2 |
|
Lona Gulbrandsen |
2005 |
Kongsten |
1:10.32 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
3 |
|
Sara Hopmark |
2004 |
GÖTEBORG |
1:10.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
4 |
|
Thyra Noomi Haugland Halv |
2002 |
Haldens SK |
1:10.10 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
5 |
|
Linnea Högstedt |
2004 |
GÖTEBORG |
1:10.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
808 |
6 |
|
Ellie Geigel |
2003 |
VARBERG |
1:10.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
7 |
|
Ebba Holmdahl |
2003 |
GÖTEBORG |
1:10.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
558 |
8 |
|
Agnes Alm |
2006 |
S 71 |
1:10.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
396 |
9 |
|
Darja Koutchinskaia |
2003 |
LASS |
1:10.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
774 |
10 |
|
Emma Jobe |
2003 |
TROLLHÄTTA |
1:10.78 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Fjärilsim Damer |
Försök 8 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
782 |
1 |
|
Clara Balslev |
2001 |
VARBERG |
1:09.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
641 |
2 |
|
Vera Fransson |
2001 |
SKÖVDE SS |
1:09.49 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
349 |
3 |
|
Therese Pålsson |
2001 |
SK LAXEN |
1:09.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
849 |
4 |
|
Alva Wardrum |
2003 |
VÄXJÖ SS |
1:09.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
229 |
5 |
|
Aurora Nilsson |
2002 |
KARLSKRONA |
1:09.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
590 |
6 |
|
Ellen Vråmo |
2004 |
S 02 |
1:09.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
733 |
7 |
|
Amanda Nilsson |
2002 |
SÖDERTÖRN |
1:09.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
403 |
8 |
|
Amanda Weiding |
2003 |
LASS |
1:09.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
628 |
9 |
|
Clara Sandberg |
2004 |
SK 1970 |
1:09.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
248 |
10 |
|
Malin Andersson |
1999 |
KUNGSBACKA |
1:09.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Fjärilsim Damer |
Försök 9 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
357 |
1 |
|
Wilma Svensson |
2002 |
SK LAXEN |
1:09.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
951 |
2 |
|
Liv Asp Olsson |
2005 |
SPIF SF |
1:09.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
595 |
3 |
|
Elna Magnusson |
2004 |
S 02 |
1:09.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
900 |
4 |
|
Matilda Torén |
2001 |
UDDEVALLA |
1:08.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
937 |
5 |
|
Sofia Walsh |
2002 |
SPIF SF |
1:08.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
566 |
6 |
|
Alva Back |
2002 |
S77 |
1:08.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
907 |
7 |
|
Marit Cuperus |
2002 |
UDDEVALLA |
1:08.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
864 |
8 |
|
Alma Sandberg |
2002 |
ÄNGELHOLM |
1:09.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
516 |
9 |
|
Ella Lindroth |
2001 |
NKK |
1:09.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
443 |
10 |
|
Amayah Bergman |
2002 |
MASS |
1:09.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Fjärilsim Damer |
Försök 10 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
946 |
1 |
|
Lea Granert |
2001 |
SPIF SF |
1:08.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
2 |
|
Hildur Andersson |
2005 |
HS |
1:08.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
647 |
3 |
|
Sofia Henningsson |
2004 |
SKÖVDE SS |
1:08.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
455 |
4 |
|
Clara Sjöstedt |
2003 |
MASS |
1:07.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
5 |
|
Hannah Hemberg |
2002 |
GÖTEBORG |
1:07.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
785 |
6 |
|
Cornelia Almqvist |
2002 |
VARBERG |
1:07.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
177 |
7 |
|
Alva Landälv |
2005 |
HS |
1:07.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
839 |
8 |
|
Linn Melander |
2005 |
VÄSBY SS |
1:08.18 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
9 |
|
Mia Gulbrandsen |
2003 |
Kongsten |
1:08.39 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
10 |
|
Kornelia Pavlovic |
2004 |
HS |
1:08.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Fjärilsim Damer |
Försök 11 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
385 |
1 |
|
Wilma Holmertz |
2003 |
LASS |
1:07.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
350 |
2 |
|
Karin Widerberg |
2003 |
SK LAXEN |
1:06.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
848 |
3 |
|
Liv Elgaard Fonnesbech |
2004 |
VÄXJÖ SS |
1:05.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
450 |
4 |
|
Boiana Gradinarska |
2004 |
MASS |
1:04.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
5 |
|
Mathilde Menck Nielsen |
2002 |
HELSINGØR |
1:03.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
644 |
6 |
|
Trine Forss |
2003 |
SKÖVDE SS |
1:03.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
642 |
7 |
|
Nikki Brockmar |
1999 |
SKÖVDE SS |
1:04.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
725 |
8 |
|
Nina Pavlovic Cano |
2004 |
SÖDERTÖRN |
1:05.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
643 |
9 |
|
Linn Suchomel |
2003 |
SKÖVDE SS |
1:06.78 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
375 |
10 |
|
Elise Gidlöf |
1999 |
LASS |
1:07.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Fjärilsim Damer |
Försök 12 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
1 |
|
Synne Kristine Lauritzen |
2001 |
Haldens SK |
1:07.10 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
2 |
|
Lucie Hanquet |
2003 |
GÖTEBORG |
1:06.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
648 |
3 |
|
Hilja Schimmel |
2003 |
SKÖVDE SS |
1:05.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
4 |
|
Linn Rosenius |
2002 |
KARLSKRONA |
1:04.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
435 |
5 |
|
Ida Swegmark |
2000 |
MASS |
1:02.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
6 |
|
Mathilde Maria Thorsen |
2004 |
HELSINGØR |
1:03.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
692 |
7 |
|
Petra Johansson |
1997 |
SÄFFLE SS |
1:04.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
840 |
8 |
|
Michelle Wissinger |
2004 |
VÄSBY SS |
1:05.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
9 |
|
Elsa Andersson |
2004 |
HS |
1:06.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
599 |
10 |
|
Ella Holmqvist |
2005 |
S 02 |
1:07.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Fjärilsim Damer |
Försök 13 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
456 |
1 |
|
Sara Nyqvist |
2003 |
MASS |
1:06.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
382 |
2 |
|
Felicia Järvikari |
2002 |
LASS |
1:06.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
765 |
3 |
|
Klara Hasslin |
2001 |
TROLLHÄTTA |
1:05.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
727 |
4 |
|
Olivia Bäckström |
2005 |
SÖDERTÖRN |
1:03.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
344 |
5 |
|
Mellie Wijk |
2002 |
SK LAXEN |
1:02.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
388 |
6 |
|
Thilde Smedbäck |
2004 |
LASS |
1:03.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
341 |
7 |
|
Tilde Morin |
2002 |
SK LAXEN |
1:04.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
8 |
|
Liv Bexell |
2005 |
HS |
1:05.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
582 |
9 |
|
Selma Avdic |
2003 |
S 02 |
1:06.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
10 |
|
Freja A. Skov |
2000 |
HELSINGØR |
1:07.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-26 12:55:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|