2020-05-25   07:08:27
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Wasa Winter Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Start list
Wasa Winter Games
Place: Organizer: VUS-VSS
Pool: 50m Competition Date: tammi 19, 2019 to tammi 19, 2019
Event 12, 100m Breaststroke Men
Final 1 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
16.37
Entry time
Pool
Start:
1 50m
2 50m
192 3 Sohneel Mandpe 2004 VUS-VSS 50m
219 4 Veikka Turunen 2008 VUS-VSS 50m
72 5 Kalle Juupaluoma 2002 SeUi 50m
299 6 Verneri Viljanen 2007 VUS-VSS 50m
7 50m
8 50m
Event 12, 100m Breaststroke Men Final 2 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
16.40
140 1 Hermanni Taimisto 2000 VUS-VSS 50m
258 2 Leo Lehtimäki 2006 VUS-VSS 50m
234 3 Eemeli Nygård 2008 VUS-VSS 50m
170 4 Matias Pikkala 2004 VUS-VSS 50m
255 5 Jonatan Jakobsson 2007 VUS-VSS 50m
236 6 Aapo Ponsiluoma 2007 VUS-VSS 50m
211 7 Vili Lahtinen 2007 VUS-VSS 50m
190 8 Netanel Hong 2007 VUS-VSS 50m
Event 12, 100m Breaststroke Men Final 3 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
16.42
205 1 Oskar Söderlund 2007 VUS-VSS 2:12.48 25m
217 2 Kasper Ikonen 2007 VUS-VSS 2:03.98 25m
227 3 Konstantinos Karagiannis 2009 VUS-VSS 1:57.34 25m
212 4 Iivari Kautiainen 2006 VUS-VSS 1:55.51 25m
206 5 Hannes Strömbäck 2007 VUS-VSS 1:56.74 25m
189 6 Aatu Jämsä 2006 VUS-VSS 2:03.25 25m
210 7 Valtteri Lahtinen 2007 VUS-VSS 2:06.50 25m
226 8 Rene Mäenpää 2007 VUS-VSS 2:13.07 25m
Event 12, 100m Breaststroke Men Final 4 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
16.44
106 1 Oskari Tavast 2007 SeUi 1:48.33 25m
84 2 Arttu Syrjä 2005 SeUi 1:47.47 25m
79 3 Totti Laukkala 2004 SeUi 1:42.89 25m
1 4 Lauri Korpi 2006 IK 1:41.46 25m
172 5 Eskil Halmelinna 2005 VUS-VSS 1:42.57 25m
80 6 Rasmus Kekola 2006 SeUi 1:46.01 25m
245 7 Konsta Toiviainen 2007 VUS-VSS 1:47.68 25m
215 8 Aaron Qvisén 2007 VUS-VSS 1:49.28 25m
Event 12, 100m Breaststroke Men Final 5 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
16.47
Entry time
Pool
Start:
110 1 Lauri Jumppanen 2007 SeUi 1:40.43 25m
30 2 Visa Nissinen 2004 KUS-GSS 1:38.78 25m
175 3 Olli Alanko 2004 VUS-VSS 1:36.10 25m
87 4 Iisakki Laihorinne 2003 SeUi 1:34.97 25m
88 5 Johannes Laihorinne 2003 SeUi 1:35.17 50m
83 6 Rasmus Saarimaa 2004 SeUi 1:37.49 25m
193 7 Alex Koskela 2004 VUS-VSS 1:39.65 25m
35 8 Samu Herronen 2007 KUS-GSS 1:41.30 25m
Event 12, 100m Breaststroke Men Final 6 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
16.49
195 1 Joel Jokiaho 2004 VUS-VSS 1:31.39 25m
73 2 Eeli Hanka 2003 SeUi 1:29.77 50m
34 3 Mikko Karjalainen 2004 KUS-GSS 1:26.05 25m
65 4 Miro Nurmela 2002 SeUi 1:20.68 25m
142 5 Emil Saha 2003 VUS-VSS 1:25.50 25m
229 6 Roni Hägen 2003 VUS-VSS 1:29.04 50m
24 7 Lassi Lahtinen 2004 KUS-GSS 1:31.22 25m
36 8 Riku Määttälä 2005 KUS-GSS 1:34.69 25m
Event 12, 100m Breaststroke Men Final 7 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
16.51
20 1 Teppo Jestoi 2003 KUS-GSS 1:17.77 25m
153 2 Elias Kalliokoski 2003 VUS-VSS 1:12.49 25m
138 3 Joona Oksakari 2000 VUS-VSS 1:10.35 25m
134 4 Juha Kollin 1993 VUS-VSS 1:04.72 25m
68 5 Jere Kekola 2000 SeUi 1:09.21 25m
66 6 Mikael Nurmela 2002 SeUi 1:11.92 25m
10 7 Viktor Thodin 2000 JS-PU 1:13.14 25m
81 8 Elmeri Aho 2004 SeUi 1:20.28 50m
2019-01-19 13.13.19 Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner